Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322629 defa)

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3600 : 13 Ocak 2017, 14:08:26 »
bence nba takımları tarafından çok çabuk vazgeçilen bir oyuncu oldu bennett.o draftta beklentilere göre oladipoda beklentilerin şu an aşağısında kaldı ama yine de belli bir seviyede performans gösteriyor.
bennett'a obradoviç çok iyi gelecek her oyuncu için çok büyük bir şans böyle bir öğretmenle birlikte çalışmak.
o draft biraz stealların uçuştuğu draft oldu ya,kcp ilk sezon çöpken bir anda 20 mdlik adam oldu,giannis 15 ten seçildiğinde bucks taraftarlarının ismini söyleyemiyordu schroeder back uptı,gobert ise enes,favors gibi uzunların arkasında back uptı ama fena patladı hepsi.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #3601 : 13 Ocak 2017, 14:13:39 »
oyun kurucuya gelirsek. bogdan olmadığında kesinlikle bu oyun kurucularla şampiyon olamayız. ama bogdan boby, bogdan sulukas, sulukas boby, süreleri itibariyle takımı ciddi idare edebiliyor. ama bogdan giderse veya sakatlanırsa f4 hayal.

bu arada gerrrardini canada milli takımının yönetim kurulu üyesiymiş. bennett da canada milli oyuncusu. o yüzden aslında fikir sahibi oldukları bi oyuncu ondan riski daha az görüyorum.
ya elimizde patlar yada Udoh gibi azimli olursa eurolig in Lebronu olur :)

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #3602 : 13 Ocak 2017, 14:20:49 »
artik ahmet ercanlarin dedikleri tasinmaz umarim bu foruma.

turkiye liginden 4 numara alacagiz demisdi, hangi takim niye versin sana iyi oyuncusunu. Kullaniliyor Ercanlar ama farkinda degil.

once Antic bize tesekkur etmeli ona bizde oynama sansi verdigimiz icin, sonra biz ederiz.

terör olaylarından ötürü ABD'de kimle görüşüldüyse gelmem demiş...eldeki oyunculara bile sürekli terör uyarısı mesajları geliyor büyükelçilikten...Bennett'de muhtemelen Gherardini faktörü hatta Triano da etkili olmuştur. O yüzden içerde bir arayış vardı...
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2017, 14:27:59 Gönderen: Tekirdağlı »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3603 : 13 Ocak 2017, 14:27:41 »
NBa sevenler daha iyi bilirler onlar daha detaylı anlatırlar.
ama Bennet için benim düşüncem. potansiyeli ve yeteneği olan birisi ama ' NBA'de 1.sıradan draft edilecek' birisi değil . ve bence 4 senedir bu durumun altında ezilip kaldığını düşünüyorum.
yazılar insani yönde uyumlu ve güzel birisi olduğunu söylüyor. demek ki biraz mental sorun oldu nba için.
Nba'den gelen uzunların Avrupa'daki etkilerini düşününce , katkı vermemesi süpriz olur.
ne katkı verir nasıl adapte olur koç ile nasıl anlaşır
her oyuncu için bu sonuçta bir soru işareti ama adama it köpek muamelesi de yapılmasın

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #3604 : 13 Ocak 2017, 14:29:16 »
Cavs bilmemneyi Chris Grant'in şu yorumu önemli geldi.. “Pick and roll sonrası tepeye çıkabiliyor çünkü şutu var. Aynı zamanda atletik, topu yere vurabilen ve çembere gidebilen bir oyuncu.”
Bizim Antic'ten istediğimiz ancak 3 sayı dışında alamadığımız herşeyi yapıyor

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #3605 : 13 Ocak 2017, 14:31:37 »
NBa sevenler daha iyi bilirler onlar daha detaylı anlatırlar.
ama Bennet için benim düşüncem. potansiyeli ve yeteneği olan birisi ama ' NBA'de 1.sıradan draft edilecek' birisi değil . ve bence 4 senedir bu durumun altında ezilip kaldığını düşünüyorum.
yazılar insani yönde uyumlu ve güzel birisi olduğunu söylüyor. demek ki biraz mental sorun oldu nba için.
Nba'den gelen uzunların Avrupa'daki etkilerini düşününce , katkı vermemesi süpriz olur.
ne katkı verir nasıl adapte olur koç ile nasıl anlaşır
her oyuncu için bu sonuçta bir soru işareti ama adama it köpek muamelesi de yapılmasın

Avrupa bazen NBA sonrası ilaç olabiliyor oyunculara... Henry Turner Paul Dawkins gibi oyuncular geldi aklıma...Aynı etkiyi yapar mı yapar

