Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970408 defa)

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı mrsic12

• Üye
  • Yer: istanbul
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #18795 : 20 Ağustos 2015, 00:34:07 »
Onumuzdeki yil sahada oldugu her saniye bana izdirap verecek 2 oyuncu var. 1.si ve en ciddisi Baris Hersek, bence hicbir sekilde top eline degmemeli su zamana dek gordugum basketbol iq su en dusuk oyuncu olabilir. 2.si Sipahi. Herkes yildiz olacak gozuyle bakiyo ama benim gordugum kadariyla rakip yari sahaya topu guc bela tasiyabiliyo. Eger ileride yildiz olcaksa da cok buyuk bi asama kaydetmesi gerekiyo bunun icin. Zaten kiralancak sanirim. Kocumuz gecen sene cok uzerine dustu ama o isigi gorememis olabilir. Semihin kalmasini ben de isterdim faydali olabilecegini dusunuyodum eger kalsaydi. Emir konusunda da umarim anlasabiliriz, ben Fenerin ruhunu yansittigina inaniyorum kendisi iyi de bir Fenerbahcelidir.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #18796 : 20 Ağustos 2015, 00:40:06 »
Semih'i beğenmiyebilirsiniz.Bende aman aman beğenmiyorum,ama farkındaysanız Milli takımda belkide en iyisi oydu.
Barış Ersek deniyorda oda aman aman iyi bir oyuncu mu?
Oğuz gitti Semih'de giderse Yerli opsiyonumuz daralmadımı.Yabancılara ağırlık verip Türkiye liği için yerlileri unuttuk gibi.Furkan'dı,Semih'ti,Bir Jedi'ydi elimezde olması kötümü?
Can Can demişki ''Udoh, Vesely ve Antic'in olduğu kadroda Semih kaç dakika alabilir ?''Türkiye Ligini neden düşünmüyorsunuz?Semih'i gerçekten Galatasaray'a kaptırırsak ozaman lig başlayınca konuşuruz.Adamıda tamamen boş biri gibi yaptınız.

Çevrimdışı smith jr

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • gfburakkk
« Yanıtla #18797 : 20 Ağustos 2015, 01:20:06 »
Bana Türk milli Takımından kendi takımında kimlerin bulunmasını istemezsin deseler cevabım net Barış Hersek Oğuz savaş ve göksenin Köksal olurdu Oğuz tam bir yeteneğe ihanet aslında uzun oyuncuya göre asist özelliği iyi şutu Sırtı Dönüğü iyi ama fiziksel Özellikleri adeta yerlerse keza Barış basketbol özürlüsü arada bir soksa da öyle bir Atış stili yok ya resmen hadi rastgele Diyip yolları göksenin desen yetenek fakiri..
Tamam Semih'in büyük sıkıntıları var mental olarak karakterini de çok sevmem Tanıyan oturup konuşmuş biri olarak(ailesinin evi bana çok yakın) ama kardeşim şöyle de bi durum var Semih Barış'ın 25 maçta vereceği katkının iki katını 10 maçta verir belki sahada gezindiği maçlar olur ama sana mac ta kazandırabilir.. Alır oyuna denersin baktın o gün Işık yok çeker kenara zamanına göre kullanırsın.. He şu bir gerçek 10 maç iyi 30 maç kötü olmamalı bir oyuncu ama nolursa olsun Barış'a tercih edilir yani her türlü cüzi miktarda bi Ücret alması kaydıyla ki bildiğim kadarıyla maaşı düşüktü aynı seviyede bir maaşla devam edilebilir Barış olsa da kadroda.. Çünkü özellikle lig için çok önemli bir uzun kontenjan dolayısıyla dışarıda kalınca ligde çoğu uzunu maça yüzde 10 konsantre olsa bile bezdirir

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #18798 : 20 Ağustos 2015, 11:05:26 »
Bana Türk milli Takımından kendi takımında kimlerin bulunmasını istemezsin deseler cevabım net Barış Hersek Oğuz savaş ve göksenin Köksal olurdu Oğuz tam bir yeteneğe ihanet aslında uzun oyuncuya göre asist özelliği iyi şutu Sırtı Dönüğü iyi ama fiziksel Özellikleri adeta yerlerse keza Barış basketbol özürlüsü arada bir soksa da öyle bir Atış stili yok ya resmen hadi rastgele Diyip yolları göksenin desen yetenek fakiri..
Tamam Semih'in büyük sıkıntıları var mental olarak karakterini de çok sevmem Tanıyan oturup konuşmuş biri olarak(ailesinin evi bana çok yakın) ama kardeşim şöyle de bi durum var Semih Barış'ın 25 maçta vereceği katkının iki katını 10 maçta verir belki sahada gezindiği maçlar olur ama sana mac ta kazandırabilir.. Alır oyuna denersin baktın o gün Işık yok çeker kenara zamanına göre kullanırsın.. He şu bir gerçek 10 maç iyi 30 maç kötü olmamalı bir oyuncu ama nolursa olsun Barış'a tercih edilir yani her türlü cüzi miktarda bi Ücret alması kaydıyla ki bildiğim kadarıyla maaşı düşüktü aynı seviyede bir maaşla devam edilebilir Barış olsa da kadroda.. Çünkü özellikle lig için çok önemli bir uzun kontenjan dolayısıyla dışarıda kalınca ligde çoğu uzunu maça yüzde 10 konsantre olsa bile bezdirir

Senden farklı düşünmüyorum.Yabancı sınırlamasının olduğu bir Lig ve çok uzun Maraton.Yerli Rotasyona gidilmemesi aksine her geçen yıl dahada küçülmesi beni üzüyor.Eskiden olsa Obradovic yokken Yerlilere pek önemde verilmiyordu ama Obradovic geldikten sonra herkesten katkı almak istiyor.Zamanda veriyor.birden isimler aklıma gelmiyor ama Kaya,Oğuz,Semih vb oyuncuları gönderip tek Barış Ersekle şıkışmıyacakmıyız.Gerekirse hepsini gönder onların yerinede atıyorum,Jedi Osman'ı al,Furkan'ı al,cenki al,Doğuş al.Ersan'ı al.Sadece Barış'la bu ligde tekrar zorlanacağız.Sonrada Semih'i arıyacağız.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18799 : 20 Ağustos 2015, 11:07:08 »
Dixon yerli pozisyonunda PG olarak oynayabileceği için Kenan'a çok da gerek yok. Bir Cedi'ye bakıyorum bir de Kenan'a. Arada tuhaf bir fark var.
Oynayabileceği bir takıma kiralanması gelişimi açısından faydalı olabilir. Zira bizde çok da bir gelişim göstermedi, gösterebileceği de şüpheli.

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #18800 : 20 Ağustos 2015, 11:35:18 »
Dixon yerli pozisyonunda PG olarak oynayabileceği için Kenan'a çok da gerek yok. Bir Cedi'ye bakıyorum bir de Kenan'a. Arada tuhaf bir fark var.
Oynayabileceği bir takıma kiralanması gelişimi açısından faydalı olabilir. Zira bizde çok da bir gelişim göstermedi, gösterebileceği de şüpheli.

Kenan'ı ben beğenmesem de İlk geldiğinde çok tutuluyordu.Nezamanki sakatlandı eski formuna gelemedi.Ama ben yinede satılması değil kiralanması fikrine uyarım.
Yanlız Bir Jedi'yle Kenan'ı kıyaslamak doğrumu? Farklı kulvarlar sanki? Yanılıyormuyum?
Dixon'la beraber Melih ve Berk Yerli oyun kurucu yükünü kaldırabilirler.

Çevrimdışı franz392

• Üye
« Yanıtla #18801 : 20 Ağustos 2015, 11:45:56 »
bizimkiler ligde 6 yabancı kuralını unuttular galiba. elimizde bobby ve melih dışında yerli kalmayacak(barış hersek güvenilecek bir oyuncu olamaz asla).

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #18802 : 20 Ağustos 2015, 13:09:52 »
Siteden Semih'in resmini kaldırmışlar.Üzüldüm şahsen.
Sitemize yeni gelenlerin adı konmuş anladıkda resim koymak bukadar zormu onu anlıyamıyorum.Bu her branş için geçerli.Sezon başlamadı formayla resmi yok denilebilinir ama imza atılırkenki Formalı resmini koyar sonrada güncellersin.Sitemizin güncellemeleri çok geç olması beni şaşırtıyor.Sezon bitti yeni sezon başladı Angel'in resmini yeni kaldırdılar.İnternetin bukadar geliştiği bir yerde böyle şeylerin atlanması hoş değil.
Berk kaldımı gitti mi?
Aramızda Semih'in gitmesini istiyenler olduğunu sanıyorum,ama Barış'la beraber 3 veya 4 yerli oyuncuyla Ligde çok zorlanacağımızıda bilsinler.
Ömer Temelli Erkek basketboluyla ilgileniyor bilirdim şimdi Salih Ozan Balaban, İsfendiyar Zülfikari beraber yöneteceklermiş.Bayan basketboluna İsfendiyar Bey ne verdide Erkek branşınada koydular anlıyamadım.
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2015, 13:16:59 Gönderen: ahadeli »

Çevrimiçi Semazen

• Üye
  • Yer: Antalya-Alanya
« Yanıtla #18803 : 20 Ağustos 2015, 14:31:25 »
...

Aramızda Semih'in gitmesini istiyenler olduğunu sanıyorum,ama Barış'la beraber 3 veya 4 yerli oyuncuyla Ligde çok zorlanacağımızıda bilsinler.

Semih'in gitmesini isteyenler kısmını biraz açmak istiyorum. Zira onların içerisinde bende varım.
Tahminimce  koç'ta dahil olmak üzere kimse Semih'in gitmesini istemiyordur. Ama unutulmaması gereken bir şey var.  Bizim Semih'i istediğimiz kadar Semih'in de bizi istemesi lazım. Şu bir gerçek ki Semih, Obradoviç'le çalışmaktan mutlu değil. Bunu geçen sezon oynanan bir çok maçta da gördük zaten. Semih'in kalmasının tek çaresi, anlayışının değişmesi. Ama maalesef bu mümkün gözükmüyor.

Semih, kafasına göre takılacak, kimse ona karışmayacak, laf söylemeyecek... Yok böyle bir dünya. Fenerbahçe forması giyecekse Obradoviç'in patronluğunu kabul edecek. Ama o kabul etmek istemiyor. Hal böyle olunca Semih'in kalması nasıl olacak?

Yok yerli sınırı, yok bilmem ne. İsterse allame-i cihan olsun. Maçlarda bir zahmet(!) oynayacaksa, koç'un otoritesini kabul etmeyecekse uzatmanın bir anlamı yok. Bütün bunları bile bile hâlâ "Semih kalsın" demenin bana göre bir anlamı yok.
Aynı dili konuşanlar değil, aynı duyguları paylaşanlar anlaşabilir.

Çevrimiçi iloturo

• Üye
  • Yer: KADIKÖY
« Yanıtla #18804 : 20 Ağustos 2015, 19:40:02 »
Kenan'ı ben beğenmesem de İlk geldiğinde çok tutuluyordu.Nezamanki sakatlandı eski formuna gelemedi.Ama ben yinede satılması değil kiralanması fikrine uyarım.
Yanlız Bir Jedi'yle Kenan'ı kıyaslamak doğrumu? Farklı kulvarlar sanki? Yanılıyormuyum?
Dixon'la beraber Melih ve Berk Yerli oyun kurucu yükünü kaldırabilirler.

Pozisyon olarak değil, aynı jenerasyonun oyuncuları ikisi de.

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #18805 : 20 Ağustos 2015, 20:36:47 »
bu sene Avrupa'da yine f4 yapabiliriz ama ligde biraz soru işaretiyiz sanki. dixon ve melih dışında elle tutulur yerli oyuncu kalmadı (Emir de gitti varsayarsak)...özellikle beğenilmese de Oğuz bizim ligde çok iş yapabilirdi hala...Bakalım ne olacak.

Kenan da Ricky gelene kadar takımda kalacak sonra gidecek gibi..ama bizimkiler uşak'a vermek istiyor o KSK'yi istiyor
« Son Düzenleme: 20 Ağustos 2015, 20:56:05 Gönderen: Tekirdağlı »

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #18806 : 20 Ağustos 2015, 21:58:21 »
Şu yerli rotasyonda kenanın gönderilmesi hatadır ligde bobby kenan oyun kurucuyu götürür sloukas 2 numarada bogdan 3 e kaydırılır en mantıklısı da bu olur

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #18807 : 21 Ağustos 2015, 00:08:34 »
Sormayalım mı hocam? Anlam veremiyorsan cevaplama lütfen. Semih'i beğenmiyor olabilirsin,ben beğeniyorum.

Sana cevabını klüp verdi. Semih artık resmi sitede gözükmüyor. Şimdi net mi ?

Çevrimiçi kenz

• Yönetici
  • Üye
« Yanıtla #18808 : 21 Ağustos 2015, 00:34:19 »
Semih, Oğuz, Serhat gibi üç iyi yerliyi gönderip yerine sadece Barış Hersek'i aldık ki kalite olarak giden 3 yerliden de düşük bir oyuncu.
Emir-Dixon değişikliği kalite bakımından bir artı olsa da Kenan'ın süresini iyice azaltacaktır.Sakatlık falan olmazsa yine de yeter bu rotasyon ama özellikle yerlilerin sakatlığı ligde canımızı çok sıkacaktır.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #18809 : 21 Ağustos 2015, 02:03:24 »
Sana cevabını klüp verdi. Semih artık resmi sitede gözükmüyor. Şimdi net mi ?

Kabalaşmanın lüzumu yok.