Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970467 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

CanCan

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19095 : 24 Eylül 2015, 21:15:08 »
Melih ve Berk bu takımın oyuncuları olamayacaklarını daha ilk maçtan göstermek için adeta çaba harcadılar. Acıdır ki elimizdeki en iyi yerli yeni transfer Barış'tır. Özellikle Berk bir adım ileri gidememiş. 2 sezon önceki gibi fastbreakte jeneriklik bloklar yemek, airball atmak ve saçmasapan toplar kaybetmek aynen devam ediyor.

Hoca 9. yabancı transferini yaparak Hickman dönene kadar yerlilere tahammül edecek ve onları sakatlık olmadıkça sadece ligde kullanabilecek. Maalesef durum budur...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #19096 : 24 Eylül 2015, 21:40:04 »
burda sayfalarca kenan-berk tartışması döndü hangisi daha iyi oyuncu diye , halbuki tartışma hangisi daha kötü diye olsa daha mantıklı olurdu, kenan yarı sahayı geçip topu sg/sf'lere verip köşeye çekiliyordu , berk de angulosakson haraketler yapıp enteresan tercihler yapıyor, durum böyleyken 2-3 sayfa kenan berk tartışmasının yapılması her iki oyuncu adına kariyer zirvesi olabilir.

melih konusuna gelirsek , ben her zaman melih'in sadece statik şutör olarak kullanılırsa faydalı olacağını düşünüyorum, ilk zamanlarında avrupanın en kötü savunmacılarından olan jaycee carroll bile savunmasını belli bir seviyeye çekmişken melih'in bu durumda olması üzüntü verici, hazırlık maçı özelinde değil yazdıklarım.

Çevrimdışı Tyler Khan

• Üye
« Yanıtla #19097 : 24 Eylül 2015, 22:19:26 »
Dixon dışında Euroleague'de katkı verecek yerlimiz yok, Hickman dönene kadar 8 o dönünce 9 kişiyle götüreceğiz sezonu. Bu sayı yeterli ancak yerliler kötü olduğundan ligde de yorulacak bu adamların çoğu sezon sonu çöküş olmaz inşallah. Berk, Melih, Barış kadroyu tamamlar anca. Bu üçü anca ligde normal sezonda iyi süre alır, Ercan-Egehan-Ömer'den de pek bir şey beklemiyorum. Berk-Melih-Barış playoff'ta da anca 8-10 dk oynarlar, gerçekten maalesef çok kötü hepsi. Ligde playoffta 7 kişi gideceğiz, bu 3'ünden ne katkı alabilsek kardır. Bunlar anca normal sezonda oynarlar.

Genel olarak bakarsak bu sene gene çok ümitliyim,umarım bu takım da yüzümüzü güldürecek.8yabancı olması çok iyi.Hickman'ın durumuna göre kısa rotasyonu da çok rahatlıcak, uzunlar çok iyi zaten. Dixon dışındaki yerlilerden ne katkı alırsak kardır.
« Son Düzenleme: 24 Eylül 2015, 22:22:40 Gönderen: Tyler Khan »

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19098 : 24 Eylül 2015, 22:33:34 »
Egehan birkaç şans bulabilirse değerlendirir inşallah ya ben nedense ümitliyim.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #19099 : 24 Eylül 2015, 23:25:59 »
melih sadece kötü bir dönemden geçiyor geçen yılın başında da aynı durumdaydı sonra real maçında 20 dakika süre aldı türkiye ligi play off unda da en iyi oyuncumuzdu çok olumsuz konuşmak biraz erken

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #19100 : 25 Eylül 2015, 13:32:45 »
Melih maalesef milli takımda yanlış kullanılmanın psikolojik sıkıntısını yaşıyor...Zamanla toparlar...onun işi şut atmak ve lige kadar kendine gelir...Ayrıca yazın da çok aşırı yükleme yapıldı ve fiziksel olarak da zorlanıyor...

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #19101 : 26 Eylül 2015, 00:15:07 »
K-Pap  ı Denver serbest bırakmış , biz alamayacağımıza göre oralarda takılsa iyi olur :)

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #19102 : 26 Eylül 2015, 00:32:39 »
k-pap bence nba'de kalır , mesela lakers'in ekmek su gibi ihtiyacı var savunmacı sf'e , ama bizim gerizekalılar dün ron artest'le tekrar imzalamışlar, neyse lakers de ayrı dert zaten.

biz, barca , real k-pap'ı almayız zaten bundan sonra, maccabi'nin bütçesini aşar, cska da kadroyu tamamladı ama ne yapacağı belli olmaz, pana ve oly kalıyor geriye.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #19103 : 26 Eylül 2015, 13:32:07 »
Bu nba e iyiden iyiye fitil olmaya başladım madem tutmuycan kadronda temmuzda bıraksana kardeşim belki biz alırdık cuk otururdu

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19104 : 26 Eylül 2015, 13:40:48 »
K-Pap 3-3.5 milyondan aşağı gelmez ve bence o parayı da etmez. Bence esas kaçan balık K-Pap'den ziyade Shved oldu...

Çevrimdışı Tekirdağlı

• Üye
« Yanıtla #19105 : 26 Eylül 2015, 14:24:23 »
k-pap bence nba'de kalır , mesela lakers'in ekmek su gibi ihtiyacı var savunmacı sf'e , ama bizim gerizekalılar dün ron artest'le tekrar imzalamışlar, neyse lakers de ayrı dert zaten.

biz, barca , real k-pap'ı almayız zaten bundan sonra, maccabi'nin bütçesini aşar, cska da kadroyu tamamladı ama ne yapacağı belli olmaz, pana ve oly kalıyor geriye.

Ben Lakers'ın K-Pap ile birlikte Sinan Güler'i de almasını bekliyorum. NBA tarihinin en saçma transfer politikasını izliyorlar.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #19106 : 26 Eylül 2015, 16:43:44 »
ülker ayrıldıktan sonra bu seneki transferler nispeten mütevaziydi bundan sonra da öyle olur bu şartlarda

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #19107 : 26 Eylül 2015, 19:37:01 »
sloukas'ı izliyorum gözlerim yaşardı , duygulandım yeminle, oyun kurucu görüyoruz nazar değmesim

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #19108 : 26 Eylül 2015, 19:38:21 »
yudoh abimiz de ne ribo çekiyor be , helal..maşşallah.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #19109 : 26 Eylül 2015, 19:52:32 »
adam oynamaya kendini göstermeye aç her halinden belli oluyor. Bizim gençlerde de bu isteği görebilsek keşke
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem