Gönderen Konu: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)  (Okunma sayısı 122836 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
Ynt: Fenerbahçe Beko-Olympiakos | Euroleague 22. Hafta
« Yanıtla #1485 : 31 Ocak 2023, 23:12:05 »
Şansı Erdem e vermeyenler, İsmail e vermeyenler.. djorjevic e de vermezdi sanırım

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe Beko-Olympiakos | Euroleague 22. Hafta
« Yanıtla #1486 : 31 Ocak 2023, 23:17:36 »
Şansı Erdem e vermeyenler, İsmail e vermeyenler.. djorjevic e de vermezdi sanırım

Çok isabetli bir yorum. Djordovic'i bir de kendi kurduğu kadro ile görmek isterdim. Hadi gönderdik, bizim hedeflerimiz (?) doğrultusunda yeterli değil, ona da eyvallahım. Öte yandan sezon sonunda gönderileceğini bilmesine rağmen karekter koyarak takımı şampiyon yapan adamın arkasından teneke çalınmamalı idi. Kel mi demediler çöp mü demediler, say say bitmez. Daha önce yazdığım akıl melekelerini kaybetmiş taraftar profili ibaresi ile bunu kastetmiştim.
« Son Düzenleme: 31 Ocak 2023, 23:18:23 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı bothersome man

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Beko:73 Olympiakos:93 | Euroleague 22. Hafta
« Yanıtla #1487 : 01 Şubat 2023, 00:10:41 »
Futbol zaten pamuk ipliğine bağlı ilerliyor, basketbol şubeden de çözülme sinyalleri aldık bugün. Perşembe günü futbol forumlarında da benzeri kahır dolu yorumlar görmeye hazırladım kendimi, Ali Koç'un 5. senesi de böyle dolacakmış demek...

Adamın felsefesi dene ve yenil, bir daha dene, daha iyi yenil. Her geçen sene hakikaten daha daha iyi yeniliyor rakiplerine. Yenilmelere doyamıyoruz sayesinde.

Bu adam başımızdan gitmeden hayat yok Fenerbahçe'ye. Her şubenin içine bir bir etti sağolsun.
İyi olan değil, TAKIM olan kazanır.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Fenerbahçe Beko:101 Alba Berlin:86 | Euroleague 23. Hafta
« Yanıtla #1488 : 01 Şubat 2023, 05:14:02 »
Çift maç haftasının ikinci etabı;

3 Şubat Cuma, 20:45
Ülker Arena
S Sport
« Son Düzenleme: 04 Şubat 2023, 13:14:27 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe Beko-Alba Berlin | Euroleague 23. Hafta
« Yanıtla #1489 : 01 Şubat 2023, 07:24:58 »
sictik ... sivamayalim
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #1490 : 01 Şubat 2023, 07:30:11 »
Tam itioudis'e yakışır tüy dikme maçı.

Çevrimdışı Maldonado

• Üye
« Yanıtla #1491 : 01 Şubat 2023, 09:57:21 »
Bu IToudis'in hoca moca olmadığını iki aydır filan söylüyorum. Messina eşeği bir, bu da iki. 15 maçtır aynı hataları yapıp 3 uzunla ona buna domalan, her maçı ilk çeyrekten farkla kaybeden adam hoca filan değildir. Veya dayak istiyordur. Umarım bunu siktir edip Trinchieri filan getiririz çabucak. En azından kendi milletinden diye on tane davar getirip bağlamaz kapıya, sakat adamların da kıçına tekmeyi vurur.

Ben ayrıca yabancı hoca istemiyorum hiçbir branşta artık. Vallahi yeter. Dünya şampiyonu, Avrupa şampiyonu cart curt diye hoca getiriyorsun her branşa, hepsi ayrı takıntılı, hepsi ayrı geri zekâlı. Bu eşek, Marina, Terzic... Şu adamların göt göt hareketlerine kaç kupa verildi bu güne kadar. Getirin Erdem Can, Ertuğrul Erdoğan filan, mutlu yarınlara koşalım. En azından beklentimiz düşük olur.
« Son Düzenleme: 01 Şubat 2023, 09:58:26 Gönderen: Maldonado »

Çevrimdışı iloturo

• Üye
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #1492 : 01 Şubat 2023, 12:07:54 »
Net söyleyeceğim aşağıdaki adamların hiçbir tanesi kadroda olacak adam değil

Edwards, Jekiri, Booker, Hayes, Pierre, Calathes, Antetokoumpo, Bjelica (sakat olduğu için)

Gudu ve Motley hariç ki o da biraz zeka problemli bir uzun olmasına rağmen yeteneğinden ötürü kalmalı. Diğerlerinin hiç birisinin F4 adayı bir takımda yeri yok. Bjelica sakat olduğu için bir şey diyemiyorum ama biz bu adamları serbest bıraksak kaç tanesini Efes, Real yada Barca alır. Bence hiçbirisini almazlar.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #1493 : 01 Şubat 2023, 12:16:13 »
Tamamen dibe vurmuş durumdayız. Maalesef bilinçli olarak yatığımız veya yapmaya çalıştığımız hiçbir şey yok. Diğer maçları izliyorum, belki biraz Milano bizim gibi ama diğerleri çatır çatır oyun oynuyor, mücadele ediyor. "Balık baştan kokar" diye güzel bir deyim var. Ne kadar iyimser olmaya çalışsak ta maalesef bizim balık baştan kokmuş durumda. Sahamızda oynayacağımız Alba gibi grubun sonunda olan bir takım için bile "kazanırız" diyemiyorsak gerisini siz düşünün.  Her şeye rağmen maç saatini sabırsızlıkla bekliyor olacağım. Kaybedersek üzülmem, kızmam, normal karşılarım ama kazanırsak ta lideri yenmiş gibi sevinir, diğer maçlar için pembe hayallere dalarım.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı cosby

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe | Turkish Airlines Euroleague (2022-23 Sezonu)
« Yanıtla #1494 : 01 Şubat 2023, 13:57:50 »
Net söyleyeceğim aşağıdaki adamların hiçbir tanesi kadroda olacak adam değil

Edwards, Jekiri, Booker, Hayes, Pierre, Calathes, Antetokoumpo, Bjelica (sakat olduğu için)

Gudu ve Motley hariç ki o da biraz zeka problemli bir uzun olmasına rağmen yeteneğinden ötürü kalmalı. Diğerlerinin hiç birisinin F4 adayı bir takımda yeri yok. Bjelica sakat olduğu için bir şey diyemiyorum ama biz bu adamları serbest bıraksak kaç tanesini Efes, Real yada Barca alır. Bence hiçbirisini almazlar.
Bence Gudu da dahil o listeye...

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #1495 : 01 Şubat 2023, 15:23:48 »
Olympiakos seviyesine cikabilmemiz için çok yolumuz var diyor İtoudis efendi. Djorjevic hocam sampiyon olduğun halde seni yolladilar senin kiymetini biz anlayamadik. Üşüyoruz Djorjevic hocam.
ben de bunu anlamıyorum. Olympiakos kadrosundan kaç kisiyi istersiniz bizim takıma ? Vezenkov-Sloukas haricinde kimse yok bence. o zaman eğer bir yolumuz varsa bunun sebebi kimdir acaba ?

Çevrimdışı iloturo

• Üye
« Yanıtla #1496 : 01 Şubat 2023, 15:46:36 »
ben de bunu anlamıyorum. Olympiakos kadrosundan kaç kisiyi istersiniz bizim takıma ? Vezenkov-Sloukas haricinde kimse yok bence. o zaman eğer bir yolumuz varsa bunun sebebi kimdir acaba ?
Abi iki maçta toplam 50 sayı fark yediğimize göre ki o da adamlar bıraktığı için yoksa 70-80 sayı civarı fark yerdik tüm olimpiakos takımını alabilirsin kadroya demektir bu.

Çevrimdışı Cem Ağrak

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul-İzmit
« Yanıtla #1497 : 01 Şubat 2023, 17:53:44 »
https://www.youtube.com/live/AXiQI8dSG3s?feature=share

Bu akşam 22.00'de
Güzel bir ekiple bol sallamasyon var
Müsait olanları bekleriz
Ben seni kalbimde en derinlere sakladım
Ben seni tertemiz duygularla pakladım
Kanaryam, sayıklamaktan ismini
Bir kere bıkmadım

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #1498 : 01 Şubat 2023, 19:29:12 »
Abi iki maçta toplam 50 sayı fark yediğimize göre ki o da adamlar bıraktığı için yoksa 70-80 sayı civarı fark yerdik tüm olimpiakos takımını alabilirsin kadroya demektir bu.
İyi de o olimpiakos u komple alsak sence aynı performansı gösterebilecekler mi ? Walkup,  papanikolau, fall, canaan, mackissic in ne farkları var bizdekilerden ?

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #1499 : 02 Şubat 2023, 11:39:05 »
İyi de o olimpiakos u komple alsak sence aynı performansı gösterebilecekler mi ? Walkup,  papanikolau, fall, canaan, mackissic in ne farkları var bizdekilerden ?

@ayhan bizimle farklari, 1 senede kurulmamis ve iskelet olustuktan sonra eksik noktalara takviye alarak gelmeleri. Yani bizdeki gibi herseyi atip corba yapmadilar. 3. senelerinde otudu kadrolari ve oyunlari.

Bizimde aslinda bu sansimiz olustu. Seneye cok iyi basladik. Duzgun ara eklemelerle takimin seviyesini yukarida tutabilirdik ama sagolsunlar sacma eklemelerle bu sansi da harcadilar. Sonucta gelen ara eklemler boyle olacaksa hic gelmese daha iyi olur. Sorun cozebilecek isimler gelmeyecekse bir zahmet parayi bosa harcamasinlar.
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....