Gönderen Konu: Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)  (Okunma sayısı 433115 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
Ynt: Türkiye Erkekler Basketbol Süper Ligi (Diğer Takımlar)
« Yanıtla #690 : 29 Aralık 2014, 18:24:18 »
Young-Kerem oynarken bile Egeye süre vermedi adam tam bir genç oyuncu düşmanı.Şimdi Erceg geldi Maric geldi hayatta daha da süre alamaz yazık fena çocuk değildir Ege

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #691 : 30 Aralık 2014, 08:35:20 »
para yok denilen kulüp 15 günde young-maric ve carterla anlaştı:)

bunlar fakir fukara edebiyatını çok severler

• Üye
« Yanıtla #692 : 30 Aralık 2014, 13:05:31 »
para yok denilen kulüp 15 günde young-maric ve carterla anlaştı:)

bunlar fakir fukara edebiyatını çok severler

Ya fakirler değiller beni çok alakadar etmez de sırf biz gerçekten ama gerçekten :( fakiriz imajı yaratırken Erginin yalakaları sayesinde 30 milyon euro bütçeleri var dedirtip sağda solda yine olası başarısızlıkta kendi egolarını tatmin edip bize laf atma derdinde olacaklar ona yanıyorum.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2014, 13:06:05 Gönderen: Undisclosed Desires »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #693 : 30 Aralık 2014, 13:23:41 »
Ya fakirler değiller beni çok alakadar etmez de sırf biz gerçekten ama gerçekten :( fakiriz imajı yaratırken Erginin yalakaları sayesinde 30 milyon euro bütçeleri var dedirtip sağda solda yine olası başarısızlıkta kendi egolarını tatmin edip bize laf atma derdinde olacaklar ona yanıyorum.
Forumları zaten sacmasapan,kıskanclıktan catlayan,deli sacması yorumlarla dolu ;bizim 20m olur 35m adamlar 11 yabancı,7 yerli 20 kisilik kadro kurarlar.Daha muhtemelen alacakları icin 10. yabancı lisansı cıkartmazlar.Ama hepsi bedava ya da cerez parasına oynuyordur.
Gergin sponsora bir suru laf soyluyor,az para veriyor diyor vs adamlar hala sponsorluga devam ediyor.Ben Usta olsam 50 defa bırakmıstım.Ayrıca acıklamalarda sıkıntı varsa tazminat davası bile acmıstım.Kıskanclıklarından cıldırıyorlar,gozleri kor olmus,akıl yok,mantık yok.
FB basarısızmıs.Ulan 23 sene sonra sampiyon babam mı oldu.Nerdeydin 25-30 sene, bayanlarda 10 sene ligi kim domine etti.İstatistikler orada, ustune de İzzet,Can,Serhat,Semih'i istiyorlar.Yonetici olsam arada okur bunlara gunahımı bile vermem.3. olacaklarmıs.Zalgiris,Alba zaten takım degilmis.Maccabi,Pana'yı gecer Barca,Real den sonra 3. olurlarmıs.Gecen sene 2 tane kek grup buldular.Her sene papaz pilav yer sanıyorlar.Efes'le seviniyorlar.Sanki yarın play off ta Efes cıksa buyrun siz cıkın diyecek.Ucmuslar iyice
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2014, 13:28:57 Gönderen: hmetin »

• Üye
« Yanıtla #694 : 30 Aralık 2014, 13:32:46 »
Forumları zaten sacmasapan,kıskanclıktan catlayan,deli sacması yorumlarla dolu ;bizim 20m olur 35m adamlar 11 yabancı,7 yerli 20 kisilik kadro kurarlar.Daha muhtemelen alacakları icin 10. yabancı lisansı cıkartmazlar.Ama hepsi bedava ya da cerez parasına oynuyordur.
Gergin sponsora bir suru laf soyluyor,az para veriyor diyor vs adamlar hala sponsorluga devam ediyor.Ben Usta olsam 50 defa bırakmıstım.Ayrıca acıklamalarda sıkıntı varsa tazminat davası bile acmıstım.Kıskanclıklarından cıldırıyorlar,gozleri kor olmus,akıl yok,mantık yok.
FB basarısızmıs.Ulan 23 sene sonra sampiyon babam mı oldu.Nerdeydin 25-30 sene, bayanlarda 10 sene ligi kim domine etti.İstatistikler orada, ustune de İzzet,Can,Serhat,Semih'i istiyorlar.Yonetici olsam arada okur bunlara gunahımı bile vermem.3. olacaklarmıs.Zalgiris,Alba zaten takım degilmis.Maccabi,Pana'yı gecer Barca,Real den sonra 3. olurlarmıs.Gecen sene 2 tane kek grup buldular.Her sene papaz pilav yer sanıyorlar.Efes'le seviniyorlar.Sanki yarın play off ta Efes cıksa buyrun siz cıkın diyecek.Ucmuslar iyice

Katılıyorum dediklerinize.Madem parasızlık var ortamda kısıtlı bütçe varken kurulan facia kadroyu niye eleştirmiyorlar?Görüldü ki Gs hiç de iyi bir kadro mühendisliği ortaya koymamış.Bir de Ergin Ataman sponsor diye ağlayacağına bütçe belliydi,sen bütçenin üzerine çıkmak için çabalarsan olacağı bu.Bütçeyi beğenmiyorsa gitseydi,varmış 1 2 teklif.Neden gitmediyse zaten o da garip.Adamın vefa göstereceği tuttu şu yaşında.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #695 : 30 Aralık 2014, 13:41:04 »
Katılıyorum dediklerinize.Madem parasızlık var ortamda kısıtlı bütçe varken kurulan facia kadroyu niye eleştirmiyorlar?Görüldü ki Gs hiç de iyi bir kadro mühendisliği ortaya koymamış.Bir de Ergin Ataman sponsor diye ağlayacağına bütçe belliydi,sen bütçenin üzerine çıkmak için çabalarsan olacağı bu.Bütçeyi beğenmiyorsa gitseydi,varmış 1 2 teklif.Neden gitmediyse zaten o da garip.Adamın vefa göstereceği tuttu şu yaşında.
Vefa ile alakası yok.KSK bırakmıs,Efes'te basarısız olmus.BJK para bittigi an ucmus.Hasta 6S liyim demis.Buradan baska gidecek yer yok.Parasını alıyor her sene 12-13 yabancı transferi yaptırıyor.Genclerin yuzune bakmıyor.Simdi bıraksa hani hasta 6S liydin,her sene dolu adam aldırdın.Takımda iskelet falan yok diyecekler.Bir de sikayet edip,sızlanınca hemen transferi yapıyorlar.Yoksa onlar bile farkında her sene dolu yanlıs transfer yaptıklarının; Ocak'ta devamlı yeni kadro kuruyoruz diyorlar.Yoneticisi,Menejeri,kocu 4 yabancı karavana cıktıgı icin,yanlıs transfer oldugu icin,verim alamadıgımız icin gitmelerine goz yumduk diyor.Yani o gidenler Arroyo olsa paralarını oder gondermezlerdi.Su ana kadar 11 yabancı aldırmıs.Sene sonuna 12-13 olur.Kızdıgım da hala bugun bile 7 kisi ile,simdi 8-10 oldular diye en ufak gercegi yansıtmayan basının konuyu saptırması, sen gazeteci degil misin 7-10 masalı anlatacagına, hoca 11 yabancı,7 yerli,yuzune bakmadıgın gencler,cope giden dolu paralar diyeceklerine methiye duzuyorlar.

Çevrimdışı valance

• Üye
« Yanıtla #696 : 30 Aralık 2014, 14:04:08 »
ergin sadece ve sadece parayı tutar

ergin gitsin çok değil 2 sene sonra galatasaraylılar da erginin anasına sövecek aha yazıyorum

çalıştırdığı takım dışında hiçbir takım taraftarı sevmiyor ergini

tıpkı zamanında beşiktaşlılar dışında herkese itici geldiği gibi

türk oyuncuların yüzüne bakmaz sonra da obraya dudaya laf çakmaya kalkar

galatasaray da mali olarak deniz bitti kumdan yiyorlar şu anda
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2014, 14:04:47 Gönderen: valance »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #697 : 31 Aralık 2014, 20:19:23 »
"Rotasyon için düşünülebilecek yerli isimler
Samet Geyik-TOFAŞ
Serhat Çetin-F.Ülker
İzzet Türkyılmaz-Free "
Hay Allahım ya adamlardaki kafaya bak.TOFAS elindeki en onemli,yetenekli,genc oyuncusunu senin rotasyon oyuncun olsun diye buyur deyip ikram edecek.Ayrıca TOFAS Koc'un sirketi verecek olsa oncelikli klup biz oluruz.Ben FB liyim diyen bir yonetici bu takıma gunahını vermez.Buyur deyip Serhat'ı vericez.İzzet'in hukuki durumunu bilmiyorum.4 yıldır her platformda bize hakaret ve kufur eden bir kitlenin oldugu klube ben hicbirsey vermem.

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #698 : 03 Ocak 2015, 18:10:21 »
İBB ezikler karsısında 11-10 onde Vujacic 9 sayı

• Üye
« Yanıtla #699 : 03 Ocak 2015, 19:24:10 »
Galatasaray dağıldı.Fark 16 oldu.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #700 : 03 Ocak 2015, 20:00:18 »
İBB 3. çeyrekte 8 sayı geriye düşmesine rağmen bitime 6 dakika kala 18 sayı öne geçti.Galatasaray 28 saniye kala eşitliği sağladı.Balazic süre dolarken soktuğu zor üçlükle(5/5 üçlük) sonucu tayin etti: 81-84
Galatasaray son 5 maçındaki 4. mağlubiyetini alırken, İBB üstüste 3. galibiyetini aldı.
« Son Düzenleme: 03 Ocak 2015, 20:01:06 Gönderen: kenz »

hmetin

• Ziyaretçi
« Yanıtla #701 : 03 Ocak 2015, 20:10:49 »
43-36 ezikler onde iken macı bıraktım.Mac basladı daha ilk saniye cok basit ve ucuz faul caldılar IBB guardına sonra bu ucuz dudukler devam etti.Tepki olan her pozisyonda hemen telafi dudukleri ile eziklere yardımcı oldular.37-35 iken 2 tane IBB li yere yıktılar.Hakemler seyretti.3 luk le 40 oldu.Sonra 43-36 oldu.Hakemler musade etmeyecek deyip bıraktım.
Ama macı IBB alması cok guzel olmus.Dacka elindeki macı vermeseydi cok daha zor durumda olacaklardı.
Bir de kafama takılan birsey var.Arroyo'ya bir top tasıma calındı.Ve Tufan Ersoz Arroyo'nun top surus tarzının bu sekilde oldugunu ve daha cok da calınabilecegini ima eden yorum yaptı.Arroyo ya Baska bir ligde ya da NBA de daha fazla top tasıma calınır mı?Bir de kolunu genelde cok fazla acıyor ve faulu gostermek icin abartılı hareketler yapıyor.Bunlar normal mi?

Sonuc cok guzel olmus.Tek dertleri FB ye kufur ve hakaret etmek bir de inanılmaz bir kıskanclık ve cekememezlik var.Carter Lebron olmustu.İyi olmus.Aklıma geldi 31-27 iken mesela Vujacic'e faul oldugu halde basketi verip faulu calmadılar.Her hırıltıda hakemler hemen bir hucum faul vs caldı.Ayrıca gergin yine cok gergindi.Bir teknik faul falan bekledim.Ama seyrettigim bolumde cıkmadı.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #702 : 03 Ocak 2015, 22:06:22 »
Uşak, Tofaş deplasmanında 11 sayıdan gelip kazanmış.Tofaş son 7 maçında sadece Galatasaray'ı yendi.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #703 : 05 Ocak 2015, 13:09:36 »
Torku Konya, Hakim Warrick ile anlaşmış.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #704 : 11 Ocak 2015, 22:49:22 »
Galatasaray az kalsın yine yeniliyormuş.Kolej son 8 dakikaya 6 sayı, son 3 dakikaya da 1 sayı önde girmiş.Erceg 24 sayı, 12 rib. ile maçı almış.