Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970313 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

gurol1967

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #585 : 30 Aralık 2013, 23:44:53 »
Bu takas olayı biraz bakış açısıyla alakalı.Mesela Alper'i biz 6.5 milyon euro+bienvenü+orhan şam karşılığında aldığımızda gazeteler Orhan ve Bienvenu'nu bonservislerini ekleyip Alper'e 13 milyon euroluk transfer diye lanse etmişlerdi ama alakası yok bence Bienvenu ve Orhan'ın yattıkları yerden minimum 2 milyon euro kazanıyolardı ve bunu 6.5 milyon euro'dan düştüğünde Alper transferi bence 4.5 milyon euroya yapılmıştır.

Yani demem o ki İzzet ve Barış gibi katkı vermeyen vemeside pek mümkün gözükmeyen iki oyuncunun maaşlarından kurtulup katkı vermesi muhtemel olan bi' oyuncuyu almak bence son derece mantıklı bir hareket olur.
Cok gercekci ve guzel bir yorum.Bravo.

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #586 : 30 Aralık 2013, 23:45:38 »
Egemen'in ekmek yediği saygısızlık yapmaması Egemen'in ne kadar karakterli bir insan olduğunu gösterir.Kerem'in öyle olacağını zannetmiyorum(Umarım yanılırım).Maalesef şeytanın avukatlığını yapıyorum Kerem konusunda
Varsayımlar üzerinden bi' yere varamayız.Muhtemelen geçen haziran ayında Egemen boşa çıkmış alalım dese biri size aynı sebepleri  öne sürüp karşı çıkardınız.Neyse fazla uzatmak istemiyorum sonuçta Kerem glip takıma seviye atlatır demiyorum mevcut şartlarda yapılabilecek en mantıklı hamlelerden biri olabilir diyorum.
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #587 : 30 Aralık 2013, 23:46:18 »
İlkan olayı da ilginç,Oğuz'dan çok daha iyiydi durumu. (söylenenlere göre) Oğuz'un antrenman fotosunu gördük İlkan'ı hala eşofmanla bile göremedik.
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #588 : 30 Aralık 2013, 23:47:04 »
Varsayımlar üzerinden bi' yere varamayız.Muhtemelen geçen haziran ayında Egemen boşa çıkmış alalım dese biri size aynı sebepleri  öne sürüp karşı çıkardınız.Neyse fazla uzatmak istemiyorum sonuçta Kerem glip takıma seviye atlatır demiyorum mevcut şartlarda yapılabilecek en mantıklı hamlelerden biri olabilir diyorum.
Bende görüşünüze saygı duyuyorum.Umarım siz haklı çıkarsınız.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #589 : 30 Aralık 2013, 23:48:52 »
Su Fenerbahceli muhabbeti biraz fazla abartiliyor ayrica eger İzzet olayi dogruysa bosuna adama uyuz olmuyor musum demek ki...
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

gurol1967

• Ziyaretçi
« Yanıtla #590 : 30 Aralık 2013, 23:49:26 »
201O yılında resmen küfür eder gibi Kaya Peker'i getirenler,Kaya'dan farksız bir oyuncuyu getiriyorlar.Yok ben Hidayet'e razıyım.Hiç olmazsa FENERBAHÇELİ
Abdullah ihtiyacimiz olan mevkiye gore mi Fenerbahce'li / G.Saray'li olmasina gore mi transfer yapacagiz ? Hidayet mi Kerem Tunceri mi oncelikli /elzem/acil ihtiyac ?

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #591 : 30 Aralık 2013, 23:51:50 »
Ben olsam hidayeti de keremi de alırdım valla.
Ver Lester'e, yaz deftere

