Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322846 defa)

0 Üye ve 50 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı HakeemOlajuwon

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3615 : 14 Ocak 2017, 10:39:44 »
Bennett yüzünden arada kaynadı ama Bobby'nin sözleşmeyi de 2 yıl uzatmışız. Gelecek yıl için başka devşirme oyuncu hayallerini bırakmak gerek bu durumda.
Bobby gibi devşirmen varken başka devşirme oyuncu hayali kurmaya da pek gerek yok sanki.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #3616 : 14 Ocak 2017, 13:35:44 »
Bobby gibi devşirmen varken başka devşirme oyuncu hayali kurmaya da pek gerek yok sanki.

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kalmasına çok sevindim ama haberde gördüm 2 yıl için 2.8 milyon dolar diye bu biraz fazla değilmi Bobby için?
Sanırım 1 milyon dolara oynuyordu.

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3617 : 14 Ocak 2017, 15:36:18 »
Benim hatırladığım 1.2'ye oynuyordu. Yeni kontratı 34 yaşında imzaladığını düşünürsek 1.4 bence de biraz fazla, çok karakterli ve özel bir oyuncu ama fiziksel dezavantajlarını da düşünürsek özellikle yeni kontratının 2. yılında neler verebilir biraz soru işareti.

Çevrimdışı ekpethegrandpa

• Üye
  • Yer: istanbul
    • @a_tuncer34
« Yanıtla #3618 : 14 Ocak 2017, 20:08:21 »
kaan kural olumsuz şeyler söyledi. bu bennetin euroleague mvpsi olma yolunu açmış olabilir  :D

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3619 : 14 Ocak 2017, 20:17:03 »
Takıma son anda bir kısa lazım olursa Gary Neal bu sezon NBA'de kontrat bulamadı. Çok faydalı olur. Bir köşeye not olsun diye yazayım.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #3620 : 14 Ocak 2017, 20:28:38 »
Normalde yaşı ilerleyen ve emeklilik yılları yaklaşan oyuncular için kulüpleri yeni kontrat imzalarken sözleşmede fiyat indirimine gidilir. Biz Bobby'de arttırmışız demek ki. Bütçede sıkıntı yaratmayacaksa söylenecek bir şey yok. Severim Bobby'i. Helali hoş olsun. Ama bütçe zor durumdaysa 34 yaşındaki oyuncuya o paraları vermek pek mantıklı gelmiyor bana.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3621 : 14 Ocak 2017, 22:37:09 »
Sanırım theodore un devşirilme olasılığı varmış. Yaşı da itibariyle aslında düşünülebilir, bobby ya da theodore dan biri yabancı statusunde oynar ilk zamanlar , Bobby gittiğinde de theodore ile devam ederiz. Yeerli oyuncu kıtlığında sulanılacak en iyi oyuncular kesinlikle devşirme oyuncular...

Sene sonunda bence kadromuzda
egehan-okben
Barış-berkay
değişimine de gitsek fena olmaz tr lig rotasyonumuz için

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2017, 22:37:49 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #3622 : 15 Ocak 2017, 01:35:03 »
Takıma son anda bir kısa lazım olursa Gary Neal bu sezon NBA'de kontrat bulamadı. Çok faydalı olur. Bir köşeye not olsun diye yazayım.

Abi Gary Neal geçen gün benim de aklıma geldi ancak gelecek sene için. Bogdanovic'in çok büyük ihtimalle Nba'e gideceğini düşünürsek Neal Bogdan'ın yerini doldurabilir mi? Ondan neyi eksik, neyi fazla yapar sence?
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3623 : 15 Ocak 2017, 09:04:12 »
Bennet in gelmesi Vesely ya da Antic i durtse bile yeter.... ha tutupta yedek degil ilk 5 oyuncusu olursa bomba olur o da ayri.

Ayrica draft a bile giremeyen amerikali uzunlarin Avrupa daki basarilarina bakarsak, draft ta ilk turundan secilmis bir oyuncunun 3. uzun gorevini yapma potansiyeli fazlasi ile vardir... 

Sonucta elestirenler uzerine takim kurmadigimizi ya da getirmek icin birini gondermedigimizi unutmamali....

Ayrica Gherhardi Udoh u getirirken de cok elesitiri olmustu, Kalnic e de hatta Nunnaly e de... cok ta tin ... adamlar tastan elmas cikarmasini biliyor, onlar guveniyorsa ben haydi haydi guveniyorum ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #3624 : 15 Ocak 2017, 11:46:55 »

Daha dün yazdım. Bu sabah Atlanta Hawks'la 10 günlük geçici bir anlaşma imzaladığını okudum. Muhtemelen benim yazdığım saatlerde... Sayemde NBA için yeni bir şans buldu. :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3625 : 15 Ocak 2017, 12:03:37 »
Hakan abi 6 aydır yatan adama sözleşme imzalattın, ölüyü diriltir derler ya o misal :)

Çevrimdışı unspoken_castle

• Üye
  • Yer: Ankara
    • unspoken_castle
« Yanıtla #3626 : 15 Ocak 2017, 20:01:28 »
Herkese iyi pazarlar, geçenlerde bir forumda Berk'in Yeşilgiresun'a gönderilip, Daçka'dan Ender Arslan'ı 3.guard olarak alacağımıza dair bir yazı okudum, konuyla ilgili bir gelişme var mıdır, ya da olabilir mi?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3627 : 16 Ocak 2017, 09:01:05 »
Bir taraftar olarak ara transfer döneminin son derece zevkli ve heyecanlı olduğunu söylemek istiyorum :)  :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3628 : 16 Ocak 2017, 10:02:52 »
2010 6,sıra
2011 6,sıra
2013 1, sıra
nba draft seçimleri şu anda bizim takımda bulunuyor. 3 tanesi de uzun oyuncu..

Zeljko & Gherardini  sayesinde takım rehabilitasyon merkezi oldu :)

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #3629 : 16 Ocak 2017, 12:05:54 »
Bir taraftar olarak ara transfer döneminin son derece zevkli ve heyecanlı olduğunu söylemek istiyorum :)  :)
Haydaaaaa ben bu cümleden kapaşı kapılar ardında bir transfer kararı daha alınmış olabilir hissiyatına kapıldım😛😛
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...