Gönderen Konu: 7.kez Şampiyon Fenerbahçe Opet !!!  (Okunma sayısı 78617 defa)

0 Üye ve 8 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
  • Yer: Macaristan
Ynt: Fenerbahçe / Kadın Voleybol Lig Maçları (2021-22 Sezonu)
« Yanıtla #405 : 06 Mayıs 2022, 22:11:26 »
Yalnız salondaki ses sistemi ve çalınan müzikler akıllara zarar. Ben ekran başında darlandım, oyunculara Allah sabır versin. İnsan haklarına aykırı bir uygulama bu, dur denmeli.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #406 : 06 Mayıs 2022, 22:12:47 »
Çok kötü yendik. Artık içlerine şampiyonluk gidiyor galiba diye bir kuşku iyice düştü. Sahamızda şölen eşliğinde aliriz umarım da şu şımarık takıma iyi bir tokat olur bu.

Al benden de o kadar. Milli takım bağlamında saygı duyuyorum ama şımarıklık dozajını cidden aştılar, çok itici oluyorlar.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #407 : 06 Mayıs 2022, 22:13:48 »
Yalnız salondaki ses sistemi ve çalınan müzikler akıllara zarar. Ben ekran başında darlandım, oyunculara Allah sabır versin. İnsan haklarına aykırı bir uygulama bu, dur denmeli.
Bizim seyirciye bastırmak için açtıkça açmışlar kaptan hakeme şikayet etmiş

Çevrimdışı Tom Hanks

• Üye
  • Yer: İstanbul/Kadıköy
    • Güzel Sok, Ark Apt Daire 2
« Yanıtla #408 : 06 Mayıs 2022, 22:19:21 »
Büyük olay 2 maç almak.Ama ben hala inanmıyorum.şampiyon olacağımıza.Taraftar baskısı hissetmez robotik Guidetti takımı.2 2 yaparlar 3 2 seriyi kazanırlar.Seneye Egonu niye alıyorlar  her haliyle rakipsizler.
« Son Düzenleme: 06 Mayıs 2022, 22:20:28 Gönderen: Tom Hanks »

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #409 : 06 Mayıs 2022, 22:23:17 »

Bizim çocukluğumuzda Türkiye ile maç yapmaya gelen yabancı milli takımların oteli önünde maçtan bir önceki gece teneke çalarlardı. Bu kafadan ne farkı var bunun. Hay vizyonunuza sıçayım. Sırf bizim oyunculara değil Vakıflılara da zarar değil mi bu? Guidettisi Neslihanı falan rahatsız olmuyor mu bu durumdan.  Cidden trajikomik ülke yaa...

Çevrimdışı kenz

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #410 : 06 Mayıs 2022, 22:24:37 »
Bakalım yarın tükenmeden alırız inşallah bilet.

Çevrimdışı Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #411 : 06 Mayıs 2022, 22:40:16 »
Bana göre Buse çok yetersiz kalıyor. Buna rağmen Terzic neden uzun süre ona süre verdi anlayamadım.

Maçın kırılma anı 2.set oldu. Biz 24-20 önde iken bir anda 24-24 olması ile kısa süreli bir şok yaşadık ama şansımız varmış ki seti kazanabildik. şayet  o seti versek büyük ihtimal 3-0 maçı verirdik ve psikolojik üstünlüğü de rakibe kaptırmış olurduk.  Şimdi çok büyük büyük bir avantaj ve moralle evimize dönüyoruz. Umarım güzel bir maçla kazanır ve şampiyonluğu kutlarız.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #412 : 06 Mayıs 2022, 22:58:44 »
Bana göre Buse çok yetersiz kalıyor. Buna rağmen Terzic neden uzun süre ona süre verdi anlayamadım.

Maçın kırılma anı 2.set oldu. Biz 24-20 önde iken bir anda 24-24 olması ile kısa süreli bir şok yaşadık ama şansımız varmış ki seti kazanabildik. şayet  o seti versek büyük ihtimal 3-0 maçı verirdik ve psikolojik üstünlüğü de rakibe kaptırmış olurduk.  Şimdi çok büyük büyük bir avantaj ve moralle evimize dönüyoruz. Umarım güzel bir maçla kazanır ve şampiyonluğu kutlarız.

Bence yetenek bağlamında yetersiz bir oyuncu değil. İşin psikolojisi bağlamında mental zayıflığı olduğunu düşünüyorum. O eşiği aşarsa önü açık olabilir. Zaten Naz'ın önünde uzun bir kariyer yok artık. Bir şey görmese Guidetti geçen yılki Avrupa şampiyonasında kadroya almazdı Buse'yi diye düşünüyorum.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #413 : 06 Mayıs 2022, 23:07:20 »
Vargas milli takıma gitsin de birkaç ay da olsa Guidetti ile çalışsın, gıcık falan ama adam işi biliyor. Vargas ı daha da geliştirir.

Çevrimdışı agha

• Üye
« Yanıtla #414 : 06 Mayıs 2022, 23:37:58 »
Bir daha Naz diyenin ağzına ayağımı sokarım :)
Bu arada cesurca erken Naz yerine Buse’yi oyuna sokan Zoran’ a aferin. Buse heyecanından o hataları yapıyor.

Çevrimdışı Ertan Ürkmez

• Üye
« Yanıtla #415 : 07 Mayıs 2022, 00:49:09 »
Bir daha Naz diyenin ağzına ayağımı sokarım :)
Bu arada cesurca erken Naz yerine Buse’yi oyuna sokan Zoran’ a aferin. Buse heyecanından o hataları yapıyor.

Buse konusunda katılıyorum. Temel sorunu mental. Bir şey görmese Guidetti milli takıma almazdı. Naz'ı ben de seviyorum ama gözlemlediğim kadarıyla Naz'izm Fenerbahçe sevgisini aştı bazı çevrelerde.
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2022, 00:50:12 Gönderen: Ertan Ürkmez »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #416 : 07 Mayıs 2022, 01:11:38 »
Arina berkeyi takipten çıkınca kendine geldi . Kızın performansını aşağıya çekti.

Çevrimdışı myildirim

• Üye
« Yanıtla #417 : 07 Mayıs 2022, 01:50:07 »
Seriyi izlememe totemimi sürdürüyorum artık bunlara kaybetmekten gına geldiği için, umarım sıkıntı benimdir ve bu sefer başarabilir artık kızlar tebrikler :D

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #418 : 07 Mayıs 2022, 02:03:04 »
Maç sonunda Eda'da taktir etti seyircimizi.''Çok güzel bir taraftar grubu vardı. Kalabalık VakıfBank seyircilerini sesleriyle bastırdılar. Onlara da çok teşekkür ediyoruz''
Gerçekten bir köşeye sıkıştırmalarına rağmen kadınıyla erkeğiyle hiç durmadılar.Maç sonu sevinçleride güzeldi.
Hala Naz diyorsunuz? Naz'ın son maçları Türk Hava Yollarıyla anlaşmış zaten.Buse iyi hoşda servislerde çok hata yapıyor.Ama şu varki Naz'ı yollayıpta yabancıyla yerini doldurmaya sıcak bakamadım.

Çevrimdışı Samet_GFB

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #419 : 07 Mayıs 2022, 02:48:27 »
Maç sonunda Eda'da taktir etti seyircimizi.''Çok güzel bir taraftar grubu vardı. Kalabalık VakıfBank seyircilerini sesleriyle bastırdılar. Onlara da çok teşekkür ediyoruz''
Gerçekten bir köşeye sıkıştırmalarına rağmen kadınıyla erkeğiyle hiç durmadılar.Maç sonu sevinçleride güzeldi.
Hala Naz diyorsunuz? Naz'ın son maçları Türk Hava Yollarıyla anlaşmış zaten.Buse iyi hoşda servislerde çok hata yapıyor.Ama şu varki Naz'ı yollayıpta yabancıyla yerini doldurmaya sıcak bakamadım.
Naz yarı final ve final serisi boyunca fena değildi özellikle sezonun ilk bölümüne göre baya iyiydi Naz'ın blok tutması da çok hafife alınıyor gidince Buse oynasa daha net anlaşılacak. Benim de isyanım yabancı hakkının pasöre harcanmasında ha olur ligde Buse oynar Avrupa'da Macris bir şey diyemem tabi

Seneye blok konusunda baya zorlanırız hatta Aslı'da kısa çünkü üstüne Naz'da gidiyor
« Son Düzenleme: 07 Mayıs 2022, 02:58:09 Gönderen: Samet_GFB »