Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970547 defa)

0 Üye ve 79 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
  • Yer: ankara
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #18270 : 26 Temmuz 2015, 21:10:55 »
zoriç ten kurtulmuşuz :) , cedevita ile anlaşmış

Çevrimiçi sinanyucel

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya/Alanya
    • sinanycl
« Yanıtla #18271 : 26 Temmuz 2015, 21:28:48 »
egemen ayberk olmaz seviyesine düşmüş ikisi arasında fizik olarak artık pek fark yok.
son şampiyonada da çok güçsüzdü , çalışmamış belli ki , kenan hazır oyuncu ama egemen değil.
ona kalırsa ömer faruk var bizde.

başka site yazsa dediğiniz gibi ben de inanmazdım ama zonebasket yazmışsa demek ki iş ciddi , olur olmaz onu bilemem ama en azından adminlerini biliyoruz bu forumdan , sallamazlar onlar.

Yerli genç uzunlarımızın fiziksel gelişimleri sanki hiç ilerlemiyo gibi geliyo bana. Aklıma ilk gelenlerse emircan ve egemen. Ömer faruk henüz 98 li olduğu için diğerleriyle kıyaslamıyorum, aralarında diğerleriyle 2-3 yaş var. Ama egemen bence o jenerasyonun en özel uzunlarından olabilir avrupa için gelişim sağlarsa, yetenekleri yapabilecekleri bence bayağı fazla.
Tahminim ve şahsi fikrim karşıyakanın bi ilgisi vardır ama ilgiden öteye geçmez diye düşünüyorum. 
Yıkılmayan son kale Fenerbahçe...

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #18272 : 26 Temmuz 2015, 21:51:01 »
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18273 : 26 Temmuz 2015, 22:27:35 »
Yerli genç uzunlarımızın fiziksel gelişimleri sanki hiç ilerlemiyo gibi geliyo bana. Aklıma ilk gelenlerse emircan ve egemen. Ömer faruk henüz 98 li olduğu için diğerleriyle kıyaslamıyorum, aralarında diğerleriyle 2-3 yaş var. Ama egemen bence o jenerasyonun en özel uzunlarından olabilir avrupa için gelişim sağlarsa, yetenekleri yapabilecekleri bence bayağı fazla.
Tahminim ve şahsi fikrim karşıyakanın bi ilgisi vardır ama ilgiden öteye geçmez diye düşünüyorum.

Egemen den hiçbir şey olmaz. Şimdiden havalanmış. Hırvatlarda Zubac diye bir çocuk 97li vardı hatta şu anda U18 şampiyonasında da döktürüyor, Egemen i rezil etmişti. Ömer, Egemen den çok daha büyük bir potansiyel...

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
« Yanıtla #18274 : 26 Temmuz 2015, 23:33:20 »
udoh hayırlı olsun https://mobile.twitter.com/EkpeUdoh/status/625373840869232641

hayırlı olsun sakatlık sorunu olmazsa başarılı olacağına inanıyorum.. sıra üç numara takviyesinde

şuan gönülde ve medyada adı geçenler k-pap, manu, kaliniç

bu arada kenan ın gideceğini sanmıyorum,
« Son Düzenleme: 26 Temmuz 2015, 23:40:16 Gönderen: akıllıdeli »

Çevrimdışı Avanta

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18275 : 26 Temmuz 2015, 23:45:49 »
Hayırlı olsun, yüksek ihtimalle Kalinic ile biter bu iş. 

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
« Yanıtla #18276 : 27 Temmuz 2015, 00:52:30 »
kalinicin bittiğini düşünürsek emin in kadrosu üzerinden bende son olası kadro durumunu kendime göre değerlendireyim...

sloukas-dixon-kenan
bogdan-hickman-melih
kalinic-(bogdan-datome)
veysel-datome-barış
udoh-semih-antiç

bogdan - datome üçten süre alır, antiç - veysel - udoh 4-5 den rakibe göre süreyi paylaşırlar, keşke birkanı da alabilsek efes ten :)

aslında geçtiğimiz yıla göre kadro yapılanmamız bjelica dışında bana daha iyi geliyor, gelenler savunma yapmayı bilen takım oyuncuları

sloukas mı zisis dersek yaşı ve uzun mesafe şutları ile sloukas önde,
dixon mı  gou mu dersek yarı final serisinde gouyu da gördük dixon ıda
emir için artık yeter? euroleague de hangi üç numarayı hakkıyla savundu?
tek soru işareti datome? artı veysel in süresi artacak
5 numara için zoriç ten sonra kimi alsak daha iyi derken udoh artı olumsuz yorumlara rağmen antiç çok iti transfer

forumda kime sorsan nocioni ye burun kıvırır ama f4 real serisinde bize ne yaptığı ortada antiç gibi bir oyuncuda bu takımın ihtiyacımız vardı

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18277 : 27 Temmuz 2015, 05:44:26 »
Obradovic'i seven,hstta bazılarının deyimiyle sıvacısı oluyorum.Ne Dixonmüş arkadaş.Adam gelecek diye bütün yerli rotasyonunu boşalttık arkadaş.Yıllarca Emir'i yerin dibine sokan birisi olarak söylüyorum Dixon için Emir feda edilmez.Hele hele Kenan hiç feda edilmez.Kenan Maccabi serilerinde mükemelmd oynadı.Tam toparlandı dediğimiz anda yerli rotasyonu yine darmadağın.Ne Dixonmış be arkadaş Dixon efendi gelecek diye Kenan ve Emir'i yedik.33 yaşına girecek 1.78'lik Dixon için.Adama Westbrook muamelesi yapıyoruz.Kenan'ın üstüne titreyen Obra Dixon için Kenan'ı yiyecek.Semih,Emir,Oģuz,Kenan.Bari Mekih'te gitsin yerli kalmasın.Dixon 25 26 ysşı da olsa neyse,artık rakip guardlar Dixon oyuna girse yıldiz olsak diye beklerler euroleague maçlarında.Ne Dixonmış be arkadaş

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #18278 : 27 Temmuz 2015, 11:02:48 »
Obradovic'i seven,hstta bazılarının deyimiyle sıvacısı oluyorum.Ne Dixonmüş arkadaş.Adam gelecek diye bütün yerli rotasyonunu boşalttık arkadaş.Yıllarca Emir'i yerin dibine sokan birisi olarak söylüyorum Dixon için Emir feda edilmez.Hele hele Kenan hiç feda edilmez.Kenan Maccabi serilerinde mükemelmd oynadı.Tam toparlandı dediğimiz anda yerli rotasyonu yine darmadağın.Ne Dixonmış be arkadaş Dixon efendi gelecek diye Kenan ve Emir'i yedik.33 yaşına girecek 1.78'lik Dixon için.Adama Westbrook muamelesi yapıyoruz.Kenan'ın üstüne titreyen Obra Dixon için Kenan'ı yiyecek.Semih,Emir,Oģuz,Kenan.Bari Mekih'te gitsin yerli kalmasın.Dixon 25 26 ysşı da olsa neyse,artık rakip guardlar Dixon oyuna girse yıldiz olsak diye beklerler euroleague maçlarında.Ne Dixonmış be arkadaş

ya hocam sanki konuşulmuş her şeyi biliyormuşsunuz gibi yazmışsınız. Dixon ile uzunların ne alakası var ? Kenan için de onu buraya getiren Obra'nın tasarrufudur der geçerim. Kaldı ki Kenan'ın bir yere gittiği yok henüz.

Çevrimdışı akıllıdeli

• Üye
« Yanıtla #18279 : 27 Temmuz 2015, 11:23:58 »

kenan daha bir yere gitmedi asparagas haber... kesinleşsin ondan sonra konuşuruz

dixonu yerin dibine sokuyorsunuz onuda şöyle yapalım istatistik ile konuşalım gou ile karşılaştıralım kimse itiraz etmez sanırım takımın skor gücü, yerini nasıl dolduracağız dediğimiz yıldızımız

neyse savunma zaten gou nun rezilde hucüm performanslarına bakalım dixon ile eşit ortamlarda

33 yaşındaki dixonın yarı final bizim serideki istatistikleri 4 maçta 77 sayı, 18 asist, 12 top çalma, 17 rib, 6 top kaybı...
birde gouya bakalım.. 50 sayı, 9 rib, 4 asist, 1 top çalma 6 top kaybı...turu geçen ksk,

tbl sayı yüzdelerine bakalım genel anlamda, bir iki maçta dalgalanma olabilir gibisinden
dixon serbest 83,7 ikilik 47,7, üçlük 38,6
gou serbest 87,2 ikilik 49,4, üçlük 35,2

anlam veremediğim gouya ağlayanlar bugün dixon a burun kıvıranlar, ortada bir gerçek var dixon bizi de efes i de perişan etti

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18280 : 27 Temmuz 2015, 11:45:47 »
abdullah  59 kere ne dixon mus ne arkadaş demenin mantığı nedir.
Nerden biliyorsun yerki rotasyonu dixon için boşaltılıyor.  Zoc ile mi konustun ?
niye emir den vazgecmiyor sun   6 sayi 3 asist 2milyon udd seni kesiyor mu ...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18281 : 27 Temmuz 2015, 11:46:42 »
Zonebasket olarak aspragas haber yapmayiz görüşme doğru ama son karar ne olur bilinmez

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #18282 : 27 Temmuz 2015, 11:52:37 »
40 yaşındaki Dixon için 82 tane Emir'den vazgeçerim. Emir Preldzic'in vadesi doldu. Kenan kesinlikle kalmalı bence. Hala Avrupa'nın kendi pozisyonundaki en potansiyelli oyuncusu olduğunu düşünüyorum.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #18283 : 27 Temmuz 2015, 11:58:41 »
Zonebasket olarak aspragas haber yapmayiz görüşme doğru ama son karar ne olur bilinmez

hangi konuda bu sozun abi..

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #18284 : 27 Temmuz 2015, 12:01:45 »
ben serhat yada emir'den bir tanesi kalır diyorum....

eger k-pap gelirse alakası yok belki ama semih'in gitme durumu belirir bence..

cunku k-pap, kalinic'e gore daha yakın 4 numaraya...o zaman semih'e bile gerek kalmayabilir, vesely 5 e kayar iyice...ama bu benim fikrim tabii..

hele datome+k-pap aynı anda ilk beste oldugunda bayaa sıkıntı olur rakiplere..