Futbol > Lefter Küçükandonyadis Fenerbahçe Futbol Forumu

Fenerbahçe | Türkiye Kupası (2022-23 Sezonu)

<< < (4/8) > >>

Ertan Ürkmez:

--- Alıntı yapılan: iloturo - 08 Nisan 2023, 19:04:46 ---Abi işin gücün taraftar senin de. Yıllardan beri saha içi saha dışı ne bok yedigimiz belli değil. Tonla saçma transfer, ruhsuz, kalibresiz topçular, rezil.bir yönetim, ne derbi büyüklüğü, ne isim büyüklüğü hiç bir şey kalmamis. Gsye, bjkye, hatta Trabzon'a taşak oğlanı olmuşuz. Şu siktimin takımını bile 50000 kisi gidiyor izlemeye. Sen hala taraftar diyorsun. Pes vallahi ya.

--- Alıntı sonu ---

İşte sıkıntı da o, izlemeye gidiyorlar... Ali Koç yönetiminin başarısızlığında hemfikiriz. O zaten ön kabul.

Ertan Ürkmez:
Öylesine bir girdim baktım bir gelişme var mı gibilerinden. Final günü gelmiş çatmış, 0 heyecan 0 ilgi. İçim acıdı, Yılların kulübü, Fenerbahçe, ne hallere düştü, düşürüldü...

Maldonado:
Ben gayet ilgili ve heyecanlıyım açıkçası. Çok önemli bir maç ve kupa. Makus talihi yenmemiz lazım.

efeovic:

--- Alıntı yapılan: Maldonado - 11 Haziran 2023, 17:10:48 ---Ben gayet ilgili ve heyecanlıyım açıkçası. Çok önemli bir maç ve kupa. Makus talihi yenmemiz lazım.

--- Alıntı sonu ---
ben de aynı şekilde. en son kupa kazandığımızda lise tercihi yapıyordum, heyecan veya ilgi duymama gibi bir lüksüm olamaz.

Tom Hanks:
Başkan İzmire gitmemiş.Vazgeçmiş.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git