Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970315 defa)

0 Üye ve 75 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16260 : 14 Haziran 2015, 14:25:49 »
Malcolm Delaney için tüm şartlar zorlanmalı.
delaney avrupanın en komple oyun kurucusu, tüm özellikleri 10 üzerinden 7.
şunu kötü yapıyor diyeceğimiz bir özelliği yok.
en iyi değil ama en komple.

Ergin ataman çok uğraştı milli takım için ama federasyon istemedi

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16261 : 14 Haziran 2015, 17:15:33 »
Ergin ataman çok uğraştı milli takım için ama federasyon istemedi

evet vardi oyle haberler , Obradovic'in de istedigi yonunde haberler vardi 2014, 8 nisan tarihli.
kim istemez ki Delaney'i ..ben bu sene bitiyor diye biliyordum sozlesmesi kuban'la , ama galiba 1 sene daha opsiyon var ama kesin bilmiyorum.
yap rotasyonu delaney-sloukas bak keyfine.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #16262 : 14 Haziran 2015, 22:55:28 »
Goudelock un durumu belli oldu mu gidip kalacağı gönderilecekse harika yönetimimiz kimi düşünüyor yerine acaba

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16263 : 14 Haziran 2015, 23:17:46 »
Goudelock un durumu belli oldu mu gidip kalacağı gönderilecekse harika yönetimimiz kimi düşünüyor yerine acaba
Gou gonderilemiyor..yoksa parasını oderiz.kendi NBA isterse gider...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #16264 : 14 Haziran 2015, 23:57:15 »
Gou gonderilemiyor..yoksa parasını oderiz.kendi NBA isterse gider...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bikaç farklı yerde yazılmıştı, sanırım bu çarşambaya kadar yada ortalama 1hafta içinde sözleşmesinden çıkış hakkımız varmış. Olurda sözleşmeden çıkmazsak önümüzdeki 1 hafta, bu sefer goudelock için temmuz sonuna kadar sadece nba için geçerli çıkış hakkı doğuyo diye biliyorum. Açıkcası tüm imkanlar sanki şuan futbola çevrilmiş gibi duruyo, şubede yaprak dahi kıpırdamıyo yada kamuoyuna çaktırmıyolar belkide çoktan biçok şey bitmiştir belli olmuştur. Önümüzdeki 2 hafta açıkcası az çok yeni sezon yapımız belli olur diye tahmin ediyorum
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #16265 : 15 Haziran 2015, 13:40:48 »
geçen sene İtudis şimdi Pana..Obra kime el atsa bunlar çıkıyor karşımıza

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16266 : 15 Haziran 2015, 14:24:04 »
calathes için konuşulan paralar 2-2.5 milyon euro civarı , calathes bu paraları hakedecek birşey yapmadı, bu para çok onun için. De Colo gibi çıkabilir ona birşey diyemem ama bu paralar cidden çok.

sloukas'a pana 2 yıllık 1.6 vermiş, biz 1.8 verelim alalım.
ayrıca granger de mis gibi oyuncu son barça maçı herhalde çoğu kişinin endişelerini aradan kaldırmıştır diye düşünüyorum. Delaney de var daha , calathes teo olmuyorsa karalar bağlamaya gerek yok.
granger için malaga 3 yıllık 2.7 veriyor diye haber vardı geçenlerde ispanyol sitesinde.
sloukas-granger ve ya delaney-sloukas ikilisi çok da iyi olur.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #16267 : 15 Haziran 2015, 16:09:30 »
Pao hani krizde idi şahsen calathes avrupaya dönerse Cska kapar teo boşa çıkar teo da biraz aklı varsa obrayı seçer bize gelir.

Sloukas bence kalır ülkesinde , bizimkiler  gene nick ve teoyu beklerken huertas dan olmayalım diye düşünebilirler. Yoksa ilk tercih kesinlikle huertas olamaz.

Şahsen delanay , granger hatta khimkiden rice bile tercihimdir.

Ama en oluru huertas gibi şu isimlerden.

Obranın 3. senesi ve safkan oyun kurucu ve pivot bulamıyoruz ya insana koyuyor bu durum. Umarım bu sene kavuşuruz
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
« Yanıtla #16268 : 15 Haziran 2015, 16:26:56 »
Yönetim yine kendini kaybetti futbola deli paralar harcayacaklar belli oldu.Ben Obra gelene kadar futbol hastasydım ama bu adam bu kulübe bir ruh koydu umarım küstürmezler.Söylentilere göre İnter'den 11 milyon bonservis parası ile Guarin'i alacaklar.Basketboldan sanki ellerini ayaklarını kestiler yine yaşanan son süreçte herhangi bir açıklama yok ne olacak subenin bütçesi nasıl olacak.

Birde bilen yazabilir mi bizim bütçe geçen yıl ne kadardı bu yıl ne kadar.Ve biz bu sene bu bütçe ile Avrupa'nın en  büyük bütçelerinde kaçıncı sıradayız.Ayrıca Efes'in bütçesini bilen var mı?
Belki de her şey normal, biz kendi kendimize mi karamsarlık gazı veriyoruz.

Çevrimdışı nsmert

• Üye
  • Yer: izmir
« Yanıtla #16269 : 15 Haziran 2015, 17:36:25 »
Yönetim yine kendini kaybetti futbola deli paralar harcayacaklar belli oldu.Ben Obra gelene kadar futbol hastasydım ama bu adam bu kulübe bir ruh koydu umarım küstürmezler.Söylentilere göre İnter'den 11 milyon bonservis parası ile Guarin'i alacaklar.Basketboldan sanki ellerini ayaklarını kestiler yine yaşanan son süreçte herhangi bir açıklama yok ne olacak subenin bütçesi nasıl olacak.

Birde bilen yazabilir mi bizim bütçe geçen yıl ne kadardı bu yıl ne kadar.Ve biz bu sene bu bütçe ile Avrupa'nın en  büyük bütçelerinde kaçıncı sıradayız.Ayrıca Efes'in bütçesini bilen var mı?

gecen sezon 28 milyonmus. onumuzdeki sezon  20 milyon
olacak.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #16270 : 15 Haziran 2015, 19:43:10 »

Basketbolu daha çok seviyorum ama asıl bu kulübün göz önünde branşı futboldur ve artık saçmalamayacajsak yatırım yapmak ta gayet mantıklı çünkü para futbolda Dönüyor.. Bu yıl bayan voleybol haric diyelim ki orta Düzey Takım'lar kurduk ama futbola parayı akıtıp şampiyonluk ile birlikte şl'de çeyrek final oynadık bunlar olunca kombine Fenerium futbolcu satışı derken kulüp ayağa kalkar hem futbol aynen başarılı devam eder hem de Helen paralarla 5'te 5 yapmaya başlayıp tekrar amatörlerde bir sene feda ederiz ama eğer doğru hareketlerle dediklerim olursa Fenerbahçe hiçbir branşta durdurulamaz

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #16271 : 15 Haziran 2015, 21:25:54 »
Bizde acayip bir sessizlik var,umarım sonu iyi olur bu sessizliğin.Aklımda birkaç sorun var;
1)Bütçe geçen yıla göre ne kadar olacak?
2)Eğer ki söylendiği gibi bütçe bayağı düşecekse Obradovıcı kalmaya nasıl ikna ettiler?
3)Futbola dünya kadar yatırım yapılacakken Avrupa da bu kadar başarı yakalamış bir branşı nasıl bu kadar ilgisiz bırakabilirler?
4)Transferden önce takımda kimler kalacak,gidecek belli değil hala bu normal mi?
5)Kurulması planlanan takım geçen yıldan iyi mi olacak yoksa daha mı düşük bir seviyede olacak?(Gerçi bu birazda bütçeyle alakalı)
6)Sizce hamle yapmak için geç kaldık mı?
7)Bu forum bile bu kadar durgun hale nasıl geldi,taraftar olarak heyecanımızı kaybetmemize sebep olan şey nedir?
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #16272 : 15 Haziran 2015, 22:35:27 »
bu belirsizlik ortamını bize getiren iki etken var: birincisi öncelikle nba e oyuncuların gitmek istemesi, ikincisi ne olur ne olmaz biz adam alalım gitmek isteyene kapıyı gösteririz diyecek para lüksümüzün olmaması. zekice hareket etmesi lazım takımın bu nedenle suan geride bekliyorlar ki suanda avrupada cok fazla kesinleşmiş transfer de zaten yok hep haberler "anlaşmaya yakın, bitirdi, anlasacak vs vs"  bence sabırlı olmak lazım simdilik.

ama evet bence de burda sessizlik olması insanların ilgisinin kacmaya basladıgını gösterir ki bu da bizim sadece basarı varken destekleyip yokken kenara cekildigimizin bi göstergesidirr. bizim ülkede böyle basarı taraftarı insan o kadar fazla ki kime sorsan insanlar lakers celtics spurs barcelona chelsea bayern münich hayranı...

goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #16273 : 16 Haziran 2015, 00:58:35 »
Goudelock gitti :(
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2015, 00:58:55 Gönderen: Cengizao »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16274 : 16 Haziran 2015, 12:07:27 »
o gider bu kalır yeni isimler gelir vs vs ..
Zeljko Obradoviç burada , bizler için en büyük güvence o .
Obradoviç olduğu yerde hedef her zaman bellidir. boşuna panik yapılmasın..
hedef yine Fİnal 4 . ve bu seneki ayıbı örtmek için Seneye türkiye şampiyonluğudur ..
2 3 hafta içinde herşey netleşir..
ben ağustos / eylül gibi 2016 Final 4 için Berlin Uçak biletimi alacağım...

tek üzüldüğüm şu ,Obradoviç gibi koçumuz var ama adama bir türlü hazır oyunculardan kurulu bir kadro denk getiremedik,
neyse geçen sene avrupa da hangi takıma versen top 16 dan zor çıkartacak kadroyu Final 4 taşımayı başarmış ( ricky sakatlık faktörü de var ) bir koçumuz var, yine isimler alınacaktır ve kendisi yine çok uğraşacak
hocamın da belli inatları ve kriterleri var, kendisi bu yüzden başarılı zaten ,
yine oyuncular alacak , yine bazı oyuncuları evirecek , çevirecek adam edecek vs vs vs
ekmeğini taştan çıkartacak yine değerli hocam.
yoksa Obradoviç'e sorsan
Nick ve Teodosiç i aynı anda ister zaten kim istemez
« Son Düzenleme: 16 Haziran 2015, 12:12:02 Gönderen: Cem Ağrak »