Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970428 defa)

0 Üye ve 72 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #15945 : 29 Mayıs 2015, 16:02:01 »
Transfer başlığında tartışıyoruz sonuçta. Eğer sadece fundemental'ına göre pivot alacaksak sadece fundemental tartışalım. Bu konuştuğumuz şeylerin hepsi Young'da olsa Galatasaray'da oynamazdı zaten. Benim Young için söylediğim şey gelişime çok açık olduğu. Bir pivot için inanılmaz bir fiziği var. Geliştirilebilecek orta mesafe şutu var. PnR savunması kötü ama Avrupa'da yıllardır pota altını domine eden Schortsanitis'in PnR savunması yok. Çemberi savunma konusunda Young şu an Euroleague standartlarında iyi bir savunucu.

Daha önce de dediğim gibi eğer Kaun, Marjanovic gibi oyuncular gelecekse Young'la ne işimiz var. Ama Young'ı Dunston'a tercih ederim şahsen.

Bir de Dubljevic cidden kötü savunmacıdır. Çok yumuşak bir oyuncudur.

Bir pivot alınacaksa ki alınacak gibi gözüküyor. Benim öncelik sıram 1-Marjanovic, 2-Kaun olur.

o zaman ayni dusunuyoruz young hakkinda.
ben senin ne dedigini anladim , sadece benim Young'in bazi seyleri ogrenebilecek kapasitede olduguna subhem var , ben sahsen ondan avrupaya uygun bir pivot olacagini sanmiyorum..dunston'in savunma bilgisi gayet iyi , akli ile savunma yapiyor fizigi de buna uygun olunca 2 sene arka arkaya best defender oluyor (bu sene hakketmedi o ayri) ..oly'de zaten kotu savunmaci cok nadir oluyor olanlar da cok fazla kalamaz zaten orda (sloukas, laffayete, mantzaris, lojeski, darden, printezis, dunston hepsi kendi mevkisinin en iyi savunmacilari arasinda)

tartismakda sorun yok da ben fundamental konusunca savunma sorusu sordun ben fikrimi anlatamadigimi dusundum , o yuzden yazdim, sikinti yok.

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #15946 : 29 Mayıs 2015, 22:09:59 »
Kostas Papanikolaunun kontrat durumu ne acaba?Çok kötü bir sezon geçirdi oralarda.Eğer garanti kontratı yoksa ve yolu Avrupaya düşecekse ben kendisini çok istiyorum.Biliyorum 3 numara pozisyonuna net bir ihtiyaç yok aslında PG dediğimiz bölgeye Zisis/Hickman yerine alınabiliyorsa 2 isim ve Zoric yerine uzun almak en mantıklısı gibi ama Kostas başka adam.Bogdan 1'den süre alabilir.1 numaraya 25 30 dakikaları görecek birini koyarız öyle X-Bogdan-Kenan diye gider ya da olmadı yerli yedek alırız doldururuz yani.

Bilmiyorum forumdaşlarım ne düşünüyor kendisi hakkında.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15947 : 29 Mayıs 2015, 22:17:11 »
Kostas Papanikolaunun kontrat durumu ne acaba?Çok kötü bir sezon geçirdi oralarda.Eğer garanti kontratı yoksa ve yolu Avrupaya düşecekse ben kendisini çok istiyorum.Biliyorum 3 numara pozisyonuna net bir ihtiyaç yok aslında PG dediğimiz bölgeye Zisis/Hickman yerine alınabiliyorsa 2 isim ve Zoric yerine uzun almak en mantıklısı gibi ama Kostas başka adam.Bogdan 1'den süre alabilir.1 numaraya 25 30 dakikaları görecek birini koyarız öyle X-Bogdan-Kenan diye gider ya da olmadı yerli yedek alırız doldururuz yani.

ben sf transferine sicak bakmiyorum ama konu k-pap olunca iki kere dusunmek lazim.
mukemmel oyuncu, yan parca'dan esas parcaya evrildi 2-3 senede ..barca eksikligini hala hissediyor.
ama gelmeyecek bu sene avrupaya diyorlar bir sene daha kalacak orda bildigim kadariyla.

