Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970461 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16140 : 09 Haziran 2015, 01:28:39 »
Oguz semih gitsin diyorum alternatiflere bakıp Cemal Nalgayı feln gorunce 1 dusunce alıyor beni...Ömer Furkan Ersan gelmezki NBA den...
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #16141 : 09 Haziran 2015, 02:08:39 »
Abarti olabilir ama suna inan ki, su taraftarin Emir ve Bogdan'i abartmasinin onda biri kadar bile abartmiyorum.  Bogda iyi yolda ama dur bakalim.  Bu sene beklentilerin altinda kaldi.  Hucumlarindaki cesitlilik acisindan yapabildiklerini hayli gelistirmesi lazim.   

Goudelock'a gelince, tutturamayinca diye bir sey yok: Euroleague istatistikleri ortada.  Yuzdeleri inanilmaz.  Onu da gectim, oyun sikistiginda devreye girip, skor yaratma acisindan Avrupa'nin belki de en iyisiydi.  Gayet dogru bir yolda ilerliyor.  Ote yandan, nihayetinde Amerikali bir oyuncu.  Illa ki memleketine donme hedefi vardir.  O noktada da yapacak fazla bir sey yok.
Bogdan'dan kesinlikle çok daha fazlasını bekliyordum özellikle hücumda abi o konuda haklısın yani bence ikisi birbirini tamamlayacak özelliklere sahip Aslında keşke olsa da Vesely Nemanja Bogdan Gou Iki dünya bir araya gelse bile ayrılmasa.. Ama adam her branşı batırdı buna da çomak soktu ya neymiş Ülker şöyle böyle çıktı konuştu ulan bunu düşman olan yapmaz takım sezonun telafisi olmayan maçlar oynarken

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #16142 : 09 Haziran 2015, 07:35:09 »
Goudelock İzmir barlarının birinde kendi potasına son saniye 3'lüğünü attı.
giderse iyi bir basketbolcu kötü bir şahsiyet olarak hatırlayacağım.
Bjelica'nın yolu açık olsun.

Bende bunu anlamıyorum, neden ? İzmirde maçtan sonra bara gittiği için mi ?

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16143 : 09 Haziran 2015, 07:39:37 »
Bende bunu anlamıyorum, neden ? İzmirde maçtan sonra bara gittiği için mi ?

evet yenildiğimiz maçdan sonra bara gidip eğlendiği için ve ertesi gün maç olmasına rağmen bunu yapdığı için kötü şahsiyet olarak hatırlayacağım.

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #16144 : 09 Haziran 2015, 08:03:44 »
Ertesi gün maç varmıydı ? ben son maçtan sonra oldu diye hatırlıyorum.
Eğer maç öncesiyse (ki maçtan sonra bara gitmek değil bu) konu farklı, profesyonelliğe sığmaz ama ben 6 haziran cumartesi akşamı diye hatırlıyorum.
Yani yenildiğimiz maçta sonra gitmiş olması sorun olmamalı.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16145 : 09 Haziran 2015, 08:27:47 »
 yenildiğimiz gece olmuş diyorlar , ertesi değilmiş bir gün sonra maç..hiç farketmez ama.

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #16146 : 09 Haziran 2015, 09:19:07 »
evet yenildiğimiz maçdan sonra bara gidip eğlendiği için ve ertesi gün maç olmasına rağmen bunu yapdığı için kötü şahsiyet olarak hatırlayacağım.

Kaptan Emir'i nasil bilirsin? 

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #16147 : 09 Haziran 2015, 09:53:46 »
Yabancıların f4 sonrası ligi sallamadıkları bariz belli işte gou nun olayı da buna işaret herkesi kendimiz gibi görüp karar veriyoruz.

Gou gibi adamların çalışma ahlakı millet olarak çoğumuzda yoktur elin amerikalısı eğlencesine düşkün işte disiplinsiz davranmıştır belki de Nba dönme fikri vardı onun da rahatlığı etken olmuştur.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16148 : 09 Haziran 2015, 10:09:12 »
Kaptan Emir'i nasil bilirsin?

bilmiyorum.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #16149 : 09 Haziran 2015, 10:42:51 »
http://www.derinnba.com/index.php/2015-02-28-14-15-48/haberler/item/4572-fenerbahce-de-neler-oluyor
Burayı okuyunca yine canım sıkıldı .Muhteşem Başkan yine problem çıkarmış baksanıza, bu adamın nasıl bir dünyası var.Senin ne işin var Murat Ülker ile tartışacak.Bu söylenti hep vardı.

Çevrimdışı Murat

• Üye
« Yanıtla #16150 : 09 Haziran 2015, 12:30:39 »
Hakikaten çok fazla sıkıntıyla boğuşuyor başkan ama kusura bakmasın bir kısmı kendi oluşturduğu sıkıntı. Bu Yüzden topyekun arkasında durulacak bir çok durumda bile saçmalayarak bölünmüşlük oluşturmayı başarmış bir şahsiyettir kendisi. Senin ne işin var, maç esnasında-devre arasında futbol  takımı'ndaki Oyuncu değişiklikleriyle, Murat ülkerle didişmeye... Ama format bu..

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #16151 : 09 Haziran 2015, 12:41:50 »
Murat ülker gene iyi sabretmiş azize o kadar yatırım yap salon yap şekerciden fırça ye üstüne başkası olsa yatırımı tamamen keserdi
« Son Düzenleme: 09 Haziran 2015, 12:42:42 Gönderen: tiyofencenk »
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Oğuzhan89

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16152 : 09 Haziran 2015, 12:46:32 »
Goudelock'ın kapı gibi sözleşmesi var nereye gidiyor?Takımı iyice dağıttınız.Adam eğlenmesinde yani  ???Zisis,zoric gidsin eğer hedef seneye final oynamaksa hickman'ın durumunu obra belirler.Bjelica,gou,zisis,zoric,hickman giderse başarıyı unutun.

active

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16153 : 09 Haziran 2015, 14:39:15 »
Goudelock'ın kapı gibi sözleşmesi var nereye gidiyor?Takımı iyice dağıttınız.Adam eğlenmesinde yani  ???Zisis,zoric gidsin eğer hedef seneye final oynamaksa hickman'ın durumunu obra belirler.Bjelica,gou,zisis,zoric,hickman giderse başarıyı unutun.
  Zisis ve Zoric gitsin demişsiniz sonra da Zoric ve Zisis giderse başarıyı unutun yazmışsınız ben hiç anlamadım

Çevrimdışı Oğuzhan89

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16154 : 09 Haziran 2015, 15:09:37 »
Gideceği belli olan,herkezin hem fikir olduğu oyuncular zisis ve zoric bunlar zaten gidecek +olarak birde bjelica,goudelock,hıckman da giderse sil baştan olur.