Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322627 defa)

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3420 : 02 Ocak 2017, 11:01:50 »
hatta eldekilerden beklenmedik kayip olmaz umarim
Giden olursa da kızamayız.Umarım Obra'nın gelecek ile ilgili planları etkilenmez.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #3421 : 02 Ocak 2017, 16:33:55 »
hatta eldekilerden beklenmedik kayip olmaz umarim

RÜYamda antic kaçmıştı:(

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #3422 : 03 Ocak 2017, 20:36:33 »
Ahmet Ercanlar 2 adam alınacak diyor. Bilgisi olan var mı

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3423 : 03 Ocak 2017, 20:51:36 »
Oyleyse muhtemelen 2oyuncumuz gidecektir :) şaka bi yana kendisi bence çok ciddiye alınacak biri degil transfer mevzularında şahsi düşüncem. 1aydır aynı şeyleri döndürüp duruyo, periscope una twitter ına adam toplamaya yonelik hareketler. 1oyun kurucu alınacakmış sözde turkiye içinden, bi de nba den uzun gelecekmiş sözde şubat sonunda. Yazın kesin olarak 2yerli 2yabancı gelecek ve udohun yerine ayon gelebilir ayonla görüşülüyo, ayon çok önemli çok iyi isim o gelirse sayfamda en az 50kişi sevinçten çıplak koşar dedikten 2ay sonra allah bizi korudu iyi ki ayon gelmedi siz portakalda cekirdekken ben basketbol takip ediyodum diyen biri. Keşke sadece futbolla uğrassa eglense. Yine de bi uzun gelse hiç fena olmaz

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2017, 20:59:08 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3424 : 04 Ocak 2017, 00:53:31 »
Ben kimsenin alınacağına inanmıyorum ne yazık ki. 

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3425 : 04 Ocak 2017, 07:36:27 »
Oyleyse muhtemelen 2oyuncumuz gidecektir :) şaka bi yana kendisi bence çok ciddiye alınacak biri degil transfer mevzularında şahsi düşüncem. 1aydır aynı şeyleri döndürüp duruyo, periscope una twitter ına adam toplamaya yonelik hareketler. 1oyun kurucu alınacakmış sözde turkiye içinden, bi de nba den uzun gelecekmiş sözde şubat sonunda. Yazın kesin olarak 2yerli 2yabancı gelecek ve udohun yerine ayon gelebilir ayonla görüşülüyo, ayon çok önemli çok iyi isim o gelirse sayfamda en az 50kişi sevinçten çıplak koşar dedikten 2ay sonra allah bizi korudu iyi ki ayon gelmedi siz portakalda cekirdekken ben basketbol takip ediyodum diyen biri. Keşke sadece futbolla uğrassa eglense. Yine de bi uzun gelse hiç fena olmaz

aynen dediğin gibi zerre ciddiye alınacak bir canlı değil. kendisine en ufak eleştiride bulunanı da anında engeller twitter'da bu zibidi.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #3426 : 04 Ocak 2017, 08:37:13 »
aynen dediğin gibi zerre ciddiye alınacak bir canlı değil. kendisine en ufak eleştiride bulunanı da anında engeller twitter'da bu zibidi.
Ben engelliyim :)

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #3427 : 04 Ocak 2017, 12:22:32 »

Kesinlikle yayına adam toplamak ve populer olmak için sürekli goygoy yapıyor.Yok kimsenin bilmediği bir oyuncu gelecek yok 2 oyuncu alınacak.Ben daha bir haber patlattığını görmedim.Sürekli gaz alma haberleri yapıyor.Ben sormuştum "Daha bir haber patlattığını görmedim dedim, O da bana Kenan Evren okul haberini ben yaptım" demişti.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2017, 12:26:51 Gönderen: Jason Bourne »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3428 : 04 Ocak 2017, 12:39:30 »
Sonuç itibariyle kulüp olarak gerçek bir transfer çalışmamız var mı yok mu?
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3429 : 04 Ocak 2017, 17:10:29 »
Sonuç itibariyle kulüp olarak gerçek bir transfer çalışmamız var mı yok mu?
Bunun bence kesin bi cevabı yok
o yönde duyumlar geliyor ama sonuçta karar Zeljko ve Gherardini karar verecek
almak için adam alacağımızı da zannetmiyorum
olursa iyi birisi olur ya da olmaz

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3430 : 04 Ocak 2017, 22:44:05 »
Bunun bence kesin bi cevabı yok
o yönde duyumlar geliyor ama sonuçta karar Zeljko ve Gherardini karar verecek
almak için adam alacağımızı da zannetmiyorum
olursa iyi birisi olur ya da olmaz
Bende Pierre Jackson ve Sekulic macerasından sonra koçun almış olmak için adam alacağını/aldıracağını sanmıyorum.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #3431 : 04 Ocak 2017, 23:04:00 »
Oyuncu alacaksak Milano maçına kadar transfer edip bildirmemiz mi gerekiyor? Yoksa belli bir süre daha var mı?
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
    • sinanycl
« Yanıtla #3432 : 04 Ocak 2017, 23:50:50 »
Euroleague de oynayan bi takımdan alma şansımız artık kalmadı bugun son gundu çünkü. Ama euroleague dışı sanırım 24.haftaya kadar alınabiliyo o da sanırım şubat sonuna tekabul ediyo. Gerci o tarihte bi oyuncu alsak ne ara takıma girecek de adapte olacak. Bi transfer yapacaksak bence kısa sure içinde yapıp takıma monte etmeliyiz. Alınacak 1eksik 1fazla galibiyet belki tum sezonluk beklentimizi hedefimizi belirleyecek. Bu seneki mental durumumuzu deplasman performans kırılganlığımızı da göz önünde bulundurursak muhakkak ilk 4e girmeliyiz diye düşünüyorum.

« Son Düzenleme: 04 Ocak 2017, 23:51:38 Gönderen: sinanyucel »

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3433 : 05 Ocak 2017, 08:13:14 »
Euroleague de oynayan bi takımdan alma şansımız artık kalmadı bugun son gundu çünkü. Ama euroleague dışı sanırım 24.haftaya kadar alınabiliyo o da sanırım şubat sonuna tekabul ediyo. Gerci o tarihte bi oyuncu alsak ne ara takıma girecek de adapte olacak. Bi transfer yapacaksak bence kısa sure içinde yapıp takıma monte etmeliyiz. Alınacak 1eksik 1fazla galibiyet belki tum sezonluk beklentimizi hedefimizi belirleyecek. Bu seneki mental durumumuzu deplasman performans kırılganlığımızı da göz önünde bulundurursak muhakkak ilk 4e girmeliyiz diye düşünüyorum.

Alınacak olsaydı şimdiye kadar kendisi gelmese bile dedikodusu çıkardı. benim de transfer konusunda ümidim kalmadı. inatla alınmadığına göre makul bir sebebi vardır, eften püften sebeplerle, klubün avrupa şampiyonu olma ihtimali olan bence tek şubesini, güçlendirmekten imtina etmezler herhalde 
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3434 : 05 Ocak 2017, 09:21:04 »
Bende Pierre Jackson ve Sekulic macerasından sonra koçun almış olmak için adam alacağını/aldıracağını sanmıyorum.
hala unutmaya calisiyoruz ... ne faciaydi :)
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....