Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970336 defa)

0 Üye ve 77 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19245 : 07 Ekim 2015, 12:55:56 »
Furkan kafa yapısı itibariyle en son şu takımda görmek isteyeceğim oyunculardan biridir. Ha oyununu da sevmem orası ayrı, kaldı ki Ömer Faruk'un şu performansını gördükçe hücum özürlü Furkan'a verilecek her para ayıp olur...

Can bende omer sure alsin isterim ..... Hemen gelecek hicbir 4 yada 5 numara istemem .... cunki gencler 5-10 mac daha fazla sure alsin

ama ara transfer de (top 8 oncesi) savunmada yada rebound da ki durumumuza gore... sakatliklara gore ... iyi takviye olabilir ....

Birde su var
  • Omer hemen NBA forumlarina dustu,  (gelisimini surdururse) bence 3 sene daha bizde oynar sonra NBA denemesi cikar basimiza.....
  • Seneye Vesely icin NBA deniyor ....

bu durumda gelip 4-5 sene kalacak bir Furkan kotu bir yatirim olmayabilir ..... Turkiye ve Euroleage rotasyonunu guclendiren iyi bir katki olur....
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #19246 : 08 Ekim 2015, 10:27:13 »
Bu arada su Justin Carter ..... GS ye gecmeden once de fenerde istiyordum hala da istiyorum .... Dun karsiyaka macini izlerken de onu dusundum, oyuna iki yonlu bu kadar katki veren oyuncuyu neden biz almadik .....

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
  • Yer: istanbul
« Yanıtla #19247 : 08 Ekim 2015, 19:47:17 »
Bu arada su Justin Carter ..... GS ye gecmeden once de fenerde istiyordum hala da istiyorum .... Dun karsiyaka macini izlerken de onu dusundum, oyuna iki yonlu bu kadar katki veren oyuncuyu neden biz almadik .....

justin carter küçük denizin büyük balığı olacak oyuncu belli güçteki takımlarda sürükleyici rol verirsen iyi iş yapıyor ama geçen yıl galatasarayda yan parça olarak bombası patladı takım tamamen onu rahatlatmak üzerine kurulu olunca oynuyor ama galatasaraydayken kimse bunun için uğraşmıyordu herkesten onu 2 metre geriden savunuyordu onunda balonu patlıyordu haliyle

Çevrimdışı iHTiYaRDeRKi

• Üye
  • DaR aGaCıNDa oLSaK BiLe SoN SöZüMüZ FeNeRBaHÇe
    • @aHaDeLi
« Yanıtla #19248 : 09 Ekim 2015, 08:18:13 »
Bu saatten sonra yapılacaksa Semih'in yerine Yerli oyuncu alına bilirki şuandan sonra Transfer bitti sanıyorum.Ayrıca Efes deseniz anlıyacağım ama Galatasaray'ın bize karşı bir şansı olacağını sanmıyorum.

Justin Carter'a gelince Neden alınmadı yada neden tercih edilmedi bu tamamen sezon öncesi plalamada Obradovic'in tercihidir sanırım.

Ben Bütün Branşlardaki hazırlık maçlarını çok dikkate alamıyorum.Ligler başlayınca Herşey şeffaflaşacak bizde göreceğiz Nasıl bir takım oluşturulmuş.

Çevrimdışı selimiyeli

• Üye
« Yanıtla #19249 : 10 Ekim 2015, 15:30:51 »
Basketbol bilgisine çok güvendiğim m. Murathanoğlu dünkü programda fb nin en iyi transferi udoh dedi..vesely gibi konsantre olabilirse avrupa basketboluna fb nin potaaltı avrupanın en iyisi olur dedi..

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #19250 : 11 Ekim 2015, 09:41:35 »
justin carter küçük denizin büyük balığı olacak oyuncu belli güçteki takımlarda sürükleyici rol verirsen iyi iş yapıyor ama geçen yıl galatasarayda yan parça olarak bombası patladı takım tamamen onu rahatlatmak üzerine kurulu olunca oynuyor ama galatasaraydayken kimse bunun için uğraşmıyordu herkesten onu 2 metre geriden savunuyordu onunda balonu patlıyordu haliyle

Emre adasim .... gecen sene "galatasarayda yan parça olarak bombası patladı" demeni anlamadim.... bence en iyi oyuncusuydu... Hatta Arrayo lu donemde; ipler Arrayo da iken bile tam bir takim oyuncusu hurriyetindeydi.... Ozellikle rebound hakimiyeti ... defansif ve ofansif balansi cok hosuma gidiyor ... bazi oyuncular ya ofans ya defans yapar .... carter ikisi icinde gorevini yapiyor ....

Bu nendenle dediklerine katilmiyorum, iyi bir oyuncu Carter ... ve daha genc (87 li olmasi lazim)... 4-5 sene daha ust duzey oynayacaktir...

CanCan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19251 : 11 Ekim 2015, 14:38:03 »
Carter iyi oyuncu ama Euroleague oyuncusu değildir. Bir gün Eurocup oynarsak, umarım hiç oynamayız, o zaman transfer edebiliriz.

Çevrimdışı Emreisking

• Üye
« Yanıtla #19252 : 11 Ekim 2015, 15:18:37 »
Emre adasim .... gecen sene "galatasarayda yan parça olarak bombası patladı" demeni anlamadim.... bence en iyi oyuncusuydu... Hatta Arrayo lu donemde; ipler Arrayo da iken bile tam bir takim oyuncusu hurriyetindeydi.... Ozellikle rebound hakimiyeti ... defansif ve ofansif balansi cok hosuma gidiyor ... bazi oyuncular ya ofans ya defans yapar .... carter ikisi icinde gorevini yapiyor ....

Bu nendenle dediklerine katilmiyorum, iyi bir oyuncu Carter ... ve daha genc (87 li olmasi lazim)... 4-5 sene daha ust duzey oynayacaktir...
carter genel olarak ben de beğeniyorum sadece bizde ve bizim seviye gibi takımlarda sıkıntı yaşar bo nun bizdeki durumu gibi ki bo bence carterdan çok daha iyi bir pota altı bitiricisiydi

Çevrimdışı str8diah

• Üye
  • Yer: Athens
« Yanıtla #19253 : 11 Ekim 2015, 18:15:10 »
Yapmayin arkadaslar Carter kücük takim oyuncusu.

Ufak bir analiz yapalim Efes Pilsen - Karsiyaka macini izleyenler bilir, KSK oyuna son 1 dk 2 sayi önde gidiyor Carter yapilacak en kötü tercih ile 3 tane Efes'linin bulundugu pota altina drive etti ve hücum faulu aldı. Efes gitti sayıyı yaptı. Karsiyaka hücumunda bu sefer daha 8ci saniyede hic kimse hücum setine yerlesmemisken cok gereksiz bir üclük denemesi yapti ve girmedi. Ardindan Efes bir sayi hücumu daha yaptı ve maci aldi götürdü.

Kesinlikle üst seviyede bir oyuncu degil, iki ucu keskin bicak

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #19254 : 12 Ekim 2015, 13:42:31 »
Yapmayin arkadaslar Carter kücük takim oyuncusu.

Ufak bir analiz yapalim Efes Pilsen - Karsiyaka macini izleyenler bilir, KSK oyuna son 1 dk 2 sayi önde gidiyor Carter yapilacak en kötü tercih ile 3 tane Efes'linin bulundugu pota altina drive etti ve hücum faulu aldı. Efes gitti sayıyı yaptı. Karsiyaka hücumunda bu sefer daha 8ci saniyede hic kimse hücum setine yerlesmemisken cok gereksiz bir üclük denemesi yapti ve girmedi. Ardindan Efes bir sayi hücumu daha yaptı ve maci aldi götürdü.

Kesinlikle üst seviyede bir oyuncu degil, iki ucu keskin bicak

Arkadaslar hatali olabilirim ... bu konuda bir sorunum yok... ama verilen ornek acikcasi duruma emsal teskil etmiyor.

Hucumu Carter kendi karar veriyorsa bu kocun hatasidir.... Sonucta skill set e bakilir oyuncu seciminde... birde buyuk takimlar kucuk takimdan oyuncu alirken suresinin ve rolunun azalmasina verecegi tepkiyi degerlendirir.

Ibrahim Kutluay sunu anlatmisti.... Transfer olduktan sonra birgun Obra cagirmis .... Bak demis onceki takiminda sen vardin ama bu takimda Bodiroga ve diger yildizlarda var, top paylasmayi ogrenmen lazim ....

Carter a bakiyorum, Ozellikle GS ye geldigi doneme... 2. hatta 3. tercihti takimda, sut atmasi degil pas vermesi ve savunma yapmasi isteniyordu ve adam fazlasiyla yapti ....

Ozelliklerine bakiyorum: Sut yuzdesi iyi, ceza sutlari iyi, atletizmi iyi, savunmasi iyi, rebound ozellligi iyi ....

e gerektiginde rol oyuncusu olmayi da dert etmiyor .... Bu durumda nasil kucuk denizin buyuk baligi diyoruz....

Koc ta Obradovic, eh bence guzel ....

Ve Turkiye'ye geldiginden bu yana temposu ve oyunu hic dusmedi... Adam istikrarli ve caliskan... Yenilgiyi sevmiyor ve mucadele ediyor ....

Bu nedenlerle buyuk bir takimda gormek isterim ve gittigi her takima katkisi olacagina inanirim ....

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #19255 : 12 Ekim 2015, 14:13:48 »
Bu arada sunu da belirteyim; Fenerbahcenin bu kadro ile Carter a ihtiyaci oldugunu dusunmuyorum... Yukaridaki yorumum yanlis anlasilmasin....

Çevrimdışı fundamental

• Üye
  • Yer: İstanbul
« Yanıtla #19256 : 21 Ekim 2015, 00:55:03 »
k-pap gelsin be kardeşim.

en son yok yere kezman isterken getirmiştim. bu yoklukta k-pap ne giderdi ya.

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #19257 : 21 Ekim 2015, 14:18:22 »
k-pap gelirse 10 numara...65 sayının altında yedigimiz mac sayısı baya artar..

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #19258 : 21 Ekim 2015, 15:24:13 »
Bizim K-pap e verecek paramız mı var Arkadaşlar?

Olası bile değil
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
« Yanıtla #19259 : 22 Ekim 2015, 08:01:06 »
Bizim K-pap e verecek paramız mı var Arkadaşlar?

Olası bile değil

Para bir yana o pozisyonda hem siseriz hemde yabanci kusucak takim .... buyuk bir sakatlik olmadan yabanci alinmasi neredeyse imkansiz ...