Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4969552 defa)

0 Üye ve 19 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16785 : 23 Haziran 2015, 10:26:47 »
Fenerbahçe taraftarında her dalda bir şımarıklık, hiçbir şeyi beğenmemezlik var maalesef.

ne alaka tam tersi bilinçli transfer isteyen dünyayı takip eden bir taraftar görüyorum
 saçma bir yorum olmuş

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16786 : 23 Haziran 2015, 11:09:45 »
Para her şey değil hatta Zoc gibi bir koçun varsa hiç sorun değildir. Önemli olan CSKA ile sidik yarıştırmak da değildir. Eskinin Siena'sı şimdinin Oly'si gibi olabilmektir. Bugün hayranlıkla baktığımız Dunston, Petway ve Lojeski üç kuruşa buldukları adamlardır. Biz de böyle bir sistem kurmalıyız.

Çevrimdışı egeyakis

• Üye
« Yanıtla #16787 : 23 Haziran 2015, 11:20:44 »
ne alaka tam tersi bilinçli transfer isteyen dünyayı takip eden bir taraftar görüyorum
 saçma bir yorum olmuş
Obradoviç'in isteyip aldığı adamları eleştirmek ve bunu "bilinçli transfer isteyen dünyayı takip eden taraftar" adı altında söylemek de biraz ukalalık bence.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
    • okanc14
« Yanıtla #16788 : 23 Haziran 2015, 12:02:48 »
Kimse Obra'nın aldığı adamları eleştirmiyor fakat  bazı oyuncuların performansı eleştirilir eleştirilmiştir bu normaldir şımarıklık değildir.
İnsanlar kendince isteklerini ve görmek istedikleri oyuncuları yazıyor.Kaldıkı taraftar Obra'ya herkesten fazla saygı duyuyor ve seviyor  tartışılan biri değildir burada ne yapıyorsa vardır bir bildiği hem kendi yazdıklarımdan biliyorum hemde burda yazılanlardan biliyorum.

Çevrimdışı egeyakis

• Üye
« Yanıtla #16789 : 23 Haziran 2015, 12:56:36 »
Kimse Obra'nın aldığı adamları eleştirmiyor fakat  bazı oyuncuların performansı eleştirilir eleştirilmiştir bu normaldir şımarıklık değildir.
İnsanlar kendince isteklerini ve görmek istedikleri oyuncuları yazıyor.Kaldıkı taraftar Obra'ya herkesten fazla saygı duyuyor ve seviyor  tartışılan biri değildir burada ne yapıyorsa vardır bir bildiği hem kendi yazdıklarımdan biliyorum hemde burda yazılanlardan biliyorum.
Performansı eleştirirsin tabi Obra'nın bile performansını eleştirirsin. Benim demek istediğim için en doğru kelime sanırım karalama. Adı çıkan hemen hemen her oyuncuyu bir şekilde yaftalıyoruz. Dixon yaşlı, Tavares bilmem kaç yaşına kadar topa dokunmamış, Huertas leş vs. gibi. Kladı ki sadece forum özelinde de söylemedim en derli toplu eleştiriler burada.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16790 : 23 Haziran 2015, 13:20:21 »
eger bu is 8 yabancı (hickman dahil) + dixon + yerliler olacaksa...

emiri 7. yabancı gibi kullanıp-hakkımız oluyorsa.. (ucretini dusuk tutarak)

xxxx - dixon - kenan
bogdan - melih - hickman (8.)
xxxx - xxxx (yada emir (7.)) - birkan(yada serhat)
xxxx (yada bjelica) - vesely - hidayet
xxxx - semih - omer faruk

gibi bir rotasyon iyi olur...

semih'i takımda tutarım ben olsam...omer faruk'u artık takıma monte ederim..
dixon-kenan-melih ve yeni transfer emir ve hidayet ile 7 adet yerli olur elde...

dixon'dan sonra , bjelica'nın ve emir'in durumuna gore 3-4-5 adet  oyuncu almak lazım...+2 yerli (hidayet+birkan)...birkan yerine serhat kalsa da olur...
bjelica giderse alınacak pg,sf,pf ve c kesinlikle ust duzey olmalı bence...bir tek emir yerine yedek sf alacaksak bir adet daha gorev adamı olsa yeter..

icimden bir ses bjelica kalacak diyor...

