Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4969488 defa)

0 Üye ve 24 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16650 : 22 Haziran 2015, 14:08:39 »
Üzülürüm emire açıkçası daçkaya gidecekse, son senelerde ne kadar istikrarsız gözükse de türk pasaportlu olarak en iyi forvet alternatiflerinden biriydi o. Ameliyat falan olacak nasıl döneceği meçhul ama biz kısa forvete türk bir isim alıcaz o zaman ya da serhat mı kalacak? Hido yolları görünür sanki emir giderse? Sinan ya da Cedi'yi falan alamayacağımıza göre :S

Sloukas-Dixon-Kenan
Bogdan-Melih-Hick?
Anderson-Hido

kısa rotasyonuna fit olur musunuz misal?

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16651 : 22 Haziran 2015, 14:23:44 »
Üzülürüm emire açıkçası daçkaya gidecekse, son senelerde ne kadar istikrarsız gözükse de türk pasaportlu olarak en iyi forvet alternatiflerinden biriydi o. Ameliyat falan olacak nasıl döneceği meçhul ama biz kısa forvete türk bir isim alıcaz o zaman ya da serhat mı kalacak? Hido yolları görünür sanki emir giderse? Sinan ya da Cedi'yi falan alamayacağımıza göre :S

Sloukas-Dixon-Kenan
Bogdan-Melih-Hick?
Anderson-Hido

kısa rotasyonuna fit olur musunuz misal?

ben olurum, gecen sezondan cok daha iyi bu kisa rotasyonu.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16652 : 22 Haziran 2015, 14:26:51 »
Obradoviç kan alıyor.
ilk fırsatta tv deki programa çıkmasını dinlemek istiyorum.
cidden neden böyle bi baştan yapılanmaya gitti acaba..

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #16653 : 22 Haziran 2015, 14:33:19 »
Açıkçası neşterin bu kadar derin vurulacağını asla tahmin etmiyordum. Takımda Bogdan, Jan, Kenan ve Melih dışında kalacağı kesin olan oyuncu yok. Serhat ve Can'ın kontratlarından çıkmaya çalışıyormuşuz. Emir'i de göndermişiz. 5 numara pozisyonunda Oğuz ve Zoric kesin gitti. Semih'in de kalma ihtimali çok düşük gözüküyor. Açıkçası yabancı transferi konusunda çok sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum. Zoc ve Ggherardini yine en faydalı olacak oyuncuları alacaklardır ama takımdan bu sene çok fazla yerli oyuncu ayrılacak gibi duruyor. Bu kısıtlı yerli havuzundan kaliteli nasıl bir yerli oyuncu rotasyonu oluşturacağız açıkçası beni en çok düşündüren konu bu.
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #16654 : 22 Haziran 2015, 14:36:24 »
Emir'in 10 yıldır yapamadığını Dixon 15 saniyede yaptı Efes maçında. Kimse kendini kandırmasın boşuna. Yeteneklerine ihanet ettiğin için teşekkürler Emir, yolun açık olsun.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16655 : 22 Haziran 2015, 14:37:27 »
Ben çok memnunum şu ana kadarki haberlerden.Bence gayet doğru hamleler yapılıyor.Dixon için Emiri gönderiyorlar diyene de saygım var ama yerli bir Dixon yerli bir Emir den on gömlek üstün bana göre.J. Anderson benim de çok dilendiğim bir adamdı gelmesini çok isterim.Sloukas haberi gerçekse yine çok mutlu olurum.Calathese tutup 2.5 milyon verip bütçeyi sarsacağımıza Sloukasa 1 milyon vermek daha mantıklı.Calathes fiyatta indirime giderse Sloukasa tercih ederim tabi ki.
Bilen bilir kolay begenmem ama ismi geçen oyuncular gelirse gayet memnun olurum.Mesela şöyle bir kadro.Emin Abi beğenir mi acaba?  ;) 8) :)
  Sloukas-Dixon-Kenan
  Bogdan-Melih-Hickman(8. yabancı)
  J. Anderson-Hidayet
  Datome-Vesely
  Raduljica (Freeland)-Semih
 Sizce nasıl bu kadro?  Bu seneden kesinlikle daha iyi bana göre.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 14:38:38 Gönderen: active »

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #16656 : 22 Haziran 2015, 14:38:20 »
Dixon 2 sene oynar sonrası ne olacak Dixon için emiri harcadık dixon biraz topallasın tepki hickmanndan daha fazla olur.

Efes granger ı alırsa dixon gelmeden tabut olur bizde. Ki hala slokuas net değilken

Yahu Emir neredeyse 30 yaşına geldi. Emir'i harcayan biz değiliz. Emir'in ta kendisi.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16657 : 22 Haziran 2015, 14:41:35 »
Ben çok memnunum şu ana kadarki haberlerden.Bence gayet doğru hamleler yapılıyor.Dixon için Emiri gönderiyorlar diyene de saygım var ama yerli bir Dixon yerli bir Emir den on gömlek üstün bana göre.J. Anderson benim de çok dilendiğim bir adamdı gelmesini çok isterim.Sloukas haberi gerçekse yine çok mutlu olurum.Calathese tutup 2.5 milyon verip bütçeyi sarsacağımıza Sloukasa 1 milyon vermek daha mantıklı.Calathes fiyatta indirime giderse Sloukasa tercih ederim tabi ki.
Bilen bilir kolay begenmem ama ismi geçen oyuncular gelirse gayet memnun olurum.Mesela şöyle bir kadro.Emin Abi beğenir mi acaba?
  Sloukas-Dixon-Kenan
  J. Anderson-Hidayet
  Datome-Vesely

mukemmel kadro ..kagit uzerinde gecen seneki kadro f4 yapmissa bu kadro sampiyon olur.
1 numara rotasyonu gecen senenin cok onunde
3 de ayni sekilde
5 numara da keza oyle.

birtek datome benim sevmedigim oyuncu yumusak temasi sevmeyen oyunculari sevmiyorum.
yalniz hickman'a 8. yabanci yazmissin ama kadroda 7 yabanci var hickman dahil, ona ragmen mis gibi kadro.
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 14:43:37 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #16658 : 22 Haziran 2015, 14:44:58 »
Obradoviç kan alıyor.
ilk fırsatta tv deki programa çıkmasını dinlemek istiyorum.
cidden neden böyle bi baştan yapılanmaya gitti acaba..

Adam Avrupa basketboluna adını yazdırdı. Türkiye'ye geldi dumura uğradı. Adam olamayacak olanı yolluyor. Başka türlü otorite olmazdı zaten. Gidenler içinden bi tek Semih'e üzülürüm. O da gitmeyi sonuna kadar hak ediyor aslında ama hem yerli hemde potansiyeli halen yüksekti.

Çevrimdışı sambaras

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #16659 : 22 Haziran 2015, 14:46:46 »
Bilen bilir kolay begenmem ama ismi geçen oyuncular gelirse gayet memnun olurum.Mesela şöyle bir kadro.Emin Abi beğenir mi acaba?  ;) 8) :)
  Sloukas-Dixon-Kenan
  J. Anderson-Hidayet
  Datome-Vesely
Hickman 7.yabancı oluyor orda bi dene daha koy:D
Datome yerine Randolphte anlasalim:)

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #16660 : 22 Haziran 2015, 14:48:11 »
Emirin gitmesi yılın hamlesi abiler.

1,5 milyon euro alıyordu bu adam.. yerine 1 milyon euroya dixon geldi. Bence daha iyi oldu.
Mental anlamda böyle bir oyuncuya ihtiyacımız vardı. Cok yürekli oyuncu.. yası da 32. eee ne olmus ? cok mu yaslı yani.

hani adamın diger özellikleri üzerinden eleştiri yapılır anlarım da yası konusmak anlamsız.
Bugün spanoulis denilen adam kac yasında

sen ne oynadıgına bakacaksın, adam 32sinde dümdüz etti ligi.

Emir denilen adam 27 yasında ama 35lik tsartsarisi gecemiyordu birebirde, ne anladım o işten

Velhasılı ben bu değişimi cok begendim :)

Alıcı gözle fazla izlemedigim icin Sloukas konusunda biraz kararsızım. Ne yapabilirini kestiremiyorum
Ben acıkcası bjelicanın da gidiş olasılıgını düşünerekten daha pasör bir adam gelmesi gerektigini düşünüyordum.

