Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970569 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Jason Bourne

• Üye
  • Yer: istanbul
    • okanc14
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #17865 : 14 Temmuz 2015, 16:32:55 »
Lütfen Emir gitsin artık net bir oyuncuya ihtiyacımız var.Yabancı hakkımız Emir ile çöp olmasın.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • KendoKamae
« Yanıtla #17866 : 14 Temmuz 2015, 16:42:17 »
o seride 20 sayı ortalama yapan pargo değildi, bire birleriyle savunmamızın içinden geçmedi. haklısın.

senin derdini argo kullanmadan terbiyesizlik yapmadan anlatma kabiliyetin var mı yoksa senle de bu şekilde mi konuşulması gerekiyor?

İçten geçme, ........ bırakmalar ve diğer mide bulandırıcı yorumlarını okumaktan sıkıldım.

burada herkes muhallebi çocuğu efendi efendi yazıyor, bir sen delikanlısın değil mi? Siktir etmiyorlar diye de kendini adam zannediyorsun. kaç yaşındasın, ismin cismin ne, necisin bunları bile yazamayan delikanlı. Bence de

HAdi eyvallah
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı Zeljko Obradovic

• Üye
  • Yer: Aydın
« Yanıtla #17867 : 14 Temmuz 2015, 16:44:36 »
senin derdini argo kullanmadan terbiyesizlik yapmadan anlatma kabiliyetin var mı yoksa senle de bu şekilde mi konuşulması gerekiyor?

İçten geçme, ........ bırakmalar ve diğer mide bulandırıcı yorumlarını okumaktan sıkıldım.

burada herkes muhallebi çocuğu efendi efendi yazıyor, bir sen delikanlısın değil mi? Siktir etmiyorlar diye de kendini adam zannediyorsun. kaç yaşındasın, ismin cismin ne, necisin bunları bile yazamayan delikanlı. Bence de

HAdi eyvallah

Profil fotoğrafı çoğu şeyi anlatıyor zaten hocam.

Çevrimdışı ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #17868 : 14 Temmuz 2015, 16:57:05 »
karşıyaka'nın bizi elemesini atletizme bağladığım anlamını çıkaran birine ne cevap vereyim ki...

Hocam valla ben hiçbir anlam çıkartamıyorum senin söylediklerinden. Birşey söylüyorsun, mesela "karşıyaka bizi atletizmiyle ........ bıraktı" (gene yanlış anlamıyorsam "özür diliyorum" s.... bıraktı demek istiyorsun"), sonrada bizi elemelerini atletizme bağlamadım diyorsun. Diğer mesajlarındada beni bu şekşlde çok ikşlemde bıraktın.
Rica ediyorum, üstü kapalı yazma, anlayamıyoruz, en azından ben anlayamıyorum.
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2015, 17:01:46 Gönderen: Cem Ağrak »

Çevrimdışı dr_tylerr

• Üye
  • Yer: Ankara
  • Kaptan orta kapı
« Yanıtla #17869 : 14 Temmuz 2015, 16:57:45 »

HAdi eyvallah
Okan hardcore yapmissin cigerim diyecem ama kufur sayiliyor mu?Adminlere sesleniyorum burdan😂

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #17870 : 14 Temmuz 2015, 17:36:39 »
karşıyaka'nın bizi elemesini atletizme bağladığım anlamını çıkaran birine ne cevap vereyim ki...
.

'weems, anderson, rudy gibi adamları bire birde savunacak oyuncu kalinic mi'  demişsin. 'savunma yönünden bizim rotasyonu eleştirmek şov bence' deyince okuduğunu anlamak bu kadar mı zor diyorsun.

Karşıyaka atletizmiyle bizi bilmem ne yaptı diyorsun, sonra elenmemizi atletizme bağlamadım diyorsun.

Yazdığını anlamak bu kadar mı zor ki...
« Son Düzenleme: 14 Temmuz 2015, 17:44:14 Gönderen: finkployd »

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #17871 : 14 Temmuz 2015, 17:53:21 »
Fenerbahçe’nin yeni transferi Gigi Datome, ilk açıklamalarını İtalyan medyasına yaptı.

La Gazetta Dello Sport’a konuşan İtalyan yıldız, Fenerbahçe’nin verdiği rolün kararında belirleyici olduğunu söyledi.

Datome, "Serbest oyuncuydum ve yüksek seviyede oynayan, önemli hedefleri olan bir takımda ciddi bir rol arıyordum. Hem NBA hem de Avrupa’dan teklifler aldım. Kararımı Fenerbahçe’den yana kullandım çünkü aradığım tüm özelliklere sahipti. Geçen yıl Final Four’a kaldılar ve başarıya açlar. Her kupayı kazanmak istiyorlar. Bana da burada önemli bir rol verdikleri için teklifi kabul ettim. Milano ile ciddi görüşmelerim oldu. Ancak şuanda kariyerim için en doğru yer Fenerbahçe’ydi. NBA’de de teklifler vardı ancak istediğim rolün garantisini vermediler. Fenerbahçe hedefleri için süper istekli durumdalar. Gherardini ile görüşmemde beni ikna etmek için fazla çaba sarfetmedi. Aynı dilde konuşmamızın avantajını yaşadık. Daha önce onunla çalışmadım. Ama Bargnani kendisi için çok güzel şeyler söyledi. Obradovic ile geçen hafta telefonda görüştüm. Beni takımında görmek istediğini ve önemli hedefleri olduğunu söyledi. Obradovic sizi aradığında o teklifi çok ciddiye almak gerekir" diye konuştu.

Çevrimdışı samuraiX

• Üye
  • Yer: izmir
    • @oguzbsrdm
« Yanıtla #17872 : 14 Temmuz 2015, 18:58:18 »
ortalık cok karısmıs ya buralarrr  :o neyse daha bi pota altı bi de emir kaldı heralde...

yalnız sloukas bogdan kalinic datome vesely iyi gibi 5 olarak ama daha bi c tercih ederim orası ayrı vesely datome ve c yerine ucana kacana vurmaya girer antic de kafa karıstırmaya rakipleri cirkinlikle korkutmaya ;D hadi bakalım kaldı bi c sonra konusalım güzelce...

goodbye jules we never forget U!!

Çevrimdışı drazan petroviç

• Üye
  • Yer: turkiye
« Yanıtla #17873 : 14 Temmuz 2015, 19:10:21 »
Bogdanoviç -kaliniç
detome- hidayet
2-3-4 pozisyonlarının çok yakınlaşmasını sağlıyor
 antiç -vesely 4-5 geçişkenliği de çok iyi
4-5i çok iyi  oynayabilen  bir oyuncu daha alınır diye düşünüyorum,

Kalinic çok ön plana çıkmadan takım için komlpe bir oyuncu özellikle savunması çok iyi,

3 numaraya kalinic ve hidayet gelecek büyük ihtimalle

Çevrimdışı sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #17874 : 14 Temmuz 2015, 19:14:48 »
Bu arada buraların en çok konuşulan oyuncusu bi çoğumuzun kalbinde taht kuran goudelock çin e transfer olmuş
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #17875 : 14 Temmuz 2015, 19:55:51 »
Çin nedir ya??

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #17876 : 14 Temmuz 2015, 20:01:21 »
Sloukas kalinic Bogdan hickman aşırı atlet bir Dörtlü olmayabilir ama savunmada atletizm açısından çok bir sıkıntı Yaşamaz Allah aşkına Avrupa'da kaliniç ten daha atlet kaç tane beyaz oyuncu varki çok atletizm istiyorsanız 4 5 tane zenci amerikalıyı almanız lazım o zaman da başka sorunlar oluyor illaki sıkıntı aranırsa her türlü bulunur

Çevrimdışı bugra

• Üye
« Yanıtla #17877 : 14 Temmuz 2015, 20:27:46 »
Kritik soru şu Kalinic + 2/3 oynayan adam mı ? Kalinic + 4/5 oynayan adam mı ? Aslında cevap sakatlıktan nası döneceği bilinmeyen Hickman'ı da yollayıp ikisini birden almak, ama kontratlar buna her zaman izin vermiyor.
Hickman'ın sağlam döneceğine inanabilsem 2. şıkkı seçerim, şube yönetimi de öyle düşünüyor sanırım.

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #17878 : 14 Temmuz 2015, 20:30:01 »
bu arada Emir güya sezon biter bitmez ameliyat oluyordu, hatta o yüzden performansı düştüydü, milli takıma da gitmemişti
lakin instagram hesabında hastane doktor ameliyat fizik tedavi temalı tek resim yok. aksine paso tatil, gece kulübü falan filan
kariyerini bitiriyor yavaş yavaş
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #17879 : 14 Temmuz 2015, 20:31:12 »
kaliniç yanına katkı alabileceğimiz yerli şart.

Hidayet fiziği ile şuan gelirse çok faydasını görürüz. Ya da birkan olabilir.

kaliniç hidayet
gigi antic barış

Gerçwk bir 5 numara almak lazım ama kim işte ??
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem