Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322715 defa)

0 Üye ve 49 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3765 : 19 Şubat 2017, 12:23:31 »
BOby nin de yoktu el tecrübesi son ribaundu alsak el mvp si olacaktı..thedore tolga furkan paketi müthiş olur

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3766 : 19 Şubat 2017, 21:23:22 »
Theodere ile şimdiden sözlü olarak anlaşmak lazım yapılabiliyorsa tolga da dahil edilmeli ama theodere öncelik

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3767 : 19 Şubat 2017, 21:26:12 »
Yalnız banvitten orelik ve vidmar seneye euroleague de oynayabilirler vidmar biraz serbest atış atabilse bize yedek pivot olarak isterdim

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3768 : 19 Şubat 2017, 21:29:42 »
Theodore tam anlamıyla damgasını vurdu turkiye kupasına. Sahaya resmen hukmediyo, oyun görüşü zekası gercekten cok iyi, tempoyu dilediği gibi ayarlayabiliyo. 3 maç ortalamasıda yaklaşık 20sayı 5asist 5ribaund. Seneye yolu muhtemelen istanbula düşecektir. İnşallah o adres ataşehir tarafı olur. Bobby ile 2 yıl uzattık oyle bi girişimimiz olmaz düşüncesini ozellikle twitterda çok okuyorum ama kostas ve bobby haricinde seneye bence koç 3.bi guard katacak kadroya bogdanın da yokluğunda. Hatta ben kafamda şöyle bi senaryoyu kurmaya başladım bile:
Theodore devşirme olacak. Bizde theodore u alırsak eger, bobby yi 9.yabancı yapıyoruz,theodore u yerli statusunde oynatıp bobby yi  sadece euroleague de kullanıyoruz, bu seneki antic misali. Malum yaşı 34-35olacak gelecek sezon. Ondaki yürek belki kimsede yok ama Fiziksel ve yaş dezavantajıını düşününce sadece euroleague de oynasa diri kalsa bence yeterli olacaktır

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 19 Şubat 2017, 21:36:49 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3769 : 19 Şubat 2017, 21:32:53 »
3.bir guard lazım theodere tam olarak bizim guardlarda olmayan deliciliğe sahip büyük ihtimal sözleşmesi tek seneliktir bonservis ödemeden almak lazım

Çevrimdışı Bülent

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @blntdgn84
« Yanıtla #3770 : 20 Şubat 2017, 21:36:39 »
Dış şut konusunda biraz istikrarlı olsa J.Theodore = Willie "the King" Solomon derdim.

İnanılmaz bir özgüveni var.
...

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #3771 : 20 Şubat 2017, 21:48:44 »
Birkaç kaynaktan baktım, Theodore'un sözleşmesi arada eğer akıllı davranıp uzatmadılarsa 1 senelik yani sezon sonu serbest kalıyor.

Kaç paraya oynadığını bulamadım ama Banvit gibi ekonomik olarak orta karar bir takımın bütçesi düşünüldüğünde 500K USD'den yüksek olmayacağını düşünüyorum, bilen yazabilirse sevinirim..

Mutlaka izliyorlar, takip ediyorlardır elbette, koç ve teknik kadro kendisi ile ilgili ne düşünüyor tabi en önemlisi o ancak Fenerbahçe taraftarı takımda bir Jordan görmek istiyor artık bu kesin :)
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #3772 : 20 Şubat 2017, 22:53:57 »
Milli takımda oynamak isterim demiş😉

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #3773 : 20 Şubat 2017, 22:59:10 »
willie solomon sayesinde basketbolu sevmiş adamım , çok başka oyuncuydu.

hala izlerim eski maçları, efesin kocası king solomon.

jordan theodore ve mike james, hangisi olursa olsun faydalı olur.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #3774 : 22 Şubat 2017, 00:47:26 »
Bogdan'dan sonra büyük oyuncuya ihtiyacımız var. Shved yardırıyor. Cska'ya gidecek heralde, onu bir Cska kadrosuna ekleyin sonrada çıkarıp bizim kadroya ekleyin bildiğin dengeleri değiştirecek oyuncu. Hadi hayırlısı.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #3775 : 22 Şubat 2017, 08:37:30 »
Shved, De Colo nun yanına mı gidecek yoksa De Colo nun yerine mi ? Teodososic kalacak mı yoksa nba mi yapacak ?
Teo - De Colo - Shved,  kağıt üzerinde çok iyi ama topu nasıl paylaşacaklar ?
Teo - Shved, (De Colo giderse) bence Teo - De Colo kadar etkili olmaları kolay değil
De Colo - Shved, takımın birinci guardı kim olacak ?

Geçen seneki Shved li Khimki yi izledikten sonra kafa olarak değişmedikçe bize faydalı olacağını düşünmüyorum. 69/144 iki sayılık, 57/169 üçlük kullanmış, bizde mümkün değil böyle bir oyuncu bence.

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #3776 : 23 Şubat 2017, 13:33:17 »
Shved, De Colo nun yanına mı gidecek yoksa De Colo nun yerine mi ? Teodososic kalacak mı yoksa nba mi yapacak ?
Teo - De Colo - Shved,  kağıt üzerinde çok iyi ama topu nasıl paylaşacaklar ?
Teo - Shved, (De Colo giderse) bence Teo - De Colo kadar etkili olmaları kolay değil
De Colo - Shved, takımın birinci guardı kim olacak ?

Geçen seneki Shved li Khimki yi izledikten sonra kafa olarak değişmedikçe bize faydalı olacağını düşünmüyorum. 69/144 iki sayılık, 57/169 üçlük kullanmış, bizde mümkün değil böyle bir oyuncu bence.
Teo'nun nba yapacağını varsayarak Shved Cska diyorlar. Bence Shved 2 numarada verimli adam.

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3777 : 24 Şubat 2017, 10:42:10 »
Bogdan giderse shvede gidilebilir bogdana en yakin katkiyi verecek adam shved bence

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #3778 : 24 Şubat 2017, 11:00:29 »
Theodore reisin attigi tweet'i aynen buraya birakiyorum:

"A lot of you tweeps ask me about other teams in turkey. Im sure playing for one of the big teams would be great but I'm focused on BANVIT!!"

Bize gonlu var ama profesyonelliginden de odun vermiyor tabi :) insallah kocumuz da isterse sezon sonu olur bu is..
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #3779 : 25 Şubat 2017, 14:07:02 »
Theodore reisin attigi tweet'i aynen buraya birakiyorum:

"A lot of you tweeps ask me about other teams in turkey. Im sure playing for one of the big teams would be great but I'm focused on BANVIT!!"

Bize gonlu var ama profesyonelliginden de odun vermiyor tabi :) insallah kocumuz da isterse sezon sonu olur bu is..
Bence tam Obradovic'in sevdiği oyundu tipi