Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4969485 defa)

0 Üye ve 23 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #17205 : 30 Haziran 2015, 00:48:33 »
Antic gelmiş hayırlısı olsun...Hiç sevmem kendısını bu arada ama ınatla resmin tamamını gormekten yanayım
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı myildirim

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #17206 : 30 Haziran 2015, 00:54:04 »
Ne Bargnani'si ne 11 md'si yahu. Bizim böyle rakamları bir oyuncuya vermemiz mümkün değil avrupa basketbolunun şu yapısında. Ayrıca o adam daha avrupaya dönmez, kandırmayın Fenerbahçelileri :)

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #17207 : 30 Haziran 2015, 00:56:53 »
Yalnız gördüğüm kadarıyla avrupa basketboluna gelebilecek şu anki Bargnani'yi dahi beğenmeyecek profilde bir taraftar yapımız var :) Allah yöneticilere kolaylık versin :)

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #17208 : 30 Haziran 2015, 00:57:51 »
Antic gibi üçlük sallamak dışında bi şeye derman olmayan bir adamı alıyorsak, türk olan, oguzu, emiri ve hatta semihi niye yolladık acaba....

Koçun 3. senesi her sene yeniden fal açıyoruz.

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #17209 : 30 Haziran 2015, 01:09:11 »
Yalnız gördüğüm kadarıyla avrupa basketboluna gelebilecek şu anki Bargnani'yi dahi beğenmeyecek profilde bir taraftar yapımız var :) Allah yöneticilere kolaylık versin :)

Bargnani, Andersen'in bizdeki halinden daha kötü oyuncu. Hepsini geçtim, dirençli takım oluşturacağım diyerek Goudelock'ı gönderip Bargnani'yi hangi takıma alırsan al o hamleye herkes bir yerleriyle güler.

hustle

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17210 : 30 Haziran 2015, 01:22:26 »
Antiç'ten tamamlayıcı oyuncu olarak bahsedenlere şaşıyorum neyi tamamlayacak bu arkadaş.Kleiza 2 olur en fazla.Ayrıca tamamlayıcı oyuncuya milyon verilir mi?

Milyonlar harcayıp kurduğumuz takımlar tamamlayıcı oyunculardan ibaret.Neden ihtiyaca göre adam alınmaz,Antic'ten iyi onlarca Abd'li varken hem de çoğu çok daha ucuzken neden Antic.Bu beobasket'in Efesle beraber sponsoru muyuz biz?

Palacios'la tamamlayacaklarmış birbirlerini.Muhteşem ikili olurlar dışardan şut atmaktan başka birşey yapmayan, asist ,ribaund özelliği olmayan,savunma özelliği olmayan iki oyuncu.E hani bunlar birbirlerini tamamlıyodu?

« Son Düzenleme: 30 Haziran 2015, 01:36:19 Gönderen: hustle »

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #17211 : 30 Haziran 2015, 01:36:16 »
Yahu çok kötü kadro kurulur gerekirse destekleriz de Avrupa'nın en pahalı bütçelerinden biriyle Avrupa'nın en kötü kadrolarından birini kurma yolunda hızla ilerliyoruz. Antic'e milyonlu kontrat vermek takıma ihanettir bence. Şu an Barış Hersek'e razı olacak duruma geldim. Ölümü gösterip sıtmaya razı edecek herhalde şube bizi.

Çevrimdışı daredevil

• Üye
  • Yer: Muğla
« Yanıtla #17212 : 30 Haziran 2015, 01:42:55 »
bence bu kadar abartılacak kadar kötü transfer degil. piyasada milyon tane adam da yok semih bile NBA e gimeye calısıyoken uzun bulmak cidden zor bi durum. bence vesely ile birlikte iyi bi ikili de oluşturabilirlir. Dış şut tehtidi ile spacing konusunda vesely i tamamlayabileceğini düşünüyorum. haa tutar tutmaz orası ayrı ama bu kadar isyan edilmesi bence cok mantıklı değil. vesely mi olur kleiza mı onu zaman gösterecek. hayırlı olsun
Obra reis varsa gerisi teferruattır..
Sen kal gerisi farketmez..

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #17213 : 30 Haziran 2015, 01:43:03 »
Bende Palacaios a raziyim vallaha antic yerine.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #17214 : 30 Haziran 2015, 01:43:22 »
Antiç'ten tamamlayıcı oyuncu olarak bahsedenlere şaşıyorum neyi tamamlayacak bu arkadaş.Kleiza 2 olur en fazla.Ayrıca tamamlayıcı oyuncuya milyon verilir mi?

