Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970441 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15825 : 21 Mayıs 2015, 14:33:26 »
maksat sohbet olsun ,
Calathes ile zisis nasıl birbirine benziyor ? mesela hangi özellikleri çok benzer birbirine

Çevrimdışı zeljkoo

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15826 : 21 Mayıs 2015, 14:47:02 »
maksat sohbet olsun ,
Calathes ile zisis nasıl birbirine benziyor ? mesela hangi özellikleri çok benzer birbirine

Oyun tarzları bana benziyor hissi veriyor.Calathes'i çok fazla izlemedim ama izlediğim kadarıyla o da Zisis gibi fazla ön plana çıkmayan zaman zaman sorumluluk alan bir oyuncu izlenimi aldım.Calathes Zisis'ten ayrı olarak daha iyi potaya gidiyor.İkisininde iyi şutör olmadığını hatırlıyorum ve ikisininde savunmasının iyi olduğunu düşünüyorum.Gerçi o konuda sanırım Calathes daha iyi,Zisis hızlı atlet oyunculara karşı biraz zorlanıyor gibi.Calathes'in Zisisden 1-2 level üst seviyesi olduğunu düşünüyorum.Dediğim gibi Calathes'i çok fazla izlemedim,yanlış tespitlerim olabilir.Sizin yorumunuz nedir?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15827 : 21 Mayıs 2015, 15:03:32 »
Oyun tarzları bana benziyor hissi veriyor.Calathes'i çok fazla izlemedim ama izlediğim kadarıyla o da Zisis gibi fazla ön plana çıkmayan zaman zaman sorumluluk alan bir oyuncu izlenimi aldım.Calathes Zisis'ten ayrı olarak daha iyi potaya gidiyor.İkisininde iyi şutör olmadığını hatırlıyorum ve ikisininde savunmasının iyi olduğunu düşünüyorum.Gerçi o konuda sanırım Calathes daha iyi,Zisis hızlı atlet oyunculara karşı biraz zorlanıyor gibi.Calathes'in Zisisden 1-2 level üst seviyesi olduğunu düşünüyorum.Dediğim gibi Calathes'i çok fazla izlemedim,yanlış tespitlerim olabilir.Sizin yorumunuz nedir?
siz deme ya kardeşim, abi kardeş sohbet ediyoruz işte :)
zisis aslında Calathes'e göre daha skorer bi oyuncudur. aslında birbirilerini çok iyi tamamlayacak oyuncular diyebiliriz.
yunanistan milli takımında 1 2 olarak beraber görev aldılar misal ,
Caalthes Kuban yıllarından ben çok izlemedim o yüzden şimdi işkembeden sallamayım
ama Calathes daha pg zisis biraz daha combo diyebileceğimiz oyuncu..
ama ikisini de severim, yunan candır :) ;)
ama benimde seçme şansım olsa Calathes -Sloukas tercih ederim ( zisis ide çok severim tabiki )

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #15828 : 21 Mayıs 2015, 15:11:43 »
6 yabancı artı  Hickman başlarız bence. Eğer Hickman gönderilmezse bence Kenan faktörünü göz önüne alarak Koç o pozisyonu tek yabancı ve Kenan ile geçebilir.
Ayrıca geçen twitter'de birisi(Fersu zannedersem) yazıyordu Zoriç için. Sözleşmesinde opsiyon var ve 2016'ya uzuyor diye. Umarım öyle değildir.Eğer 3-4 oynayabilen bir oyuncu alınmazsa Tofaş'tan Samet de düşünülebilir yedekleme için. Berkay pek gelişim gösteremedi, Ömer Faruk için ise biraz daha süre var sanırım.
Calathes'in gelmesi bence zor, gerçi Avrupa'ya gelirse ona Pao istediği kontratı veremez gibi geliyor bana. Gelirse biz şanslı oluruz. Benim kalbim Teo diyor. Mental olarak çöküşte ama bizde yeniden doğar. Ayrıca Rusya'da kalması Cska takımını da olumsuz etkiler bence.

Benim aklımdan geçen kadro:

Calathes- Kenan
Gou- Melih- Hickman (1-2)
Emir - Bogdan
Bjelica- Vesely- Datome (3-4)
Semih- Oğuz- Freeland

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15829 : 21 Mayıs 2015, 15:18:37 »
maksat sohbet olsun ,
İkisi de iyi savunmacı abi.Zisisin şutu daha iyidir.Calathes daha kaliteli bir oyuncu ve saha görüşü daha iyi bana göre.Calathes potaya daha iyi gider.Calathesin en büyük sorunlarından biri de çok dile getirilmese de bir kısaya göre çok kötü faul atıyor genelde %60 civarı
Toparlarsak bence Calathes daha kaliteli,  savunması bir tık önde ve liderlik vasfı önde bir oyuncu.  :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15830 : 21 Mayıs 2015, 15:21:12 »
6 yabancı artı  Hickman başlarız bence. Eğer Hickman gönderilmezse bence Kenan faktörünü göz önüne alarak Koç o pozisyonu tek yabancı ve Kenan ile geçebilir.
Ayrıca geçen twitter'de birisi(Fersu zannedersem) yazıyordu Zoriç için. Sözleşmesinde opsiyon var ve 2016'ya uzuyor diye. Umarım öyle değildir.Eğer 3-4 oynayabilen bir oyuncu alınmazsa Tofaş'tan Samet de düşünülebilir yedekleme için. Berkay pek gelişim gösteremedi, Ömer Faruk için ise biraz daha süre var sanırım.
Calathes'in gelmesi bence zor, gerçi Avrupa'ya gelirse ona Pao istediği kontratı veremez gibi geliyor bana. Gelirse biz şanslı oluruz. Benim kalbim Teo diyor. Mental olarak çöküşte ama bizde yeniden doğar. Ayrıca Rusya'da kalması Cska takımını da olumsuz etkiler bence.