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #16791 : 23 Haziran 2015, 13:48:37 »
İçimden bir ses skorer 3 numara dışında Kalinic'i de alacağımızı söylüyor.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16792 : 23 Haziran 2015, 13:58:27 »
Performansı eleştirirsin tabi Obra'nın bile performansını eleştirirsin. Benim demek istediğim için en doğru kelime sanırım karalama. Adı çıkan hemen hemen her oyuncuyu bir şekilde yaftalıyoruz. Dixon yaşlı, Tavares bilmem kaç yaşına kadar topa dokunmamış, Huertas leş vs. gibi. Kladı ki sadece forum özelinde de söylemedim en derli toplu eleştiriler burada.

tavares 18 yaşına kadar topa dokunmamış cümlesini ben yazdım ama bunu kötülemek için değil aksine övmek için yazdım , çok potansiyelli olduğunu 1 sene sonra canavar gibi pivot olacağını da yazdım.
okuduğunu anlamamışsın , araştır bak bakalım tavares'in basketbola geliş hikayesini.
karalama demişsin kralını sen yapdın az önce.

Çevrimdışı Burak Bazzade

• Üye
  • Yer: Gaziantep-Ankara
« Yanıtla #16793 : 23 Haziran 2015, 13:58:51 »

İnşallah içinde ki ses doğru çıkar :) bu arada kalinic'i gerektiğinde 4 numarada kullanabiliriz. Savunma da o sertliği fazlasıyla verebilir.
Bence aynı şey datome içinde olabilir, hem 3 hem 4 numara da kullanabiliriz.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2015, 13:59:39 Gönderen: Burak Bazzade »

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #16794 : 23 Haziran 2015, 14:44:53 »
Hidayeti bayagi kimse takmina yazms.geliyor mu da?

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16795 : 23 Haziran 2015, 16:17:09 »
koskoca ntvspor'un haberine bak derrick brown yazmislar haberde hendrix'in resmi var.
http://www.ntvspor.net/haber/haber-t/132806/anadolu-efesten-cifte-transfer

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16796 : 23 Haziran 2015, 17:07:20 »
fatih solak geldi aklıma.17 yaşına kadar basket topu bile görmemiş.çaycı iken basketbola başlamış felan bir hikayesi vardı yanlış bilmiyorsam.
hedefleri olan bir takımsa bence yabancıyı olmuş olanlardan veya bildiğimiz birileri almak en doğrusu.tavares türk olsaydı itirazım olmazdı ama obra koçun elinde süper olur bekleyelim biraz anlamsı geldi bana.

su ham haliyle bile zoric-oguz-semih'in toplamda verdigi katkidan daha fazla katki verecegine eminim.
adam 2.22 boyundaki biri icin cok hizli , wingspan'i oldukca uzun , pota altini karartir tekbasina.
sirti donuk oyunu yok denilmis tamam dogrudur ama zoric'in oguzun var da ne oldu ?
yillardir sampiyon takimlarin uzunlari  hines  dunston tyus falan , hic birinin sirti donuk oyunu yok.
gelsin 2 mac oynasin tum onyargilar yok olacak zaten.

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
« Yanıtla #16797 : 23 Haziran 2015, 17:10:35 »
Sloukas'a 3 yıl için 2 milyon euro öneriyormuş Oly. Biz çok rahatlıkla bu rakamın üstüne çıkabiliriz, Dixon'a yıllık 1.2 milyon dolar verildiyse Sloukas'a da 1.5 verilir yani. Hem de gelir burda 1 numarada takımın ilk opsiyonu olur, Oly'de sakallının gölgesinde kaldığı gibi burda kimsenin gölgesinde kalmaz. Görünürde transfer için şartlar lehimize aslında ama bakalım ne olacak.
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2015, 17:11:30 Gönderen: bothersome man »
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

• Üye
« Yanıtla #16798 : 23 Haziran 2015, 17:20:58 »
sloukas'a 3 yıllık 2 milyon verioyrlarsa, biz 2 yıllık 2 milyon verelim ucar kacar gelir.oyle 1.5 falan cok fazla..

• Üye
« Yanıtla #16799 : 23 Haziran 2015, 17:21:52 »

benc ekalinic emir giderse alınır..(daha dogrusu emir'in statusunu tekrar yabancıya cevirirsek emir kalabilir)