Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970585 defa)

0 Üye ve 82 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16545 : 21 Haziran 2015, 22:42:26 »
Çok açık yüreklilikle söylüyorum Dixon'ı Calathes'e tercih ederim. İlla şut atamayan oyun kurucu transfer edilecekse Bo'yu alalım tekrar. Bo'nun gönderilme sebebi şut atamamasıydı zaten Calathes şut konusunda Bo'ya rahmet okutur.

Çevrimdışı bugra

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16546 : 21 Haziran 2015, 22:46:08 »
Bjelica gidiyor, 4 numaraya onun kadar yaratıcı isim bulmak zor. Dolayısıyla Sloukas ve Dixon bu anlamda doğru isimler. Sloukas'ın oyun görüşü iyi, Dixon bire birde iyi şutu var en önemlisi de lider karakterli.

Bence bu yaz en önemli hamlelerden biri de 3 numara mevzusu. Markoishvili olmaz mı ? Ne düşünüyorsunuz ? Biraz daha kendi şutunu yaratabilen bir oyuncu mu bizim için daha ideal olur ?

Çevrimdışı lancelot

• Üye
  • Yer: lefkoşa
« Yanıtla #16547 : 21 Haziran 2015, 22:49:14 »
dixonla ilgili tek tereddütüm 15-22 dakika ne vereceği 33-35 dakika ortalamayla oynadığını göz önünde bulundurursak

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16548 : 21 Haziran 2015, 22:50:39 »
ksk dixon için 700 bin euro'ya kadar çıkmışsa bence Ksk'de kalır bize gelmez.
ksk'nin euroleague ihtimali de var , hem ufuk'la dixon arasında antrenör-oyuncu ilişkisinden daha fazlası var , ufuk kal dese dixon kalır.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16549 : 21 Haziran 2015, 22:52:49 »
Bjelica gidiyor, 4 numaraya onun kadar yaratıcı isim bulmak zor. Dolayısıyla Sloukas ve Dixon bu anlamda doğru isimler. Sloukas'ın oyun görüşü iyi, Dixon bire birde iyi şutu var en önemlisi de lider karakterli.

Bence bu yaz en önemli hamlelerden biri de 3 numara mevzusu. Markoishvili olmaz mı ? Ne düşünüyorsunuz ? Biraz daha kendi şutunu yaratabilen bir oyuncu mu bizim için daha ideal olur ?
bugra'm
marko  gecen sene 2 senelik imzaladı.  Cska ile ..
baska isim alalaim kardeşim :)

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16550 : 21 Haziran 2015, 22:53:06 »
ksk dixon için 700 bin euro'ya kadar çıkmışsa bence Ksk'de kalır bize gelmez.
ksk'nin euroleague ihtimali de var , hem ufuk'la dixon arasında antrenör-oyuncu ilişkisinden daha fazlası var , ufuk kal dese dixon kalır.
dixon geldi bile...

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #16551 : 21 Haziran 2015, 22:54:39 »
bugra'm
marko  gecen sene 2 senelik imzaladı.  Cska ile ..
baska isim alalaim kardeşim :)

evet abi ben 1 yıl diye hatırlıyordum, şimdi kontrol ettim 2'ymiş. Opsiyon filan olabilir mi ? Çünkü bir kaç yerde serbest kalacak diye okudum.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16552 : 21 Haziran 2015, 22:55:56 »
geçen seneden kendi isteğiyle ayrılan tek oyuncu nemanja. nemanja gidiyor diye tüm takımımı değiştiriyoruz. oğuzu tutmak isteseydik pekala bizde kalabilirdi aynı şekilde semih, bu oyuncuları da gönderip duşan cantekin'i alıyormuşuz. dixon sistem adamı mı çok soru işareti. dixon hocanın tercihleri arasında memnun kalarak yaptığı transfer kesinlikle olmaz. resmi açıklama da yok. hayırlısı olsun

Çevrimdışı İbrahim Awwad

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16553 : 21 Haziran 2015, 22:57:33 »

Ksk 700 teklif etmis gs 900 sen 1.1 e alıyorsun.  Turk oyuncu sorunun var. Netesinden bakarsan çok iyi is.

Benim anlamadığım da bu zaten. KSK ve GS'den daha fazla teklif edince mi bize geliyor?

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #16554 : 21 Haziran 2015, 22:58:16 »
abi atlet kisayi ne yapacahiz cidden soruyorum. Yetenekli olmadiktan sonra
atlet diyeceğimiz tüm rakipleri yedik bitirsik gecen sene
Bu cevabın geleceğini tahmin ediyordum :) hickman çok atlet bir adam değildi ama savunma anlamında çok şey değiştiriyordu bence. Öte yandan atlet bir kısayı, geçen seneki eksiğimiz olarak da görüyorum. Belki elimizde savunmacı, cirkef, bir kısa olsa şampiyon olacaktık  :)

Bu vesile ile sevgiler, çok olmuştu yazmayali  :)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #16555 : 21 Haziran 2015, 23:06:42 »
Benim anlamadığım da bu zaten. KSK ve GS'den daha fazla teklif edince mi bize geliyor?

Geç yaştan sonra parlayan bir adamın parayı ve cukkayı düşünmesi kadar doğal bir şey olamaz. Taraftar vs. gibi idealistlik yapacak hali yok :)

Çevrimdışı Undisclosed Desires

• Üye
  • Yer: İstanbul-İzmir
« Yanıtla #16556 : 21 Haziran 2015, 23:17:46 »
Emir gidiyor mu yoksa Emir ve Dixon kadroda tutulup ikisinden biri 12 kisilik kadroda olmak uzere yerli mi sayilacaklar bir donem bayan baskette oldugu gibi.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16557 : 21 Haziran 2015, 23:35:29 »

bu Bi arz talep meselesidir
ticaret böyledir.
Ksk den 2015 senesinde kaca oynadığı bizo kimseyi ilgilendirmez
450 bine oynuyordu simdi niye böyle demek. Düz mantık
dünya böyle değil. Önemli olan 1.1 usd nin senim bütçe içindeki yeri nedir. YadYa dixon ggibi Yerli adami 1.1 e almak takdirlik

Oguz istense tutulabilor denmis
dacka 1.3 veya 1.2 milyon euro teklif etmiş... nasil tutacaksin ? Birde ne gereği var tutmanın

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16558 : 21 Haziran 2015, 23:36:47 »
Bu cevabın geleceğini tahmin ediyordum :) hickman çok atlet bir adam değildi ama savunma anlamında çok şey değiştiriyordu bence. Öte yandan atlet bir kısayı, geçen seneki eksiğimiz olarak da görüyorum. Belki elimizde savunmacı, cirkef, bir kısa olsa şampiyon olacaktık  :)

Bu vesile ile sevgiler, çok olmuştu yazmayali  :)

Sent from my LG-D802 using Tapatalk

yabancı sınırı olmazsa bende seninle ayni kafadayim
 Ama olasi Solukas hamlesi savunma anlaminda çok iyi olur. Çok çok iyi savunmaci
ricky de keza bogdan aynen. Işte alinacak diğer kisa yabancı rolü ve kapasitesi burda önemli olacaktır
selamlae dostum

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16559 : 21 Haziran 2015, 23:37:34 »
Bugra emin değilim ama 2 senelik diye biliyorum ben marko sözleşmesini
cska çıkmazsa kontrattan marko.bi yere gidemez bence