Gönderen Konu: Melih Mahmutoğlu  (Okunma sayısı 110635 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
Ynt: Melih Mahmutoğlu
« Yanıtla #405 : 16 Mayıs 2021, 02:28:45 »
Bu adama bu kadar anlam yüklenmesini hic bir zaman anlamadım. Kac yildir fenerde oynuyor. Diyelim ki 7 yıl. 7 yildir isimiz gucumuz yok. Melih asagi Melih yukari. Bu Adam ne uzar ne kısalir. Geldiginden beri oynadigi oyun hep ayni. Bazen 20-25 atar, bazen 8-10 mac ortada gözükmez. Ayni tartisma  7 yildir surup gidiyor. Adam as oyuncu değil. Kapasitesi belli. Obra varken de böyleydi. Hala boyle. Dogus yada goksenin cok mu bir halt yapiyor. Melihin katkısının çeyreğini vermiyorlar. Gitmesine gitsin. Tek derdimiz Melih'se gitsin. Sanki cok yerli var ulkede. Gidince kenana falan kaliriz ne güzel. Gitsin de düzlüğe çıkalım.

Kenan'ın da kapasitesi belli, aynı savunma mekanizmasını onun için kurmayıp, Melih için kurunca absürt oluyor. Melih'i de anca Kenan üzerinden aklayabiliyorsunuz. Melih, Kenan'ın en az 3 katı para alıyor yalnız, değerlendirme yaparken buna da dikkat etmek lazım. Ayrıca herkese acımasızca geçiren senin gibi bir abimizin söz konusu Melih olunca sanki 500.000'e oynuyormuş gibi muamele yapması da hiç adil değil.

Kontrat konularına hiç girmek istemiyorum ancak Melih dediğiniz doğuştan Fenerbahçeli arkadaş, büyük kaptan, camianın evladı, bu sezonun en verimli yabancılarından biri kadar para alıyorsa, orada Melih'e sallanır. Melih, dünyanın parasını kaldırmıştır Fenerbahçe'den, çakıl taşına oynayan gariban muamelesi yapmayalım.

Aynı Melih, sezon başında Fenerbahçe'ye çok büyük katkısı olacak yerli statüsünde bir transferin de önüne set çekmiştir. Oyuncunun ismini şu an vermem, Semih abisine ettiği telefonları bilirim ama Melih'in. Aynı Melih'in ve babasının 2 yerli oyuncuya çektiği mesajları da bilirim. Günü gelir bunlar ortaya çıkar, Fenerbahçe'den ayrılmasına bakar o iş.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 02:31:53 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #406 : 16 Mayıs 2021, 02:29:34 »
Bu adama bu kadar anlam yüklenmesini hic bir zaman anlamadım. Kac yildir fenerde oynuyor. Diyelim ki 7 yıl. 7 yildir isimiz gucumuz yok. Melih asagi Melih yukari. Bu Adam ne uzar ne kısalir. Geldiginden beri oynadigi oyun hep ayni. Bazen 20-25 atar, bazen 8-10 mac ortada gözükmez. Ayni tartisma  7 yildir surup gidiyor. Adam as oyuncu değil. Kapasitesi belli. Obra varken de böyleydi. Hala boyle. Dogus yada goksenin cok mu bir halt yapiyor. Melihin katkısının çeyreğini vermiyorlar. Gitmesine gitsin. Tek derdimiz Melih'se gitsin. Sanki cok yerli var ulkede. Gidince kenana falan kaliriz ne güzel. Gitsin de düzlüğe çıkalım.

Tonla para alıp kafasını oyuna vermeyen biri, hele bir de kaptansa tabii ki uğraşacak herkes. Bizde dertler bitmez ama yerli diye Melih'e kaldıysak da kapatalım zaten şubeyi.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #407 : 16 Mayıs 2021, 03:52:59 »
Kenan'ın da kapasitesi belli, aynı savunma mekanizmasını onun için kurmayıp, Melih için kurunca absürt oluyor. Melih'i de anca Kenan üzerinden aklayabiliyorsunuz. Melih, Kenan'ın en az 3 katı para alıyor yalnız, değerlendirme yaparken buna da dikkat etmek lazım. Ayrıca herkese acımasızca geçiren senin gibi bir abimizin söz konusu Melih olunca sanki 500.000'e oynuyormuş gibi muamele yapması da hiç adil değil.

Kontrat konularına hiç girmek istemiyorum ancak Melih dediğiniz doğuştan Fenerbahçeli arkadaş, büyük kaptan, camianın evladı, bu sezonun en verimli yabancılarından biri kadar para alıyorsa, orada Melih'e sallanır. Melih, dünyanın parasını kaldırmıştır Fenerbahçe'den, çakıl taşına oynayan gariban muamelesi yapmayalım.

Aynı Melih, sezon başında Fenerbahçe'ye çok büyük katkısı olacak yerli statüsünde bir transferin de önüne set çekmiştir. Oyuncunun ismini şu an vermem, Semih abisine ettiği telefonları bilirim ama Melih'in. Aynı Melih'in ve babasının 2 yerli oyuncuya çektiği mesajları da bilirim. Günü gelir bunlar ortaya çıkar, Fenerbahçe'den ayrılmasına bakar o iş.
Sevgili kardeşim benim melihi savundugum yok. Savunuyor gibi göründüğüm mesaja bile tonla cevap yazmissin.  Ben yıllardan beri bu mesaji belki 10 kez yazmışımdır. Benim lafım bu adam ilk geldiğinden beri böyle olmasına rağmen oynadigi oyun uzerinden gitsin diyen sig beyinlilere.
27 sayfa yorum yazılmış. Ac bak Cem dahil ilk sayfalarda millet neler yazmış. Adamin verdigi ve vermediği hep ayni. Eleştiriler de hep aynı. Sen simdi diyebilirsin ki abi ben saha dışı bir cok şeyini biliyorum. Eyvallah. Bu neden de gitmesini savunabilirsin. Ben zira orasını bilmiyorum. Yazdigim şeylerde saha içi ile alakalı.
Bu arada telefonuna alarm mi kurdun aq, melih ve kenan ayni cümlede geçince hemen bittin :)

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #408 : 16 Mayıs 2021, 06:12:52 »

Melih'i Kenan yokken de beğeniyordum, bu sezon en kötü oyununu oynadığını da söylüyorum, daha iyisini alacaksak gitmesinin umrumda olmadığını da söylüyorum, Melih'in ne kadar maaş aldığından da haberim yok, Pierre kadar alıyordur sanırım. 15 yılı aşkın süredir forumlarda yazıyorum aman nolur Melih'e veya x bir oyuncuya sallamayın mı demişim birine, isteyen istediği adamı savunur, istediği adama sallar.
Obradovic'in 7 yıl takımda tuttuğu adamı savunuyorum diye "Melih'in kulusun" gibi en ağır hakareti etmek yakışıyor mu peki? Ki senle özelden yazışmalarımızda dedim ki sana Obra'ya bir terbiyesizlik falan mı yaptı, yaptıysa ben de anti Melihçi olayım, sen de yok olma abi işin rengi keyfi demişken sonrasında 2 kez linç ettin beni burda kardeşim, nerdeyse adımı ağzına almama derecesinde nefret noktasına geldin bana karşı.
Melih babamın oğlu değil ki 2018'deki o mevzuya kadar taraftarın çoğunun beğendiği bir adamdı. Benim de yıldız dediğim yok, yerli havuzuna bakarak kötünün iyisi olarak bu zamana kadar kalsın dedim sadece.
Melih hakkında yazdığım mesajların benzerlerini aynı sıklıkta Kenan için yazsam "Kenan'ın kulusun" hakaretini yer miydim acaba merak ediyorum.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #409 : 16 Mayıs 2021, 06:27:03 »
Kalmasına vesile olacaksa devamını getirmesin, razıyız.
Misal Efes final serisinde bizi şampiyonluğa taşıyacak bir performans gösterecekse de kalmasına vesile olacaksa göstermemesini mi istersin?

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #410 : 16 Mayıs 2021, 06:58:42 »
Melih'i Kenan yokken de beğeniyordum, bu sezon en kötü oyununu oynadığını da söylüyorum, daha iyisini alacaksak gitmesinin umrumda olmadığını da söylüyorum, Melih'in ne kadar maaş aldığından da haberim yok, Pierre kadar alıyordur sanırım. 15 yılı aşkın süredir forumlarda yazıyorum aman nolur Melih'e veya x bir oyuncuya sallamayın mı demişim birine, isteyen istediği adamı savunur, istediği adama sallar.
Obradovic'in 7 yıl takımda tuttuğu adamı savunuyorum diye "Melih'in kulusun" gibi en ağır hakareti etmek yakışıyor mu peki? Ki senle özelden yazışmalarımızda dedim ki sana Obra'ya bir terbiyesizlik falan mı yaptı, yaptıysa ben de anti Melihçi olayım, sen de yok olma abi işin rengi keyfi demişken sonrasında 2 kez linç ettin beni burda kardeşim, nerdeyse adımı ağzına almama derecesinde nefret noktasına geldin bana karşı.
Melih babamın oğlu değil ki 2018'deki o mevzuya kadar taraftarın çoğunun beğendiği bir adamdı. Benim de yıldız dediğim yok, yerli havuzuna bakarak kötünün iyisi olarak bu zamana kadar kalsın dedim sadece.
Melih hakkında yazdığım mesajların benzerlerini aynı sıklıkta Kenan için yazsam "Kenan'ın kulusun" hakaretini yer miydim acaba merak ediyorum.

Öncelikle şu konuya açıklık getirelim Özcan abi, çünkü sanki ben özelden başka konuşuyormuşum, burada başka yazıyormuşum gibi bir hava veriyorsun. Kurduğum 20 cümleden sadece birini kırpıp yazacaksan, olmaz. Anlamı dışına çıkar, beni ikiyüzlü bir adam durumuna düşürür.

Ben orada samimiyetine güvenerek, sana yaşanan bir olayı anlattım. Şimdi o olayı, olayın kahramanı kişiye ayıp olmasın diye buraya yazmayacağım. Ama sana orada söylediğim şeyi kısaca burada özetlersem, ''Sırpları kayırıyor yaaa...!'' mevzusu üzerinden konuştuk. Konuşmalar orada duruyor, sen bana gülerek, ''Ben de anti-melihci olayım o zaman.'' dedin ve ben de aynı şekilde az evvel yazdığın cümleyi kurdum. Cümlenin sonuna da 'gülücük' koydum. Ben bu forumdaki (neredeyse 15 yıllık arkadaşım) Umut'a bile, ''Şuna düşman ol kanka, bunu defterden sil, bak şuna şöyle yapalım, buna böyle yapalım.'' gibi bir cümle kurmuyorum. Sana da böyle bir cümle kurmayacağım için ve konuyu büyütmemek adına da esprili bir şekilde kurduğum cümleyi, burada sanki beni sıkıştırmak için ortaya dökmen şık olmadı. Benim için herkes 'her şeyi' diyebilir ama orada başka burada başka konuşuyor diyemez. Zaten konuşma kayıtları duruyor ortada, oyuncu ismi geçmese alıp koyacam ama etik olmaz.

Kaldı ki, aynı konuşma içinde sadece Melih'in değil, maalesef birçok yerli oyuncunun bu tip işlere girdiğini, özellikle takımın başındaki koçu bokladıklarını da ifade ettim. Bu yalnızca Fenerbahçe'nin değil, her takımın yaşadığı sorunlar.

Kenan konusunda ise forum kayıtları duruyor, bu sezon kendisiyle alakalı olumlu ya da olumsuz mesaj sayım sınırlıdır. İyi oynadığı maçlardan sonra bile çıkıp özel olarak kendisini övmedim. Twitter'da da hatırladığım kadarıyla (toparlandığı dönemde) sadece tek bir tweet'im var. Arada arkadaşlarla yaptığım goygoy dışında Kenan'ı övdüğüm, övmeye çalıştığım, kayırdığım tek bir tweet yok. Sezon başından beri 1000 tweet atmışsam 500'ü Vesely, 250'si Guduric, 200'ü Pierre ve kalan 50'si Kokoskov dahil diğerleri içindir. Yine bu sezon içinde Kenan aleyhine tonla yazılan mesaj var forumda. Kaçına alıntı yapıp cevap vermişim, kime ne laf sokmuşum, iyi oynadığında ise hanginize geçirmişim? Çıkarın gösterin, herkesten özür dileyeyim. Özel olarak Kenan'la ilgili fırsat kollayıp bir kişiye geçirmişliğim yoktur, bulamazsınız bu sezon böyle tek bir mesajımı. Kast edilen anlamda; Marko Guduric'i savunduğum, kolladığım ve ona edilen olumsuz laflara verdiğim karşılığın binde birini Kenan için yapmadım bile.

Özcan abi, hiç kusura bakma ama senin Melih konusundaki hassasiyetinin yanından geçmez benim Kenan'la alakalı mesajlarım. Sen, Melih ne zaman iyi bir maç çıkarsa 'alın size kapak olsun' tadında mesaj atıyorsun. Benim Kenan'la alakalı böyle bir reaksiyonum yok. Aksine kendisiyle olan yakınlığım nedeniyle de olabildiğince az yazıyorum. Duygusal davranabilirim diye de çoğu tartışmaya girmiyorum bile.

Kenan olmasa bana bile bulacak kılıfınız yok, kusura bakmayın.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 07:00:58 Gönderen: Bogdan Bogdanovic »

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #411 : 16 Mayıs 2021, 10:52:31 »
Benim asla "özelden farklı burdan farkı konuşuyor" demeye getirmek gibi bir niyetim olmadığını ikimiz de biliyoruz. O tarz bir şey de yazmadım zaten sadece şunu diyorum gerekirse Obra'ya bir terbiyesizliğı olmuşsa ben de anti Melihçi olayım dedim sen yine de olma abi işin rengi keyfi demiştin. "Orda farklı konuşuyorsun, burda farklı konuşuyorsun" tarzı bir şey değil ki bu, sadece bu mesajdan sonra 2 kez linç etmeni yadırgadım demek istiyorum. Daha yumuşak bir eleştiri beklerdim senden. "Melih'in kulu" falan çok ağır söylemler, bu açıdan kırgınım. 1 ay önce falan da iki yüzlü demeye getirdin. Hayatım boyunca forumda herhangi bir üyeye tek bir hakaret ne ettim, ne de bana edilmişti o ana kadar. Hele hukukum olan birine karşı böyle bir şeyin yanından bile geçmedim Kemal kardeşim.
Ben sana "sen de sürekli Kenan'ı övüyorsun" diye bir söz söylemedim ki zaten.Melih'le attığım son mesaj da alın size kapak olsun tarzıyla uzaktan yakindan alakası yok. Mesaj orda işte: "Fenerbahçedeki en kötü sezonunu geçiriyor. Daçka serisinde 46 sayı attı umarım devamı gelir" diğer mesajlarım da kapak olsun tarzı değil, istatistik üzerine genelde.
Kenan oyundayken -10, Melih oyundayken +21 yaptık dedim, sanki küfür etmişim gibi "Allah, peygamber, kul vs" içerikli mesajla karşılık verdin. Ben kime Melih'e sallıyorlar diye bu tarz bir karşılık vermişim ama sana göre hassasiyet gösteren yine ben oluyorum.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #412 : 16 Mayıs 2021, 11:03:03 »
Daçka’nın dış şut savunması çok kötü. Melih, All Star maçı gibi şut attı neredeyse. Son maçta iki şutu var ciddi savunma yediği. Bu maçlarla değerlendirmek yanlış olur. Bakmayın bizi sıkıştırdıklarına, 2 sayılık isabetinde lig sonuncusu sanırım Daçka. Çok top çalan, rakibi hataya zorlayan bir yapıları var. Bize karşı da iyi yaptıkları şeyleri tekrarladılar.

Diğer taraftan Melih’in yeteklerine kimse bir şey diyemez kanımca. Zaten şu oynadığının yüzde 35’i kadar bile istikrarlı oyunu olsa başımıza taç yapardık.

Daha büyük sorun kaptanlık vasfını kullanmasında. Dün Guduriç atıldıktan sonra takımı saha içinde topladı. İçimden “şimdiye kadar neredeydin” demek geldi. Efes maçında neredeydin mesela? Sen iyi oynadıkça kaptanlığını göstereceksen biz çok bekleriz. Tam tersi kötü oynadığında da ağırlığını koy, en azından işte bunu yaptı diyelim.