Benim aklımdan geçen kadro:

Calathes- Kenan
Gou- Melih- Hickman (1-2)
Emir - Bogdan
Bjelica- Vesely- Datome (3-4)
Semih- Oğuz- Freeland
3-4 e çok ihtiyacımız olduğunu düşünmüyorum.Hele ki 3 e Datome kadar yumuşak bir adam hiç olmamalı bence sonuçta elimizdeki en şişkin yer orası :(

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15831 : 21 Mayıs 2015, 15:22:22 »
İkisi de iyi savunmacı abi.Zisisin şutu daha iyidir.Calathes daha kaliteli bir oyuncu ve saha görüşü daha iyi bana göre.Calathes potaya daha iyi gider.Calathesin en büyük sorunlarından biri de çok dile getirilmese de bir kısaya göre çok kötü faul atıyor genelde %60 civarı
Toparlarsak bence Calathes daha kaliteli,  savunması bir tık önde ve liderlik vasfı önde bir oyuncu.  :)
ağzına sağlık kardeşim..
seviyeli sohbetlerimiz ile devamlı bu yaz burada olacağız :)

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15832 : 21 Mayıs 2015, 15:23:08 »
ağzına sağlık kardeşim..
seviyeli sohbetlerimiz ile devamlı bu yaz burada olacağız :)
Ahahahhahah :)
Bekleriz efendim ;)

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #15833 : 21 Mayıs 2015, 15:43:26 »
Sayın İspanya fatihi Cem Ağrak! Ben Nedovic'i isterem... Oralara kadar gitmişken... Yok mu bir dedikodu? :)))))

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15834 : 21 Mayıs 2015, 16:42:14 »
Sayın İspanya fatihi Cem Ağrak! Ben Nedovic'i isterem... Oralara kadar gitmişken... Yok mu bir dedikodu? :)))))
Sayın hakan yaman..
abi hep aynı isimler ya ,dönüyoruz dolaşıyoruz
Calathes , Teodosiç :)
CSka başkanı Teo ya ciddi sinirlendiğini söyledi rus taraftalar. sözüm ona defol git demiş , bence maçtan önce bi sorun vardı . ruh hali hiç iyi değildi , İtiudis zaten çok kötü bir koç , henüz karakteri oturmamış kompleksli bir arkadaş teo içinde kötü oldu onunla çalışması , ama ortada kol gibi kontrat var , o dedikodu zor olur bence...
Bjelica nın kalacağını duyduk,
ayrıca tüm taraftalar bizm takımdaki oyunculara saygı duyuyorlar
özellikle gou , Veysel ,Bjelica ve Bogdan a büyük saygı ve sevgi var, yunanlar zisisi çok seviyor
ama goudelock net en çopk beğenilen ve sevilen isim abi
attığı her sayıda yaptığı her harekette tribündeki o tepkileri alkışları ve sesleri çok net görebiliyoruz

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #15835 : 21 Mayıs 2015, 16:47:15 »
Nedovic'ten umudu kestiniz yani. :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #15836 : 21 Mayıs 2015, 16:49:30 »
Nedovic'ten umudu kestiniz yani. :D
o kim abi ;) ahhahahaha

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15837 : 21 Mayıs 2015, 17:19:52 »
jayson granger acb liginin en iyi pg'si secilmis.
granger ile de ismimiz gecmisti..barca real biz

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • Yer: istanbul
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #15838 : 21 Mayıs 2015, 18:09:07 »
Sayın hakan yaman..
abi hep aynı isimler ya ,dönüyoruz dolaşıyoruz
Calathes , Teodosiç :)
CSka başkanı Teo ya ciddi sinirlendiğini söyledi rus taraftalar. sözüm ona defol git demiş , bence maçtan önce bi sorun vardı . ruh hali hiç iyi değildi , İtiudis zaten çok kötü bir koç , henüz karakteri oturmamış kompleksli bir arkadaş teo içinde kötü oldu onunla çalışması , ama ortada kol gibi kontrat var , o dedikodu zor olur bence...
Bjelica nın kalacağını duyduk,
ayrıca tüm taraftalar bizm takımdaki oyunculara saygı duyuyorlar
özellikle gou , Veysel ,Bjelica ve Bogdan a büyük saygı ve sevgi var, yunanlar zisisi çok seviyor
ama goudelock net en çopk beğenilen ve sevilen isim abi
attığı her sayıda yaptığı her harekette tribündeki o tepkileri alkışları ve sesleri çok net görebiliyoruz

Sizin kadar anlamasamda bir taraftar olarak özelliklede İtiudis konusunda hem fikirim.Teodosiç'i keşke Fenerbahçe alabilse derim.Zisiz'in savunma yönü iyi ama bana göre Teodosiç'in altında özelliklede 3lük ve skor yönünden.Fenerbahçe eğer bu Takıma oyun kurucu alacaksa çok iyi şutör olmalı.Yani belkide takımın yarısı olabilmeli.%90 la üçlük atamıyorsa hiç Takımı bozmıyalım daha iyi.Tabi bu benim kişişel görüşüm .yanlış düşündüğümü düşünenler olabilir.Yabancı sınırlamasından dolayıda,(ilk aklıma geleni yazıyorum başka isimlerde olabilir) Furkan,Jedi Osman gibi takviyede yapılabilinir.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #15839 : 21 Mayıs 2015, 18:27:03 »
abi yuzde 90'la serbest atis zor atiliyor 3'luk nasil atilacak ?
yuzde 90'la 3'luk atan oyuncu mumkun degil oyle oyuncu olursa basketbolda rekabet biter.