Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Aralık 2015 - Mayıs 2017)  (Okunma sayısı 1322898 defa)

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #3900 : 14 Mart 2017, 17:09:18 »
bence doğuştan oyuncu kapmak yerine Antic , kalinic,nunnaly,Vesely(kontrattan sonra 20dk bile çogu maçta oynayamadı), mahmutoglu hariç bütün türkleri yollayıp,(bennett i bırakıyorum o bence bişiler başarcak) nba den kaliteli birer 5(Udoh vari) numara 4(Melli) numara ve 3(datome ayarında daha atletik) numara alalım, gerisinide kaliteli 1 2 türk alsak yeter.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3901 : 14 Mart 2017, 17:20:13 »
Adamların eğer öyle bir birleşme olursa oyuncularının parasını adamlar verecek. Derdi bize mi düştü. Ayrıca Bennet'ı kadroda tutup Vesely'i gödermek de ilginç.

Vesely bu kadroda Bogdan'ın zaten kendi gideceğini düşünürsek Udoh'la beraber mutlaka kalması gereken bir isimdir. Avrupanın tüm büyük takımlarının uzunlarına bakalım. Hangisi Vesely'i havada kapmaz, hangisinin uzunu bizde oynasa daha faydalı olur?

Hocanın Wannamaker ve Anderson'u isteyeceğini düşünüyorum. Sonraki isimler tamamen pozisyon ihtiyacına göre değişir. Sonuçta belirli bir para akışı da olacak. Dışardan daha kaliteli isimler de alınabilir Daçka'dan almak yerine.

Çevrimdışı İbrahim Awwad

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #3902 : 14 Mart 2017, 17:53:46 »
Olası Daçka birleşmesi halinde 10 Yabancı + 5 Türk 2017-2018 kadromuz:

Dixon-Wanamaker-Berk

Bogdan(Anderson)- Nunnally-Melih

Datome-Clyburn-Birkan

Melli-Kalinic-Barış

Udoh-Vesely-Ahmet

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3903 : 14 Mart 2017, 18:03:57 »
birleşme filan olmuyor o nereden çıktı çok merak ediyorum ..
isim sponsorluğu konusunda bi görüşme var.
Darüşafaka takımı köklü bi takım - o takımın sahibi Doğuş değil 10 senelik sponsoru ..

fenerbahçe'ye darüşaffaka değil Doğuş sponsor olacak ( eğer olursa )

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3904 : 14 Mart 2017, 18:09:20 »
birleşme filan olmuyor o nereden çıktı çok merak ediyorum ..
isim sponsorluğu konusunda bi görüşme var.
Darüşafaka takımı köklü bi takım - o takımın sahibi Doğuş değil 10 senelik sponsoru ..

fenerbahçe'ye darüşaffaka değil Doğuş sponsor olacak ( eğer olursa )
Sağolsun chemedya ercanlar yine herkesi zehirledi yok işte obradovic istediklerini alacak 2-3oyuncu seçecek, gençleri oraya yollayacak da vs vs vs, hayaller beklentiler havalarda uçuşuyo forumda twitterda her yerde, temmuzu erken getirdik :))

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 14 Mart 2017, 18:09:41 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #3905 : 14 Mart 2017, 18:19:15 »
Adamların eğer öyle bir birleşme olursa oyuncularının parasını adamlar verecek. Derdi bize mi düştü. Ayrıca Bennet'ı kadroda tutup Vesely'i gödermek de ilginç.

Vesely bu kadroda Bogdan'ın zaten kendi gideceğini düşünürsek Udoh'la beraber mutlaka kalması gereken bir isimdir. Avrupanın tüm büyük takımlarının uzunlarına bakalım. Hangisi Vesely'i havada kapmaz, hangisinin uzunu bizde oynasa daha faydalı olur?

