Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970430 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • @ab_1907
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16065 : 04 Haziran 2015, 06:43:46 »
Sinan Güler ne kadar koyu galatasaray taraftarı olasada adının zikredilmesine gerek olmayan sporculardan çok farklı olduğu tartışılmaz. Fatih Akyel, Emre, Tümer gibi isimler bile bizim formamızı giymişken hele. Kişilik olarak, karakter olarak, sporcu olarak bizim takıma yakışmaz diyemem, belkide birçok isimden fazla yakışır. Ben sahada Volkanın, Emrenin yaptıklarını yapan bir isimdense Sinan Güler i tercih ederim. Düşünün Zisis ile çarpıştığı pozisyondan sonra gidip sarılmak yerine önce yerde kıvransa, sonrada gidip 1-2 el kol hareketi yapsa o tribünler ne hale gelirdi..

Aksini düşünene de saygı duyarım, kendi seçimidir tabiki. Herhangi bir fikre muhalefet olsun diye değil, kendi düşüncelerimi paylaşmak için yazdım.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16066 : 04 Haziran 2015, 09:51:08 »
sinan guler'i her turlu bizim takımda gormek isterim..yurekli turk oyunculardan sınan...hemde cok efendi...hangi takımlı oldugunun onemi yok oyle oyuncunun..hangi formanın ekmegine yerse yesin sonuna kadar mucadelesini verir..

Çevrimdışı bohannon_1907

• Üye
  • Yer: Çekmeköy
« Yanıtla #16067 : 04 Haziran 2015, 10:00:23 »
sinan guler'i her turlu bizim takımda gormek isterim..yurekli turk oyunculardan sınan...hemde cok efendi...hangi takımlı oldugunun onemi yok oyle oyuncunun..hangi formanın ekmegine yerse yesin sonuna kadar mucadelesini verir..

Aynen katılıyorum. Hele ki Mehmet Topal örneğini yaşıyorken.
Kuşandık sarı laciyi

Çevrimdışı badboys

• Üye
  • Detroit Pistons-Fenerbahçe
« Yanıtla #16068 : 04 Haziran 2015, 14:41:33 »
Freeland + Randolph + Calathes paketi çok güzel olur.Gelirse Teo da olur farketmez ;D
FENERBAHÇE

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #16069 : 06 Haziran 2015, 20:10:00 »
Bütçe ne kadarsa artık daha fazla vakit kaybetmeden 1 ve 5 numara ya da 4.5 artık neyse alınsın.

Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16070 : 06 Haziran 2015, 20:32:12 »
maccabi ile ksk asagi yukari ayni oyunu benimseyen takimlar.
hem de maccabi daha kaliteli, maccabi'yi supurduk, ksk de bizi supurdu.
bunun nedeni kadro ile alakali degil, motivasyonla alakali.
onun icin de koklu revizyona gitmeye ihtiyac yok.
oynamayan oyunculari gonderelim (serhat, zoric), zisis'i upgrade edelim, hickman erken donerse kalsin kalmiyorsa bir tane combo, bide adam gibi pivot.

calathes, sloukas, radulija in
zisis zoric serhat oguz out.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #16071 : 06 Haziran 2015, 20:53:15 »
Bojan Dubljevic, yeni Predrag Drobnjak olma yolunda ilerliyor. Tek sıkıntı undersized olması. 2.10+ olsa zaten kesin NBA olurdu, hiç şans olmazdı. Atletik değil belki ama sert pivot ihtiyacını da kapatır işte. Atletik ama kazma uzunlar ile run&gun mı oynamak gerekiyor artık bilmiyorum ama halıhazırdaki planda net aradığımız kişi. Keza 'Kazma' Raduljica'ya zerre kadar güvenmiyorum.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16072 : 06 Haziran 2015, 21:01:08 »
Bojan Dubljevic, yeni Predrag Drobnjak olma yolunda ilerliyor. Tek sıkıntı undersized olması. 2.10+ olsa zaten kesin NBA olurdu, hiç şans olmazdı. Atletik değil belki ama sert pivot ihtiyacını da kapatır işte. Atletik ama kazma uzunlar ile run&gun mı oynamak gerekiyor artık bilmiyorum ama halıhazırdaki planda net aradığımız kişi. Keza 'Kazma' Raduljica'ya zerre kadar güvenmiyorum.

hocam sanki dubljevic'i alma imkanimiz var da ben radu gelsin mi diyorum ?
bojan'in valencia ile kapi gibi sozlesmesi var, en az 1.5 mln buyout isterler, en az diyorum.

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #16073 : 06 Haziran 2015, 21:04:13 »
hocam sanki dubljevic'i alma imkanimiz var da ben radu gelsin mi diyorum ?
bojan'in valencia ile kapi gibi sozlesmesi var, en az 1.5 mln buyout isterler, en az diyorum.

İstesinler. Tek boy-out ödeyeceğin oyuncu olur. Sanki seneye sıfır bütçe ile çıkacakmışız gibi herkes karamsar anlamıyorum cidden.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16074 : 06 Haziran 2015, 21:09:17 »
İstesinler. Tek boy-out ödeyeceğin oyuncu olur. Sanki seneye sıfır bütçe ile çıkacakmışız gibi herkes karamsar anlamıyorum cidden.

bu butce konusunda herkes birseyler salliyor ama ben bildigimi yazayim da artik kim okursa.
basketbolda koc+staff + oyuncu maas'lari butcenin yuzde 60 yuzde 65'ni teskil ediyor.
bazilari 15 tane oyuncunun aldiklari yillik maas'i toplayip ahanda 15 milyon etti , o zaman butcemiz de 15 milyon falan diyor.
bunun deplasmani var , konaklama ucretleri var , doktoru var, masajcisi var vs vs..kucuk erkek, yildiz erkek, genc takim bunlar hepsi butceye dahil.
eger oyuncu + staff ucretleri yillik 15 ediyorsa butce de 25'e tekabul ediyor.
biz dubljevic'i alamayiz , butceyi zorlar , astronomik para isteyecegine eminim ben valencia'nin.

yukarida yazdiklarim size ait degil yanlis anlamayin, her yerde yaziliyor da icimi dokeyim dedim.
« Son Düzenleme: 06 Haziran 2015, 21:09:58 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #16075 : 06 Haziran 2015, 21:16:08 »
bu butce konusunda herkes birseyler salliyor ama ben bildigimi yazayim da artik kim okursa.
basketbolda koc+staff + oyuncu maas'lari butcenin yuzde 60 yuzde 65'ni teskil ediyor.
bazilari 15 tane oyuncunun aldiklari yillik maas'i toplayip ahanda 15 milyon etti , o zaman butcemiz de 15 milyon falan diyor.
bunun deplasmani var , konaklama ucretleri var , doktoru var, masajcisi var vs vs..kucuk erkek, yildiz erkek, genc takim bunlar hepsi butceye dahil.
eger oyuncu + staff ucretleri yillik 15 ediyorsa butce de 25'e tekabul ediyor.
biz dubljevic'i alamayiz , butceyi zorlar , astronomik para isteyecegine eminim ben valencia'nin.

yukarida yazdiklarim size ait degil yanlis anlamayin, her yerde yaziliyor da icimi dokeyim dedim.

O giderler bütçe dışı gösterilebilir muhasebe hesabında. O dedikleriniz zaten çok küçük değerler. 2. sponsor bile karşılar. Meselemiz o kadar basit olsa keşke.

Çevrimdışı guraygun

• Üye
  • Yer: şırnak
« Yanıtla #16076 : 06 Haziran 2015, 21:27:04 »
yeni bir yönetim yeni bir FUTBOL takımı şart. ne alakası var diyebilirsiniz. sonuçta bu klübün en büyük gelir kaynağı futbol. bu sene tribünlerin boş olması ve art arda gelen başarısızlıklar avrupaya katılamamaları da kattığımızda amatör branşlardan çekilmeler başladı. voleybol ve bayan basketbol. erkek basketbol da ülkere bakıyordu. o da gidince sarsıntıya gitti.
yeni yönetim dememin de ayrıca sebebi de şu: aziz yıldırım artık taraftarları fenerbahçeden soğuttu her ne olursa olsun kendi bekası için bir sezon boyunca kulübü resmen seyircisiz oynattı. maddi ve manevi zararları çok büyük hatta basketbol maçında bile bu kararı uyguladı. etrafında muhalif kimseyi bırakmadı. ismi kendisinden fazla çıkar korkusu ile yeni bir rakip olur korkusu ile takıma inanılmaz maddi destekler vermesine rağmen pek çok iş adamından fenerbahçenin faydalanmasını engelledi. M. ali aydınlar şike olayında resmen eline bomba verdiler ve fenerin o sıkıntılı süreç yaşamasını arıboğan ve çetesinin sebeb olduğunu herkes biliyor. ancak acıbadem ile voleybol anlaşması sona erdi. yıllık 10 milyon euro uçtu.
sadettin saran yada nihat özdemir(siyasi biraz) ile yollar ayrıldı.murat  ülkeri soğuttu(ali çelikelin yazısında yazıyor) feneriumdan sorumlu abdullah kığilinin neden ayrıldığı belli bile değil. bundan 4-5 yıl önce aziz yıldırımın etrafında türkiyenin ağır topları varken şimdi kimseyi tanımıyoruz.   bu sene formaya reklam alamamaızın bir önemli sebebi de aziz yıldırımın kendini nasıl taraftardan soyutladığı gibi iş dünyasından da soyutlamasıdır.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #16077 : 06 Haziran 2015, 23:33:55 »
çelikelin yazısındakilerde tek doğru şey godiva. gerisi sallama veya yalan...inanmayın her şeye

Çevrimdışı Stojakoviç

• Üye
  • Yer: Ankara/İzmir
  • It ain't over till it's over!
    • dincerorc
« Yanıtla #16078 : 07 Haziran 2015, 00:38:43 »
Sene başında Cem ile de konuşmuştuk ve Oly örneğindeki gibi 2-3 tane goril olmazsa bu işlerin olmayacağını düşünüyorum hala. Twitter'de defaten yazdım, takımda hızlı koşabilen oyuncu yok! Mesela, Carter bizde olsa bu turu geçirdik. Hele ki bir de Young olsa muhakkak geçirdik.
Hoops and rap

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
« Yanıtla #16079 : 07 Haziran 2015, 01:06:34 »
Bjelica kalacaksa Lasme iyi olur. Gidecekse de yeni gelecek 4 numaranın yanında Marjanovic, Freeland gibi dominant pivot isterim ben.
« Son Düzenleme: 07 Haziran 2015, 01:08:14 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic