Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970457 defa)

0 Üye ve 84 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19185 : 29 Eylül 2015, 19:07:52 »
Mevzuyu yüzeysel bakılıyor. 
Türkler karki vermiyor
Ya geçen sene Türkiye liginde hic oynamayan serhat in yokluğu nasıl bir kayip olacak
Yok oynamadi sure almadi bu adam
Haa su kesin rotasyon türkiye liginicin daraldı o kesin. 6 yabancı tam katki alınırsa  dixon melih barış ile 9 kisi yeter zaten
Önemli olan 6 yabancidan full katkı almak
Euroleague turkiye liginden daha önemli oldugu için 8 yabancı alindi bu arada

Çevrimdışı Murat

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19186 : 29 Eylül 2015, 19:28:08 »
Benim de bu üç arkadaşı izlerken senelerce bunlara niye katlandık diye içim cız etti. Tanjevic ile Semih diyaloglarında hep hocaya kızardım ama Tanjeviç'in haklı olduğunu daha sonra acı bir şekilde anladım. Maalesef Semih ve Oğuz Tanjevic yönetiminde nereye geldilerse orada kaldılar en ufak bir ilerleme göremiyorum.
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2015, 19:29:31 Gönderen: Murat »

Çevrimdışı Kevin Rankin

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #19187 : 29 Eylül 2015, 19:41:13 »
Mevzuyu yüzeysel bakılıyor. 
Türkler karki vermiyor
Ya geçen sene Türkiye liginde hic oynamayan serhat in yokluğu nasıl bir kayip olacak
Yok oynamadi sure almadi bu adam
Haa su kesin rotasyon türkiye liginicin daraldı o kesin. 6 yabancı tam katki alınırsa  dixon melih barış ile 9 kisi yeter zaten
Önemli olan 6 yabancidan full katkı almak
Euroleague turkiye liginden daha önemli oldugu için 8 yabancı alindi bu arada

türkler katkı vermiyorsa eğer o zaman türkler basketbol oynamasın ve lig olmasın türkiyede yada sadece yabancıların oynadığı bir lig olsun.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #19188 : 29 Eylül 2015, 20:13:09 »
türkler katkı vermiyorsa eğer o zaman türkler basketbol oynamasın ve lig olmasın türkiyede yada sadece yabancıların oynadığı bir lig olsun.

öyle zaten , türkler basketbol oynamıyor, idare ediyor.
sayı, ribaund, asist, top çalma, blok gibi 5 faklı kategoride ilk 10'a sadece 2 tane türk girmiş onlarında biri dixon, o da türk sayılmaz, ki sayılsa bile bizde yani, sıkıntı yok.
diğeri de barış ermiş asist kategorisinde ilk 10'a girmiş.

ilk beşlere bakınca zaten durum ortada , yerliler faul almak için ve ya yabancıları dinlendirmek için giriyor.
« Son Düzenleme: 29 Eylül 2015, 20:13:53 Gönderen: emindesouza »

Çevrimdışı Okan Y.

• Üye
    • KendoKamae
« Yanıtla #19189 : 29 Eylül 2015, 20:14:32 »
Daha ilk hazırlık turnuvasında Emir,Semih,Serhat,Oğuz'dan kurtulmanın takıma nasıl bir faydası olduğunu gördük sanıyorum
Emir Semih Oğuz falan bu adamların ortak yanı sürekli mutsuz olmaları. Oynamazsa sorun çıkartıp oyuna girince uyuzlanan adamlar bunlar
BERK, ÖMER FARUK, EGEHAN, ERCAN izlemeyi semihe oğuza serhata emire 10 kere tercih ederim.
Bu sezon topu elleriyle patlatsalar da bu çocukların her saniyesinde onlara desteğim.
Bizler bir gün daha Fenerbahçeli olarak yaşamak için hayata bağlanırız ve gerekirse o bir gün için bütün bir ömürü gözden çıkartırız.
A.Y.

Çevrimdışı tiyofencenk

• Üye
« Yanıtla #19190 : 29 Eylül 2015, 20:26:55 »
olay çok basit aslında;

giden oyuncular bizde kalsa yine en çok küfür edeceğimiz isimler olurdu gittiler diye kıymete bindiler:)

karşıyaka geçen sene kaç yerli oyuncusundan verim alarak şampiyon oldu ???

Dixon ve barış ile ikisi de bizde !
Koydum Sevinçleri önüme, baktım hepsi Fenerbahçem

Çevrimdışı fundamental

• Üye
« Yanıtla #19191 : 29 Eylül 2015, 22:02:57 »
Giden Türkler'e zerre üzülmedim. Özellikle Oğuz. Sahaya girer sürekli konuşur,sürekli itiraz hakeme. faulünü alır oturur kenara. Savunma desen felaket, akıllı bir oyun kurucusu varsa karşı takımın oğuz üç sayı çizgisine çıkıp dönünceye kadar uzunu bulurdu. Bahsedilen Türk oyuncular maliyetli. Yani şuan euroleague'de hiçbir takım sırf kendi milletinden diye nba'deki adama tonlarca para yığmaz.(dönme durumu haricinde)

Çevrimdışı ilkerz

• Üye
  • Yer: istanbul
    • ilkerzzz
« Yanıtla #19192 : 30 Eylül 2015, 01:12:22 »
Daha ilk hazırlık turnuvasında Emir,Semih,Serhat,Oğuz'dan kurtulmanın takıma nasıl bir faydası olduğunu gördük sanıyorum
Emir Semih Oğuz falan bu adamların ortak yanı sürekli mutsuz olmaları. Oynamazsa sorun çıkartıp oyuna girince uyuzlanan adamlar bunlar
BERK, ÖMER FARUK, EGEHAN, ERCAN izlemeyi semihe oğuza serhata emire 10 kere tercih ederim.
Bu sezon topu elleriyle patlatsalar da bu çocukların her saniyesinde onlara desteğim.

Bırakalım simdi Mahmuti ve Ibo dusunsun:)
En son umutlar ölür !

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19193 : 30 Eylül 2015, 11:40:19 »

vallaha yabancı sınırı tamamen kaldırılsın. umurumda değil Türkler filan.
serbest olsun hak eden çok çalışan oynasın FENERBAHÇE nasıl başarılı olacaksa o şekilde olsun
gerekiyorsa 12 yabancı oyuncu ile olsun veya 12 türk ile olsun ..
yıllarca hak etmedikleri halde dünyaları kazanan türk oyuncuları gördükçe benim midem bayağı bulanıyor

Çevrimdışı Cengizao

• Üye
« Yanıtla #19194 : 30 Eylül 2015, 15:22:42 »
Medya gününde Kenan yok, Berk var. Hâlâ hâlâ Kenan'ı sayanlara..
« Son Düzenleme: 30 Eylül 2015, 15:22:51 Gönderen: Cengizao »

Çevrimdışı zeljkoo

• Üye
« Yanıtla #19195 : 30 Eylül 2015, 16:43:59 »
Ben bu yerli planlamasını çok beğendim.Geçen sene ligdeki en geniş ve en iyi yerli rotasyonu bizdeydi,sonuç ortada.Ne yapacağını belli olmayan yerlilere para dökmektense potansiyelli gençlere yatırım yapmak daha mantıklı.
EL'de 7+Hickman+Dixon+Melih ile 10 kişilik rotasyon elimizde bulunuyor.Geçen sene ''en iyi'' yerliler bizde olmasına rağmen rotasyonumuz dardı.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #19196 : 30 Eylül 2015, 17:10:13 »
fikrim geldi...
kenan bir tulu ksk isi olmuyor..acaba biizmkiler baska tkaımlarla pazarlık halindeler mi?
banvite tolga gecim karsılıgı verilir mi?

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #19197 : 30 Eylül 2015, 17:33:49 »
ne güzel olurrr

Çevrimdışı exex

• Üye
« Yanıtla #19198 : 30 Eylül 2015, 17:34:12 »
 Oyuncumuz Kenan Sipahi ve menajeri ile bugün neticelendirilen görüşmeler sonucunda Kenan Sipahi, 2015-2016 sezonunu kiralık olarak Pınar Karşıyaka’da geçirecektir. Oyuncumuza yeni sezonda başarılar dileriz.

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

http://www.fenerbahce.org/detay.asp?ContentID=46925

HAYIRLISI OLSUN , daimi destekçisi olacağım

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #19199 : 30 Eylül 2015, 18:03:20 »
ufuk sarıca türk pasaportuna sahip en iyi koç , ayrıca ben bize karşı bir saygısızlığını da görmedim.

(görenler varsa uyarsınlar hemen değişir zaten fikrim, benim için birinin adam olup olmaması Fenerbahce'ye dil uzatıp uzatmaması ile alakalı)

kenan için ksk , ksk için de kenan şans, ragland gibi riskli oyuncunun yanına kenan iyi olur.
daha güçlü geri dönecekdir , yolu açık olsun.