• Üye
« Yanıtla #592 : 30 Aralık 2013, 23:52:27 »
Abdullah ihtiyacimiz olan mevkiye gore mi Fenerbahce'li / G.Saray'li olmasina gore mi transfer yapacagiz ? Hidayet mi Kerem Tunceri mi oncelikli /elzem/acil ihtiyac ?
Abi umarım haklı çıkarsın.Yediremiyorum abi gözbebeğimiz olan şubeye böyle bir oyuncu.Gerçi zat-ı muhterem damarı kesseniz sarı kırmızı akar diyen Remzi Dilli'yi getirmişti zamanında.Umarım transfer gerçekleşmez,ille gelecekse de maximum performans göstermesi tek temennim.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #593 : 30 Aralık 2013, 23:55:25 »
Kaliteli herhangi bir Turk oyuncuya ihtiyacimiz var fark etmez. Turkiye ligini anca bu sekilde kazanabiliriz Hidayet olur Kerem olur hatta en iyisi 6 ayligina Omer ama muhtemelen olmaz
« Son Düzenleme: 30 Aralık 2013, 23:57:44 Gönderen: erik2929 »
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #594 : 30 Aralık 2013, 23:56:26 »
Abdullah gereksiz yere uzatma lütfen şu konuyu.
Sevmesen bile baskan de aziz Yıldırım de zat-i muhterem ne yahu ???

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #595 : 30 Aralık 2013, 23:58:00 »
Kaliteli herhangi bir Turk oyuncuya ihtiyacimiz var fark etmez. Turkiye ligini anca bu sekilde kazanabiliriz Hidayet okur Kerem olur hatta en iyisi 6 ayligina Omer ama muhtemelen olmaz
Hangi ömer ? Aşık mi ?
Yapma kardeşim güzel parmaklarına yazık boşa enerjini tüketme

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
« Yanıtla #596 : 30 Aralık 2013, 23:58:06 »
Hidayet bugün cajanın yıldızı nocioni ile aynı yasta.
İkisi arasındaki kalite farkını söylemeye gerek yok sanırım

evet hidayet cok iyi durumda olmayabilir ama hidayet hidayettir. Onu düzeltebilecek biri varsa obradovictir herhalde.

Nocioni'nin nba dönüşü da cok iyi değildi. Simdi canavar gibi.
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2013, 00:00:10 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere

Çevrimdışı sambaras

• Üye
« Yanıtla #597 : 30 Aralık 2013, 23:58:43 »
Sezon başı hem Kerem hem de Hido'ya soğuk bakan biri olarak şu anki Türk sıkıntısını görünce hayır demeye çekiniyorum. Böyle Türk buldun mu alacaksın, ben bile ikna oldum. :D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #598 : 31 Aralık 2013, 00:10:03 »
Tamam kapatıyorum.FENERBAHÇELİ sözü veriyorum.Oldu mu :D

Nasihat verir gibi olacak ama dinle lütfen.
Istersen 15 tane mesaj at ama ayni şeyi yazma 15 kere.
İkincisi bu forumu kuranlardan hakan abi gürol abi erdenay kardeşim Aziz Yıldırım a sağlam muhalefet yapan insanlardır.  Ben nispeten onlar kadar sert değilim bende gitmesini istiyorum  ama hiç onların veya benim ağzından o tarz bi ifade duydun mu ?
Ne olursa olsun Fenerbahçe Spor Klübü Başkanına hitap ederken dikkat et !!!
 haa yaptığını yanlış bul sabaha kadar eleştir.
Lütfen ve lütfen üslup konusuna önem verelim.
Birbirizimizi boşuna üzmeyelim

• Üye
« Yanıtla #599 : 31 Aralık 2013, 00:11:59 »
Nasihat verir gibi olacak ama dinle lütfen.
Istersen 15 tane mesaj at ama ayni şeyi yazma 15 kere.
İkincisi bu forumu kuranlardan hakan abi gürol abi erdenay kardeşim Aziz Yıldırım a sağlam muhalefet yapan insanlardır.  Ben nispeten onlar kadar sert değilim bende gitmesini istiyorum  ama hiç onların veya benim ağzından o tarz bi ifade duydun mu ?
Ne olursa olsun Fenerbahçe Spor Klübü Başkanına hitap ederken dikkat et !!!
 haa yaptığını yanlış bul sabaha kadar eleştir.
Lütfen ve lütfen üslup konusuna önem verelim.
Birbirizimizi boşuna üzmeyelim
Tamamdır :D FENERBAHÇELİ sözü verdim daha ne yapayım yahu :D