Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322684 defa)

0 Üye ve 56 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3705 : 02 Şubat 2017, 00:18:04 »
hocam westermann oyun kurucu, oyun kurucu ihtiyacımız yok ki.

eğer alırsak bile sloukas'dan daha iyisini almamız lazım o zaman, leo kostasdan iyi değil.
Booby abi sonrası için. Tamam iki yıl daha burada ama malum yaşı.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #3706 : 02 Şubat 2017, 00:30:25 »
jordan theodore hakkında yanlış düşünmüşüm, baya baya iyi saha görüşü varmış.

son iki günde 3 tane full maçını izledim.

1-2 maç izlemek yetmiyor demek ki fikir edinmek için en az 5-6 maç lazım, giderek büyütüyor oyununu.

vidmarla böyle anlaşan udoh'la vesely ile neler yapmaz.

tek kötü yanı şutu, üçlüğü yani..savunma, dribling, saha görüşü vs hepsi yeterli.

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
« Yanıtla #3707 : 02 Şubat 2017, 00:32:07 »
Dün Twitter'da bir yazı okumuştum. Gelecek sene eğer 15-20 m euro'luk bir isim anlaşmasına gidemezsek futboldaki sorunlardan dolayı takım 4-5 m euro'luk bütçeye kadar düşebilir denilmişti. Çok inanmadım açıkçası ama futboldaki saçmalıkların (transfer ve saçma sapan tribün ve yönetici cezaları yüzünden oluşan külfiyet) yüzünden basketboluma dokunulursa yazıklar olsun. Gerçi Aziz yıldırım bu. Obra reiside yer mi yer!!! 😡

Çevrimdışı zuberman

• Üye
  • Yer: Connecticut
« Yanıtla #3708 : 02 Şubat 2017, 02:46:04 »
Bogdan'a muadil oyuncu yok Avrupa'da maalesef. Ama belki de bir mucize olur ve NBA'e gitmez. Bu noktada Kemal Erdem'e çok iş düşüyor. Döneceğim deyip gene sattı forumu ama en azından bu noktada bir şeyler yapmalı kendisi.

Öte yandan bu Langford dediğiniz kardeşimiz seneye 35 olacak, onu da buraya ekleyelim. 34 yaşında sadece skora odaklı bir oyuncuy yüzünden koçumuzun katil olup hapse düşmesini hiç istemem doğrusu.

+1

Çevrimdışı KhaN

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3709 : 02 Şubat 2017, 03:50:51 »
Dün Twitter'da bir yazı okumuştum. Gelecek sene eğer 15-20 m euro'luk bir isim anlaşmasına gidemezsek futboldaki sorunlardan dolayı takım 4-5 m euro'luk bütçeye kadar düşebilir denilmişti. Çok inanmadım açıkçası ama futboldaki saçmalıkların (transfer ve saçma sapan tribün ve yönetici cezaları yüzünden oluşan külfiyet) yüzünden basketboluma dokunulursa yazıklar olsun. Gerçi Aziz yıldırım bu. Obra reiside yer mi yer!!! 😡

hocam bu tarz yorumları herkes yapıyor o yüzden yazacaklarım senin özelinde değil.
obradovic geldiğinden beri aziz yıldırım ile arasındaki ilişkinin sağlamlığı malum. hem aziz yıldırım koçun kariyerine saygı duyduğunu hep belli ediyor hem de obradovic her röportajında sağlanan imkanlar dolayısıyla aziz yıldırım'ın adını zikrederek ona da paye biçiyor.
bu adam 50 yıldır basketbolun içinde her türlü egoyu kontrol etmeyi bilen herkesin saygı duyduğu bir isim. ayrıca planlı programlı hareket edecek kadar da tecrübeli. yeni sözleşmesini imzalarken önümüzdeki seneler için garanti bütçe almasa zaten o kontratı imzalamaz.
aziz yıldırım tarafına dönersek; futbol takımının bu kadar kötü gittiği bir durumda bize saçma gelse de aziz yıldırım'ın obradovic'i kullanmasından daha doğal bir şey olamaz. çünkü elde kalan ve insanların yoğun ilgi gösterip her maç çakılı olan tek yer obradovic'in takımının salonu. şimdi size mantıklı geliyor mu aziz yıldırım'ın gerektiği zaman kendine kalkan olarak dahi kullandığı belki de tutunacak tek dalını sizin tabirinizle "yiyeceği" ?
koç imzayı attı. birçok oyuncu gelecek gidecek belki bu dönemde hatta belki başkan değişecek ama obradovic kalacak bizimle. bunun mutluluğunu ve huzurunu yaşamak yerine teorilerle canımızı sıkmaya hiç gerek yok. :)

Çevrimdışı 1907HARBY

• Üye
  • Yer: ISTANBUL
    • 1907HARBY
« Yanıtla #3710 : 02 Şubat 2017, 23:10:11 »
hocam bu tarz yorumları herkes yapıyor o yüzden yazacaklarım senin özelinde değil.
obradovic geldiğinden beri aziz yıldırım ile arasındaki ilişkinin sağlamlığı malum. hem aziz yıldırım koçun kariyerine saygı duyduğunu hep belli ediyor hem de obradovic her röportajında sağlanan imkanlar dolayısıyla aziz yıldırım'ın adını zikrederek ona da paye biçiyor.
bu adam 50 yıldır basketbolun içinde her türlü egoyu kontrol etmeyi bilen herkesin saygı duyduğu bir isim. ayrıca planlı programlı hareket edecek kadar da tecrübeli. yeni sözleşmesini imzalarken önümüzdeki seneler için garanti bütçe almasa zaten o kontratı imzalamaz.
aziz yıldırım tarafına dönersek; futbol takımının bu kadar kötü gittiği bir durumda bize saçma gelse de aziz yıldırım'ın obradovic'i kullanmasından daha doğal bir şey olamaz. çünkü elde kalan ve insanların yoğun ilgi gösterip her maç çakılı olan tek yer obradovic'in takımının salonu. şimdi size mantıklı geliyor mu aziz yıldırım'ın gerektiği zaman kendine kalkan olarak dahi kullandığı belki de tutunacak tek dalını sizin tabirinizle "yiyeceği" ?
koç imzayı attı. birçok oyuncu gelecek gidecek belki bu dönemde hatta belki başkan değişecek ama obradovic kalacak bizimle. bunun mutluluğunu ve huzurunu yaşamak yerine teorilerle canımızı sıkmaya hiç gerek yok. :)

