Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970253 defa)

0 Üye ve 88 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #18330 : 27 Temmuz 2015, 20:03:57 »
sekiz yabancılı kadro yetmez. yerli oyunculardan neredeyse tamamen vazgeçilmesi çok büyük yanlış.

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18331 : 27 Temmuz 2015, 20:17:09 »
Emir'e yabancı olarak kadroda tutmak saçma ötesi hamle olur.Dixon için Emir'i harcamakla Emir'i yabancı olarak tutmak arasinda fark var.Emir kalacaksa Dixon yerine yerli olarak kalmalı.İş yine Dixon transferinde bitiyor,özellikle Cem abi kızmasın ama neresinden tutarsan tut Dixon kötü hamle oldu.Dixon transferi bütün yerli rotasyonunu mahvetmek bir yana bütün takım kimyasını bozdu.Kenan gidecekse en azından kiralık gitmeli.Bu arada Maccabi maçında Pargo karşısında Kenan yerine Dixon olsa Pargo Dixon'ın içinden geçerdi.

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #18332 : 27 Temmuz 2015, 20:24:02 »
Emir'e yabancı olarak kadroda tutmak saçma ötesi hamle olur.Dixon için Emir'i harcamakla Emir'i yabancı olarak tutmak arasinda fark var.Emir kalacaksa Dixon yerine yerli olarak kalmalı.İş yine Dixon transferinde bitiyor,özellikle Cem abi kızmasın ama neresinden tutarsan tut Dixon kötü hamle oldu.Dixon transferi bütün yerli rotasyonunu mahvetmek bir yana bütün takım kimyasını bozdu.Kenan gidecekse en azından kiralık gitmeli.Bu arada Maccabi maçında Pargo karşısında Kenan yerine Dixon olsa Pargo Dixon'ın içinden geçerdi.

Kenan falan gönderilirse ligde kim oynayacak çok meraktayım
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2015, 12:05:00 Gönderen: Tyler Khan »

Çevrimdışı Umut

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Berlin
  • Обрадовић: беспрекорна командант
« Yanıtla #18333 : 27 Temmuz 2015, 20:38:14 »
Ahh ahh. Halil Üner çapsızı gelmeseydi takımın başına o sezonun şampiyonu da MVP'si de değişebilirdi.
O şampiyon olan Zalgiris'i ezdiğimiz maçın kaydı halen mevcuttur bende.
O videoyu istesem? :)
Kara deryalarda bir FENERsin!

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #18334 : 27 Temmuz 2015, 20:42:33 »
Gelenler:Dixon,Barış
Gidenler veya gitmesi gündemde olanlar:Emir Oğuz Semih Kenan Serhat

Yerli konusunda nasıl bir planlama var ben de merak ediyorum ben geçen seneki yerli kadrosunu çok yeterli bulmuyordum üstüne takviye lazım diyordum ama şimdi iyice boşalttık Hidayet gelip Semih kalmıyorsa işimiz sıkıntı gibi duruyor.

aynen öyle ömer farukla egehan ligde bile katkı vermez

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #18335 : 27 Temmuz 2015, 20:45:40 »
Obradovic'i seven,hstta bazılarının deyimiyle sıvacısı oluyorum.Ne Dixonmüş arkadaş.Adam gelecek diye bütün yerli rotasyonunu boşalttık arkadaş.Yıllarca Emir'i yerin dibine sokan birisi olarak söylüyorum Dixon için Emir feda edilmez.Hele hele Kenan hiç feda edilmez.Kenan Maccabi serilerinde mükemelmd oynadı.Tam toparlandı dediğimiz anda yerli rotasyonu yine darmadağın.Ne Dixonmış be arkadaş Dixon efendi gelecek diye Kenan ve Emir'i yedik.33 yaşına girecek 1.78'lik Dixon için.Adama Westbrook muamelesi yapıyoruz.Kenan'ın üstüne titreyen Obra Dixon için Kenan'ı yiyecek.Semih,Emir,Oģuz,Kenan.Bari Mekih'te gitsin yerli kalmasın.Dixon 25 26 ysşı da olsa neyse,artık rakip guardlar Dixon oyuna girse yıldiz olsak diye beklerler euroleague maçlarında.Ne Dixonmış be arkadaş

Yerli konusunda çok sıkıntı yaşayacağımızı düşünüyorum ben de maalesef.
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2015, 12:06:23 Gönderen: Tyler Khan »

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #18336 : 27 Temmuz 2015, 20:53:04 »
Yapılan transferler arasında en doğru transfer Dixon transferi. Koç kangrenli bölgeleri şu ana kadar müthiş kesip attı. Sırf yerli diye oyuncu tutulmaz takımda. Ne Emir, ne Oğuz, ne Semih bu takımda oynamayı hak ediyor. Barış Hersek'i de Bobby Dixon'ı da bu gamsız arkadaşlara tercih ederim.

Goudelock geldiğinde forumun bir çoğu Eurocup oyuncusu diyip burun kıvırırken kendisinden son derece emindim. Bugün de Dixon'dan son derece eminim.

Bir şey daha eklemek istiyorum. Dixon transferini eleştirenler nedenleriyle birlikte eleştirirse daha sağlıklı bir tartışma yapmış oluruz. 32 yaşında, boyu 1.78 gibi bana göre son derece mantıksız argümanlarla transfer eleştirilmemeli.

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #18337 : 27 Temmuz 2015, 21:05:36 »
Kenan Karşıyaka ya durduk yerdemi gitmek istemiş :) Milli takımda mı akıllar çeliniyor ?

Berk , neyse  HAYIRLISI OLSUN. Bi hamleler yapılsın bakalım.

Çevrimdışı fb_balkay

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • twitter.com/paulgeorge__13
« Yanıtla #18338 : 27 Temmuz 2015, 21:14:56 »
basketfaul karşıyakanın kenanı kiralık istediğini ama kulüp ve kenanın olumlu yaklaşmadığını yazmış.
Aşkınla olduk derbeder
Senin sevgin bir ömre bedel
Fenerbahçeli olmanın
Gururu bizlere yeter

Çevrimdışı Del Piero

• Üye
  • Yer: Milano
« Yanıtla #18339 : 27 Temmuz 2015, 21:19:47 »
Seneye koç da gider kalırız ortada.

Bu sayfalarda kenanla ilgili bir tane olumlu mesajım varsa on tane de olumsuz vardır. Ha keza semih ve serhat için de aynı. Eyvallah bu arkadaşlar insanların hayalindeki oyuncular degiller ama gerçekçi olmak lazım. Bu yabancı sınırı varken, yerli oyuncuları bu şekilde gözden  çıkaramayiz. Çok yanlış bir yapılanmaya doğru gidiyoruz, koçlar, yöneticiler değişir fenerbahçe baki kalır.

Seneye de bu adamları almak için para dokeriz. Öte yandan kendi içinde de çelişik bir durum var, geçen sene saçmasapan yerlileri doldurduk kadroya, bu sene az da olsa iş yapanları da şutluyoruz. Geçen seneki planlamayi yapan basketbol aklı ile bu seneki aynı mıdır çok merak ediyorum. Tabi aynı ise kimdir, eğer herşey koçun bilgisi dahilinde ise değişen nedir. 32 yaşındaki yegane ideal yerli/devşirme basketbolcumuzun başına bir şey gelse, sakatlansa nasıl bir yapı planlanıyor vs, soruların ardı arkası yok.

Ve tabi koçun 3. yılında sıfırdan yap boz kuruyoruz kadroyu, fm/cm oynar gibi. Oyun bile olsa daha istikrarlı olur ya gerçi.

Hayırlısı diyelim...

« Son Düzenleme: 27 Temmuz 2015, 21:54:43 Gönderen: Del Piero »

Çevrimdışı Murat_Bulut

• Üye
  • Yer: ELAZIĞ
« Yanıtla #18340 : 27 Temmuz 2015, 21:27:50 »
Tam bunu yazacaktım Murat..Emir'i falan direkt şutlayıp bunu almak lazım millet üstüne çökmeden
Aynen abi valla oluru varsa oda bize ilaç olur
Dar Ağacında Olsak Bile Son Sözümüz FENERBAHÇE...

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18341 : 27 Temmuz 2015, 21:29:44 »
Yapılan transferler arasında en doğru transfer Dixon transferi. Koç kangrenli bölgeleri şu ana kadar müthiş kesip attı. Sırf yerli diye oyuncu tutulmaz takımda. Ne Emir, ne Oğuz, ne Semih bu takımda oynamayı hak ediyor. Barış Hersek'i de Bobby Dixon'ı da bu gamsız arkadaşlara tercih ederim.

Goudelock geldiğinde forumun bir çoğu Eurocup oyuncusu diyip burun kıvırırken kendisinden son derece emindim. Bugün de Dixon'dan son derece eminim.

Bir şey daha eklemek istiyorum. Dixon transferini eleştirenler nedenleriyle birlikte eleştirirse daha sağlıklı bir tartışma yapmış oluruz. 32 yaşında, boyu 1.78 gibi bana göre son derece mantıksız argümanlarla transfer eleştirilmemeli.

Yabancı oyuncu oynatmak tamamen serbest olmadığı sürece o saydığınız yerli oyuncular kadroda olmak zorunda.Hadi boyunu geçelim yaşını eleştirmeyelim mi?Dixon hangi guardı savunabilecek merak etmiyor değilim

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18342 : 27 Temmuz 2015, 21:40:02 »

Yabancı oyuncu oynatmak tamamen serbest olmadığı sürece o saydığınız yerli oyuncular kadroda olmak zorunda.Hadi boyunu geçelim yaşını eleştirmeyelim mi?Dixon hangi guardı savunabilecek merak etmiyor değilim

Zisis, Kenan ve Heurtel i savunabildiğini gördük gerisini bu sezon göreceğiz...

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18343 : 27 Temmuz 2015, 22:10:10 »
O videoyu istesem? :)

Abi yıllardır o maçı arıyorum ya o maçın kaydını kopyasını alabılır miyim senden😀

Video kasetinde vardı. Full maç değil. Ben yayın esnasında özet kayıt yapmayı severim. Mesela geçen sene de çoğu maçı kaydettim öyle ama 2 sorun var.
1 - Kaseti bulmam lazım :)
2 - Bilgisayara nasıl aktarabilirim video kasetinden bilmiyorum.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #18344 : 27 Temmuz 2015, 22:17:54 »
Cidden kenanin aklını mi celmeye çalışıyorlar acaba ufuk ve gergin ikilisi...
Başkan bunu da mi ima etti acaba?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi