Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970471 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15750 : 19 Mayıs 2015, 08:18:44 »
Hickman şuan için kalacak gibi görünüyor. En azından sakatlığı Ocak sonrasına sarkmadığı durumda kalacak diyebiliriz.

CSKA Başkanı, Teo'ya siktiri çekti. Ama Avrupa'da önemli bir takıma gitmesini istemiyorlar.

afedersinde küfür edicem şimdi, ne emmeye geliyorlar ne gömmeye diyip kibarca yazmaya çalışayım...

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #15751 : 19 Mayıs 2015, 11:37:41 »
2.1m euro bonservis iyi sıkmışlar yalnız biz kolay kolay kimseye bonservis vermeyiz bitti o işler Gherardini sayesinde o paraya 2 tane çok sağlam oyuncu alırsın

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15752 : 19 Mayıs 2015, 12:30:43 »
Teoya vereceğimiz buyouta maaşa Calathes Sloukası alırız gerek yok

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15753 : 19 Mayıs 2015, 14:23:30 »
Teodosic eger Fenerbahce'ye gelecekse buyout'suz gelecek, hatta 500 bin bile odenmez , bu kesin.
bonservis odenilecek oyuncular potansiyelli gelecekde nba ihtimali olan oyuncular olabilir.
Bogdan orneginde oldugu gibi, 700 bin dolar verdik bonservisine , nba cikisi 1 milyon civaridir, giderse bu parayi getirip oyle gidecek.
kesin olan o ki, tum fatura Teodosic'e kesilmis durumda, ayrica Weems de mutsuz diyorlar.
kaun kesin yok , demetris, markoishvili de buyuk ihtimal ayrilacak, ak47 birakiyor.

Çevrimdışı nuevitas

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #15754 : 19 Mayıs 2015, 14:26:04 »
Diğer tüm branşlarda kim gelir kim gider takıma katkıları ne olur diye düşünüyorum ama allah razı olsun bu şubede çok rahatım işini en iyi bilen adamlar gerektiği kişiyi alırlar bu senden daha da güçlü bi takım izleriz keşke futboldada bu kadar rahat olabilsem

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #15755 : 19 Mayıs 2015, 15:11:08 »
emindesouza weems de iyidir ya, kimse hayır demez ama kahrolsun bu bağzı şeyler ve yabancı statüsü :)

bjelica giderse - zoric giderse

tahminim;

1- Samet Geyik alınır.

2- Bir pivot alınır

3- SF alınabilir, yada eldekilerle çözülür. (tahmim Hido gelecek beğensekte beğenmesekte)

4- Birde calathes olursa .... yemede yanında yat....

Çok bozulmasın takım dinamikleri .... Bence Semih'te kalmalı ama kalır mı bilmem .... Giderse rotasyon güçsüzleşir, ha batmayız o da ayrı.

Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15756 : 19 Mayıs 2015, 15:54:49 »
Weems Avrupanın biz dışında bütün takımlarında oynar çok da sevdiğim bir oyuncu ama bize olmaz bence Gou nun yanında.Misal Bogy de skorer bir oyuncu ama bizde pek bu tarzda oynamadı Weems bu tarz bir oyuncu değil ama top kullanmazsa Weemsin oyun içinde etkili olmasını beklemem.İlla bir 3 alınacaksa savunma yönü ön planda bir oyuncu tercih ederim.Ama bence Zisis tutulursa 1 guard alınır tabi Hickmanın gönderileceğini varsayıyorum tutulmazsa iki.1 de uzun alırız transferin seyri bu şekilde olur diye tahmin ediyorum

Çevrimdışı kanazawa1907

• Üye
  • Yer: Japonya
« Yanıtla #15757 : 19 Mayıs 2015, 17:08:21 »
P.Guard olarak  hangi paketi tercih edersiniz?:
Teodosic-A.Jackson vs Sloukas-Calathes
Birinde Ruslara digerinde Yunanlilara darbe indirmis oluruz:)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15758 : 19 Mayıs 2015, 18:15:52 »
P.Guard olarak  hangi paketi tercih edersiniz?:
Teodosic-A.Jackson vs Sloukas-Calathes
Birinde Ruslara digerinde Yunanlilara darbe indirmis oluruz:)
Benim ilk tercihim Calathes Jackson olur.Ya da Jackson yerine Sloukas.Teo gelmez bence

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15759 : 19 Mayıs 2015, 19:00:25 »
Teodosic eger Fenerbahce'ye gelecekse buyout'suz gelecek, hatta 500 bin bile odenmez , bu kesin.
bonservis odenilecek oyuncular potansiyelli gelecekde nba ihtimali olan oyuncular olabilir.
Bogdan orneginde oldugu gibi, 700 bin dolar verdik bonservisine , nba cikisi 1 milyon civaridir, giderse bu parayi getirip oyle gidecek.
kesin olan o ki, tum fatura Teodosic'e kesilmis durumda, ayrica Weems de mutsuz diyorlar.
kaun kesin yok , demetris, markoishvili de buyuk ihtimal ayrilacak, ak47 birakiyor.
Emin kardeşim iyisin hoşsun ama bazı şeyleri eksik biliyorsun be :(
Bogdan 1.25 milyon euro verdik. buy out için . 700 bin bu sene kalanı seneye 2 eşit taksit ile.
teo Cska evliliği öyle kolay bozulacak bi evlilik değil , cska haydi git lan dese bile vermeyi tahaütt ettiği senelik 2.7 milyon euro var. Teo menajeri salak değil , lostos da iyi ya tamam git dediniz bizde gidiyoruz demiyebilir , yani işin özeti o işler kolay değil uzun sürebilir bu mevzu

