Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970272 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gurol1967

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #570 : 30 Aralık 2013, 23:04:29 »
Barış + izzet verip kerem alinacak ise üzerine para almamiz lazım yahu :)
Neyse hayırlısı olsun bakalım.
Transfer konuşmayı seviyoruz işin özeti bu :)
Cem sevmedigin icin Kerem'i duygusal yorumlar yapiyorsun biraz rasyonel,realist yorumlar yap  :)

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #571 : 30 Aralık 2013, 23:04:46 »
Kerem transferi çok iyi olur barış verilsin izzet gitsin istemem ama berk ve ayberk olmazı oraya kiralayabiliriz ekstradan hem tecrübe kazanırlar

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #572 : 30 Aralık 2013, 23:05:34 »
Kerem transferi çok iyi olur barış verilsin izzet gitsin istemem ama berk ve ayberk olmazı oraya kiralayabiliriz ekstradan hem tecrübe kazanırlar

Bizim kiralık limitimiz dolu diye biliyorum
HaBaBaM GüM GüM GüM

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #573 : 30 Aralık 2013, 23:06:39 »
@ gurol abi ;
Abi saras da gelse bence 6 aylık gelsin isterdim sadece.
Kerem de gelse sadece bence 6 ay oynar.
Baris & kerem mantıklı olur dediğin gibi ama izzet ten verim alma ihtimali var gibi abi.
Bakalım hayırlısı olsun diyelim şube için.
Haa seninde bakış açın mantıklı.
Ilkan gelecek abicim oraya daha Izzet olmazdi.Zaten sezon basi transferini anlayamamistim.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #574 : 30 Aralık 2013, 23:07:11 »
Cem sevmedigin icin Kerem'i duygusal yorumlar yapiyorsun biraz rasyonel,realist yorumlar yap  :)
Ahah abi cidden Kerem'i hiç sevmiyorum :) ama Fenerbahçe için hani derler ya 'çiğ tavuk' yerim diye.
Durum bu abim. Ama izzet konusunda bugüne ait değil seozn başından beri ufacık da olsa bi umudum var.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #575 : 30 Aralık 2013, 23:08:33 »
Ilkan gelecek abicim oraya daha Izzet olmazdi.Zaten sezon basi transferini anlayamamistim.
Evet ilkan ve Oğuz da dönecek.  Ben aptal oldum vallaha.
Neyse cuma gelsin yunanistandan iyi dönelim Allah in izni ile bdaha ne isterim :)

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #576 : 30 Aralık 2013, 23:12:59 »
Bizim kiralık limitimiz dolu diye biliyorum
Berkay kiralık benim bildiğim diğerini hatırlayamadım.Ama işin kısası kereme karşılık barış+izzet çok lüks kaçar

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #577 : 30 Aralık 2013, 23:19:49 »
Berkay kiralık benim bildiğim diğerini hatırlayamadım.Ama işin kısası kereme karşılık barış+izzet çok lüks kaçar
Sadece Berkay kiralık.Erbil ve Maxim bonservisleri ile gitti.Barış+İzzet verilip Kerem lüks olur.Benim için Kerem=Orhun Ene.Hadi gs deplasmanı son top Kerem'de,ben bu adamdan açıkça şüphe ederim.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #578 : 30 Aralık 2013, 23:28:31 »
Bu takas olayı biraz bakış açısıyla alakalı.Mesela Alper'i biz 6.5 milyon euro+bienvenü+orhan şam karşılığında aldığımızda gazeteler Orhan ve Bienvenu'nu bonservislerini ekleyip Alper'e 13 milyon euroluk transfer diye lanse etmişlerdi ama alakası yok bence Bienvenu ve Orhan'ın yattıkları yerden minimum 2 milyon euro kazanıyolardı ve bunu 6.5 milyon euro'dan düştüğünde Alper transferi bence 4.5 milyon euroya yapılmıştır.