Hocanın Wannamaker ve Anderson'u isteyeceğini düşünüyorum. Sonraki isimler tamamen pozisyon ihtiyacına göre değişir. Sonuçta belirli bir para akışı da olacak. Dışardan daha kaliteli isimler de alınabilir Daçka'dan almak yerine.
Vesely'e çok ayarım bu sene

Çevrimdışı cansipor17

• Üye
  • Yer: Çanakkale
« Yanıtla #3906 : 14 Mart 2017, 18:20:22 »
Ülker de köklü hatta daçkadan daha köklü bir takımdı :D
Bende yönetimsel bir birleşme olacağını sanmam ama daçka euroleague gidemiyecekse 30 milyon dolarlık bir bütçenin ve Blattın ne anlamı kalır ki?
Ana sponsorlarını da kaybetmiş olacaklar bu durumda mutlaka küçülmeye gideceklerdir.
Ahmet ercanlar falan takip etmem ama Basketball.com.tr de olan haber bana mantıksız gelmedi http://www.basketball.com.tr/foto/2017-2018-model-fenerbahce

Haber de yazan oyuncu ihtimallerinin hiçbiri gerçekleşmesin sıkıntı yok doğuş grubunun 10-15 milyon dolarlık bütçesi bizi ciddi şekilde düze çıkarır en azından zarar etmeyiz ve aziz uzun bir süre susar karışmaz dünyanın en güzel takımına.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #3907 : 14 Mart 2017, 18:36:01 »
Ben doğuş sponsorluk olayını ilk trendbasket te okumuştum. Temenni şeklinde doğuş niye sponsor olmuyo, seneye zaten el de de yoklar diyen çoktu ama habercilik olarak ben şahsen ilk kez trend de görmüştüm. ( Bi ara geçen sene böyle bi dedikodu çıkmış doğuş grubu yalanlama yayınlamıştı, bu sene yalanlama olmadığına göre durum belli ki ciddi) trendbaskette sadece sponsorluk ihtimali çok yüksek çok yakın şeklinde haber yapmıştı oyuncu gelecek gidecek detayı yoktu sadece 10-15milyon € civarı destek olacaklar diyodu. Sonra bu haber yayılmaya başlayınca chemedya ercanlar bunu kaçırır mı, bikaç gün once canlı yayın yapmış ve orda işte Obradovicin istediği 2-3daçkalı Fenerbahçeye gelecek koç oradan istediği oyuncuyu sececek, Fenerbahçe nin gençleri daçka ya gitcek demiş. O gün bugundur de gerek spor siteleri gerek bireysel hesaplar surekli daçkadan Fenerbahçeye oyuncu transfer etmeye başladı. Yani uzun lafın kısası çıbanın başı yine ercanlar...

« Son Düzenleme: 14 Mart 2017, 18:41:58 Gönderen: sinanyucel »
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3908 : 14 Mart 2017, 18:49:09 »
James Anderson zaten koçun çok isteği bi adamdı ama prensip anlaşmasına rağmen son anda daha fazla para veren Darüşşafaka'ya gitti. Ne gherardini ne de Zeljko'nun sezon sonu James Anderson'u isteyeveklerini hiç zannetmiyorum. Başka da alınacak oyuncu yok zaten. Wanamaker olursa olur. Alınabilecek oyuncular için konuşuyorum zaten

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3909 : 14 Mart 2017, 18:51:21 »
Aziz Yıldırım'ı artık sevmeyen ve istifa etmesini düşünen birisi olarak bu takım varsa Aziz Yıldırım sayesinde var hiç kıvırmaya gerek yok. Zeljko'yu da Gherardini'yi de Ülker sonrası ikna eden ve aradaki açığı kapatan başkandır. Ha konuşuyor devamlı ayrı mesele

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3910 : 14 Mart 2017, 19:10:12 »
Bende yönetimsel bir birleşme olacağını sanmam ama daçka euroleague gidemiyecekse 30 milyon dolarlık bir bütçenin ve Blattın ne anlamı kalır ki?
Ana sponsorlarını da kaybetmiş olacaklar bu durumda mutlaka küçülmeye gideceklerdir.
Ahmet ercanlar falan takip etmem ama Basketball.com.tr de olan haber bana mantıksız gelmedi http://www.basketball.com.tr/foto/2017-2018-model-fenerbahce

Haber de yazan oyuncu ihtimallerinin hiçbiri gerçekleşmesin sıkıntı yok doğuş grubunun 10-15 milyon dolarlık bütçesi bizi ciddi şekilde düze çıkarır en azından zarar etmeyiz ve aziz uzun bir süre susar karışmaz dünyanın en güzel takımına.

Darüşşafaka cumhuriyet yıllarında kurulmuş çok ama çok köklü bi basketbol takımı (kurumun kuruluşu daha eskidir sanırım)
Ülker spor tam yılını hatırlamıyorum ama 1990 ların başlarında kurulan özel bi projeydi zaten 2006 yılında bizimle birleşti. 100 yıllık bi camia ile 15 senelik bi takımı kıyaslarken biraz daha dikkat etmekte fayda var.
Darüşşafaka ile Doğuş farklı iki kurum. Lütfen karıştırılmasın

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3911 : 14 Mart 2017, 19:29:00 »
Vesely'e çok ayarım bu sene

Ben de çok kızıyorum sorumsuz hareketlerine bazen ama yerine alabileceğin daha iyi kaç tane isim var.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3912 : 14 Mart 2017, 20:49:57 »

el insaf be dostum. yılların daçkası ile ülkeri bir tutmak mümkün mü?. her ne kadar ülker daha başarılı olsa da daçka resmen türk basketboluyla yaşıt. artı olarak deplasmanlı lig kurulmadan önce de türkiye şampiyonlukları var. ülker ise 1993 yılında kocaeli nasaşsporu alarak girdi bu işe 2006'da kapandı. topu topu 13 yıllık yani. aslında kapandı demek yanlış olur; bize isim sponsoru olduktan sonra kendi takımları alpellaspor olarak devam etti oradan da 2 sezon sonra trabzonspor oldular. yani sırasıyla bu takım kocaeli nasaş|ülkerspor|alpellaspor ve trabzonspor. daçka veya ted kolej gibi takımlar bence hep varolmalı.

Çevrimdışı ozgurr

• Üye
  • Yer: izmir/kuşadası
    • @ozgurr2002
« Yanıtla #3913 : 14 Mart 2017, 20:55:21 »
Ben doğuş sponsorluk olayını ilk trendbasket te okumuştum. Temenni şeklinde doğuş niye sponsor olmuyo, seneye zaten el de de yoklar diyen çoktu ama habercilik olarak ben şahsen ilk kez trend de görmüştüm. ( Bi ara geçen sene böyle bi dedikodu çıkmış doğuş grubu yalanlama yayınlamıştı, bu sene yalanlama olmadığına göre durum belli ki ciddi) trendbaskette sadece sponsorluk ihtimali çok yüksek çok yakın şeklinde haber yapmıştı oyuncu gelecek gidecek detayı yoktu sadece 10-15milyon € civarı destek olacaklar diyodu. Sonra bu haber yayılmaya başlayınca chemedya ercanlar bunu kaçırır mı, bikaç gün once canlı yayın yapmış ve orda işte Obradovicin istediği 2-3daçkalı Fenerbahçeye gelecek koç oradan istediği oyuncuyu sececek, Fenerbahçe nin gençleri daçka ya gitcek demiş. O gün bugundur de gerek spor siteleri gerek bireysel hesaplar surekli daçkadan Fenerbahçeye oyuncu transfer etmeye başladı. Yani uzun lafın kısası çıbanın başı yine ercanlar...

valla ahmet ercanlar'ı referans alanın aklından şüphe ederim. ;D meydanı boş bulunca salladıkça salıyor. tutamıyorsun ki herifi.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #3914 : 15 Mart 2017, 10:36:23 »
James Anderson zaten koçun çok isteği bi adamdı ama prensip anlaşmasına rağmen son anda daha fazla para veren Darüşşafaka'ya gitti. Ne gherardini ne de Zeljko'nun sezon sonu James Anderson'u isteyeveklerini hiç zannetmiyorum. Başka da alınacak oyuncu yok zaten. Wanamaker olursa olur. Alınabilecek oyuncular için konuşuyorum zaten
Sanki Clyburn de bize uyar gibi.Ama tabi kadroda çok fazla Amerikalı olmasını Koç tercih eder mi?
« Son Düzenleme: 15 Mart 2017, 10:47:20 Gönderen: Jason Bourne »