Eywallah kardeşim... ama ben gene de Aziz Yıldırım'a güvenmiyorum. Ben ısıtmalı stad istemiyorum mesela. Ben Fenerbahçemi istiyorum. Ben taraftarım. Artık vakti geldi geçti. Neyse daha fazla birşey demek istemiyorum.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3711 : 03 Şubat 2017, 23:20:41 »
ütopik kaçacak ama bu llull dürzüsünü madrid'den koparabilme ihtimali var mıdır acaba önümüzdeki yıllarda. herif resmen dosta güven biz düşmalarınada korku salıyor. ;D

edit: şimdi biraz inceledim de herifin 2021'e kadar sözleşmesi varmış.
« Son Düzenleme: 03 Şubat 2017, 23:23:31 Gönderen: ozgurr »

Çevrimdışı KhaN

• Üye
« Yanıtla #3712 : 04 Şubat 2017, 01:22:51 »
ütopik kaçacak ama bu llull dürzüsünü madrid'den koparabilme ihtimali var mıdır acaba önümüzdeki yıllarda. herif resmen dosta güven biz düşmalarınada korku salıyor. ;D

geçen sene houston istedi ancak madrid ile 5 senelik kontrat imzaladı. serbest kalma bedeli de 5 milyon dolar sanırım.
kısaca madrid'de bitirir kariyerini. bayrak oyuncu kolay kolay kopmaz oradan.
serrod dönecek gibi avrupa'ya o gelirse tadından yenmez tabi :)

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #3713 : 05 Şubat 2017, 16:40:29 »

geçen sene houston istedi ancak madrid ile 5 senelik kontrat imzaladı. serbest kalma bedeli de 5 milyon dolar sanırım.
kısaca madrid'de bitirir kariyerini. bayrak oyuncu kolay kolay kopmaz oradan.
serrod dönecek gibi avrupa'ya o gelirse tadından yenmez tabi :)

Real'den alınacak oyuncu Doncic.  Gerisi temin edilir ama bu çocuk bayağı özel biri olacak.

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3714 : 05 Şubat 2017, 18:34:03 »
Real'den alınacak oyuncu Doncic.  Gerisi temin edilir ama bu çocuk bayağı özel biri olacak.
Doncic i izlerken adeta mest oluyorum ve bu yaşta bu kadar büyük oynayan ve sınırsız potansiyeli olan kaç oyuncu gelmiştir acaba avrupaya son yıllarda? Muhtemelen bu sene draft te en üst sıralarda seçilecektir. 2-3seneye de nba e gider. Tabi avrupada bulunduğu sürede madride çok büyük fark katacağı kesin. Geçen sene bi ara söylentiler çıkmıştı belki bizde d.musa ya yöneliriz ileride. Doncic kadar olmasa da o da avrupa standartlarında yıldız olabilecek potansiyele sahip

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #3715 : 05 Şubat 2017, 19:01:56 »
Real Doncic'i ne ara ve nasıl kaptı, bilen aydınlatırsa sevinirim.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı guadalajara

• Üye
  • Yer: karabük
« Yanıtla #3716 : 05 Şubat 2017, 23:41:18 »
Real Doncic'i ne ara ve nasıl kaptı, bilen aydınlatırsa sevinirim.
13 yaşındayken real olimpia dan transfer edip 4 senede bu hale getirmiş.
aziz İSTİFA!!!

Çevrimdışı Kutay

• Üye
    • kutay_erkan
« Yanıtla #3717 : 06 Şubat 2017, 21:23:53 »
Doncic bu yıl değil ancak gelecek sene draft'a girebiliyor yani 2018 draft'ı. Transfer etmemizin de imkanı yok zaten Madrid'den doğrudan -bir süper yıldız adayı olarak- NBA'e gidecek. Şu yaşında bile, fiziki olarak sezon temposunu bence kaldıramaz ama, NBA'de süre alabileceği bir çok takım var. O derece olgun oynuyor. Şu son 2 yıldaki gelişim grafiğini devam ettirirse 1 buçuk yıl sonra nasıl bir şey olacak hayal edemiyorum.
Burası Fenerbahçe. Burada "2010'da şampiyon olalım, 5 yıl sonra başarılı olalım." diye hedef belirlenemez. - Willie Solomon

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3718 : 09 Şubat 2017, 23:57:59 »
Mike james yada o tarz bi oyuncumuz olsun çok isterdim. Kontrol altında tutulduğu sürece adam matkap gibi hucumda, müthiş delici ayrıca şutu da hiç fena değil

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3719 : 10 Şubat 2017, 07:20:24 »
13 yaşındayken real olimpia dan transfer edip 4 senede bu hale getirmiş.

nikola mirotiç'i de 13 yaşında kapmışlardı.