Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970403 defa)

0 Üye ve 76 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19125 : 27 Eylül 2015, 14:28:35 »
sloukas takıma katıldığı için radovojeviç maç kadrosundan çıkarıldı, eğer bogdan ve kaliniç dahil olduğunda keselj yine kadroda olursa anlarız kalıp kalmayacağını, ama açıkcası ben kalacağını düşünmüyorum, çok isterim kalsın ama zor. Daha 27 yaşında.

keselj hiç bir zaman üst düzey oyuncu olmadı, kaliniç'in faul problemine girdiği EL maçlarında kenardan gelip enerji katması yeterli benim için, bakalım hayırlısı olsun.

Emin bence de bekleyip gormek lazim. Ama kocun elde tutacagini sanmiyorum. Zaten ligde oynatmasi mumkun degil bu rotasyonda, bu kadar yildiz arasinda... sadece kenarda oturtacagi oyunculari da genelde almiyor Obra....

Ayrica gercekten yabanci sayisi yeterli duzeyde,.... Takimda turk kalmadi.....

gencler e sans verecek ve ligde gencleri oynatacak diyoruz.. Hatta bu sekilde sampiyonluga oynamayi umuyoruz hepimiz.... Dun aksamdan sonra genclerden daha cok umudum var; umarim 9. yabancinin surelerini ve sansini alirar euroleage de ....

Ve almalilar .... Ulker artik yok ve altyapidan oyuncu gelmeden bu transfer furyalariyla ayakta kalmak zor ve maliyetli ..... Fenerbahcenin gelecegi icin her sene bir kac genci takima monte ederiz umarim ....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı erhanay

• Üye
  • Yer: ünye
    • erhanaydd
« Yanıtla #19126 : 27 Eylül 2015, 15:15:40 »
Dün gece Obra'ya hayranlığım bir kat daha arttı. Kesinlikle dün akşamki maç ölçüt değil ama gençleri görünce, gidenlere hiç üzülmüyor insan. Ömer Faruk ve Berk  bu sezon çokca süre bulacak ama Egehan çok hoşuma gitti benim. Şut stili ve kendine güveni çok hoş. Bu gençler bu sene ligde az  çok katkı versin diğer seneye yerli iskeleti takımda belli oldu demektir. Bu arada sadece dün akşam için değil ama genel açıdan Berk'i bin kere Kenan'a tercih ederim. İki senedir Kenan'ın aldığı süreyi Berk alsaydı şimdi çok daha başka olurdu. Kenan bir türlü beklenen şıçramayı yapamadı. Belki Berk Kenan kadar potansiyel ve yetenek taşımıyor ama bence oyunu daha olgun. Şutu zayıf da olsa giriyor çıkıyor ortalığı karıştırıyor arkadaşlarına pozisyon hazırlıyor.
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2015, 15:16:11 Gönderen: erhanay »

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19127 : 27 Eylül 2015, 16:21:58 »
Dün gece Obra'ya hayranlığım bir kat daha arttı. Kesinlikle dün akşamki maç ölçüt değil ama gençleri görünce, gidenlere hiç üzülmüyor insan. Ömer Faruk ve Berk  bu sezon çokca süre bulacak ama Egehan çok hoşuma gitti benim. Şut stili ve kendine güveni çok hoş. Bu gençler bu sene ligde az  çok katkı versin diğer seneye yerli iskeleti takımda belli oldu demektir. Bu arada sadece dün akşam için değil ama genel açıdan Berk'i bin kere Kenan'a tercih ederim. İki senedir Kenan'ın aldığı süreyi Berk alsaydı şimdi çok daha başka olurdu. Kenan bir türlü beklenen şıçramayı yapamadı. Belki Berk Kenan kadar potansiyel ve yetenek taşımıyor ama bence oyunu daha olgun. Şutu zayıf da olsa giriyor çıkıyor ortalığı karıştırıyor arkadaşlarına pozisyon hazırlıyor.

