Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 78636 defa)

0 Üye ve 14 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Lig Maçları (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #120 : 23 Ekim 2021, 17:24:58 »
Buse ısrarı da baydı artık Naz sıradan bir oyuncu değil bakalım bu savaşın galibi kim olacak sosyal medyada Buse ve Terzic'e baya tepki var

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #121 : 23 Ekim 2021, 17:27:26 »
Genç değerli moderatör,Guidettide kesti Nazı Naz iyi değil düşüşte yaşıda var.

Maç kızgınlığıyla yazdık ama genç takım özellikle yabancılar Fedo-brezilyalı kız.

Bütçe küçülmüş bu görünüyor.Zamanada ihtiyaç var.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2021, 17:33:26 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #122 : 23 Ekim 2021, 17:33:42 »
Genç değerli moderatör,Guidettide kesti Nazı Naz iyi değil düşüşte yaşıda var.
İyide Guidetti kesti ama Cansu vardı üstüne Maja geldi sezon ortası, yani Guidetti yerine oyuncu hazırlamadan kimseyi yollamaz abi Buse şuan bu seviyenin oyuncusu değil

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #123 : 23 Ekim 2021, 17:35:49 »
Buseye katılıyorum.

Voleybol Buse trend topik bu ilk valla olumsuzda olsa güzel.Voleybolü sevmeye başladı ülke ama kıl federasyon hızlandırılmış kurs gibi lig oynatarak tüy dikiyor.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2021, 17:50:16 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #124 : 23 Ekim 2021, 18:13:50 »
Fenerbahçe'nin Yeni yönetimle kaderimi nedir bütün branşlarda bir yüzümüz gülmüyor.
Geçen açıklama yapmışlar bu hafta 5 te 5 gideriz diye sanırım 4-0 gidiyor gibiyiz.
Kısacası hangi maçı seyredim desem sinirden başka bir yere ulaşamadım.
Trabzondan sonra Antwerp dedim o olmadı Girona oda olmadı RealMadrid oda olmadı THY -benim maç seyretmemem lazım anlaşılan.
Takımdan çok giden olmuş,yani takımı çok küçültmüşüz.Zoran Terzic'e kızdım ama elindede çok oynayabileceği kadro yok ama yinede Buse,Eda,Gizem kötüyken Naz,Cansu ve Dicle'yle oynamalarını isterdim.Terzic iyi bir hoca olabilir ama benim gönlüm hep Abbondanza'dan yanaydı.Biz takım olarak küçülmüşüz.Gençlerde uyum sağladı sağladı yoksa işimiz gerçekten zor.Fedorovtseva'dan 3 maçta görmediğim kadar hata gördüm bu maç.Cristina madem oynatılmayacak neden alındı.Geçen sizede sormuştum Bencte oyuncu neden tutulur oyuna müdehale etmek için ama İpar-Beliz-Tutku-Cansu ile nasıl müdehaleler yapacağız.Yönetimde takımın elini kolunu bağlamış sanki.Bu maçta takım olarak kötüydük ve bizden giden herkes bize karşı çok motive oluyor.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #125 : 23 Ekim 2021, 18:20:10 »
İyide Guidetti kesti ama Cansu vardı üstüne Maja geldi sezon ortası, yani Guidetti yerine oyuncu hazırlamadan kimseyi yollamaz abi Buse şuan bu seviyenin oyuncusu değil
Buse bu seviyenin değil şimdilik Fenerbahçe Opetinde ancak yedeği olur.Naz yaşlı diye geçiştiremeyiz.Naz varsa  oynar ama onun yedeğini yetiştirebilmek içinde çaba harcanmalı.Buse bu şansını çok iyi kullanmalı Çağla'ya ve bir çok isme bukadar tolerans tanınmadı.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #126 : 23 Ekim 2021, 18:54:13 »
Her branşta bir de dost mu düşman mı belli olmayan antrenorlerimizle mücadele ediyoruz.
Naz dururken buse diye bir kız çıktı burada da başımıza.

Çevrimiçi ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #127 : 23 Ekim 2021, 20:53:34 »
Gencecik kızı da taraftarın önüne attı. Twitter da dünyanın eleştirisini aldı kız.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #128 : 23 Ekim 2021, 23:14:24 »
Haftaya rakip Galatasaray, bugün Eczacıyı 3-2 yendiler ama çok sıkıntılı takım Galatasaray özellikle servis karşılamada
Maçın Cumartesi olması iyi olmuş hafta sonu olsa tam kapasite olmazdı belki de seyirci desteği ve bu maçın reaksiyonu ile 3-0 bekliyorum

Çevrimiçi efeovic

• Üye
    • @efeerolus
« Yanıtla #129 : 23 Ekim 2021, 23:26:21 »
Haftaya rakip Galatasaray, bugün Eczacıyı 3-2 yendiler ama çok sıkıntılı takım Galatasaray özellikle servis karşılamada
Maçın Cumartesi olması iyi olmuş hafta sonu olsa tam kapasite olmazdı belki de seyirci desteği ve bu maçın reaksiyonu ile 3-0 bekliyorum
haftaya onlarla hem kadın basket hem de kadın erkek voleybolda maçımız var iyi denk gelmiş.

Çevrimiçi Tom Hanks

• Üye
« Yanıtla #130 : 23 Ekim 2021, 23:27:23 »

Bizde iyi değiliz karşılamada servis.Basit toplar bile karşılanamadı.
« Son Düzenleme: 23 Ekim 2021, 23:27:55 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #131 : 23 Ekim 2021, 23:32:44 »
Kestiremedigim bir takımimiz daha. Takım iyiyse iyidir diyemiyoruz. Vakifa puan vermeyip thyden puan alamiyoruz. şimdi gsye 3-0 kaybetsek kim şaşırır? Ben şaşırmam.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #132 : 24 Ekim 2021, 00:10:55 »
Bence en büyük eksiğimiz Benc
Takımda herkesin günü tutmayabiliyor.Ozaman Bencten yeni bir güç lazım.oda bizde yok.En azından Dicle,Naz,Cansu'yu kullanalım.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #133 : 24 Ekim 2021, 00:11:59 »

Bizde iyi değiliz karşılamada servis.Basit toplar bile karşılanamadı.
Gs kağıt üstünde servis karşılama da baya kötü abi özellikle servisi Anthi'ye atınca hem hücumda Anthi düşüyor hem de tek opsiyonları Caratasu kalıyor iyi servis atarsak ne demek istediğimi anlarsın haftaya
Biz bugünkü kadar kötü değiliz bu maç Gizem ve Meliha baya sallandı toparlarlar haftaya bizim takım belki de Vakıf maçı sonrası olduk havasına girdi ders olsun bu mağlubiyet

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
« Yanıtla #134 : 24 Ekim 2021, 00:16:22 »
Kestiremedigim bir takımimiz daha. Takım iyiyse iyidir diyemiyoruz. Vakifa puan vermeyip thyden puan alamiyoruz. şimdi gsye 3-0 kaybetsek kim şaşırır? Ben şaşırmam.
Deplasmanda olsa belki kaybederiz derdimde iç sahada geçeriz abi, hatırlarsın Kelsey-Mihalı ilk sezon Gs bizi 3-1 geçmişti sonraki hafta reaksiyon verip Vakıf'ı 3-1 geçmiştik gene reaksiyon maçı olur
Biz potansiyelli bir takımız bence benim şampiyonluk beklentim yok ama takım gelişim gösterir üstüne Vargas iyi dönerse neden olmasın