Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970229 defa)

0 Üye ve 80 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #18375 : 28 Temmuz 2015, 13:11:29 »
En son umutlar ölür !

Çevrimdışı nemanja bjelica

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #18376 : 28 Temmuz 2015, 13:17:16 »
Udoh hayırlı olsun.Çok önemli bir eksik giderilmiş oldu.Dixon ve Barış hariç hamleler iyi,umarım bu iki oyuncu iyi performans sergileyip beni yanıltır.
« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2015, 13:17:36 Gönderen: nemanja bjelica »

Çevrimdışı ertugrul_solomon

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #18377 : 28 Temmuz 2015, 13:18:10 »
Hayırlı olsun . Udoh-Antiç-Vesely-Datome rotasyonu oldu.Semih de kalır inşallah .

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #18378 : 28 Temmuz 2015, 13:46:35 »
emir-dixon degisimli oynamsına galiba federasyon izin vermeyecek..zorlarsak olur belki..

ama suna kesin izin vermek zorunda...millet 7 yabancı bildirirken ve 6 sahaya surerken;
biz 8 bildirecegiz emir+7 yabancı..ve yabancı statusunde de olsa dixon'la aynı anda kullanacagız..tek avantajımız 8 arasından 6 secmek oalcak; diger takımlar ise 7 arasında 6 sececek..

ayrıca herkesin 7+2(3'de olabilir) yabancı degistirme hakkı varken; biz emir t.c oldugu icin 8+2(3) yabancı bildirebilecegiz...

bu avantajı alamazlar elimizden cunku adamsozlesme bazında  turk...

• Üye
« Yanıtla #18379 : 28 Temmuz 2015, 13:52:12 »
simdi:

emir kalır diye dusunursek...

sloukas-dixon-kenan
bogdan-melih-hickman
datome-emir
vesely-barıs
udoh-antic+semih

12+1 kisilik 13 kisi kadro..

+berk+egehan+omer faruk..eder 16...

su tabloya bakınca serhat'ın degilde (emir kaldıgı icin ve datome 3 oynayabilir), semih kalması mantıklı...
cunku ileride hamle yaparsak 9. yabancı olarak 3 numara alırız..serhat zaten ondan sonra hic sure alamaz...o yuzden semih'i tutmak mantıklı simdilik...(eger 1 yerli daha tutacaksak elde)

« Son Düzenleme: 28 Temmuz 2015, 13:53:51 Gönderen: Vanguards of FB »

Çevrimdışı sonkale1907

• Üye
  • Yer: MERSİN
« Yanıtla #18380 : 28 Temmuz 2015, 14:12:59 »
Yani şu Ömer Aşık ve Ersan'a hayret ediyorum. Nba'de ne uzarlar ne de kısalırlar. Sırf para için dönmek istemiyorlar.
Oysa ki zaten kazanacağın kadar kazandın, hazır Obra'da burdayken dönünde çocuklarınıza anlatacak bir şeyleriniz olsun..
FENERBAHÇE

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #18381 : 28 Temmuz 2015, 14:15:25 »
 ;D
Yani şu Ömer Aşık ve Ersan'a hayret ediyorum. Nba'de ne uzarlar ne de kısalırlar. Sırf para için dönmek istemiyorlar.
Oysa ki zaten kazanacağın kadar kazandın, hazır Obra'da burdayken dönünde çocuklarınıza anlatacak bir şeyleriniz olsun..
Nba varken anlatacak ne yapsın avrupayı..bır de omer 60 mılyon dolar alacak..kım bırakır o parayı ;D ;D

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18382 : 28 Temmuz 2015, 14:18:39 »
Semih in kalması için yeni sözleşme imzalanması gerekiyor. 1 ağustos 2015 itibari ile Semih serbest oyuncu..
Serhat ın ise benim bildiğim 1 senelik daha sözleşmesi var. 550 bin usd alıyor( 50 eksik 50 fazla olabilir ) göndermek ,kiralamak vs şeylerin karşılıklı bazı bedelleri ve pazarlıkları var. yani Serhat zaten bizim oyuncumuz resmi sözleşmeye göre şu an için. haa istenmez kadroda oturulur pazarlıklar yapılır anlaşılır gider , veya karar verirler kadroda tutarlar. bunların hepsi ilerleyen günlerde netleşir.
geçen sene Vesely ve Semih transferi 1 ağustos tarihinde açıklanmıştı....

