Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970531 defa)

0 Üye ve 73 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #16740 : 22 Haziran 2015, 19:39:28 »
Sanmjyorum Abi
Tavares'i NBA takimLarin isteyeceğini
kala kala Tavares'e mi kaldilar.
Umarim bizde almayiz. Zoric tercihimdir

Kardeşim o değil de bu yorumu yazan kör olurrrr ;D bizim zoricten kurtulup böyle bi adama ihtiyacımız var
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 19:40:21 Gönderen: samuraiX »
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı GoFBahceGo

• Üye
« Yanıtla #16741 : 22 Haziran 2015, 19:40:48 »
Reise guveniyoruz
« Son Düzenleme: 22 Haziran 2015, 21:18:22 Gönderen: GoFBahceGo »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #16742 : 22 Haziran 2015, 19:42:42 »
o boyla normal ama her şartta zoric'ten iyidir abi..en azından rakibin guardına bile box out yapamayan bir pivotumuz olmayacak artık...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #16743 : 22 Haziran 2015, 19:44:40 »
Sanmjyorum Abi
Tavares'i NBA takimLarin isteyeceğini
kala kala Tavares'e mi kaldilar.
Umarim bizde almayiz. Zoric tercihimdir

sen sanmiyorsun ama hawks saniyor iste problem burda , bilgi sahibi olmadan fikir sahibi oluyorsun.
amac ne anlamadim bu tarz uc yorumlar yapmaya , zoric > tavares diyorsun yani dogru mu anladim ?
ya her turlu tartismaya , fikir alisverisine varim da su tarz ilgi cekmeye yonelik uc yorumlara deli oluyorum.
al bu da link belki dikkatini ceker, biz haric hangi takimlar almak istiyor tavares'i
http://www.peachtreehoops.com/2015/5/8/8573215/walter-tavares-atlanta-hawks-barcelona-madrid-fenerbahce

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16744 : 22 Haziran 2015, 20:01:37 »
hayir mesele o degil mesele senin gibi iki uc kisi daha tavares'e cop muamalesi yapsa algi olusacak , yarin obirgun alirsak bok atacaklar ala ala tavares'i mi aldik diye
cidden soruyorum bak samimi olarak , kac kez gran canaria maci izledin ? mesela kazan ve finaldeki ximki serisini izledin mi ?
izlediysen ortaligin anasini belliyordu tavares begenmeme ihtimalin yok onun icin soruyorum.
ha izlemediysen burda detayli analiz var https://www.youtube.com/watch?v=ShQ1pUJsdcU
artilari eksileri hersey anlatilmis..ben tavares'in en iyi pivot oldugunu soylemiyorum, lakin 2.21'lik her hangi bir insan evladi bile zoric'den fazla katki verir.
biraz sert girdim kusuruma bakma

Çevrimdışı bugrauskass

• Üye
  • Milosssssssssssss
« Yanıtla #16745 : 22 Haziran 2015, 20:08:23 »
Tavares dominant adam ama asıl soru şu üst seviyede ne yapacağı. Adam 3- 4 yıldır oynuyor basketbol. Boban bile aralıklarla olsa da 4-5 yıl oynadı Euroleague'de Tavares'in en elit seviyesi Eurocup ki oranın hali de belli.

Tavares kumardır reis isterse oynar.

Şimdi ama Kuric'de öyle diyenler olabilir ... Ama kısa isimler için seviye farkını kapama daha kolay diye düşünüyorum. Bknz : Reggie Redding.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #16746 : 22 Haziran 2015, 20:09:33 »
Gencler sakin olunn :) zoric itin biyerine sokulcak adam degil bence de ama su takıma zoricten öte bir pivot lazım ki tavares de bu işi pekala görür. Hani evet savunmada eksiklikleri olabilir (ki tecrübeyle ve zocla kapanır) hücumu kısıtlı olabilir(ki p&r oynaması, off rebde yeterli katkısı bize bjelica kalırsa fazlasıyla yeterli olur) ama zoricin bize verebileceklerinden cok daha fazlasını, daha da önemlisi bize gerekenleri verebilir. Bence makul bi hareket olabilir ama yazdıgım gibi şutör bi pf olmalı cünkü kendisi ne sırtı dönük oynuyor basarılı bi şekilde, ne de şutuna güveniyor.... 
goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #16747 : 22 Haziran 2015, 20:22:19 »
Tavares dominant adam ama asıl soru şu üst seviyede ne yapacağı. Adam 3- 4 yıldır oynuyor basketbol. Boban bile aralıklarla olsa da 4-5 yıl oynadı Euroleague'de Tavares'in en elit seviyesi Eurocup ki oranın hali de belli.

Tavares kumardır reis isterse oynar.

Şimdi ama Kuric'de öyle diyenler olabilir ... Ama kısa isimler için seviye farkını kapama daha kolay diye düşünüyorum. Bknz : Reggie Redding.

kardes yanlis anlamazsan bi soru sorucam , ergin ataman'in muhtemelen bizi ipekcide yendikleri macdan sonraki resmini koymussun
gs'li misin yoksa ergin atamana sempatin mi var ?

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #16748 : 22 Haziran 2015, 20:31:48 »
Emir bizde büyüdüğü için midir hep bir duygusallık vardır taraftarla arasında yerli sayılması da cabası ...

Baştan dixon için gönderilmesine karşıydım ama şöyle düşününce oğuz emir yıllardır en yumuşak oyuncularımız olmuştu.

Savunma temelli olmayan gou yu yollayan reis için emirin şutlanması normal sanki.

Kendisine daçka da başarılar dileyelim.
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı bugrauskass

• Üye
  • Milosssssssssssss
« Yanıtla #16749 : 22 Haziran 2015, 20:33:14 »
kardes yanlis anlamazsan bi soru sorucam , ergin ataman'in muhtemelen bizi ipekcide yendikleri macdan sonraki resmini koymussun
gs'li misin yoksa ergin atamana sempatin mi var ?

Gs'liyim. Sempatim var. Bu forumda çoğunluktan küfürde yerim mesele değil. Maksadım Basketbol konuşmak zaten beni bilen abilerim de bilir.

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #16750 : 22 Haziran 2015, 20:35:47 »
Gs'liyim. Sempatim var. Bu forumda çoğunluktan küfürde yerim mesele değil. Maksadım Basketbol konuşmak zaten beni bilen abilerim de bilir.

Gs lı olman sorun değil elbette ama rica edeceğim o profil fotosunu değiştir.Çoğu kişide ricacı olacaktır herhalde.

Çevrimdışı bugrauskass

• Üye
  • Milosssssssssssss
« Yanıtla #16751 : 22 Haziran 2015, 20:38:05 »
Gs lı olman sorun değil elbette ama rica edeceğim o profil fotosunu değiştir.Çoğu kişide ricacı olacaktır herhalde.

İş çoğuluğa kalmasın değiştiririm. Problem değil.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #16752 : 22 Haziran 2015, 20:47:45 »
kafa mı buluyon bizle? Ergin harici foton yok mu
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #16753 : 22 Haziran 2015, 20:48:12 »
dixon transferi, oğuz ve semihin ikisinin birden ayrılma ihtimali, goudelock ın gönderilmesi, emirin kendisinden beş yaş daha yaşlı f4 hedefleyen hiçbir takımın sistem kuracağım değiştireceğim diyen hiçbir takımın transfer etmeyeceği oyuncuya tercih edilmesi, geçen senenin altında kadro kuruluyor

Çevrimdışı Leggenda di Trieste

• Üye
  • Yer: Pendik
« Yanıtla #16754 : 22 Haziran 2015, 20:50:17 »
Foto özelinde değildi benimkisi.
Kardeşim sen iyi bir arkadaşsın biliyorum da o Gs elemanının burada olmayacağını bilmen lazım.
Tam tersini düşün.
Twitterdaki jasikevicius fotonu koy mesela.