Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322671 defa)

0 Üye ve 39 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3855 : 06 Mart 2017, 23:33:41 »
Soru şu theodore mu wannmaker mı tercih edilir bizim takıma biri alınacak olsa..Yoksa Bogdan giderse 2 si birden olur mu..Yoksa 2.tercihi daha farklı mı kullanırız?Çok karmaşık bir karar..

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #3856 : 06 Mart 2017, 23:39:16 »
bu sene daçka'nın izlediğim maçlarında en iyi wannamaker.

totalde de en iyi oyuncuları wannamaker bu sene.

bize ricky hickman'ın sağlamı lazım diyorduk ya , ta kendisi işte wanna.

clyburn işimize yaramaz , clyburn honeycutt gibi oyuncular uzun vadede anasını beller takımın.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #3857 : 07 Mart 2017, 07:26:13 »
Moerman güzel olurdu bence bizim takıma. Disiplinli bir adam. Furkan'ı isteyenleri ise net anlayamıyorum.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3858 : 07 Mart 2017, 09:49:23 »
Bu arada bojan bogdanovic gitmeseymis ne oynamışligi bizim takımda...Sırtı dönük oyunu ve sutu kalinicten 10 kat fazla...Resmen AMK ortalığın.

Lenovo A7020a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

abi şaka mı yapıyorsun bizimle taşşak mı geçiyorsun bazen cidden anlamıyorum
Bojan diyorsun Kaliniç ile kıyaslıyorsun

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3859 : 07 Mart 2017, 09:50:11 »
Kalinic mükemmel bir topsuz savunmacı ama toplu oyuncu savunma konusunda büyük eksikleri var bence alıştım artık çok sorun değil ama bu nunnually bizim takıma hiç uygun adam değil bence bu takıma ilk adımı hızlı potaya atak eden bir oyuncu lazımdı errick green ile anlaşmışken keşke o alınsaydı. Sene başında topla oynama özelliği gelişir belki diyordum ama james de maalesef o tarz bir yetenek yok çok iyi bir şutör sadece o kadar. Rahat rahat topla oynabilen bir tek bogdan var takımda dixon çok fazla baskıyla mücadele ediyor her şey bogdana kalıyor seneye umarım bir tane delici bir kısa alınır artık
green ile hiç anlaşma vs bi şey olmadı şu gazetelerde çıkan herşeye niye inanıyorsunuz ata kardeşim

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
« Yanıtla #3860 : 07 Mart 2017, 10:24:39 »
Kalinic bu yıl sırtı dönük oyununu inanılmaz geliştirdi, arkasında kim olursa olsun itip bitirebiliyor. Bence kesinlikle takımda kalmalı, ancak nunnally çok iyi niyetli olsa da savunmasını epey geliştirse de bize daha iyisi lazım o yüzden seneye takımda olmazsa daha iyi olabilir. Pero, James out Melli(Singleton) Wanamaker in.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3861 : 07 Mart 2017, 10:31:24 »
abi şaka mı yapıyorsun bizimle taşşak mı geçiyorsun bazen cidden anlamıyorum
Bojan diyorsun Kaliniç ile kıyaslıyorsun

Nunnally yazacagıma kalinic yazmısım..kızma hemen yaaa...bir onceki mesajda nunnally den bahsederken bende naısl kalinic yazdım oraya gece gece anlamadım..uyku hali herhalde.
« Son Düzenleme: 07 Mart 2017, 10:32:32 Gönderen: Vanguards of FB »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3862 : 07 Mart 2017, 10:44:35 »
Nunnally yazacagıma kalinic yazmısım..kızma hemen yaaa...bir onceki mesajda nunnally den bahsederken bende naısl kalinic yazdım oraya gece gece anlamadım..uyku hali herhalde.
ya sana kızanın amk :)
istesek de sana kızamayız öyle bi lüksümüz yok ..
abi 500 bin usd'ye oynayan bi oyuncu ile Bojan gibi AVrupa'nın en önemli skorerlerinden birisini kıyaslama canını yerim
taşşaklarını Murat Kaya yesin ....

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3863 : 07 Mart 2017, 11:04:09 »
green ile hiç anlaşma vs bi şey olmadı şu gazetelerde çıkan herşeye niye inanıyorsunuz ata kardeşim

abi ben twitter da errick green ve james arasında tercih yapılacağını yazan hesaplar hatırlıyorum yaz döneminden sen diyorsan doğrudur. O tarz biri daha uygun olurmuş bizim kadroya james keşke biraz topla oynayabilse

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3864 : 07 Mart 2017, 11:11:42 »
abi ben twitter da errick green ve james arasında tercih yapılacağını yazan hesaplar hatırlıyorum yaz döneminden sen diyorsan doğrudur. O tarz biri daha uygun olurmuş bizim kadroya james keşke biraz topla oynayabilse
ben Green'i çok beğenmiyorum Ata kardeşim..
beni en çok yanıltan Mike James oldu şahsen.. laboral sistemi yüzünden iyi oynuyor diye düşünmüştüm ama Panatinaikos performansı da çok takdirlik..

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #3865 : 07 Mart 2017, 11:47:05 »
ben Green'i çok beğenmiyorum Ata kardeşim..
beni en çok yanıltan Mike James oldu şahsen.. laboral sistemi yüzünden iyi oynuyor diye düşünmüştüm ama Panatinaikos performansı da çok takdirlik..

cidden mike james çok faydalı oynuyor sözleşmesi bir yıllık galiba sene sonu düşünülebilir belki hayırlısı koç bilir

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3866 : 07 Mart 2017, 13:35:56 »
Kalinic kısa oyuncuyu iyi mi savunuyor sence abi,genel savunmadan kasıt nedir?1 den tut 5 e kadar her oyuncuyu iyi savunur mu demek istiyorsun
Kalinic de dahil her oyuncunun eksik olduğu yanlar vardır kardeşim fakat genel olarak takım savunmasına kattıkları göz ardı edilmemeli. Topsuz oyun savunması diğer bütün özelliklerinin üstünde ama burada ya da başka platformlarda abartıldığı kadar kötü bir kısa savunmacısı da değil bana kalırsa.

Genel olarak takıma kattıklarına bakmak lazım demek istiyorum yani...
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimiçi Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #3867 : 07 Mart 2017, 13:40:43 »
Bir de şu var: Geçen sene Kalinic için neler söylendi, Nisan ayında adam çıkardı masaya vurdu. Şimdi benzer süreç Nunnally için işliyor, bakalım onun durumu nasıl olacak? Bence bu kadar acele etmeyin. Her şeyden ortalama üstü yapabilen bir oyuncu kendisi. Tercihleri düzeltir, pas verme işini geliştirirse nefis bir kısamız daha olur. Unutmamak lazım ki şu an hepimizi mest eden Bogdan da acayip tercih hataları ve saçmalıklar yapıyordu ilk geldiğinde. Gelişmeye açık herhangi bir oyuncunun yaşı farketmeksizin evrim geçirebildiği bir takımız biz koçtan mütevellit. Bobby örneği ortada. James de gayet karakterli ve çalışkan bir kardeşimiz, koçun bu kadar prim vermesinin başka izahı da olamaz zaten.

Not: Bizim taraftar bir şeylere odaklandımı cılkını çıkarıyor. Kalinic ve kısa savunması hikayesi bu abartmanın sonucu bence.
Kara deryalarda bir FENERsin!

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3868 : 07 Mart 2017, 14:19:39 »
abi zaten bi takımda 3 tane bogdan 3 tane datome 2 tane dixon olmaz.
Cska takımında  bile böyle yok
bizler taraftar olarak hep çok iyi oyuncuları isteriz bu gayet doğal ama '' takım kimyası '' denilen bir olay var.
hele ki günümüzde Nba belası ile uğraşırken her oyuncudan aynı şeyi beklemek bence hayalcilik olur.

Çevrimiçi constructor

• Üye
  • Yer: muğla
« Yanıtla #3869 : 07 Mart 2017, 14:50:10 »
bogdan giderse  :( serrod (nba deki durumunu bilmiyorum)u alalım. antiç yerine melli yi alalım. bu bize yeter. serrod olmazsa wanamakerla idare ederriz. ama bogdanın muadili avrupada yok. hücum olarak de colo var ama hücum savunma birlikte düşününce bence şu an değerli oyuncu.