Bunu söyledim diye 1000 tane laf yedim. Hazır olun siz de. Hoşgeldin linç kültürü.

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #19128 : 27 Eylül 2015, 18:53:12 »
Bunu söyledim diye 1000 tane laf yedim. Hazır olun siz de. Hoşgeldin linç kültürü.

Konuyu hortlatmayayım ama bence geçen sene Kenan'a ihtiyacımız vardı savunması olduğu için(ya da geliştiği için diyelim) bu sene de berk'e ihtiyacımız var oyunu okuyabildiği için(ya da o konuda gelişime açık olduğu için diyelim)

beklentilerimiz çok daha fazlasıydı iki oyuncu için de. Hala da öyle. Bu sene de berk'in senesi olacak oynamak için,bakalım.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #19129 : 27 Eylül 2015, 21:51:24 »
hem kaliniç hem keselj kadroda , yoksa...

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #19130 : 27 Eylül 2015, 22:13:20 »
Vesely 5, Udoh 4 oynuyor.

Sloukas , hayran kalıyorum her saniye , Calathes yerine keşke Sloukas'ı alsak diyordum, inşallah haklı çıkarım sonunda.

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #19131 : 27 Eylül 2015, 22:16:36 »
Bu hazırlık turnuvası bile oguzun neden gönderilip, ömer farugun kadroda tutuldugunun ispatı oldu.
ribaund, blok tehditi, uzak mesafe atısları.. ve bu cocuk 98li..

semih oguzdan kurtulmak da cabası.

Semih neden gönderilmeliye de örnek
Bizim dacka macında nispeten iyi oynadı.. adam 8 sayı attı iyi hos da aldıgı ribaund 1.

diger taraftan aynı sürede udoh 4 sayı atarken 6 ribaund almıstı. Bize lazım olan zaten semihin veya oguzun atacagı 8 sayı degil.
yerden 5 cm sıcrayamayan adamlar. savunma desen hak getire.. 8 sayı atsa ne olur atmasa ne olur. onu da istikrarlı atabilen adamlar degiller zaten

ben kendi adıma dua ediyorum bütün fenerbahçeliler de etmeli bu takım eksik kalmamalı özellikle uzunlarda yine özellikle top 16 ve sonrasında

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #19132 : 27 Eylül 2015, 22:20:26 »
Ribaundlarda 3 maçtır mükemmel takım.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #19133 : 27 Eylül 2015, 22:26:30 »
Berk şut mekanizmasını düzeltiyor mu ne , şu attığı şut güzeldi.

Çevrimdışı guraygun

• Üye
  • Yer: şırnak
« Yanıtla #19134 : 27 Eylül 2015, 22:30:46 »
vesely bambaşka bir oyuncu

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #19135 : 27 Eylül 2015, 22:31:41 »
Vesely ortalığın ...

Çevrimdışı smith jr

• Üye
    • gfburakkk
« Yanıtla #19136 : 27 Eylül 2015, 22:33:19 »
Berk verecek aldığı formanın karşılığını iyi şut ta atıyor artık bakalım

Çevrimdışı guraygun

• Üye
« Yanıtla #19137 : 27 Eylül 2015, 22:33:31 »
kalinic ritmini bulamadı. tabiki ilk maçında harikalar yaratmasını beklemiyorum :).  tabi bi pero antiçin sloukasın udohun ilk maç performansları gibi değil.

Çevrimdışı guraygun

• Üye
« Yanıtla #19138 : 27 Eylül 2015, 22:36:48 »
basket takımı ile futbol takımına bakıyorum. futbolda ne yıldızlar alıyoruz adam gibi top oynayan yok. baskette yok şube küçüldü geçen seneye göre mutevazi bir kadro vs. vs.  çatır çatır oynuyorlar. daha doğrusu futbolda yıldızlar elimizde sönüyor baskette ise millet bizde parlıyor. ekol olma yolunda ilerliyoruz inşallah

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
« Yanıtla #19139 : 27 Eylül 2015, 22:40:11 »
Keselj ne savunma yapıyor be..