Gönderen Konu: Melih Mahmutoğlu  (Okunma sayısı 110639 defa)

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İsmailÇelebi

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @Elebilso
Ynt: Melih Mahmutoğlu
« Yanıtla #390 : 21 Nisan 2021, 22:42:10 »
Artık bi tepki koymalıyız bu çakma kaptana aldığı paralara yazık umarım bir daha fenerbahce atletiyle dahi görmeyiz kendisini gitsin gs ye efese falan yakışır oralara.  Oyle yendigin mac sonunda konusmakla olmuyo bu işler

mirinkirin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #391 : 21 Nisan 2021, 23:09:47 »
yok abicim, kesin sevişiyorlar

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #392 : 21 Nisan 2021, 23:13:31 »
O bu takımın içindeyken, dışarıda düşman aramaya gerek yok.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #393 : 21 Nisan 2021, 23:23:17 »
Umarım bu yaz bu sayfayı forum arşivine taşımanın keyfi bana nasip olur.

Çevrimdışı oddrech

• Üye
  • Yer: istanbul
  • Fenerbahçe Ağlamaz
« Yanıtla #394 : 22 Nisan 2021, 00:01:43 »
Melih "ne işe yarar bilmediğim" mahmutoğlu

Çevrimdışı friday

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #395 : 22 Nisan 2021, 00:07:13 »
Zenit kazandı neşem yerine geldi sövmüyorum. Yüzsüzlük yapma çek git sen de kurtul biz de.
Dünyanın En Güzel Takımı

Çevrimdışı Turski Grobar

• Üye
  • Yer: Beograd
    • @sahinovic_12
« Yanıtla #396 : 22 Nisan 2021, 01:39:55 »
Ulan bu adam 8 senedir takımda, koskoca 8 sene. 8 senede Bjelica, Goudelock, Bogdan Bogdanovic, Bojan Bogdanovic, Wanamaker, Bobby, Datome, Zisis, Hickman, Sloukas, Vesely, Udoh, Melli, Sinan Güler, Emir Preldzic, Kalinic, De Colo gibi yerli yabancı birçok yıldız oyuncuyla oynadı; bir de Avrupa'nın en iyi koçuyla 7 yıl çalışma fırsatı buldu ve 8 senede kendine katabildiği tek şey dribbling üzeri orta mesafe şut. Bunun yerinde olabilmek için ağzıyla kuş tutacak adamlar var. Hiç değilse Datome, Vesely gibi adamlardan iş ahlakı öğrenseydi. Eskiden herkesin burun kıvırdığı Sertaç Şanlı bile 2 senede nerelere geldi... Eskiden çakılı şutördü ama şimdi onu bile yapamıyor. Hiçbir şeye yaramadığı gibi sahadayken bilerek ortadan kayboluyor, kendine zarar verdiği yetmezmiş gibi takımın momentumunu aşağıya çekiyor, takım oyununu batırıyor. Önceden sırf yerli oyuncu sayısı dolsun diye kadrolara ekliyordum da ona bile değmez. Azıcık kendine saygısı varsa sezon sonunda gider. Ulan bir ton laf ettiğimiz Ahmet bile iyi niyetle bir şeyler yapmaya çalışıyor, 20 yaşındaki Tarık CSKA deplasmanında sorumluluk alıyor ama bu, takımın kaptanı olarak hayalet gibi takılıyor. Bir de eleştirenleri engelliyor. Yazıklar olsun.

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #397 : 22 Nisan 2021, 17:24:34 »
Melih "ne işe yarar bilmediğim" mahmutoğlu
Oraya ne sike yarar yazarsan memnun olurum

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #398 : 23 Nisan 2021, 22:23:11 »
1 sayı ortalamalı büyük kaptan, kazandığın her kuruş haram...

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #399 : 04 Mayıs 2021, 19:29:20 »
Bu adama Türk basketbol tarihinin en önemli takımının kaptanlığını verdik,Sevgilisini voleybol takımına aldık,babası Obradovic'i eleştirdi bi şey yapmadık ki bence Melih'in düşünceleriydi onlar.Bu korona sürecinde nişanlanmasını 3 ay erteleyemecek kadar sorumsuz ve takımını umursamayan bir adam.Takımdan ayrılınca kaptanımıza bugüne kadar verdikleri emekler için teşekkürler tarzı bir yazı paylaşılacak muhtemelen.Ben böyle gitsin istemiyorum.Ben twitterda  #defolgitmelih diye hashtag açılsın istiyorum.Olabildikçe kendini değersiz hissettirip öyle gönderelim istiyorum.Sonra mazallah kendini efsane kaptan falan sanar.Böyle hissettirmeyelim en azından.
« Son Düzenleme: 04 Mayıs 2021, 19:35:16 Gönderen: south »

Çevrimdışı tembelhayvan

• Üye
    • @TembelHayvanTR
« Yanıtla #400 : 04 Mayıs 2021, 19:56:20 »
Final 4 abonesi ve Euroleague şampiyonu olduğumuz böyle bir dönemde Harun, İbo, Ömer Onan, Mirsad değil de bu arkadaşın yerli olarak takımda bulunması da bana göre net Fenerbahçe bahtsızlığı...

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #401 : 15 Mayıs 2021, 20:31:13 »
Fenerbahçe'deki en kötü sezonunu geçiren kaptan Daçka serisinde 46 sayı, 18/26 saha içi ile ses verdi, umarım devamı gelir.

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #402 : 15 Mayıs 2021, 20:41:23 »
bu maç iyiydi, rezil oynadığı sezonu bari iyi bitirse

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #403 : 16 Mayıs 2021, 01:26:14 »
Fenerbahçe'deki en kötü sezonunu geçiren kaptan Daçka serisinde 46 sayı, 18/26 saha içi ile ses verdi, umarım devamı gelir.

Kalmasına vesile olacaksa devamını getirmesin, razıyız.

Çevrimdışı iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #404 : 16 Mayıs 2021, 01:38:43 »
Bu adama bu kadar anlam yüklenmesini hic bir zaman anlamadım. Kac yildir fenerde oynuyor. Diyelim ki 7 yıl. 7 yildir isimiz gucumuz yok. Melih asagi Melih yukari. Bu Adam ne uzar ne kısalir. Geldiginden beri oynadigi oyun hep ayni. Bazen 20-25 atar, bazen 8-10 mac ortada gözükmez. Ayni tartisma  7 yildir surup gidiyor. Adam as oyuncu değil. Kapasitesi belli. Obra varken de böyleydi. Hala boyle. Dogus yada goksenin cok mu bir halt yapiyor. Melihin katkısının çeyreğini vermiyorlar. Gitmesine gitsin. Tek derdimiz Melih'se gitsin. Sanki cok yerli var ulkede. Gidince kenana falan kaliriz ne güzel. Gitsin de düzlüğe çıkalım.