Milyonlar harcayıp kurduğumuz takımlar tamamlayıcı oyunculardan ibaret.Neden ihtiyaca göre adam alınmaz,Antic'ten iyi onlarca Abd'li varken hem de çoğu çok daha ucuzken neden Antic.Bu beobasket'in Efesle beraber sponsoru muyuz biz?

Palacios'la tamamlayacaklarmış birbirlerini.Muhteşem ikili olurlar dışardan şut atmaktan başka birşey yapmayan, asist ,ribaund özelliği olmayan,savunma özelliği olmayan iki oyuncu.E hani bunlar birbirlerini tamamlıyodu?

Nasıl bahsedelim peki tabiki o paradan ucuza anticten iyisini alabilirdik iyi transfer diyende yok zaten ama alındıysa bekleyip görmekten katkı vermesini ummaktan başka çaremiz yok

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #17215 : 30 Haziran 2015, 01:48:10 »
Bu arada Antic'in dış şut tehdidi yoktur. Diğer özellikleri o kadar kötü ki %25'le attığı 3 sayı tehdit olarak gözüküyor.

hustle

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17216 : 30 Haziran 2015, 01:57:36 »
Bu adam 33 yaşında yapacakları belli.Obradovic'i iyice sihirbaz konumuna yükselttik taraftarlarca sanki sihirli değneğiyle dokunacak bir anda savunma yapan zıplayan bir adama dönüşecek Antic.
Bjelica'nın ayrılacağı veya ayrılabileceği 2 ay öncesinden belli , Zoric gidecek , Oğuz gidecek belli ama anlıyoruzki hiçbir çalışma yapılmamış.
İsmi geçen oyuncular facia ya.
Bıkmadık mı artık milyonlar harcanıp alınan adamlara bekleyip görelim demekten.
Adam sırf dışardan bombaladığı için akıllarda şutör olarak kalmış.Yüzdeleri 25-35 arasında gezen bir oyuncu.Emeklilik parasını Fenerbahçemizden almaya gelmiş Kleiza gibi.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #17217 : 30 Haziran 2015, 02:16:13 »
Bjelicanın gideceği belli değildi bence o yüzden Thompkinsi kaçırdık zaten elimizden.

Antic'e verilen 1.5 milyon dolar dışında diyeceğim bir şey yok o kadar kötü transfer olduğunu düşünmüyorum.Yine de bütçe düşecek derken Dixon 1.2 Antic 1.5 fazla paralar gidiyor.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #17218 : 30 Haziran 2015, 03:41:43 »
Bargnani, Andersen'in bizdeki halinden daha kötü oyuncu. Hepsini geçtim, dirençli takım oluşturacağım diyerek Goudelock'ı gönderip Bargnani'yi hangi takıma alırsan al o hamleye herkes bir yerleriyle güler.

Yapma hocam Allah aşkına ya, Bargnani gibi bir isim Avrupa'yı mahveder hücum potansiyeliyle dalga mı geçiyorsun anlamadım ki vallahi :) Savunma konusunda bir şey diyemeyeceğim ama avrupada sırıtmayacağını düşünüyorum, sonuçta gasol,zach,howard,aldridge gibi isimleri falan savunmayacak burda yani ne kadar sırıtabilir ki. Ama merak etmeyin ne biz o paraları bir oyuncuya verebiliriz, ne de onun yolu bu zamanlar buralara düşer..

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
« Yanıtla #17219 : 30 Haziran 2015, 03:55:06 »
Yapma hocam Allah aşkına ya, Bargnani gibi bir isim Avrupa'yı mahveder hücum potansiyeliyle dalga mı geçiyorsun anlamadım ki vallahi :) Savunma konusunda bir şey diyemeyeceğim ama avrupada sırıtmayacağını düşünüyorum, sonuçta gasol,zach,howard,aldridge gibi isimleri falan savunmayacak burda yani ne kadar sırıtabilir ki. Ama merak etmeyin ne biz o paraları bir oyuncuya verebiliriz, ne de onun yolu bu zamanlar buralara düşer..

Daha önce de yazdım hücumda yaptıklarına bir şey diyemem. Ama bu adamın savunması kötü falan değil bu adamın savunması yok. Gelip 30-35 atabilir ama en az o kadar da yedirir. Ayrıca Bargnani'nin şu aşamada Avrupa'ya gelmesi zor değil. NBA'de kimse Bargnani'ye yüksek kontrat vermez.