Gönderen Konu: Tenis  (Okunma sayısı 428334 defa)

0 Üye ve 17 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Tenis
« Yanıtla #3120 : 05 Temmuz 2021, 22:18:13 »
Tom hanks kazandığın savaş yok hala kendini aklamak için keys diyorsun :D Metin Şentürk'e sorsak daha başarılı tahmin yapar
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2021, 22:18:19 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #3121 : 05 Temmuz 2021, 22:19:27 »
Novaki esasinda psikolojik olarak da en çok zorlayacak tenisçi 39 yasinda da olsa federer. Umarim.bir mucize olur da alir kupayı. Nadal fransayi kaybedince bunalıma girip heryerden çekildi. Tek sansimiz federer kaldı.

Zor çok hata yapıyor.Nadal bunalıma girmiş olabilir Moyanın suratı bile sirke satıyordu.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3122 : 05 Temmuz 2021, 22:21:40 »
Tom hanks kazandığın savaş yok hala kendini aklamak için keys diyorsun :D Metin Şentürk'e sorsak daha başarılı tahmin yapar

Genç renkdaş sende Madison dedin bilemedin.Turnuva bu.Bu turnuvada Karen süprizi var çok kötü geldi sezon boyu berbattı son 8 yapıp müthiş para ve puan aldı.Denniste diğer isim.Fucsovics 3'üncü isim oldu.

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3123 : 05 Temmuz 2021, 22:21:44 »
federer şu basit hataları azaltırsa bu servisle 2 yıl daha üst seviye oynar.nadalın küsüp içine kapanması da onun gibi bi büyük sporcuya yakışmadı hiç.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3124 : 05 Temmuz 2021, 22:23:08 »
Novaki esasinda psikolojik olarak da en çok zorlayacak tenisçi 39 yasinda da olsa federer. Umarim.bir mucize olur da alir kupayı. Nadal fransayi kaybedince bunalıma girip heryerden çekildi. Tek sansimiz federer kaldı.
Aslında abi Federer henüz %100’ünü de göstermedi.
Novak’ı yenerse Novak’ı da Tarihe gömer.
Bazı şeyler çok anlık olarak değişebilir ki eğer Federer Novak’ı yenerse,Novak da Nadal tipi bir bunalıma girer.
Federer’i engelleyecek tek şey vücudu ve ben de bundan çok korkuyorum  :-\ :-\ :-\ >:( >:(
Novak bile toplayamaz öyle bir mağlubiyetten.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3125 : 05 Temmuz 2021, 22:25:30 »

Genç renkdaş sende Madison dedin bilemedin.Turnuva bu.Bu turnuvada Karen süprizi var çok kötü geldi sezon boyu berbattı son 8 yapıp müthiş para ve puan aldı.Denniste diğer isim.Fucsovics 3'üncü isim oldu.
Abi ben Keys turlar bile demedim ki formda Keys dedim benim en sevdiğim raket kadınlarda. Keys öyle bir raket ki atıyorum bugün Barthy'i eler yarın Çağla'ya elenir ortası olmadı kariyeri boyunca ben sakatlık yaşamasa belki 1 tane sıkıştırırdı dedim bugün gene sakatlandı mesela sakatlanmasa da eleyemezdi zaten yazı turalık bir raket
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2021, 22:26:17 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3126 : 05 Temmuz 2021, 22:28:52 »
federer şu an kaybedecek bi şeyi olmayan taraf.novak favori ve üstünde ister istemez ufak da olsa bi altın slam baskısı var.novak için burada kaybetmesi çok yıkıcı olmaz ama büyük darbe alacağı kesin.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3127 : 05 Temmuz 2021, 22:29:26 »
Ben kabullendim şampiyonluğunu Novağın.Maçları diyorum maç olarak izliyorum.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3128 : 05 Temmuz 2021, 22:31:32 »
Djokovic acayip bir tenis oynamıyor yettiği kadar takılıyor federerin wimbledon'ı alması şuan en çok istediğim şey üstüne seneye isviçre'de lavercup düzenleyip emekli olur ama bu raketlere bile bu kadar servis kırdırıyorsa işi çok zor
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2021, 22:35:53 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #3129 : 05 Temmuz 2021, 22:34:28 »
federer şu an kaybedecek bi şeyi olmayan taraf.novak favori ve üstünde ister istemez ufak da olsa bi altın slam baskısı var.novak için burada kaybetmesi çok yıkıcı olmaz ama büyük darbe alacağı kesin.
Bence olur Efe.

Özellikle bu adamın manyakça takıntılarını düşündüğümde;seneye fişek gibi döneceğini düşündüğüm Nadal’ın yokluğunda altın slam yapamama onu yer bitirir.

Ama Federer bu servisiyle yenemez Novak’ı.
FENERBAHÇE

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3130 : 05 Temmuz 2021, 22:35:20 »
bu arada ikisinin de henüz olimpiyat altını yok o yüzden olimpiyatta da bi rekabet olacak.hem de wimbledon’dan 2 hafta sonra.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #3131 : 05 Temmuz 2021, 22:38:33 »
#Wimbledon'da 105 galibiyete ulaşan Roger Federer, Rafael Nadal'ın Roland Garros'taki galibiyet sayısını yakalamış oldu.

Federer'in ayrıca Avustralya Açık'ta 102 galibiyeti bulunuyor.

Roger Federer Grand Slam'lerde toplam 58. Çeyrek finaline çıktı.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2021, 22:38:57 Gönderen: Samet_GFB »

Çevrimdışı efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #3132 : 05 Temmuz 2021, 22:39:01 »
Bence olur Efe.

Özellikle bu adamın manyakça takıntılarını düşündüğümde;seneye fişek gibi döneceğini düşündüğüm Nadal’ın yokluğunda altın slam yapamama onu yer bitirir.

Ama Federer bu servisiyle yenemez Novak’ı.
muhakkak bu basit hata sayısını azaltması lazım.maçlar geçtikçe hem daha rahat hareket ediyor hem de oyunu daha da keskinleşiyor ama bu basit hatalarla kendi işini zorlaştırır.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #3133 : 05 Temmuz 2021, 22:39:14 »
Aslında abi Federer henüz %100’ünü de göstermedi.
Novak’ı yenerse Novak’ı da Tarihe gömer.
Bazı şeyler çok anlık olarak değişebilir ki eğer Federer Novak’ı yenerse,Novak da Nadal tipi bir bunalıma girer.
Federer’i engelleyecek tek şey vücudu ve ben de bundan çok korkuyorum  :-\ :-\ :-\ >:( >:(
Novak bile toplayamaz öyle bir mağlubiyetten.
Federer finale çıkarsa varını yoğunu ortaya koyar çünkü o da biliyor ki bu kariyerinin en son ve en büyük fırsatı olacak. Novak ise dalga geçerek yendiği tenisçiler haricinde en azından ezeli rakip denebilecek bir tecrübe karşısında kaybetme hissiyatini içten içe yaşayacaktır. Zira su anda tüm grand slamleri alacağına kendisini çok inandirmis durumda. Baskı onda olacak.

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #3134 : 05 Temmuz 2021, 22:42:52 »
Turnuvanın yıldızı net Jabeur muazzam bir hikaye muazzam.En azından kadınlar tenisine ağırlık verilmeli gerekli çalışmalar yapılmalı.Tunus çok mu zengin bizden.

Bravo Arap kızına.Kamçılamalı bizim federasyonu.
« Son Düzenleme: 05 Temmuz 2021, 22:43:29 Gönderen: Tom Hanks »