Obradoviç onu bir yan parça olarak oynattığı için bu sene olduğu kadar kötü görünmemişti hiç. Hatta Obradoviç ile oyununu da çeşitlendirmişti. Bu sezon kadronun daralması sonucu kendisinden beklenen arttıkça, verdiği katkı ters orantılı azaldı. Asıl rol oyuncusu olamadı. Yan rolü bile oynamakta zorlandı.

Benim için F4 öncesi nişan işine giriştiğinde çok puan kaybetti zaten. O zaman da yazmıştım. Kendisine, belki de en fazla ihtiyacımız olduğu dönemde (hem saha içi hem saha dışı) bu işlere girmemeliydi. Şubedeki gevşeklik ona da yansıdı. Ama liderlik böyle bir şey; herkes yanlışa doğru giderken, doğruyu işaret etmek....

8 senedir bu takımdasın ve kaptansın... Aldığın para ile ilgilenmiyorum ben. Verdiğin katkı Efes’in 11. 12. adamı Buğrahan kadar değil Melih. Suç kimde şimdi?

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #413 : 16 Mayıs 2021, 11:27:26 »

Melih gibi kaşarlar takımlar için kanserli hücrelerdir. Kesip atamadığın sürece bütün sistemi zehirlerler. İnşallah sezon sonu kurtuluruz.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #414 : 16 Mayıs 2021, 12:19:48 »
Misal Efes final serisinde bizi şampiyonluğa taşıyacak bir performans gösterecekse de kalmasına vesile olacaksa göstermemesini mi istersin?

Yok, eksik olsun onun vereceği katkı. Ben artık irrasyonel biçimde Melih Mahmutoğlu karşıtlığına geçiş yaptım. Sebepleri açık: Aldığı parayla verdiği katkı arasında büyük bir orantısızlık var; kafası kesinlikle basketbolda olan biri değil; kaptanlık deyince herhalde tüm branşlar dahil aklıma gelecek son kişidir; son olarak, bir arkadaşın da belirttiği gibi bu ve bunun gibi kulüp içi örgütlenme yapan şahıslardan haz etmiyorum. Bu saatten sonra takımda durursa veya tutulursa hem kulübe hem de kendine büyük zarar verir. Taraftar gözünde mimlenmiş biri. Bunu inşallah tüm taraflar görür.
« Son Düzenleme: 16 Mayıs 2021, 12:20:56 Gönderen: Besim »

Çevrimdışı hangul

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #415 : 16 Mayıs 2021, 12:37:06 »
Turkler katki verirse Efes karsisinda sansimiz olur veya Melih Efes serisinde katki verip kalmasini ister misiniz yazismalari bana Karsiyaka serisini hafife aldigimizi dusundurttu.

Barselona macina kadar ki Fenerbahce Karsiyakayi rahat elerdi ama Dacka karsisinda seyrettigim Fenerbahce Karsiyaka karsisinda favori degil. Hayal kirikligi olmasin diye yaziyorum, bireysel olarak Melih daha iyi oynamaya baslamis olsa da, o kadar dibe vurmustu ki daha iyi oynamak zor olmasa gerek, takim olarak bence pek parlak durumda degiliz.

Umarim Karsiyaka serisinde seviye atlar, Karsiyakayi eler ve Efes tarafindan supurulmeyecek hale geliriz.

Çevrimdışı Sapere

• Üye
  • Yer: Bostancı
« Yanıtla #416 : 16 Mayıs 2021, 13:05:29 »
Şunu da söyleyeyim. Biz gönderirsek Melih’i Ergin alır. Çatır çatır da oynatır. Orada yapı farklı çünkü.

Buna rağmen ben artık misyonunu tamamladığı görüşündeyim.

Bir diğer önerim; oyuncuyu sevmeyebilirsin beğenmeyebilirsin. Ama taraftarın oyuncuya karşı nefret dolu olması iyi değil. Hakaret içeren sözler söylemesi de. Twitter’da, instagram’da falan korkunç söylemler görüyorum.

Melih şu ya da bu şekilde bu takıma kaptanlık yaptı. Bizden gidince bize karşı neden bu kadar hırslı oynadı diye soruyoruz/hayıflanıyoruz ondan sonra bazı oyuncular için. Kızarız, bağırırız ama Fenerbahçeliyiz. Ona göre davranalım.

