Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322755 defa)

0 Üye ve 54 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3660 : 30 Ocak 2017, 20:27:45 »
Bennetti takıma adapte edip rotasyona dahil edeceğimiz bi zaman ya da ortam yok bence. Şu an çok ham durumdaki bi oyuncunun pişmesini hazır hale gelmesini beklemeyiz gibi geliyo, tabi ki şahsi fikrim. Kış dönemi koşullarında mecburen yoneldik diye düşünüyorum bennette. Tabi içindeki cevheri çıkarabilirsek takıma adapte edebilirsek yaz donemi transfer doneminde elimiz rahatlar. Çünkü bence bizde direk oynayacak bi 4 e ihtiyacımız var, nemanja misali melli misali

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bence abartıyorsunuz. Bobby ve nunnully hayatı boyunca savunma yapmamış sadece skora katkı vermiş oyunculardı. onlar bile takımın en iyi savunmacıları oldularsa bennett de olur. hemde finallere 2 3 ay var daha. zaten ligin en iyi 2 uzunu bizde. ilk sene beklentimiz maç bası 8 10dk ve dıger oyunculara rekabet yaratması. ama içimden bir his dahada iyi sonuç alacakmışız gibi. şutu 1 e biri olan ayakları hızlı uzun şuan euroligde yok. birde potansiyeli olmayıp avrupada oynamış uzundansa , potansiyelli ama formsuz adamı tercih ederim.
şu vakitte kimse bize euroligde oynayan hemde formda adamı vermez. heleki daçka, barça ve maccabi açları varken.
ben daha kötü bir transfer beklıyodum.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3661 : 30 Ocak 2017, 20:58:01 »
Antiç yerine Bjelica gelsin. Bogdan yerine de öbür Bogdan dönsün :)

Obur Bogdan kimdir?

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3662 : 30 Ocak 2017, 20:58:55 »
Daha çok eerken gerci 5ay var sezonun bitmesine, sezonu nasıl ne şekilde bitirceğimizde gelecek seneki durumu rotasyonu kadroyu belirler ama bence bugunun koşullarında tabi nba dalgası bizi etkilemezse

Bogdan-antic-bennett gider.
Kostas-datome-kalina-vesely-udoh ile devam ederiz diye düşünüyorum. Hatta nunnally de ki bu değişim ve gelişimi görünce sanki onla da uzatırız diye düşünüyorum.
Yerlilerden bitek barışın sözleşmesi bitiyo, o da muhtemelen ayrılır takımdan.

Ondan cok daha iyilerin yeri doldu, Bogdan'in da dolar...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3663 : 30 Ocak 2017, 22:21:31 »
Obur Bogdan kimdir?

İsmi Bojan olan

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #3664 : 31 Ocak 2017, 13:09:03 »
Dacka Errick McCollum la mi anlasmis ya artik ne diyelim bu amk gorgusuzlerine.. Wilbekin i sakatligi nedeniyle gozden mi cikardilar acaba bilen var mi?

Edit link:

http://www.fanatik.com.tr/2017/01/31/dacka-dan-galatasaray-a-errick-mccollum-calimi-1275196
http://www.milliyet.com.tr/darussafaka-dogus-abd-li-errick---2100505-skorerhaber/

« Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 13:24:09 Gönderen: friday »
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3665 : 31 Ocak 2017, 13:26:11 »
Dacka Errick McCollum la mi anlasmis ya artik ne diyelim bu amk gorgusuzlerine.. Wilbekin i sakatligi nedeniyle gozden mi cikardilar acaba bilen var mi?

Edit link:

http://www.fanatik.com.tr/2017/01/31/dacka-dan-galatasaray-a-errick-mccollum-calimi-1275196
http://www.milliyet.com.tr/darussafaka-dogus-abd-li-errick---2100505-skorerhaber/

Bu dacka abartti .... ama cok iyi adam aldilar ve nokta transferi oldu ... Wannamaker ile yanyana cok tehlikeli olurlar ....

