Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322646 defa)

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3555 : 13 Ocak 2017, 02:18:32 »
Bu oyuncu için 2013ten beri hep tuhaf tuhaf hastalıkları var dediler. Umarım katkı sağlar. Ama bugün sloukas hiç oynamasaydı bence 10 sayı fark atardık. İlk yarı ikinci yarı tam seri yapacağız hoppp sloukas top kaybı... keza hocamızda kötüydü. Kabul edelim artık bunu. Son topu 5te4 üçlük atan datome yada bogdan varken kaliniç nedir yahu?? Umarım İstanbul'da olan bir final fourda oluruz ama bu kötü seçimlerle o şansımız bile zora giriyor artık...

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #3556 : 13 Ocak 2017, 02:21:25 »
Büyük ihtimalle udoh vesely datome gibi parlatacağımız bir isim olur..

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #3557 : 13 Ocak 2017, 02:47:25 »
Hayırlı uğurlu olsun, umarım başarılı olur ve fark yaratır.

Çevrimdışı zuberman

• Üye
  • Yer: Connecticut
« Yanıtla #3558 : 13 Ocak 2017, 03:18:39 »
Merhaba, Fenerbasket'te ara  sıra bir şeyler yazıyordum. Bu sitenin açıldığını öğrendim. Şimdi de kaydımı oldum umarım yine burada da yazarım.

Anthony Bennett bizim üniversite olan UConn'da çok popüler olmuştu. Herkes gelmesini çok istiyordu buraya. Ama o sene NCAA Tournament'ta oynayamayacağımızdan gelmemişti bir sene önce şampiyon olmamıza rağmen. Çok yetenekli bir oyuncu ama basketbolu ciddiye almadığı, fakir bir semtten geldiği için parayı görüp annesine güzel bir hayat verince motivasyonunu kaybettiği söylendi. Ne kadarı doğrudur bilmiyorum.

Ben kendisini hiç izlemedim ama bu sayfada bir arkadaşın verdiği linkten iş yapar gibi gözükse de oradaki görüntülerin NCAA maçlarından olmasından dolayı kıstas kabul etmemek gerekir.

Görünen fiziği ile Avrupa'da çok iş yapacağı kesin. Umarım motive de olur ve Fenerbahçe'mize katkı sağlar. Zaten tek tereddütüm o. Konsantrasyon ve motivasyon. Çünkü bu çocuk bir şekilde erken profesyonel olmuştu ve bence basketbol olgunluğuna ulaşamadan, kolejde pişmeden NBA'in zorlu dünyasına girdi. AmamAvrupa yeni bir macera. Ben umutluyum.

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3559 : 13 Ocak 2017, 07:53:11 »
Bennett takviye olsun diye alınmadı, bence Hoca Pero yu sildi. Konu formsuzluğu değildir. Basketbola olan sevgisini kaybetti, kafada emekli oldu. Hatta bilinçsizce bile olsa Hocaya da saygısızlığa varan umursamaz tavırlar sergilediğini görüyorum. Yoksa Vesely de formsuz ama Pero nun durumu bambaşka...

Çevrimiçi ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3560 : 13 Ocak 2017, 08:15:38 »
Merhaba, Fenerbasket'te ara  sıra bir şeyler yazıyordum. Bu sitenin açıldığını öğrendim. Şimdi de kaydımı oldum umarım yine burada da yazarım.

Anthony Bennett bizim üniversite olan UConn'da çok popüler olmuştu. Herkes gelmesini çok istiyordu buraya. Ama o sene NCAA Tournament'ta oynayamayacağımızdan gelmemişti bir sene önce şampiyon olmamıza rağmen. Çok yetenekli bir oyuncu ama basketbolu ciddiye almadığı, fakir bir semtten geldiği için parayı görüp annesine güzel bir hayat verince motivasyonunu kaybettiği söylendi. Ne kadarı doğrudur bilmiyorum.

