Site Hakkında > Forum Arşivi

CEV 3. Maç, 05.12.2013 - [19:00] Fenerbahçe-Orbita Zaporozhye

<< < (2/28) > >>

erik2929:
Bu kupanin da cok ustundeyiz yazik oldu bu seneki takima haklari Cldeydi ama Cevi alip yarim kalan isi bitirip sonra da arakamiza bakmadan yeni Cl maceralarina topuklamak gerek

cemagrak:
Cev cup kaybettiğimiz prestiji geri kazanmak için çok önemli.

Gökhan Bulut:
Emin olmamakla beraber sanırım bu sene de finalin 2. ayağı kendi seyircimiz önünde olacak. Güzel bir tribün önünde o kupayı kaldırmayı çok istiyorum. Geçen sene çok oturdu içime. Tabi adım adım gitmek gerek..

erik2929:

--- Alıntı yapılan: irem - 03 Aralık 2013, 12:27:27 ---
--- Alıntı yapılan: erik2929 - 03 Aralık 2013, 12:25:03 ---Bu kupanin da cok ustundeyiz yazik oldu bu seneki takima haklari Cldeydi ama Cevi alip yarim kalan isi bitirip sonra da arakamiza bakmadan yeni Cl maceralarina topuklamak gerek

--- Alıntı sonu ---

Kupamızı alalım önümüze bakalım...

Ama tenekede olsa kupa kupadır...

Alamayanlar var bu kupayı...

Buarada hoşgeldin :)))

--- Alıntı sonu ---
Hosbulduk guzel forum bu arada tebrikler zamanla daha da aktif hale gelir :) İlk basta teneke lafini yazmistim sonra sildim ahaha cidden gozumde teneke yani bildigi  attan indim esege bindim olayi

pasorcaprazi:
"CEV"imsizler diyince kızıyorlar  :P ama şu kadronun bende hatalı olduğunu düşünüyorum çünkü bu kadro bu haliyle taaaa World Grand Champions Cup'tan bu yana böyle cev'in sitesinde yer alıyordu. Bakalım maç gününe kadar güncellenecek mi bekleyelim..

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

[*] Önceki Sayfa

Tam sürüme git