son olarak adı geçen Anderson da sahane olur..
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 14:49:46 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16661 : 22 Haziran 2015, 14:48:48 »
Adam Avrupa basketboluna adını yazdırdı. Türkiye'ye geldi dumura uğradı. Adam olamayacak olanı yolluyor. Başka türlü otorite olmazdı zaten. Gidenler içinden bi tek Semih'e üzülürüm. O da gitmeyi sonuna kadar hak ediyor aslında ama hem yerli hemde potansiyeli halen yüksekti.

kardeşim ben kadrolu sıvacıyım o yüzden ben ne yaparsa yapsın rahatım :) ;)
ne yaparsa sıvıyorum. bizimde böyle bir ahlaksız yapım var.
biat etmeyi seviyorum.
bakalım hayırlısı olsun
sadece şunu söylerim.

maçlar izlenirken en çok küfür edilen adamlar gidiyor ( ihtimal üzerinden söylüyorum )  ve onlar için ağıtlar yakılıyor. ( emir oğuz)
ulan biz hep böyleyiz sevdiğimizi döveriz ama bırakmayız :)

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #16662 : 22 Haziran 2015, 14:52:14 »
kardeşim ben kadrolu sıvacıyım o yüzden ben ne yaparsa yapsın rahatım :) ;)
ne yaparsa sıvıyorum. bizimde böyle bir ahlaksız yapım var.
biat etmeyi seviyorum.
bakalım hayırlısı olsun
sadece şunu söylerim.

maçlar izlenirken en çok küfür edilen adamlar gidiyor ( ihtimal üzerinden söylüyorum )  ve onlar için ağıtlar yakılıyor. ( emir oğuz)
ulan biz hep böyleyiz sevdiğimizi döveriz ama bırakmayız :)

Sizin emir ve semih hakkındaki fikir ya da tahmininiz nedir? Duyum olarak algılanmasın sahsi tahmininizi düşüncenizi merak ediyorum, kalırlar mı giderler mi? Fikir ve yorumlarınıza şahsi olarak fazlasıyla saygı duyarım :) bende sizi sıvayayım biraz :)
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #16663 : 22 Haziran 2015, 14:53:10 »
Açıkçası neşterin bu kadar derin vurulacağını asla tahmin etmiyordum. Takımda Bogdan, Jan, Kenan ve Melih dışında kalacağı kesin olan oyuncu yok. Serhat ve Can'ın kontratlarından çıkmaya çalışıyormuşuz. Emir'i de göndermişiz. 5 numara pozisyonunda Oğuz ve Zoric kesin gitti. Semih'in de kalma ihtimali çok düşük gözüküyor. Açıkçası yabancı transferi konusunda çok sıkıntı çekeceğimizi düşünmüyorum. Zoc ve Ggherardini yine en faydalı olacak oyuncuları alacaklardır ama takımdan bu sene çok fazla yerli oyuncu ayrılacak gibi duruyor. Bu kısıtlı yerli havuzundan kaliteli nasıl bir yerli oyuncu rotasyonu oluşturacağız açıkçası beni en çok düşündüren konu bu.
sorduğun yerli rotasyonun cevabı dixon transferi emirin potansiyeline en yakın oyuncuda tolga geçimdir tolga hidayet paketi emiri aratmaz tolganın gelişimine göre hareket edersin ben bekliyorum böyle hamleler umarım olur kumar ama mantıklı bir kumar

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16664 : 22 Haziran 2015, 14:55:02 »
Sizin emir ve semih hakkındaki fikir ya da tahmininiz nedir? Duyum olarak algılanmasın sahsi tahmininizi düşüncenizi merak ediyorum, kalırlar mı giderler mi? Fikir ve yorumlarınıza şahsi olarak fazlasıyla saygı duyarım :) bende sizi sıvayayım biraz :)

değerli kardeşim siz deme lütfen. cem de abi de ne dersen de .. ;)
ben insanlar emir'e küfür ederken onu savunmuş ve desteklemiş bir insanım.. ben bi oyuncuya sıkı sıkıya bağlanmam . sıvacılık bunu gerektirir.
giderse yolu açık olsun derim.

Semih kalır gibi hissediyorum şahsen. yerli uzun yok , NBa den Furkan var ama gelmez diyorlar. o zaman Semih tutmak gerekecektir.
Birkan boşa çıktı sanırım .. onu alalım .
Birkanı çok sevmem onu da belli edeyim ama savunması iyi ceza şutu sokar görev adamı ..
türkler görev adamı olsun yabancılar kaliteli..