Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970461 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #555 : 30 Aralık 2013, 22:21:57 »
Hocanın konuşma arasında söylediği "bence bojan seneye de bizde kalacak. Inanıyorum dedi. Hatta birkaç sene daha Avrupa'da kalıp buranın en iyi oyuncusu olduktan sonra gidecekse gitsin diye konuştu.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2013, 22:22:33 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #556 : 30 Aralık 2013, 22:24:27 »
Hocanın konuşma arasında söylediği "bence bojan seneye de bizde kalacak. Inanıyorum dedi. Hatta birkaç sene daha Avrupa'da kalıp buranın en iyi oyuncusu olduktan sonra gidecekse gitsin diye konuştu.
kerem olayına n diyoasun abi olursa tabi.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #557 : 30 Aralık 2013, 22:26:51 »
teşekkürler bilgi için.
Rica ederim, Serdar ne demek.
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #558 : 30 Aralık 2013, 22:32:09 »
Duyumun devamini getireyim ;
Kerem Tunceri ile Baris + Izzet takas edilecekti.Kerem,Telekom,Baris cephesi tamam ancak Izzet 3 yillik yuksek garanti ucreti nedeniyle Telekom'un teklifini dusuk buluyor 3 gundur diretiyormus,ustunu siz garanti ederseniz falan filan diyormus.
Olmazsa Izzet yuzunden olmayacak.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2013, 22:39:37 Gönderen: gurol1967 »

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #559 : 30 Aralık 2013, 22:37:10 »
Duyumun devamini getireyim ;
Kerem Tunceri ile Baris + Izzet takas edilecekti.Kerem,Telekom,Baris cephesi tamam ancak Izzet 3 yillik yuksek garanti ucreti nedeniyle Telekom'un teklifini dusuk buluyor 3 gundur diretiyormus.Olmazsa Izzet yuzunden olmayacak.

yabancı sınırı bu yüzden kalkmalı en çok.
3 yıl boyunca kadroda tutup, 1 dakika bile süre vermeden kontrat bitiminde emekliliğine sebep olmak lazım böyle oyuncuların...

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #560 : 30 Aralık 2013, 22:46:02 »
yabancı sınırı bu yüzden kalkmalı en çok.
3 yıl boyunca kadroda tutup, 1 dakika bile süre vermeden kontrat bitiminde emekliliğine sebep olmak lazım böyle oyuncuların...
Cok dogru tespit katiliyorum.

Bu arada istemeyenler,begenmeyenler olacaktir ama ben Kerem Tunceri'yi isterdim.
15 dakika falan isimizi gorur,katki yapardi.
Ahhhh Izzet Ahhhh diyorum  :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #561 : 30 Aralık 2013, 22:47:55 »
Cok dogru tespit katiliyorum.

Bu arada istemeyenler,begenmeyenler olacaktir ama ben Kerem Tunceri'yi isterdim.
15 dakika falan isimizi gorur,katki yapardi.
Ahhhh Izzet Ahhhh diyorum  :)

Ellerinden öptügum kerem & barış takası olsa tamam ( kerem i ben sevmem :) ) üzerine birde izzet olunca biraz dengesiz olmuş givi abim . Kereminde yaşı ortada sonuçta :( 8)

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #562 : 30 Aralık 2013, 22:51:15 »
Zaten Kerem'i sene başında niye almadık anlamamıştım.Bo'nun back-up'ı asla barış ermiş olamaz daha doğrusu Barış o kafayla kimsenin Back-up'ı olamaz.Çok duygusal bi oyuncu kafası rahat olduğunda, ilk tercih olduğunda çok iyi oynayabiliyo ama işte bu seviyelerde ilk tercih olacak yetenekte olmayınca...Bo'nun Back-up' yerli olarak Ender-Tunçeri-Engin-Tutku falan olabilir yani Bo'nun yapmakta zorlandığı şeyleri yapabilecek bi oyuncu.

Yabancı kontenjanı düşünüldüğünde her ne kadar istesemde yabancı oyuncu transferği farklı sıkıntılara yol açabilirdi.Tunçeri iyi hamle olur özellikle lig için.Şu haliyle bile Kenan'dan çok daha fazla katkı verir.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #563 : 30 Aralık 2013, 22:54:45 »
Haydaaaaaaaaaa.. Barış'la takas falan olabilir almak istersek.

Akıllı şey
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #564 : 30 Aralık 2013, 22:57:05 »
Sezon başında Efes değerlendirmesi yapmıştım, Kerem Tunçeri için şöyle yazmıştım...

Kerem Tunçeri ise “takımı ben yönetirim” zihniyetinde oynadığı zamanlarda takım zarar görüyordu. Kendisi Avrupa’nın üst düzey takımlarında oynayan ve oynayabilecek yetenekleri de olan bir oyuncu, halen daha öyle bana kalırsa. Ancak o da yüksek hedeflerim var diyen bir ekibin direksiyonuna oturacak ve takımını o hedeflere götürecek bir oyuncu değil. Barcelona’da da oynar, CSKA’da da oynar ancak sadece rol oyuncusu olur, 10-15 dakika önündeki oyun kurucuyu yedekler, hepsi bu kadar. Ancak o da yeteneğini aşan ölçüde sorumluluk almayı çalışıyordu ve olmuyordu tabi. Oyunda olduğu dönemlerde takımın pas trafiği yavaşlıyor ve hücum akıcılığı bozuluyordu. Hele aynı anda Sinan Güler de oyundaysa, işin hücum kısmında Efes tamamen tıkanıyordu. Euroleague’yi geçim, ligin vasat takımlarına karşı bile sıkıntı yaşanıyordu. Kerem Tunçeri’nin de yıllar içindeki PIR ve +/- istatistiklerine buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Onun da Sinan Güler ile birlikte yıllar boyunca takımın en altlarında yer aldığını göreceksiniz (ah bir de Sinan ve Kerem aynı anda sahadayken +/- hanesinde ne yazdığını görme şansımız olsaydı)…

http://www.altinciadam.com/anadolu-efese-bakis/

Transfer hakkındaki düşüncem halen aynı...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #565 : 30 Aralık 2013, 22:57:55 »
Barış + izzet verip kerem alinacak ise üzerine para almamiz lazım yahu :)
Neyse hayırlısı olsun bakalım.
Transfer konuşmayı seviyoruz işin özeti bu :)

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #566 : 30 Aralık 2013, 22:59:26 »
Ellerinden öptügum kerem & barış takası olsa tamam ( kerem i ben sevmem :) ) üzerine birde izzet olunca biraz dengesiz olmuş givi abim . Kereminde yaşı ortada sonuçta :( 8)
Tamam da abicim 2 tane yararlanamadigin adam yerine yararlanabilecegin adam alacaktin.Obradovic Baris'i tutmuyor.Izzet malum daha yeni lig macinda oynatabildi.
  Saras'a raziydiniz adam 1976 dogumlu.Kerem 1976'li.Ha Saras ile Kerem bir mi dersen eyvallah derim ama Tunceri de yillarca uluslararasi duzeyde oynamis bir oyuncu.
 Bana gore o mevkiye transfer sartti.Yabanci kimi alacaksin sinirlama belli,gelecek yabanci Saras gibi ornegin sadece EL'de oynayacakti.Kerem en makul cozumdu bence.
Keske olsaydi veya insaallah hala olabilirligi vardir.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2013, 23:00:21 Gönderen: gurol1967 »

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #567 : 30 Aralık 2013, 23:01:27 »
bana da fazla geldi Barış-İzzet ikilisini vermek abi .sonuçta Kerem bize en fazla bu sezon sonuna kadar lazım olacak,sonrasını az çok tahmin edebiliyoruz hepimiz. Kenan'ın gelişimi vs. düşünülünce..
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #568 : 30 Aralık 2013, 23:02:42 »

Ben bu saatten sonra izzetin kalacağını düşünüyorum..Sebebi açık..İlkan karamadan da adamı kanser edecek yapıda..

Hani fm oynayan bilir oyuncu profilinde bir positioning var...İşte o -0- İLKANDA...

o YÜZden ben riske gireceğimizi sanmam..
HaBaBaM GüM GüM GüM

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #569 : 30 Aralık 2013, 23:03:21 »
@ gurol abi ;
Abi saras da gelse bence 6 aylık gelsin isterdim sadece.
Kerem de gelse sadece bence 6 ay oynar.
Baris & kerem mantıklı olur dediğin gibi ama izzet ten verim alma ihtimali var gibi abi.
Bakalım hayırlısı olsun diyelim şube için.
Haa seninde bakış açın mantıklı.
Bu yabancı kuralı belimizi büküyor .
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2013, 23:05:28 Gönderen: Cem Ağrak »