Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970232 defa)

0 Üye ve 85 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #675 : 04 Ocak 2014, 01:39:47 »
farketmez,geçen senenin sonunda şu anki durumu teklif etseler  hayal derdim,daha da iyi olacak .. Transfer olsa da ,olmasa da. Sahada bu sezon kendi adına en iyi oyununu oynamış ,sana da aşırı derecede bilenmiş son EL şampiyonuna deplasmanda  kaybedince üzülecek duruma geldik çok şükür.

Tamam iyi duruma geldik...

Ama artık şunada şöyle yenildik demeyelim be kardeşim...Yani mantık doğru ama sonuçta bu basketbol skor oyunu işte...Napacaksın...

LÖW zamanında Fb harika oynadı 15 maç..Sonra adama teneke taktık yolladık...Bizim camiada insanlara verilen değer hep skor üzerindendir..

Ersun Yanal 1 maç kaybetti neler dediler yahu...

Durum bu...Kadromuz derin değil..Oly de giren çıkan katkı verdi...Ha maçı Sakallı aldı ama olsun..BERBEROĞLU mesela..çIKTI aradan..Kadromuz dar..

Bu obradoviçte olsa..İvkoviçte olsa aynısını derim..Kadro dar..1-2 oyuncu kesin şart..Ben F4 yapıcam dersen..

Bugun EUROLİG şampiyonuna kafa tuttuk bencede tuttuk..Sonuç..Kenan ve Vidmar arada 2 kez saçmaladı fark açıldı...Kaybettik...Kazanırdık belkide...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #676 : 04 Ocak 2014, 01:42:14 »
transfer beklentisini düşürmek için nedim karakaş'ın forumda multi üyelikleri olduğunu düşünmeye başlıyorum. :D

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #677 : 04 Ocak 2014, 01:43:44 »
Obradoviç TRANSFER İSTEMİYORUM demiyor..Biz bu saatte aradığım adamı bulamayız diyor bunu unutmayın..Yani KOÇ TRANSFER İSTEMİYOR ASLINDA dememek lazım..

Koç istedi bizimkiler beceremedi...Durum bu...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Gökhan Bulut

• Üye
« Yanıtla #678 : 04 Ocak 2014, 01:49:54 »
Obradoviç TRANSFER İSTEMİYORUM demiyor..Biz bu saatte aradığım adamı bulamayız diyor bunu unutmayın..Yani KOÇ TRANSFER İSTEMİYOR ASLINDA dememek lazım..

Koç istedi bizimkiler beceremedi...Durum bu...
aradığı adamı bizimkiler koça sormadan alıp getirecek mi Murat Abi? bulamıyorlarsa birlikte bulamıyorlardır :)
biz hayatta en çok Fenerbahçe'yi sevdik....

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #679 : 04 Ocak 2014, 01:53:49 »
aradığı adamı bizimkiler koça sormadan alıp getirecek mi Murat Abi? bulamıyorlarsa birlikte bulamıyorlardır :)

Miloş işte...Daha ne yazayım...

vİDMAR da AFAKİ kaldı...Ha adam iş yapıyor ama daha iyisi olsa fena mı olurdu.

Koç napsın..Takım yapsın birde Transfer mi yapsın?
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #680 : 04 Ocak 2014, 02:22:32 »

TEo konusunda yönetimin bi hatası yok ki,transfer Ahmet Ercanlar denen boş boğaz yüzünden yattı.Koçun oyuncu portföyünün çok geniş olduğunu düşünmüyorum,mesela burada herkesin hakkında söyleyecek sözü olduğu Hackett'ı "oyun tarzını bilmiyorum" diye reddettiği söyleniyo koçun.Biraz olursa en iyisi olsun olmuyosada kalabalığa gerek yok eldekilerle idare ederim düşüncesi var anladığım kadarıyla koçta.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2014, 02:27:55 Gönderen: ErdemFB »
"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #681 : 04 Ocak 2014, 02:32:12 »

abi sende biraz fazla ayıp ediyorsun sanki yönetime. Koç, Teo'yu istedi ama CSKA'nın sözleşmeli oyuncu adam ne yapsınlar yani silah zoruyla mı kaçırsınlar adamı. Vidmar'ın da şu takımda kalmasını Obradovic'e rağmen(!) sağlayan bir yöneticiyse Allah ondan razı olsun çok büyük güzellik yapmış bize.
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
« Yanıtla #682 : 04 Ocak 2014, 03:54:46 »
abi sende biraz fazla ayıp ediyorsun sanki yönetime. Koç, Teo'yu istedi ama CSKA'nın sözleşmeli oyuncu adam ne yapsınlar yani silah zoruyla mı kaçırsınlar adamı. Vidmar'ın da şu takımda kalmasını Obradovic'e rağmen(!) sağlayan bir yöneticiyse Allah ondan razı olsun çok büyük güzellik yapmış bize.

Ben bize geldiği ilk gün kafasında VİDMAR olduğunu sanmıyorum...oYNADığı oyuna bakmadan dedim zaten...

Ayrıca TEO yu istedi olmadı..O da başının çaresine bakarım dedi..Koç böyle bir adam karşı tarafınki gibi mahalle şeyleri gibi konuşmaz!

Ama yönetim biraz daha etkin olmalı..Ne olursa olsun demek istedim..Bir transferi ERCANLAR bozuyorsa vah vah o zaman daha beter..Ki bence onla alakası yok
HaBaBaM GüM GüM GüM

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #683 : 04 Ocak 2014, 09:51:19 »
Orlando bu gece Hidayet Türkoğlu'nu serbest bıraktı. Hidayet artık serbest oyuncu.

Takımda koçun boğuşmak zorunda olduğu yeterince hazır olmayan oyuncu varken, Obradovic'e geçen seneden kalma bir enkaz teslim etmiş ve sihirli bir değnekle hem gençlerden katkı almasını, hem geçen sene dökülen isimleri ayağa kaldırmasını beklerken ve üstelik şu forvet bolluğunda Kleiza'nın bile takım içi rolü netleşmemişken, bir başka enkazı, kaç senedir basketbol adına ortaya hiç bir şey koymayan ve üretmeyen bitik Hidayet'i almak gibi bir çılgınlık yapmayız umarım. Umarım yapmayız, yapmamalıyız.

Çevrimdışı phenom_07

• Üye
« Yanıtla #684 : 04 Ocak 2014, 12:25:51 »
Ben bize geldiği ilk gün kafasında VİDMAR olduğunu sanmıyorum...oYNADığı oyuna bakmadan dedim zaten...

Ayrıca TEO yu istedi olmadı..O da başının çaresine bakarım dedi..Koç böyle bir adam karşı tarafınki gibi mahalle şeyleri gibi konuşmaz!

Ama yönetim biraz daha etkin olmalı..Ne olursa olsun demek istedim..Bir transferi ERCANLAR bozuyorsa vah vah o zaman daha beter..Ki bence onla alakası yok

bende o şahısla alakası olduğunu düşünmüyorum ama bir şekilde CSKA vazgeçti Teo'yu bırakmaktan ve CSKA bırakmayacam diyorsa bırakmaz abi oyuncusunu.
BAK YİNE HASRETİN DÜŞTÜ İÇİMİZE
SADECE FENERBAHÇE ...

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #685 : 04 Ocak 2014, 12:38:23 »
Kısa transferi yapılmamasının sebebi Teodosic bence. Önümüzdeki sene çok büyük ihtimalle gelecek bize. Yarım sezon için para harcamak istemiyor olabilir Ülker. Kalitesiz oyuncuyu da Obradovic istemiyor. Ben Jamon Lucas'ın gelmesini çok isterim , şu an tam eksiğimizi kapatacak oyuncu bence. Bo 1 adım yukarı çıkar Lucas'la.

Çevrimdışı erik2929

• Üye
« Yanıtla #686 : 04 Ocak 2014, 12:39:56 »
Nba in en bitik oyuncusu burada is yapabilir, Turk ve Fbli olmasida ekstra artilari kesinlikle alinmali en azindan denemis oluruz.
You're never as good as everyone tells you when you win, and you're never as bad as they say when you lose

Çevrimdışı finkployd

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #687 : 04 Ocak 2014, 12:51:52 »
Nba in en bitik oyuncusu burada is yapabilir, Turk ve Fbli olmasida ekstra artilari kesinlikle alinmali en azindan denemis oluruz.

Hidayet'in artıları eksilerini tartışılır ama bence en azından denemiş oluruz denilip alınabilecek bir oyuncu değil Hidayet. Egosu, kullanacağı top sayısı, lider olmak istemesi, alacağı ciddi miktarda ücret, vs.. Bunlar takımda var olan dengeyi maddi manevi bozabilir. İnce hesaplamak lazım.
« Son Düzenleme: 04 Ocak 2014, 12:56:04 Gönderen: finkployd »

Çevrimdışı FenerliDoğuş

• Üye
« Yanıtla #688 : 04 Ocak 2014, 12:57:10 »
Valla bu yerli yokluğunda hidayette boştayken almazsak yine ciddi hata yapmış oluruz.Yabancı içinde neden de colo yada omar cook olmasın diyorum.Son olarakta sakatlığı çok daha ciddi olan oğuz çalışmalara başlamışken ilkan efendiden ses yok.Bu seneki sözleşmesi dondurulup maaş ödenmemeli diye düşünüyorum

Çevrimdışı Andrew Goudelock

• Üye
  • Yer: İzmir
  • Andrew Goudelock
« Yanıtla #689 : 04 Ocak 2014, 13:48:25 »
Hidayet, NBA'de oynamadığı için bitik yada formsuz değil. NBA'da Toronto'dan kontrat aldığı gün basketbolu kafasında bitirdi. Hidayet çok yetenekli bir oyuncu, benim gördüğüm en all-around Avrupalı oyunculardan bir tanesi ama basketbolu sevmiyor o parayı seviyor kendisi. Birazcık basketi sevse zaten Hidayet bugün buralara gelir mi diye konuşmazdık.

Öyle umrunda filan değil kazanılacak başarılar. Gelir alır burada yılda kaç milyon Euro. Umursamaz, alır topu geri çekilir şut atar sende sinirden kendi hırpalarsın.
Ve, Madrid’e ulaşırlarsa… Benchlerinde Avrupa’da hiçbir takımda olmayan bir avantaja sahip olacaklar.