Aykut abi ;
Jackson gittiği zaman Cska ya bi darbe filan indirmeyiz abi , jackson gidecek diye CSka darbe yiyecekse diretk şubeyi kapatabilirler ;)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15760 : 19 Mayıs 2015, 19:13:07 »
Emin kardeşim iyisin hoşsun ama bazı şeyleri eksik biliyorsun be :(
Bogdan 1.25 milyon euro verdik. buy out için . 700 bin bu sene kalanı seneye 2 eşit taksit ile.
teo Cska evliliği öyle kolay bozulacak bi evlilik değil , cska haydi git lan dese bile vermeyi tahaütt ettiği senelik 2.7 milyon euro var. Teo menajeri salak değil , lostos da iyi ya tamam git dediniz bizde gidiyoruz demiyebilir , yani işin özeti o işler kolay değil uzun sürebilir bu mevzu

Aykut abi ;
Jackson gittiği zaman Cska ya bi darbe filan indirmeyiz abi , jackson gidecek diye CSka darbe yiyecekse diretk şubeyi kapatabilirler ;)

teodosic konusunda ayni dusunuyorum zaten oyle kolay degil ayrilmasi..lostos da zaten aciklama yapmis ayrilmak istemiyor diye.
bogdan konusunda rakam onemli degil ornek olarak dedim , o zaman nba cikisi 1'den fazladir , yani demek istedigim bogdan hezonja
porzingis gibi potansiyelli oyunculara bonservis verilebilir ama teodosic'e falan verilmez.

bu arada Samet Geyik yazilmis ama Samet'in ayaklari cok yavas , 4 icin sikinti olur, 5 icin de ince biraz.
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2015, 19:14:58 Gönderen: emindesouza »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15761 : 19 Mayıs 2015, 19:24:07 »
teodosic konusunda ayni dusunuyorum zaten oyle kolay degil ayrilmasi..lostos da zaten aciklama yapmis ayrilmak istemiyor diye.
bogdan konusunda rakam onemli degil ornek olarak dedim , o zaman nba cikisi 1'den fazladir , yani demek istedigim bogdan hezonja
porzingis gibi potansiyelli oyunculara bonservis verilebilir ama teodosic'e falan verilmez.

bu arada Samet Geyik yazilmis ama Samet'in ayaklari cok yavas , 4 icin sikinti olur, 5 icin de ince biraz.
mutabıkız..

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #15762 : 20 Mayıs 2015, 00:04:00 »
Başıma bir şey gelmeyecekse Teodosic'i bu sene istemiyorum. Geçen sene olacaktı o iş. Bu sene Calathes'in mevcut sisteme çok daha iyi oturacağını düşünüyorum. 2, bilemedin 3 (Hickman'ı gönderirsek) yabancı transfer yeter. Calathes-Jackson-Pivot ile özellikle savunmada çok sağlam takım olabiliriz. Pivot olarak genelde Radulijca ve Tavares adı geçiyor. Radu'yu pek tutmasam da koç isterse vardır bir bildiği. Tavares'i çok isterim. Bütçeyi zorlamayacaksa Nba'den dönenlere de bakılabilir.

Can ve Serhat'ı gönderebiliyorsak iyi olur bence. Ligde bile fazla oynamıyorlar zaten. Boşa para ödemeye gerek yok.
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2015, 00:04:43 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #15763 : 20 Mayıs 2015, 00:39:02 »
Guard olarak kim gelir bilmem de alınacak oyuncuların potaya gidebilmeleri tercih sebebi olmalı.

Ben bu bakımdan adı bizle gecen Grangerı istiyorum.. Acayip kuvvetli bir oyuncu, etkili driblingleri var.
(cok fazla izlemedim orası da bir gercek)

Calathes granger sahane olabilir. Fizik olarak ezebilir bu ikili.

Bjelica gitmedigine göre kafalar rahat :)
4/5 oynayabilen bir uzun bulduk mu tamam.. NBAden dönenler furyasına Freeland eklenebilir.
Benim en cok istedigim adam da anthony randolph.

Eksik oldugumuz bölgelere iyi hamleler yapılabilir bu yaz.. Oyuncu havuzu musait buna yaz
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2015, 00:43:31 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #15764 : 20 Mayıs 2015, 01:52:34 »
Guard olarak kim gelir bilmem de alınacak oyuncuların potaya gidebilmeleri tercih sebebi olmalı.

Ben bu bakımdan adı bizle gecen Grangerı istiyorum.. Acayip kuvvetli bir oyuncu, etkili driblingleri var.
(cok fazla izlemedim orası da bir gercek)

Calathes granger sahane olabilir. Fizik olarak ezebilir bu ikili.

Bjelica gitmedigine göre kafalar rahat :)
4/5 oynayabilen bir uzun bulduk mu tamam.. NBAden dönenler furyasına Freeland eklenebilir.
Benim en cok istedigim adam da anthony randolph.

Eksik oldugumuz bölgelere iyi hamleler yapılabilir bu yaz.. Oyuncu havuzu musait buna yaz

Cikan haberlere gore sanirim Hoca'nin en cok istedigi isim de Randolph idi. 
« Son Düzenleme: 20 Mayıs 2015, 01:52:51 Gönderen: Besim »