Ben kendisini hiç izlemedim ama bu sayfada bir arkadaşın verdiği linkten iş yapar gibi gözükse de oradaki görüntülerin NCAA maçlarından olmasından dolayı kıstas kabul etmemek gerekir.

Görünen fiziği ile Avrupa'da çok iş yapacağı kesin. Umarım motive de olur ve Fenerbahçe'mize katkı sağlar. Zaten tek tereddütüm o. Konsantrasyon ve motivasyon. Çünkü bu çocuk bir şekilde erken profesyonel olmuştu ve bence basketbol olgunluğuna ulaşamadan, kolejde pişmeden NBA'in zorlu dünyasına girdi. AmamAvrupa yeni bir macera. Ben umutluyum.

düzenli olarak istatistiki bilgiler veren arkadaştın hafızam beni yanıltmıyorsa; değil mi? ek olarak unlv'nin ncaa turnuvasında air force'u 72-56 yendikleri maçı yerinde izlemiştim.rakip pek kuvvetli olmasa da bennett resmen darmadağın etmişti air force'u. böylesine negatif anlamda değişim göstermesi gerçekten şaşırtıcı.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3561 : 13 Ocak 2017, 08:53:51 »
Geçen sene yaş ve fiziksel durumuna ragmen ve sıkça sakatlanmasına ragmen kritik yerlerde muazzam katkı vermişti pero. Bu sene de hazırlık kampına çok fit ve formda gelmiş gözüküyodu. Ama orda da bi sakatlık yasadı ve sonrasında sanki adam basketbolu bıraktı, paramı alır keyfime bakarım havasına burundu sanki. Hala bi taraftan pero akıllı adamdır bence kendini sakınıyo saklıyo sonuçta o yaş ve fizikte 9ay aynı çizgide oynayamaz udoh misali, mart nisanda ortaya çıkacaktır diyorum kendi kendime. Ama her gecen maç ve hafta bu düşünceden de uzaklaşıyorum. Uzun lafın kısası bennett hayırlı olsun. Çıkarırsa zeljko onunda içindeki canavarı çıkar ve katkı alır. Ama 2018 e kadar sözleşme yapmak demek demekki uzun vade de kafasında bişeyler planlıyo.
Ve keşke pero dan çıkıp bi de oyun kurucu alabilsek diycem de sanırım bunun için yeni sezonu beklemek gerekecek.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #3562 : 13 Ocak 2017, 08:56:32 »
Bu saatten sonra kim gelse zaten sisteme alışması,koçu ve srkadaşlarını tanıması vs. kumar olacaktı.
O yüzden bence alınabilecek en iyi isimlerden birisi alındı,kendini buraya verirse ve kafa olarak da düzelirse bize sınıf atlatır
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #3563 : 13 Ocak 2017, 09:02:37 »
Sloukasın bu papatya falı halini göeünce guard da lazım bizim takıma hem uzun hem guard alınma imkanı olsa keşke ama guard transferi yapmaz koç

Sloukas değil de Bobby için alternatif düşünmeye başlamak gererk bence.