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15948 : 29 Mayıs 2015, 23:26:13 »
Chemedya ercanlar twitter a ülkerin sponsorluğa devam edeceğini ama geçmiş senelere göre daha az para vereceğini yazmış. Kendisinin atış gücü kuvvetli de olsa klube yakın b imuhabir olduğundan bu yazdığının doğru olabileceğini düşünüyorum. Zaten ülker sports arenadan ve kombinelerden artık ciddi bi gelir elde ediliyo, ve belki de odeobankla olan forma sponsorluğu da bunlar planlanarak yapılmıştır. Şu kongre süreci bi tamamlansada tüm şubelerde bi önümüzü görsek kafalar rahatlasa...
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #15949 : 30 Mayıs 2015, 00:37:38 »
Bu arada hickman alçıyı çıkarmış koktuk değneklerini bırakmış, yürüyüş çalışmalarına başlamış spor salonunda, instagramda video paylaşmış bugun. Sonuçta hickmanın durumu belki transfer stratejimizde belirleyici olacaktır
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #15950 : 30 Mayıs 2015, 15:11:31 »

birkaç sayfa önce ben de aynı durumu sormuştum da utkan sakatlıktan oynayamadı 1 sene daha oynar en azından gibi bir cevap vermişti. Heralde pek uygun bir ortam yok.

Çevrimdışı afat

« Yanıtla #15951 : 30 Mayıs 2015, 15:16:55 »
Iste simdi gherardini zamani.

Çevrimdışı esref

• Üye
  • Yer: İzmir
    • cavus7
« Yanıtla #15952 : 31 Mayıs 2015, 00:10:57 »
Nemanja harbiden bildirmiş mi yönetime gideceğini? Şok üstüne şok oldu bugün.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15953 : 31 Mayıs 2015, 09:33:14 »
Bence de Nemanja gidecek Nba'e , öyle hissediyorum.
Gidecekse 1 milyon çıkış parası getirecek kulübe , üstelik maaşı da 1,1 milyon yanılmıyorsam, Zoric'in de ayrılacağını hesaba katarsak (o da 1 milyon civarı alıyor) 3 milyon civarında boşluk yaranacak bütcede.. 3-3,5 milyon euro'ya 2 tane pf bir tane de pivot almak lazım , Allah kolaylık versin pek ihtimal vermiyorum inşallah buluruz.

Belki Oğuz Savaş da gider kim bilir.

Çevrimdışı ObiCanKimobi

• Üye
  • Yer: İzmir
    • @ObiCanKimobi
« Yanıtla #15954 : 31 Mayıs 2015, 12:35:27 »
"Bjelica kulübe NBA'e gideceğini bildirdi" dedi dün Murathanoğlu maçtan önce :(
Gherardini ile arkadaşlığı malum, o yüzden doğrudur diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2015, 12:36:37 Gönderen: ObiCanKimobi »

Çevrimdışı ata771

• Üye
« Yanıtla #15955 : 31 Mayıs 2015, 13:57:41 »
Nemanja kesin gidiyor bu saatten so ra dönmez artık yapacak bir şey başarılar dileriz bundan sonraki kariyerinde

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #15956 : 31 Mayıs 2015, 14:03:55 »
nemenja ya  başarılar ama fena ortada bıraktı bizi , bu arada thompkins i alacakmışız ama  onuda çok beklettiğimiz için real e gitmiş... twitterda okudum...

elimizdeki 4 numara seneye 4  5 oynar diye hayal ettiğimiz VESELY ... hayırlısı

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #15957 : 31 Mayıs 2015, 14:06:32 »
birde a lisans ne oluyor , Ülker yavaştan  tamamen çekilecek zaten , görüntü o yönde...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #15958 : 31 Mayıs 2015, 14:30:18 »
bjelica giderse yerini alinabilecek oyuncular (yerini dolduracak degil tabi)
brian randle, printezis, vorontsevich'i yazmaya gerek yok , imkansiz.
thompkins de real'e gitti.

1. derrick brown *
2. anthony randolph *
3. kaimakoglu
4. jamel mclean
5. joe alexander *
6. mitrovic
7. moermann *

* olanlar sozlesmesi bitenler.
nba'den kim gelir kim gelmez bir fikrim yok.

« Son Düzenleme: 31 Mayıs 2015, 14:32:14 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #15959 : 31 Mayıs 2015, 14:39:31 »
Randolph kesinlikle ilk tercih olmalı.