Çevrimdışı Gigidatome70

• Üye
  • Yer: Istanbul
« Yanıtla #417 : 16 Mayıs 2021, 13:13:09 »
Melih niye kaptan? Muhtemelen Türk olduğu için ve ligde kaptanın bir takım idari sorumlulukları olduğu için. Kaptanı Türk olmayan bir takım var mı ligde- bilmediğim için soruyorum?

Melih bu takımın lideri mi? Kesinlikle hayır. Geçmişte de değildi bugün de değil. Allah uzun ömür versin, torunlarına göstereceği Euroleague kupasını kaldırdığı bir fotoğrafı var. Güzel bir anı ama o kupayı kaldıracak bir statüde değildi aslında. Kağıt üzerinde kaptan işte… yoksa Bogdan, datome, bobby, antik, udoh, vesely falan dururken neyine senin kupa kaldırmak

Niye sinir oluyoruz? Belki bu kaptanlık olayı olmasa daha az rahatsız edici olur ama kaptan diyince beklenti artıyor. Sahada daha sert mücadele istiyorsun, Volkan Demirel’le kankalığını sorguluyorsun, nişan olayı göze batıyor, oyununda bir istikrar istiyorsun vb vb

Kalsın mı? Normalde az parayla yedek oyuncu olarak kalacaksa sorun olmaz derdim. ama Yukarıda yazılanlar doğruysa, transferlere falan karışıyorsa kalmasın tabi. artık ilişki bu noktaya geldiyse, buradan dönüş olmaz herhalde.

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #418 : 16 Mayıs 2021, 13:24:02 »
Şunu da söyleyeyim. Biz gönderirsek Melih’i Ergin alır. Çatır çatır da oynatır. Orada yapı farklı çünkü.

Buna rağmen ben artık misyonunu tamamladığı görüşündeyim.

Bir diğer önerim; oyuncuyu sevmeyebilirsin beğenmeyebilirsin. Ama taraftarın oyuncuya karşı nefret dolu olması iyi değil. Hakaret içeren sözler söylemesi de. Twitter’da, instagram’da falan korkunç söylemler görüyorum.

Melih şu ya da bu şekilde bu takıma kaptanlık yaptı. Bizden gidince bize karşı neden bu kadar hırslı oynadı diye soruyoruz/hayıflanıyoruz ondan sonra bazı oyuncular için. Kızarız, bağırırız ama Fenerbahçeliyiz. Ona göre davranalım.

Bahsettikleriniz tepeden inme özellikler değil. Sosyal hayattaki birçok şeyde olduğu gibi iki taraflıdır. Kaptanlık dediğimiz mefhum da aynı şekilde. Sadece saygı duyulması gereken müessese değildir. O konuma getirilen kişinin de o müessesenin gereklerine uygun hareket etmesi gerekir. Bahsi geçen şahıs gibi oyuncular böyle konumlara getirildiği zaman, maalesef kaptanlık denilen mefhumun, müessesenin de içini boşaltıyorlar. Elimizde sadece içi boş bir romantizm kalıyor. Ezcümle, demek istediğim şu: Her şeyde taraftara suç atmak kolay ama karşı tarafın ve yönetimin de kaptanlık müessesesine verdiği zararı göz ardı etmemek gerekir.

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #419 : 16 Mayıs 2021, 14:05:58 »
Melih’in şu anki durumu performanstan öte saha dışında oluşturmuş olduğu profille ile alakalı.
Futbol takımındaki süregelen başarısızlığın temelini oluşturan sorun ise takım içinde bazı Türk oyuncuların anarşik yapı kurması ve bu yapının takım olma olgusuna verdiği zarardır.
Melih bu yola başvurduysa,göndermek en doğru karar olur.Bence en iyi Türk oyunculardan ama bahsedilen iddialar bile onun takıma verdiği zararı gösteriyor.

Volkan abisi gibi olmaya çalışıyorsa zaten acilen kurtulmak gerekir.

Bu Türk sporcu tayfalarından her yerde kurtulmamız lazım.

Özellikle de futbol takımında.
FENERBAHÇE