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3564 : 13 Ocak 2017, 09:04:18 »
Hayırlı olsun. Umarım katkı verir, sınıf atlatmasını geçtim rotasyonun istikrarlı bir parçası olsun razıyım ben.
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #3565 : 13 Ocak 2017, 09:27:21 »
kontratından çıkabilcek ayakları hızlı dış şutu olan avrupa tecrübesi olcak bi oyuncu sene sonu bile almak neredeyse imkansızken(real, daçka, macabi, barca nın aç köpek gibi gezdiği piyasada) , 3 sene önce nba draft ının  1 numarasını almak başarıdır.
Ben çok başarılı olcağını düşünüyorum. çünkü bizi biz yapan çift uzun ve bogdanoviç aklıymış dün maçta anladım. biz geçen sene maçı uzun süreler çift uzun oynuyorduk. pero iyi katkı veriyordu , vesely de daha akıllıca oynuyordu. şimdi çoğu maçın yarısını bile çift uzunla oynayamıyoruz. adamlarda udoh u potadan uzaklaştırıp içeride kolay sayı buluyorlar.
savunmamız kötü olduğundada adamlar çok motive oluyor. pero melih geçen sene ciddi katkı vermişlerdi şimdi 1dk oynayamıyorlar ayıp.
abi bu sene son 3 ay sürekli maçı koparcak işleri yapamıyoruz. 5 6 sayı öne geçince 1 2 hucundan boş döndertip bilezik gibi 2 3 atış attıkmı bitcek ama kopmuyor. tam 2 uzunlar savunma oturuyor 5 - 10 sayı geriden gelip 5 6 sayı öne geçiyoruz. pat uzunların biri ya foul problemi yada yorgunluktan kenara gelince adamlar nasıl hucum etmeleri gerektiğini bulamazken bir daha maça ortak oluyor. geçen sene 10 sayı öne geçtikmi maç şova dönüyor.

o yüzden ciddi potansiyelli bir amerikalı uzun bence acayip işimizi görür. en azından formsuzda olsa foul ve yorgunluk durumunda bizi çift uzun oynatır. birde unutmayın eurolig çok uzun bu sene. erken form tutabilir. çok maç var, ligdede geçen sene bi efes gs maçları ciddi geçiyordu gerisi tırt. şimdi efes , gs ,daçka , beşiktaş ve 2 3 takım daha varki yedek oyuncuyla çıkamayıp ciddi oynanması gereken maçlar. o yüzden elemana lig ve euroligde forma verip final öncesi son elemede ortalığı inletir diyorum.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3566 : 13 Ocak 2017, 09:34:51 »
bana anthony bennett'i alacakmısız gibime geliyor..

atletik, guclu, 4 numara ıcın hızlı, ama 3 numara icin biraz yavas olsa da (savunma için) bize esasen hucumda dıs sutu olan hızlı 4 numara lazım..savunmada da zaten 3 tutmaz...
size olarak belki biraz kısa ama 4 numarara icin, atletizm ve hızıyla 4 numara savunmasında bu sorun olmaz bence...avrupa'da ideal 4 numaraya evrilebilir..tabii obra ile sınıf atlamak istiyorsa...
gecis oyunlarını iyi becerebiliyor, eslesme problemi cok rahat yaratabilecek bir oyuncu..

sanırsam khem birch ile takım arkadası...bir yerde gordum..

bence cok potansiyelli ama kullanırsa...umarım alırız..bu riske girmeye deger...hic transfer olmaycagına yada rasgele sırf rotasyona katkı verisn diye birini alacagımıza avrupalı bence risk alınacaksa draft 1 numarası ile risk alınabilir...sonucta adam draft 1 numarası...tutarsa avrupa'da buyuk fark yaratır..yeter ki obra'nın sozunden dısarı cıkmasın..2 sene de onu tekrar nba seviyesine tasır..

gene mi bildim...hey allahım...

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3567 : 13 Ocak 2017, 09:35:10 »
Sloukas değil de Bobby için alternatif düşünmeye başlamak gererk bence.

Son yıllarda Avrupa da en fark yaratan oyuncu Eric Mc Column du.... Biri giderse onun gelmesini isterdim. Savunması, takım katkısı ve hücumuyla komple bir oyuncu.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

• Üye
« Yanıtla #3568 : 13 Ocak 2017, 09:35:29 »
böyle bi şey olacağına inanıyor musun ?
teknik ekipte sen yoksun abi .. :)

baska bilen de varmıs..ama caktırmıyormus... :)

• Üye
« Yanıtla #3569 : 13 Ocak 2017, 09:36:42 »
ama gercekten hicbir yerden duyumum yoktu...sadece hissiyat....

ve bu adam tutacak...