Aslinda Bogdan sonrasi bizimkilerin dusunmesini umdugum bir oyuncuydu. Son yillarda boyle savunma hucum ozellikleri dengeli fark ve oynadigi takimda bu kadar fark yaratan cok oyuncu kalmadi Avrupa piyasasinda.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2017, 13:28:53 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #3666 : 31 Ocak 2017, 13:52:52 »
Bu dacka abartti .... ama cok iyi adam aldilar ve nokta transferi oldu ... Wannamaker ile yanyana cok tehlikeli olurlar ....

Aslinda Bogdan sonrasi bizimkilerin dusunmesini umdugum bir oyuncuydu. Son yillarda boyle savunma hucum ozellikleri dengeli fark ve oynadigi takimda bu kadar fark yaratan cok oyuncu kalmadi Avrupa piyasasinda.
Abi hakkaten bitirdilerse Wanamaker la birlikte canına okurlar ortalığın. Rakipte olması pek hoş olmadı ama neyse ki bizim 10 Şubat'taki maça yetişmez :) Çin ligi bitmiş hemen devreye girmişler, iyi de takip ediyorlar bir şekilde..
Dünyanın En Güzel Takımı

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3667 : 31 Ocak 2017, 14:07:41 »
Wanamaker kimin canına okumuş ki mccaolum ile beraber daha da okuyacak ...? cidden merak ediyorum ..
Wİlbekin elinde çatlar var sanırım 1 ay gibi yok diyorlar.

ayrıca lütfen ve lütfen ve lütfen lütfen lütfen lütden .. Fenerbahçe harici transfer konularını şu topikte konumayalım . yalvarıyorum

http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=1255.msg139618#new
misal euroleague topiği var... yukarıda o olabilir

http://parkedefener.com/forum/index.php?topic=532.msg138802#new
tbl topiği var.
kimseye karışmıyoruz burası hepimizin rahat rahat yazalım ama bi düzen sürdürebilmemiz için de en azından doğru konu doğru yerde tartışılsın

tekrardan rica ediyorum ..
bu arada Daçka'nın anasını sikeyim sizlere bi şey olmasın

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #3668 : 31 Ocak 2017, 15:13:35 »
........
tekrardan rica ediyorum ..
bu arada Daçka'nın #### sizlere bi şey olmasın

Bu arada bu kadar saygi duymama ragmen Dacka ya .... son cumlene katiliyorum :) cok icten olmus. Fenerbahce 2016-2017 transfer donemini ozetlemis resmen.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3669 : 31 Ocak 2017, 15:16:15 »
Daçka şu an açık ara en nefret ettiğim takım. Bunu da zaten defalarca belirttim burada. Bin beter olsunlar da ilk sekiz dışında kalsınlar. Gelen giden koysun. Hatta türkiye kupasında gs de koysun bunlara. Seneye de euroleague'e gidemesinler.

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #3670 : 31 Ocak 2017, 15:28:23 »
Daçka şu an açık ara en nefret ettiğim takım. Bunu da zaten defalarca belirttim burada. Bin beter olsunlar da ilk sekiz dışında kalsınlar. Gelen giden koysun. Hatta türkiye kupasında gs de koysun bunlara. Seneye de euroleague'e gidemesinler.
Abi geçende de öyle söyledin adamların son EL maçında iflahı kaydı. Daha da Daçka'dan hayır falan gelmez  :)
FENERBAHÇE

Çevrimdışı bahadircevlik

• Üye
  • Yer: adana
« Yanıtla #3671 : 31 Ocak 2017, 16:11:52 »
Şahsen ben de Daçkanın euroleaguede ilk 8 dışında kalmasını istiyorum
Harcamayacağım günleri, onları uzatmaya çalışarak.
Kullanacağım her anını zamanın.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3672 : 31 Ocak 2017, 16:12:28 »
Çok güzel ve içten bi dua...

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #3673 : 31 Ocak 2017, 19:53:15 »
bu aziz yüzüne bize gelcek yatırımlar ergenlerın elinde çar çur ediliyor. şu para bu sene fenerde olcaktı. golden state etkisi  yapardık el de

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #3674 : 31 Ocak 2017, 20:10:36 »
İsmi Bojan olan

Ben Bojan'i hicbir zaman begenemedim.  Burasi ilk kuruldugunda Emir ile birlikte ikisini cok sallamisligim vardir :)