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #18383 : 28 Temmuz 2015, 14:19:02 »
Sevgili Cem, surekli beni elestiriyorsun ama elestirdigin kadar yazdiklarima dikkat etsen, buna gerek kalmayacagini goreceksin.  "En iyi senaryo", "en ideal olan" demisim.  Yani ne demek?  Bizim icin en guzeli boylesi olurdu.  Ben Fenerbahce ve dolayisiyla da taraftar acisindan baktim olaya.  Sen de yeni sezona Bosna'daki villasinda havuz partileriyle hazirlanan Emir acisindan bakmissin.  Tamam, gucsuzun, garibanin yaninda olmak lazim ama bu durumda ben ne gucsuz ne de gariban gorebiliyorum.  :)
Yalnız besım emır sımdı bosnada vıllasında degıl koyunde, kahvede ayaklarını uzatıp okey oynamayı tercıh eder...adamın jubıle sonrası planı bu..koyune donup orada yasamak..cok sevıyor

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #18384 : 28 Temmuz 2015, 14:19:45 »
Semih in kalması için yeni sözleşme imzalanması gerekiyor. 1 ağustos 2015 itibari ile Semih serbest oyuncu..
Serhat ın ise benim bildiğim 1 senelik daha sözleşmesi var. 550 bin usd alıyor( 50 eksik 50 fazla olabilir ) göndermek ,kiralamak vs şeylerin karşılıklı bazı bedelleri ve pazarlıkları var. yani Serhat zaten bizim oyuncumuz resmi sözleşmeye göre şu an için. haa istenmez kadroda oturulur pazarlıklar yapılır anlaşılır gider , veya karar verirler kadroda tutarlar. bunların hepsi ilerleyen günlerde netleşir.

Yanılıyor olabılırım ama semıh takım arıyor

• Üye
« Yanıtla #18385 : 28 Temmuz 2015, 14:20:42 »

ben serhat'a vereceigm parayı, semiheveririm su anda..ihtiyac daha cok o yonde; tabii koc istiyorsa bir uzun daha...
serhatın bir turlu ayarlarlar durumunu kiralık falan...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18386 : 28 Temmuz 2015, 14:20:46 »
Sevgili Cem, tekrar ediyorum, yazdigim iki misralik yerde Fenerbahce icin en ideal senaryoyu belirttim.  Bu benim temennimdi.  Eger sevgili Emir kardesimiz icin en ideal olani da yazmam gerekseydi, bunun icin bir iki misra daha yazardim.  Ha dersen ki, bu forumda temenniler degil, gercekler konusulur, o zaman baska...  Sonucta yonetici olan sensin :)
ya şu forumda ''yönetici '' sıfatı ile davrandığımız gün sayısı bir elin parmaklarını geçmez. kavga da etsek abi kardeş arkadaş olarak kavga ediyoruz.
kimseye yönetici modunda davranmadık , çoğu zamanlar hiç müdahil bile olmuyoruz...
yoksa seni 40 kere atmam lazımdı forumdan :) 8)

• Üye
« Yanıtla #18387 : 28 Temmuz 2015, 14:22:03 »

semih'in bizdeki durumu da net degil abi bildigimiz..esasen kalsın isteniyor galiba ama cok nette bir durum yok...soylenen koc kalabilir semih diye dutyum ben..keza omer'de smeih'i daha bırakmadık demisti..bakalım ne olacak..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18388 : 28 Temmuz 2015, 14:23:19 »
ben serhat'a vereceigm parayı, semiheveririm su anda..ihtiyac daha cok o yonde; tabii koc istiyorsa bir uzun daha...
serhatın bir turlu ayarlarlar durumunu kiralık falan...

hayırlısı abi koçun vereceği karar ne olur anlarız yakında

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18389 : 28 Temmuz 2015, 14:23:56 »
hiçbir fikrim yok abi.. ben birşey duymadım .