Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322532 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3585 : 13 Ocak 2017, 11:07:53 »
McCollum in Antiç out olsun ya.Antiç geçen seneki formunun çok ama çok gerisinde ve toparlayacak gibi durmuyor.McCollum'ı gelecek senelerde kullanabiliriz bence.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı cembut

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3586 : 13 Ocak 2017, 11:29:31 »
kısa transferi yapmak takımdaki oyunculardan birilerini silmek demek. Böyle birşey olacagını sanmıyorum veya cok kısıtlı süre kabul edecek biri olmalı onun içinde yüksek meblag verilmez. Mccoulum hem düşük süreleri kabul edecek hemde düşük ücrete gelecekse olur ama sanmıyorum. Forumlarda datome'yi silen cok insan vardı, şimdi gayet düzeliyor. Kısalar için elimizdekilerden verim almak lazım.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #3587 : 13 Ocak 2017, 11:33:17 »
Antic gönderilecek herhalde,tavırlarından çok rahatsız olmustu zaten Zoc
Takıma bir mesaj da vermek istiyor bence istediklerim olmazsa bu takımda olamazsınız diye
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #3588 : 13 Ocak 2017, 12:05:15 »
sizde Peronun şu halleri kleiza ya benzemiyormu :)  inş sonları benzemez buradan yaşlı kurt diye yollarız , forma giyemeyen oyuncu olarak değil.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3589 : 13 Ocak 2017, 12:33:58 »
Merhaba, Fenerbasket'te ara  sıra bir şeyler yazıyordum. Bu sitenin açıldığını öğrendim. Şimdi de kaydımı oldum umarım yine burada da yazarım.

Anthony Bennett bizim üniversite olan UConn'da çok popüler olmuştu. Herkes gelmesini çok istiyordu buraya. Ama o sene NCAA Tournament'ta oynayamayacağımızdan gelmemişti bir sene önce şampiyon olmamıza rağmen. Çok yetenekli bir oyuncu ama basketbolu ciddiye almadığı, fakir bir semtten geldiği için parayı görüp annesine güzel bir hayat verince motivasyonunu kaybettiği söylendi. Ne kadarı doğrudur bilmiyorum.

Ben kendisini hiç izlemedim ama bu sayfada bir arkadaşın verdiği linkten iş yapar gibi gözükse de oradaki görüntülerin NCAA maçlarından olmasından dolayı kıstas kabul etmemek gerekir.

Görünen fiziği ile Avrupa'da çok iş yapacağı kesin. Umarım motive de olur ve Fenerbahçe'mize katkı sağlar. Zaten tek tereddütüm o. Konsantrasyon ve motivasyon. Çünkü bu çocuk bir şekilde erken profesyonel olmuştu ve bence basketbol olgunluğuna ulaşamadan, kolejde pişmeden NBA'in zorlu dünyasına girdi. AmamAvrupa yeni bir macera. Ben umutluyum.
hoşgeldin..

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #3590 : 13 Ocak 2017, 12:43:58 »
resmen de aciklandi.

soyle birsey okudum, astim hastasi diyorlar, astim hastalari kullandiklari ilaclardan dolayi bazen sisman gorunebilir.

kilo almiyorlar vucuta sivi toplaniyor, enterasan farklar var bennett'in resimleri arasinda.

mesela bu nets'deki http://media.gettyimages.com/photos/anthony-bennett-of-the-brooklyn-nets-warms-up-before-a-preseason-game-picture-id615932856

bu da minnesota'daki http://www.slamonline.com/wp-content/uploads/2015/09/anthony-bennett.jpg

ikinci resimde gayet fit, fiziksel acidan fit olursa onumuzdeki sene udoh benzeri katki verir bence.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3591 : 13 Ocak 2017, 12:44:04 »
sezon sonu sözleşme uzatma hakkı bizde olmak şartıyla 1.5 senelik sözleşme imzaladık .
resmi açıklama da geldi.
bu sezon kalan için 400 k usd .. verecekmişiz.

hayırlı olsun diyelim
umarım katkı alırız

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3592 : 13 Ocak 2017, 12:45:41 »
Antic e tesekkur edip bi de oyun kurucu mu alsak

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #3593 : 13 Ocak 2017, 12:51:14 »
artik ahmet ercanlarin dedikleri tasinmaz umarim bu foruma.

turkiye liginden 4 numara alacagiz demisdi, hangi takim niye versin sana iyi oyuncusunu. Kullaniliyor Ercanlar ama farkinda degil.

once Antic bize tesekkur etmeli ona bizde oynama sansi verdigimiz icin, sonra biz ederiz.

Çevrimdışı FeNeRiM669

• Üye
  • Yer: Almanya
« Yanıtla #3594 : 13 Ocak 2017, 12:53:13 »
Antic sakat degil mi abi ne tavri?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3595 : 13 Ocak 2017, 12:53:41 »
artik ahmet ercanlarin dedikleri tasinmaz umarim bu foruma.

turkiye liginden 4 numara alacagiz demisdi, hangi takim niye versin sana iyi oyuncusunu. Kullaniliyor Ercanlar ama farkinda degil.

once Antic bize tesekkur etmeli ona bizde oynama sansi verdigimiz icin, sonra biz ederiz.

Ahmet ERcanlar'ın bana 2 gün attığı dm'yi buraya koyayım mı emin :)

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3596 : 13 Ocak 2017, 12:53:56 »
Fenerbahçe Erkek Basketbol Takımı Genel Menajeri Maurizio Gherardini “NBA draftının 1 numaralı isminin kariyerine Avrupa’da devam etmek istemesi çok sık görülen bir durum değil. Bennett çok önemli bir potansiyel ve sadece 23 yaşında olduğu unutulmamalı. Şu anda Avrupa basketbolunun, onun için çok çalışmak ve farklı bir seviyeye çıkmak için ideal ortam olduğunu düşünüyorum.

Bennett ile Kanada basketbolu vasıtasıyla birçok farklı ortamda, parkede ve parke dışında vakit geçirme şansı buldum. Çok düzgün karakterli ve her zaman başarıyı isteyen bir oyuncuyu kadroya kattığımızı söyleyebilirim. Bennett’ın NBA kariyeri şu ana kadar iyi gitmemiş olabilir ancak buraya büyük bir istek ve heyecanla geliyor. Obradovic gibi çok iyi bir koç ve öğretmenle çalışacak olması da onun adına avantaj olacak. Rekabet seviyesinin oldukça yüksek olduğu Euroleague’de başarılı olabilmek için böyle önemli bir hamleyi yapmamızı sağlayan Başkanımız ve Yönetimimize de teşekkürlerimi sunuyorum.

Bennett, Fenerbahçe forması altında çok çalışacak ve tekrardan kendi güvenini kazanarak, Avrupa basketbolu için üst düzey bir isim olacaktır” ifadelerini kullandı.

Anthony Bennett’a “Fenerbahçe’ye hoş geldin” der, sarı lacivertli forma ile birlikte, başarılarla dolu sezonlar dileriz.
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2017, 12:54:22 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #3597 : 13 Ocak 2017, 12:57:24 »
Ahmet ERcanlar'ın bana 2 gün attığı dm'yi buraya koyayım mı emin :)

hedef degistirmek icin yapmis o zaman ? 2 gun once bilip icinde tutmussa o zaman helal olsun derim.

ama ligden 4 numara alacagiz demesine gerek yoktu , bir 4 numara ile ilgileniyor ama isim "bilmiyorum" diyebilirdi..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3598 : 13 Ocak 2017, 13:04:44 »
hedef degistirmek icin yapmis o zaman ? 2 gun once bilip icinde tutmussa o zaman helal olsun derim.

ama ligden 4 numara alacagiz demesine gerek yoktu , bir 4 numara ile ilgileniyor ama isim "bilmiyorum" diyebilirdi..
ben kendisi ile çok kavga ettim çok taşşak geçtim ama sonra geçen sene konuştuk
iyi niyetinden şüphem yok ama işte bence insanlara fazla güveniyor biraz da gazetecilik psikoloisi var. ama işte insanların gözünde kredisini tüketti biraz
o yüzden doğru da yapsa insanlar inanmıyor.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #3599 : 13 Ocak 2017, 13:38:57 »
2013 draft listesine bakdim.

oladipo, caldwell-pope, cj mccollum, antetekounpo, schroeder,  rudy gobert gibi oyuncular da secilmis, o kadar leş draft degilmis.

laboral'li larkin de 2013'de draft edilmis.