Yani demem o ki İzzet ve Barış gibi katkı vermeyen vemeside pek mümkün gözükmeyen iki oyuncunun maaşlarından kurtulup katkı vermesi muhtemel olan bi' oyuncuyu almak bence son derece mantıklı bir hareket olur.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

• Üye
« Yanıtla #579 : 30 Aralık 2013, 23:31:42 »
Bu takas olayı biraz bakış açısıyla alakalı.Mesela Alper'i biz 6.5 milyon euro+bienvenü+orhan şam karşılığında aldığımızda gazeteler Orhan ve Bienvenu'nu bonservislerini ekleyip Alper'e 13 milyon euroluk transfer diye lanse etmişlerdi ama alakası yok bence Bienvenu ve Orhan'ın yattıkları yerden minimum 2 milyon euro kazanıyolardı ve bunu 6.5 milyon euro'dan düştüğünde Alper transferi bence 4.5 milyon euroya yapılmıştır.

Yani demem o ki İzzet ve Barış gibi katkı vermeyen vemeside pek mümkün gözükmeyen iki oyuncunun maaşlarından kurtulup katkı vermesi muhtemel olan bi' oyuncuyu almak bence son derece mantıklı bir hareket olur.
barış neyse de İzzet ışık verdi,ayrıca 2009 serisine gs'li kerem'in yaptıkalrını unutmadık

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #580 : 30 Aralık 2013, 23:38:04 »
Geçen gün burada bir paylaşım gördüm oğuz savaş çalışmalara başlamış diye ama ilkandan hala haber yok gslilerin ahı tuttu aynı bizim engin atsüre yaptığımız gibi.İlkan dönecek gibi görünmüyor keşke sene başı izzet yerine samet geyiği alsaydık

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #581 : 30 Aralık 2013, 23:38:28 »
barış neyse de İzzet ışık verdi,ayrıca 2009 serisine gs'li kerem'in yaptıkalrını unutmadık
İzzet 23 yaşında ve bugüne kadar bana en ufak bi ışık bile vermedi Uşak maçında girip kopmuş maçta yaptıklarıda beni fazla ilgilendirmiyo açıkçası.Sene başından beri Hocanın kafasında olmayan bi oyuncu ve bi' çla bunun değişeceğini sanmıyorum.

Oyuncuların hangi takımı tutuklarıyla çok fazla ilgilenmiyorum ekmeğini yediği yere saygısı olsun bana yeter en güzel örnekte Egemen'dir buna.Doping olyaylarında da suçu oyuncularda değil yöneticilerde aramak lazım.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

• Üye
« Yanıtla #582 : 30 Aralık 2013, 23:39:58 »
İzzet 23 yaşında ve bugüne kadar bana en ufak bi ışık bile vermedi Uşak maçında girip kopmuş maçta yaptıklarıda beni fazla ilgilendirmiyo açıkçası.Sene başından beri Hocanın kafasında olmayan bi oyuncu ve bi' çla bunun değişeceğini sanmıyorum.

Oyuncuların hangi takımı tutuklarıyla çok fazla ilgilenmiyorum ekmeğini yediği yere saygısı olsun bana yeter en güzel örnekte Egemen'dir buna.Doping olyaylarında da suçu oyuncularda değil yöneticilerde aramak lazım.
Egemen'in ekmek yediği saygısızlık yapmaması Egemen'in ne kadar karakterli bir insan olduğunu gösterir.Kerem'in öyle olacağını zannetmiyorum(Umarım yanılırım).Maalesef şeytanın avukatlığını yapıyorum Kerem konusunda

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #583 : 30 Aralık 2013, 23:43:23 »
İlkan'ı mirsadın jubilesinde, khryapanın üstünden gectigi günden beri bekliyorum
Benim umudum var. Galatasaraydaki Furkan aldemir kadar oynamaması için hiçbir neden yok.

O kadar oynasa kafi zaten.
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2013, 23:45:39 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

• Üye
« Yanıtla #584 : 30 Aralık 2013, 23:44:16 »
201O yılında resmen küfür eder gibi Kaya Peker'i getirenler,Kaya'dan farksız bir oyuncuyu getiriyorlar.Yok ben Hidayet'e razıyım.Hiç olmazsa FENERBAHÇELİ