Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970260 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #17640 : 08 Temmuz 2015, 23:56:35 »
goudelock'un yollanması sportif bir karar değil.
ne diyecekdi ömer onan ? kritik maç öncesi bara gitti diye gönderdik mi deseydi ?
gou'nun gönderilmesi üzerine yapılan eleştirileri ben doğru bulmuyorum.
transfer sezonu sonunda yerine kimseyi bulamasak bile gou'nun gitmesi doğru karardır.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #17641 : 09 Temmuz 2015, 00:08:49 »
ne diyecekdi ömer onan ? kritik maç öncesi bara gitti diye gönderdik mi deseydi ?
transfer sezonu sonunda yerine kimseyi bulamasak bile gou'nun gitmesi doğru karardır.
Gou olayını çok iyi özetlemişsin,aynen katılıyorum sana.Çunku yollanma sebebi tamamen Bar olayı
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #17642 : 09 Temmuz 2015, 00:43:13 »
olmayacak işler peşinde oyalanıyoruz j.anderson ve weems in nba yapacağı çok bariz değil miydi?

Hackett için şimdi de olimpiyakos haberleri çıktı , brooks  için bizimkiler buyout vermezler. Avrupada hiç mi oyuncu yok summer league kovalıyoruz arkadaş !
Şapkadan nasıl tavşan çıkacak. merakla bekliyoruz  :-\
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Civa

• Üye
  • Yer: Usa
  • Arif
    • twitter.com/arifcakir13
« Yanıtla #17643 : 09 Temmuz 2015, 01:20:20 »

Ben de bir ceza verilmesi taraftarıyım ama ilk vukatta adam gönderlmez ve ben sadece bar olayından gönderildiğini sanmıyorum. Yok birden fazla vukatı varsa onu bilemem kinsey gibi.

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #17644 : 09 Temmuz 2015, 02:06:23 »
Jeff Taylor gelse birde uzun olarak da Teletovic-Bargnani-Freeland-Randolph-Datome bunların içinden 2 tanesi gelse tamamdır.Yalnız inşallah 4 numarada Teletovic olur.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #17645 : 09 Temmuz 2015, 03:12:18 »
Bu gidişle 3 numara falan alınmayacak bence en sonunda emiri yabancı olarak kullanıcaz

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #17646 : 09 Temmuz 2015, 09:17:12 »
Hiç adam bulamıyorsak voleybol takımı gibi enteresan bir kadroyla başlayalım transfer bütçesini seneye saklayıp gelecek yılın bütçesine ekleyelim  :P

Çevrimdışı Besim

• Üye
  • Yer: Londra
« Yanıtla #17647 : 09 Temmuz 2015, 09:51:47 »
Gou olayını çok iyi özetlemişsin,aynen katılıyorum sana.Çunku yollanma sebebi tamamen Bar olayı

Emin, Murat...  Nereden biliyorsunuz sportif olmadigini?  Bence yaniliyorsunuz.  Sahsi fikrime gore, tek bir vukuatla oyuncu gonderilmez.  Eger tek bir vukuatla oyuncu gonderilse, Emir iki senedir farkli bir takimda oynuyor olurdu.  Goudelock'in gonderilme sebebinin tamamen savunma zaafiyeti olduguna inaniyorum. 

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #17648 : 09 Temmuz 2015, 09:55:56 »
McLean de gitti
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
« Yanıtla #17649 : 09 Temmuz 2015, 13:45:54 »
Emin, Murat...  Nereden biliyorsunuz sportif olmadigini?  Bence yaniliyorsunuz.  Sahsi fikrime gore, tek bir vukuatla oyuncu gonderilmez.  Eger tek bir vukuatla oyuncu gonderilse, Emir iki senedir farkli bir takimda oynuyor olurdu.  Goudelock'in gonderilme sebebinin tamamen savunma zaafiyeti olduguna inaniyorum. 
Abi daha final four dan once Gou dan ne kadar memnun olduğunu belirtti koç.Sene başından beridir takımda en beğendiği ve en güvendiği oyuncuydu.
Vukuat olayına gelınce belki sezonun ortasında boyle bır hareket yapmış olsa,affedılebılırdı ama play off ta ozellıkle elendıgımız bır seride Obradovıc den gizli bir şekilde kampı terkedip,bara gidip eğleniyorsan onun seni affetmiyceğini bilirsin.Yani hepimiz tanıyoruz Zoc'u abi bu hareketi yapan kim olursa olsun affetmez,bir yanı çok profesyonel ama diğer yanı resmen senin benim gibi taraftar modunda.Panathinaikos da gorev alırken de böyleydi.

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
« Yanıtla #17650 : 09 Temmuz 2015, 14:50:41 »
Ömer Onan : 10 gün içinde bitiririz transferleri .

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #17651 : 09 Temmuz 2015, 16:01:35 »
Abi daha final four dan once Gou dan ne kadar memnun olduğunu belirtti koç.Sene başından beridir takımda en beğendiği ve en güvendiği oyuncuydu.
Vukuat olayına gelınce belki sezonun ortasında boyle bır hareket yapmış olsa,affedılebılırdı ama play off ta ozellıkle elendıgımız bır seride Obradovıc den gizli bir şekilde kampı terkedip,bara gidip eğleniyorsan onun seni affetmiyceğini bilirsin.Yani hepimiz tanıyoruz Zoc'u abi bu hareketi yapan kim olursa olsun affetmez,bir yanı çok profesyonel ama diğer yanı resmen senin benim gibi taraftar modunda.Panathinaikos da gorev alırken de böyleydi.

Murat, orasi oyle de, bence Final Four ve Turkiye'deki GS ve Karsiyaka maclarindan sonra daha defansif ve savasan takim yaratma hususunda nihai karari verdigini dusunuyorum.  Yani Omer Onan'in aciklamalari dogruyu yansitiyor.  Yoksa, sadece tek bir vukuat dahilinde oyuncu gonderilmez.  Hele Goudelock gibi biri hic gonderilmez. 

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #17652 : 09 Temmuz 2015, 17:23:54 »
Murat, orasi oyle de, bence Final Four ve Turkiye'deki GS ve Karsiyaka maclarindan sonra daha defansif ve savasan takim yaratma hususunda nihai karari verdigini dusunuyorum.  Yani Omer Onan'in aciklamalari dogruyu yansitiyor.  Yoksa, sadece tek bir vukuat dahilinde oyuncu gonderilmez.  Hele Goudelock gibi biri hic gonderilmez.

kesinlikle sportif bir karar olmadığını düşünüyorum. sadece sportif olarak bakılıyorsa artıları eksilerinin çok önünde. böyle bir oyuncu sportif olarak üstüne para vererek gönderilmez. yaptığımız transferler ve hedeflediğimiz oyuncuların kalitesi ve özelliklerine de bakınca bunu çok net görebiliriz.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #17653 : 09 Temmuz 2015, 17:33:32 »
cska beklenildiği gibi freeland ile anlaşmış. :(
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı Besim

• Üye
« Yanıtla #17654 : 09 Temmuz 2015, 17:48:08 »
kesinlikle sportif bir karar olmadığını düşünüyorum. sadece sportif olarak bakılıyorsa artıları eksilerinin çok önünde. böyle bir oyuncu sportif olarak üstüne para vererek gönderilmez. yaptığımız transferler ve hedeflediğimiz oyuncuların kalitesi ve özelliklerine de bakınca bunu çok net görebiliriz.

Defansif yonu guclu; savasan bir takim yaratmak istiyorsan, Goudelock'i gondereceksin.  Ben en buyuk hayrani olarak soyluyorum bunu.  Gayet sportif bir karar da olabilir.