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #3606 : 13 Ocak 2017, 15:23:48 »
Öncelikle bennet hayırlı olsun takıma güvenim sonsuz
Şimdi bizim kaderimizi belirleyecek en büyük soru antiç eğer onu bir şekilde kullanamazsak geçen sene f8 de yarattığımız pis işleri muazzam yapma durumunu kaybetmiş olurmuyuz eğer olursak bunu Nasıl çözmeliyiz işte bunun cevabı bennet beklentilerimizi karşılasa bile en elzem konu bennet'ı alıştırmak için antiçin lig lisansını iptal etme yoluna gitme olasılığımız var böyle bir durumda bizi Nasıl etkiler?
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2017, 15:29:09 Gönderen: lancelot »

Çevrimdışı alp94aslan

• Üye
« Yanıtla #3607 : 13 Ocak 2017, 16:13:33 »
resmen de aciklandi.

soyle birsey okudum, astim hastasi diyorlar, astim hastalari kullandiklari ilaclardan dolayi bazen sisman gorunebilir.

kilo almiyorlar vucuta sivi toplaniyor, enterasan farklar var bennett'in resimleri arasinda.

mesela bu nets'deki http://media.gettyimages.com/photos/anthony-bennett-of-the-brooklyn-nets-warms-up-before-a-preseason-game-picture-id615932856

bu da minnesota'daki http://www.slamonline.com/wp-content/uploads/2015/09/anthony-bennett.jpg

ikinci resimde gayet fit, fiziksel acidan fit olursa onumuzdeki sene udoh benzeri katki verir bence.

Bende ayni sekilde dusunuyorum udoh gibide parlama olasılığıda yüksek ama asıl olay mentalite obrayla uyuşur iseler de etkisi yüksek olur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #3608 : 13 Ocak 2017, 16:20:57 »
Fersu beğenmemiş transferi:)) hangi transferimize iyi dedi ki zaten

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3609 : 13 Ocak 2017, 16:23:17 »
aman lavuk adamları şurada konuşmayalım
basketbol bilmez hırsızdır

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3610 : 13 Ocak 2017, 17:08:03 »
bennett'a 3-4 gun once yazmıstım..pick and roll harici trnasition oyunuda cok iyi...

sadece su kilolarından biraz kurtulsa iyi olacak bennett...biraz sismis cidden gecen seneye gore...

sonucta hersey kendinde bitiyor...avrupa icin fazlasıyla yetecek yetenek var..yeter ki istesin...

bence basarılı olacak...allah utandırmasın..udoh abisini dinlesin bol bol..onla takılsın kitap okusun falan...
« Son Düzenleme: 13 Ocak 2017, 17:25:02 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3611 : 13 Ocak 2017, 21:15:16 »
Gherardini hem ekstradan tanıyormuş hem de karakterini epey övmüş. Bu durumda bize de bekleyip desteklemek düşer. Tutarsa elde tutamayız, tutmazsa sağlık olsun ama %83 olacak diyorum ben. (Küsuratlı)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı zuberman

• Üye
  • Yer: Connecticut
« Yanıtla #3612 : 14 Ocak 2017, 01:04:48 »
düzenli olarak istatistiki bilgiler veren arkadaştın hafızam beni yanıltmıyorsa; değil mi? ek olarak unlv'nin ncaa turnuvasında air force'u 72-56 yendikleri maçı yerinde izlemiştim.rakip pek kuvvetli olmasa da bennett resmen darmadağın etmişti air force'u. böylesine negatif anlamda değişim göstermesi gerçekten şaşırtıcı.

Evet, hocam. Doğrudur. Zaman bulabilirsem burada da sports analytics'ten bahsetmek isterim.

NCAA demek bir tane dominant uzun, bir tane üçlük atabilen guardın varsa, iyi birşeyler yaparsın demek. :) Skorlar zaten 65'ten öteye geçmiyor acemilik kaynadığından. Ama sorsanız, her saniyesi strateji ve yetenek olan Euroleague'i beğenmezler. Yine de Bennett'in Freshman senesinde bunu yapması çok iyi.

Çevrimdışı zuberman

• Üye
  • Yer: Connecticut
« Yanıtla #3613 : 14 Ocak 2017, 01:15:18 »

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #3614 : 14 Ocak 2017, 09:24:32 »
Bennett yüzünden arada kaynadı ama Bobby'nin sözleşmeyi de 2 yıl uzatmışız. Gelecek yıl için başka devşirme oyuncu hayallerini bırakmak gerek bu durumda.