Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970463 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı illegal

• Üye
  • Yer: Ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16020 : 02 Haziran 2015, 01:04:25 »
Bu arada Ahmet Özokur da twitterda "başkanım maddi desteği çektiniz mi?" sorularına istinaden "başarı destekle değil inançla olur. ben inanıyorum ki yine Berlin her zamankinden daha yakın." diyerek selamı çakmış...

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #16021 : 02 Haziran 2015, 01:05:47 »

o zaman bonservis alıyorsun şapkadan tavşan çıkarıcaksın yapacak birşey yok

işte artık ondan sonrası gm işi tamamen onlara güvencez:) neyse aslında kötü senaryo düşünüp karalar baglamamak lazım diyerek kötümser tabloyu dagıtayım ben;)
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı illegal

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #16022 : 02 Haziran 2015, 01:07:19 »

ahahahaha gece gece ii güldüm aklıma gelmemişti bak;)) hala küsler degil mi onlar;p
Reis yumuşak davranmaya çalışsa da ne zaman "Spanoulis" deseler bir şekilde geçiştiriyor. Geçiştiremezse bile başka oyuncular sayıp Spanoulis'i "diğerleri de..." kategorisine koyuyor :)

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #16023 : 02 Haziran 2015, 01:23:56 »
Murat Murathanoğlu sağolsun duyumlarıyla bir üzüyor, bir umutlandırıyor. Bjelica konusunda daha köprünün altından çok su akar.
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #16024 : 02 Haziran 2015, 07:44:33 »
NBA'de oyuncuların kontrat rakamları dışında kulüpler oyuncu için herhangi bir ödeme yapamaz. Vergi ve menajer kesintileri oyuncunun kontrat rakamından kesilir ve kulübü hiçbir biçimde bağlamaz. Bjelica'nın 3 yıllığına 15 milyon dolar alması demek, bunun en az yüzde beşlik bir diliminin menajere gitmesi, yüzde otuzdan fazlasının da vergi olması demektir. Hani okuyoruz ya, Kobe'nin kontratı senelik 25 milyon dolar vs. Kobe'ye kalan 16 ile 17 milyon arası bir şeydir. Bjelica'nın kontratında da senelik 5 milyon yazması, ona 3 milyon küsur para kalması demektir.

İsmet Badem 15 milyonu duyunca vavvv gibi bir şey dedi, Murathanoğlu'da "vergiler de var ama" derken bunu kastetti.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16025 : 02 Haziran 2015, 09:15:32 »
bu sartlarda bjelica'nın gitmesi zor..

minnesota takas etse bile; alacak takım o parayı verecek mi bakalım...yani ben %60-70 kalacagını dusunuyorum bjelica'nin...ama bu durumun 2-3 haftada netlesmesi sart..

ama onceligimiz olan 2 guard transferi (zisis gidiyorsa..yoksa 1)  ve 5 numara transferini sanki bjelica kalacak gibi yapmalıyız..

olurda giderse bjelica artık bakacagız sutor 4 numara piyasadan..

oy uzden sanki alacagımız 5 numarnaın sutor olması her halukarda isimize gelir...keske freeland i alsak su okkes hain evlat itoudisin elinden...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16026 : 02 Haziran 2015, 10:41:29 »
Ulan Brown ve Hines yazdım, biri Efes'e geldi diğeri de yolda.
Ivkovic'in tekrardan Hines'ı isteyeceğini hissediyordum ama bir ihtimal belki biz de ilgileniriz diye umud ediyordum, neyse hayırsız olsun.

Şütor 4 numara Datome var ama Datome Bjelica giderse o zaman mantıklı olur, Bjelica kalırsa 4 numara almasak da olur, türk alabiliriz dinlendirmek için, mesela Orhan Hacıyev var.
Pivot için Hines olmayacağına göre benim ilk tercihim Radulija artık, Radulija bence bizde dominant bir pivot ola bilir, tek dezavantajı uzun süredir basket oynamıyor adam.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16027 : 02 Haziran 2015, 11:00:12 »
Ulan Brown ve Hines yazdım, biri Efes'e geldi diğeri de yolda.
Ivkovic'in tekrardan Hines'ı isteyeceğini hissediyordum ama bir ihtimal belki biz de ilgileniriz diye umud ediyordum, neyse hayırsız olsun.

Şütor 4 numara Datome var ama Datome Bjelica giderse o zaman mantıklı olur, Bjelica kalırsa 4 numara almasak da olur, türk alabiliriz dinlendirmek için, mesela Orhan Hacıyev var.
Pivot için Hines olmayacağına göre benim ilk tercihim Radulija artık, Radulija bence bizde dominant bir pivot ola bilir, tek dezavantajı uzun süredir basket oynamıyor adam.
değerli kardeşim , alternatif olarak sunduğun oyuncular bireysel olarak iyi olmasına rağmen birbirleri ile hiç ama hiç alakaları olmayan isimler
bu konuda seninle anlaşamıyoruz ,
sana bi söz söyleyeceğim umarım yanlış anlamazsın
transfer konusunda biraz '' maymun iştahlısın '' :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16028 : 02 Haziran 2015, 11:19:09 »
değerli kardeşim , alternatif olarak sunduğun oyuncular bireysel olarak iyi olmasına rağmen birbirleri ile hiç ama hiç alakaları olmayan isimler
bu konuda seninle anlaşamıyoruz ,
sana bi söz söyleyeceğim umarım yanlış anlamazsın
transfer konusunda biraz '' maymun iştahlısın '' :)

abi senin canin sagolsun
ben basindan beri ilk tercihim hines olmazsa radulija diyordum zaten fikrim hic degismedi o konuda.
bir birileri ile alakasiz oyuncular tabi ama oyle yazmamin da sebebi var.
soyle soyleyim eger bjelica kalacaksa radulija'yi hines'a tercih ederim
bjelica giderse sutor 4 numara+ hines isterim.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
« Yanıtla #16029 : 02 Haziran 2015, 13:18:41 »
Emin, bu haberleri nereden alıyorsun, kimin nereye gideceğini ?

Cem hocaö, bu arada ben Emin i anlıyorum, transferler konusunda. farklı tarz isimleri söylüyor ama ona göre de alternatiflerle şekillendiriyor kadroyu :)

• Üye
« Yanıtla #16030 : 02 Haziran 2015, 13:40:45 »
efes hem brown hem hines'i nasıl alacak elinde sozlesmeli krstic, lasme ve saric varken...deniz kılıclı, emircan hala duruyor...
gereksiz isler..

ama diyorum bizim esas almamız gereken oyuncu d.brown...hines degil..hines saygı duyulacak oyuncu ama bize bjelica giderse sutor lazım..

ha bjelica gitmezse d.brown'u alsın efes tepsin bir tarafına...o durumda vesely 5 oynayacaksa hines bize de gelse olur...

bjelica kaldıktan sonrası  obranın isi...dusnton, radulica, freeland, hines ve randolph'den biri vesely'nin nasıl oynayacagına gore alınabilir...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16031 : 02 Haziran 2015, 13:47:11 »
Emin, bu haberleri nereden alıyorsun, kimin nereye gideceğini ?

Cem hocaö, bu arada ben Emin i anlıyorum, transferler konusunda. farklı tarz isimleri söylüyor ama ona göre de alternatiflerle şekillendiriyor kadroyu :)

abi http://www.championat.com/basketball/ bu site var , başka bir rus sitesi daha var, sportando var , eurohoops var , ispanyol yunan siteleri çok , hepsini hızlı erişim gibi notebook'a yükledim , sabahları girip kontrol ederim hepsini ne var ne yok diye.
transfer sezonunu çok seviyorum basketbol olsun futbol olsun.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #16032 : 02 Haziran 2015, 14:18:43 »
D.Brown.... Bjelica gitse de kalsa da alınmalı... Her durumda katkı verir ve takım cidden hızlanır.

Ama D.Brown alınacaksa Semih takımda kalmalı.

Kritik olan 1 numara ... Hala çözemedik sanki o rotasyonu....

Zizis gitsin diyemem, savunması takımın oyununu değiştirdi bu bir gerçek. O gelmeden öncesini ve sonrasını hatırlayalım.... Ama bilen bilir Erdal Koşan vardı, GS maçında resmen onun gibi oynadı. Rakip şutlarını korkmadan riske ediyor buda bizi zor duruma sokuyor .....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #16033 : 02 Haziran 2015, 14:24:13 »
Chuck Davisi alalım Banvit bırakmıs...
%90 galatasaray alir  diolar Bobby dixon ile beraber.:(
biz alalım bence. ama savunması felaket.Obra reis halleder.
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2015, 16:31:47 Gönderen: Cem Ağrak »
En son umutlar ölür !

• Üye
« Yanıtla #16034 : 02 Haziran 2015, 14:29:52 »
gs zor alır dixon'ı..ksk bırakmaz..hele el potasındalar su an...