Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970478 defa)

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

active

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #18465 : 29 Temmuz 2015, 13:56:04 »
k-pap'ın nazını çekeceğine git kaliniç'i al, anlaşırsın herşey tamam dersin tavares gibi gelir alırlar elinden.
dragiç kaliniç'den overall olarak daha iyi oyuncu elbette ama birincisi dragiç 3 numara değil daha çok 2 özellikli swingman , skor katkısı ismi geçenlerden daha çok olur orası kesin ama 3 no savunmasını henüz görmedik adamın , malaga'da carlos suarez ve kuzminskas savunuyordu sf'i , dragiç 2 gibi oynuyordu , çok iyi ballhandler olduğu için oyun bile kuruyordu zaman zaman.

yani sloukas bogdan dixon varsa elinde ihtiyacın olan adam kaliniç.
buyout meselesi de bence vereceği katkı sayesinde 1-2 aya unutulur gider.
Kalinic için konuşulan rakamlar çok yüksek.O kadar buy out kesinlikle verilmemeli.Dragic'e gelirsek size olarak bence 3 numaraları fazlasıyla savunabilecek özelliklere sahip.1.96 ve aynı zamanda kuvvetli de bir oyuncu.Bogdan ile dönüşümlü kullanılırlar orada.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #18466 : 29 Temmuz 2015, 14:00:47 »
Kalinic'i çok severim ama ismi geçen oyuncular arasında benim sıralamam K-Pap > Dragic > Kalinic > Marko olur.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #18467 : 29 Temmuz 2015, 14:01:20 »
zlatan berkovic kim ya

bir miki berkovic vardi hatirlayanlara, ama adam 40 yasinda :D
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Bogdan Bogdanovic

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Belgrad/Sırbistan
  • Winner
    • KE_Billz
« Yanıtla #18468 : 29 Temmuz 2015, 14:01:56 »
Kalinic'i çok severim ama ismi geçen oyuncular arasında benim sıralamam K-Pap > Dragic > Kalinic > Marko olur.

Kalinic'de de psikopat bir hava var. Pero abisiyle birlikte rakipleri tekme tokat döverler.

Çevrimdışı yusufkaleli

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #18469 : 29 Temmuz 2015, 14:04:43 »
Kalinic'de de psikopat bir hava var. Pero abisiyle birlikte rakipleri tekme tokat döverler.

Sırp forvetlere kapım sonuna kadar açık.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #18470 : 29 Temmuz 2015, 14:05:09 »
Emir yeni sözleşmeyi kabul ederse 600€ indirim kaliniç için kullanılır gibi ama emir işini çözmeden (kiralık da çok zor) 1€ civarı kaliniç vermek sıkıntıya sokar bizi geçmiş seneler neyse de bu yıl zor.

Emire 1.6 € vereni de tebrik etmek lazım ::)  Emiri doğuş alsın 1 civarına 2 sene sonra biz geri alırız  ;)

Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı eu_kobe

• Üye
  • Yer: antalya
« Yanıtla #18471 : 29 Temmuz 2015, 14:09:07 »
herkes 3 numaraya yoğunlaşıyor çok küçük araya gireceğim. udoh, patric young etkisi yapar mı savunmada? bence geçen sene galatasarayı young bir arada tutuyordu. ve hücumu nasıl inşallah young kadar sıkıntılı değildir? yorumları tek tek okuyorum yanlış anlamayın adamı bilen bir abimiz ya da kardeşimiz direkt young'la karşılaştırabilir ise mesela bizde daha iyi tanımış oluruz young sonuçta bildiğimiz oyuncu, dunston da olur :) Allahını seven şu adamı bildiğimiz biriyle karşılaştırsın :D
« Son Düzenleme: 29 Temmuz 2015, 14:09:25 Gönderen: eu_kobe »

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #18472 : 29 Temmuz 2015, 14:27:36 »
bir miki berkovic vardi hatirlayanlara, ama adam 40 yasinda :D

valla bende de ne kulak varsa...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #18473 : 29 Temmuz 2015, 14:29:07 »
herkes 3 numaraya yoğunlaşıyor çok küçük araya gireceğim. udoh, patric young etkisi yapar mı savunmada? bence geçen sene galatasarayı young bir arada tutuyordu. ve hücumu nasıl inşallah young kadar sıkıntılı değildir? yorumları tek tek okuyorum yanlış anlamayın adamı bilen bir abimiz ya da kardeşimiz direkt young'la karşılaştırabilir ise mesela bizde daha iyi tanımış oluruz young sonuçta bildiğimiz oyuncu, dunston da olur :) Allahını seven şu adamı bildiğimiz biriyle karşılaştırsın :D

İkisinden de iyi oyuncu kağıt üstünde...Üstelik faul atıyor...ayrıca bu tip atlet oyuncular Avrupa'da bu özellikleri ile olmadık işler yapabiliyor...Ben double double oynar (sayı ve ribaundda) diyorum

