Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970223 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #630 : 31 Aralık 2013, 17:37:28 »
Bobby dixon transferi büyük fiyasko olurdu zaten.Sebepleride apaçık.Eğer o bölgeye birisini alacaksak hatta bonservis verip alacaksak bu isim boby dixon olamaz kesinlikle bunu bir karşıyakalı ve bobby dixonun birçok maçını izleyen birisi olarak söylüyorum.Euroleague sertliğinde 1.75lik bobby dixon kafasını yukarı kaldıramaz

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #631 : 31 Aralık 2013, 17:54:02 »
Emiliano fazla çakal. Transfer vb. haberlerde en çok Türk'leri ilgilendiren konuların popüler olduğunu biliyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #632 : 31 Aralık 2013, 17:56:25 »
Emiliano fazla çakal. Transfer vb. haberlerde en çok Türk'leri ilgilendiren konuların popüler olduğunu biliyor.

Emiliano benim dostum ona laf yok :) :)
Ama haklısın zeki/ çakal bizim zaaflarımızı biliyor :) :) ve twitterı güzel kullanıyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #633 : 31 Aralık 2013, 18:00:25 »
Hakan abi bizimkiler Andre Miller istemişler 8)
Ne dersin iş yapar mi burada.
Yaşı başını aldı abi dış şutu iyi değildir sence bizim takımın ağırlığını euroleague sertliğini kaldırabilir mi ? :)

Edit : alışkanlık hakan abj diye yazdım.  Herkese açık yorumum :) :)
« Son Düzenleme: 31 Aralık 2013, 18:01:12 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #634 : 31 Aralık 2013, 18:08:25 »
Hakan abi bizimkiler Andre Miller istemişler 8)
Ne dersin iş yapar mi burada.
Yaşı başını aldı abi dış şutu iyi değildir sence bizim takımın ağırlığını euroleague sertliğini kaldırabilir mi ? :)

Edit : alışkanlık hakan abj diye yazdım.  Herkese açık yorumum :) :)
Cem abi andre miller konusunda ciddisin demi ? Acayip sevinirim.Daha öncedende yazmıştım avrupada alınabilecek oyuncu az.D-leagueden ne kadar katkı vereceği belirsiz birini almak yerine tecrübeli nba tozu yutmuş bizi yarım dönem götürüp seneye koltuğu teo'ya devredebilecek birini alalım diye.Andre Miller bu tanımın vucut bulmuş hali umarım olur :)

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #635 : 31 Aralık 2013, 18:42:08 »
Andre Miller gelmez buralara. Evet bu sezon Denver'da çok da iyi değil. Pek onun istediği bir sistem de yok ama hala NBA'de fazlasıyla alıcısı olan bir oyuncu.. Bugün takasını istese bir çok takım Miller'i ister. Sen böyle bir adamı kontratı devam ederken, alamazsın da. Denver serbest bırakırsa, bir çok takım zaten kontrat önerir. Hele hele bunlardan biri şampiyonluğa oynayan bir takım olursa, adam direk oraya gider. Böyle 6 aylık bir maceraya filan kalkmaz.

Ha gelse bile ben düşünüldüğü kadar sisteme adapte olabileceğini düşünmüyorum..
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #636 : 31 Aralık 2013, 18:42:39 »
Andre Miller eğer James Gist döneminde gelseydi kesinlikle Gist'i Avrupanın en popüler 4 numarası yapar, belki ona NBA kapılarını açardı. Zamanında Saras'ın Macea Boston'a NBA kapısını açması misali... :D

Andre Miller çok iyi bir orta mesafe şutuna sahiptir. Her ne kadar 2 sene önce FIBA'da üçlük çizgisini biraz daha geriye çekmiş olsa da, halen NBA standartlarında orta mesafe sayılır. :D

Miller eğer kafasında basketbolu bitirmediyse ve oynamak isterse katkı verir, kesinlikle çok iyi katkı verir. Biliyorsun, geçen sene Andre Miller diye az dil dökmedim. "Ya Papaolukas, ya Andre Miller" moduna bağlanmıştım.

Fakat Miller'ın geleceğini sanmam. Kazanacağı kadar kazanmış, sanırım benle yaşıt, devr-i zamanında NBA asist kralı olmuş, bu saatten sonra neyi ispatlamaya ve niye gelsin?

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #637 : 31 Aralık 2013, 19:09:53 »
Fikir merak ettim sadece :)
Gelmez abi

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #638 : 31 Aralık 2013, 19:32:12 »
Dixon mevzusunda Dixon'ın bizde 7.yabancı olmayı kabul etmediğini duydum bende bonservisten ziyade temel sorun bu deniliyor.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #639 : 31 Aralık 2013, 19:33:03 »
Dixon mevzusunda Dixon'ın bizde 7.yabancı olmayı kabul etmediğini duydum bende bonservisten ziyade temel sorun bu deniliyor.

Hoşgeldin :)

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #640 : 31 Aralık 2013, 19:36:05 »

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #641 : 31 Aralık 2013, 21:38:41 »
Yanlış hatırlamıyorsam 3 sene önce bugün saras transferi açıklanmıştı.Güzel bir yılbaşı hediyesiydi belki bugünde bir yılbaşı hediyesi gelebilir :)

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #642 : 01 Ocak 2014, 16:13:35 »
Olympiacos idarecileri bu işi bilmiyor.
Law sakatlandı diye gidip transfer yapmışlar takımlarına.
Ne gerek vardı halbuki, kadromuz yeterli deyip devam etmeleri lazımdı...

2 yıl önce de durduk yere Law-Dorsey takviyesi yapmıştılar sezon ortası.
O takviyeler sayesinde 2 yıl üst üste şampiyon oldular ama boşa para harcamaya gerek yoktu...

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #643 : 01 Ocak 2014, 16:59:46 »
Obradovic işi bilmiyor. O yüzden devre arası takviye yapmayarak 8 Euroleague şampiyonluğu , 11 Yunanistan ligi şampiyonluğu , 2 saporta kupası , Avrupa şampiyonluğu ve dünya şampiyonluğu kazandı.

Obradovic gerek yok diyorsa gerek yoktur. Her transfer takımı bir üst seviyeye taşısaydı geçen sene şampiyon biz olurduk. Hayır , insan başına gelenlerden biraz ders alır. Son yıllarda alınan oyuncular belli işte devre arasında. Tripkovic , Morris Finley , Bremer.

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #644 : 01 Ocak 2014, 17:53:29 »
Obradovic işi bilmiyor. O yüzden devre arası takviye yapmayarak 8 Euroleague şampiyonluğu , 11 Yunanistan ligi şampiyonluğu , 2 saporta kupası , Avrupa şampiyonluğu ve dünya şampiyonluğu kazandı.

Obradovic gerek yok diyorsa gerek yoktur. Her transfer takımı bir üst seviyeye taşısaydı geçen sene şampiyon biz olurduk. Hayır , insan başına gelenlerden biraz ders alır. Son yıllarda alınan oyuncular belli işte devre arasında. Tripkovic , Morris Finley , Bremer.

dişe sürülecek bir mesaj değil bu, içerikle ilgili verecek cevabım yok o yüzden.
üslubuna sinir oluyorum, bir daha benimle dialog veya monoloğa girmezsen sevinirim.
bi zahmet engelle, durduk yere ne beni sinir et, ne de forum ahalisinin kafasını şişirelim gereksiz tartışmalarla.
iyi forumlar...