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #18474 : 29 Temmuz 2015, 14:29:15 »
k-pap'ın nazını çekeceğine git kaliniç'i al, anlaşırsın herşey tamam dersin tavares gibi gelir alırlar elinden.
dragiç kaliniç'den overall olarak daha iyi oyuncu elbette ama birincisi dragiç 3 numara değil daha çok 2 özellikli swingman , skor katkısı ismi geçenlerden daha çok olur orası kesin ama 3 no savunmasını henüz görmedik adamın , malaga'da carlos suarez ve kuzminskas savunuyordu sf'i , dragiç 2 gibi oynuyordu , çok iyi ballhandler olduğu için oyun bile kuruyordu zaman zaman.

yani sloukas bogdan dixon varsa elinde ihtiyacın olan adam kaliniç.
buyout meselesi de bence vereceği katkı sayesinde 1-2 aya unutulur gider.

Avrupada kim var ki 3 numarada Dragic e sorun yaratacak ?

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #18475 : 29 Temmuz 2015, 14:30:52 »
Emir yeni sözleşmeyi kabul ederse 600€ indirim kaliniç için kullanılır gibi ama emir işini çözmeden (kiralık da çok zor) 1€ civarı kaliniç vermek sıkıntıya sokar bizi geçmiş seneler neyse de bu yıl zor.

Emire 1.6 € vereni de tebrik etmek lazım ::)  Emiri doğuş alsın 1 civarına 2 sene sonra biz geri alırız  ;)

Cem yazmıştı galiba, bugüm Emir için 1 M çok geliyor ama 3+2 yabancı kuralı varken 1,6 M bile az kalıyordu o ayarda bir yabancı için.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18476 : 29 Temmuz 2015, 14:31:26 »
Kalinic için konuşulan rakamlar çok yüksek.O kadar buy out kesinlikle verilmemeli.Dragic'e gelirsek size olarak bence 3 numaraları fazlasıyla savunabilecek özelliklere sahip.1.96 ve aynı zamanda kuvvetli de bir oyuncu.Bogdan ile dönüşümlü kullanılırlar orada.
1 milyon euro buyout verip 3 senelik sozlesmw yapsan dahi kendisinin maaşı ile beraber kalinic hem olası dragic /kpap hamlesinden daha uygun olur.  Su anda kpap i getirmek istesek verivegimiz maaş 2 milyon usd civarı olur, keza Dragic de 1.5 milyon euro dan aşağı gelmez.
Marko maliyeti kalinic ile kafa kafaya olur.

Daha geniş çerçeveden bakmak lazım
ama tabiki kizilyildiz başkanı yavsaklik yapıyor bu gerçek değişmez.  Maaşı uygun dahi olsa 900 1 filan gereksiz yüksek paralar bence.
Sadece bi bakış açısı getirdim
4 isimden hangisi olursa ben mutlu olurum
hepsinin fatkli katkıları olur
hepsi karakterli
hırslı
iyi savunmaci
yürekli oyuncular

Çevrimiçi ayhan

• Üye
    • @ab_1907
« Yanıtla #18477 : 29 Temmuz 2015, 14:33:52 »
Marko yu, Cantu yu son saniyede yenip, grup lideri çıktığımız sene beğenmiş ve takımda istemiştim. Şansımıza gs ye gitti ve genede antipatimizi toplamadı. Ama oynamadan geçen 1 seneden sonra kaldığı yerden başlarmı bilmiyorum.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #18478 : 29 Temmuz 2015, 15:00:03 »
1 milyon euro buyout verip 3 senelik sozlesmw yapsan dahi kendisinin maaşı ile beraber kalinic hem olası dragic /kpap hamlesinden daha uygun olur.  Su anda kpap i getirmek istesek verivegimiz maaş 2 milyon usd civarı olur, keza Dragic de 1.5 milyon euro dan aşağı gelmez.
Marko maliyeti kalinic ile kafa kafaya olur.

Daha geniş çerçeveden bakmak lazım
ama tabiki kizilyildiz başkanı yavsaklik yapıyor bu gerçek değişmez.  Maaşı uygun dahi olsa 900 1 filan gereksiz yüksek paralar bence.
Sadece bi bakış açısı getirdim
4 isimden hangisi olursa ben mutlu olurum
hepsinin fatkli katkıları olur
hepsi karakterli
hırslı
iyi savunmaci
yürekli oyuncular

Ha bak hatırladım alacağımız adam Misko'nun oyuncusu olacak

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #18479 : 29 Temmuz 2015, 15:01:10 »
Avrupada kim var ki 3 numarada Dragic e sorun yaratacak ?

abi onu gelirse göreceğiz bu zamana kadar ben 3 numara oynadığını görmedim o yüzden ne desem havada kalır , zoran topu elinde tutmayı seven oyuncu ben daha çok topsuz oyunda da aktıif oyuncu olduğu için kaliniç'i istiyorum, bogdan'ı daha ön plana çıkaracak hamle olduğu için kaliniç daha mantıklı geliyor bana.
bu sene daha çok oyun kurucu merkezli oyun olacağı için daha net şutu olan oyuncu isterim zoran'ın şutu güvenilir değil.