Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970589 defa)

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı badwachter

• Üye
  • Yer: Balıkesir
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #750 : 04 Ocak 2014, 18:35:00 »
Yönetim yine çok akıllı davranarak maçın yenilgi odağını transfere çekmiş.
Benim anlamadığım Aliağa petkimemi yenildi takım ki odağı başka yere çekme çabası olsun :)
Yahu son 2 yılın şampiyonu 4-5 yıldır oturmuş kadrosu olan ve TOP 16 ya iyi bir başlangıç ile kendi evinde 15 bin aç ve bilenmiş yunanlının desteklediği deplasman' da yenildik yapmayın yahu geçen sene bu şube pas pas oldu avrupada ve ligde şimdi neyden memnun kalmıyorsunuz..

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #751 : 04 Ocak 2014, 18:42:12 »
Hidayet'i almayız. Gereksiz ötesi bir transfer olur alırsak. De Colo olabilir , Jasikevicius olabilir , Calathes olabilir. Hepsi hücumda bizi rahatlatacak isimler. Neyse hayırlı bir transfer olsun da isim önemli değil.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #752 : 04 Ocak 2014, 18:53:28 »
Benim anlamadığım Aliağa petkimemi yenildi takım ki odağı başka yere çekme çabası olsun :)
Yahu son 2 yılın şampiyonu 4-5 yıldır oturmuş kadrosu olan ve TOP 16 ya iyi bir başlangıç ile kendi evinde 15 bin aç ve bilenmiş yunanlının desteklediği deplasman' da yenildik yapmayın yahu geçen sene bu şube pas pas oldu avrupada ve ligde şimdi neyden memnun kalmıyorsunuz..

Ender Bey,sadece paylaşılan twitter dikkatimi çekti bunu daha önce yazabilirlerdi. Benim ilk başta Obradovic ve takıma güvenim tam, geçen sene ile kıyaslanmayacak derecede bir takımımız var. Yenildiğimiz takım üst seviyede oynayan bir takım ama ben burada yeneceğimize inanıyorum ki bu maçıda alacağımızı düşünüyordum. Ben memnunum ama Fenerbahçe'mizi hepimiz daha iyi görmek isteriz
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #753 : 04 Ocak 2014, 18:58:32 »
Kenan 19 yaşında bir genç ona güvenmeliyiz ama çok fazla yükte bindirmemek gerekir, birde Kenan buraları kaldıramaz diyoruz ama gelecek içinde Kenan iyi bir oyuncu olacak diye bekliyoruz. 1 yada 2 numaraya oyuncu alırsak bu sefer hem Kenan hem Melih daha az süre alacak gelişimleri daha uzun süre alacak. Bu sene F4 bekliyorsak oyuncu almakta şart gibi, neresinden baksam elimde kalıyor işin içinden çıkamadım  ??? ??? ???
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı BeratAkbaba

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • BeratAkbaba
« Yanıtla #754 : 04 Ocak 2014, 19:13:20 »
Bana da hidayet gibi geliyor.Zira özokur'un açıklamaları ve gelişen süreç buna işaret ediyor.Lig rotasyonumuz da çok sıkıntılı malum.Hidayet veya bir ihtimal kerem tunçeri hamlesi olabilir gibi duruyor.
#12 Damir Mrsiç

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #755 : 04 Ocak 2014, 19:38:41 »
2 yabancı transfer etme lüksümüz olmadığına göre eğer birden fazla takviye yapılacaksa biri mutlaka Türk olacaktır. O nedenle Hido veya söz edilen Kerem hamlesinden birinin yapılacağını düşünüyorum. Yabancı için ise alternatifler var. Bakalım nasıl bir yol izlenecek...
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Çevrimdışı badwachter

• Üye
« Yanıtla #756 : 04 Ocak 2014, 19:41:56 »
Ender Bey,sadece paylaşılan twitter dikkatimi çekti bunu daha önce yazabilirlerdi. Benim ilk başta Obradovic ve takıma güvenim tam, geçen sene ile kıyaslanmayacak derecede bir takımımız var. Yenildiğimiz takım üst seviyede oynayan bir takım ama ben burada yeneceğimize inanıyorum ki bu maçıda alacağımızı düşünüyordum. Ben memnunum ama Fenerbahçe'mizi hepimiz daha iyi görmek isteriz
Özcan bey demek ki eksikleri daha net görmüşler yüksek hedefler için yoksa şu haliyle bile takım benim görüşüme göre son çeyreğin son 2dk sına kadar başa baş götürdü maçı bunları göz önüne alırsak en kötü top 8 görüyorum, karşıdan gelecek iyi bir eşleşme ile final four bile olabilir mevcut kadro ile.. ama koçta yönetimde kupayı istiyor çok belli bu... bu doğrultuda en iyisine karşı olan mücadelede eksikleri net görmüşler sanırım..

Çevrimdışı pentagram22

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #757 : 04 Ocak 2014, 19:52:26 »
2 yabancı transfer etme lüksümüz olmadığına göre eğer birden fazla takviye yapılacaksa biri mutlaka Türk olacaktır. O nedenle Hido veya söz edilen Kerem hamlesinden birinin yapılacağını düşünüyorum. Yabancı için ise alternatifler var. Bakalım nasıl bir yol izlenecek...
.    Kerem Tunçeri'yi sene başından serbestken istediğimizi kendisinin artık hedefleri daha mütevazi ( haftada bir maç yapan ), daha çok para kazanabileceği bir takım istediğinden gelmediğini biliyorum.Hidayet hamlesini yapacağız gibi gözüküyor ama bence takımı aşağı çekecektir bu hamle,zira Hidayet'in Hidayet gibi oynadığı son sezon 2009 yılıydı sonrasında kontağı kapattı..

Çevrimdışı turner

• Üye
  • Yer: istanbul
  • obrakadabra
« Yanıtla #758 : 04 Ocak 2014, 20:11:15 »
bugunku acıklamadan sonra bır yerlı kesın gıbı ama hıdo mu olur kerem tuncerımı olur gorecegız yabancı konusunda bana gore de colo bıze cok katkı verır asıst ozellıgı daha ust sevıye ama sayıda atacaktır

Her sabah özgürlüğe doğar FENERBAHCE

Çevrimdışı badwachter

• Üye
« Yanıtla #759 : 04 Ocak 2014, 20:16:09 »
bugunku acıklamadan sonra bır yerlı kesın gıbı ama hıdo mu olur kerem tuncerımı olur gorecegız yabancı konusunda bana gore de colo bıze cok katkı verır asıst ozellıgı daha ust sevıye ama sayıda atacaktır

Kendisini kişisel anlamda istemesemde çok büyük ihtimalle kerem olacak bu kişi .. yabancı olarak da Dixon diye düşünüyor olabilirler umarım Bekçi sınıfında bir 5 numara olur ...

Çevrimdışı turner

• Üye
  • Yer: istanbul
  • obrakadabra
« Yanıtla #760 : 04 Ocak 2014, 20:18:08 »
valla acıkcası bende keremı ıstemem dıxonu hıc ıstemem acıkcası :)
Her sabah özgürlüğe doğar FENERBAHCE

Çevrimdışı ErdemFB

• Üye
  • Yer: Samsun
« Yanıtla #761 : 04 Ocak 2014, 20:21:42 »
Şaka gibi gerçekten şu transfer yapacağız açıklaması.Sene başından beri transfere ihtiyacamız olduğunu ben de dahil bi çok kişi söylüyodu zaten, ama koç ısrarla transfer yapmyacağını oyuncularına güvendiğini söylüyodu.tamam buraya kadar herşey normal bu konuda en yetkili kişi Obradovic ve transfer isteyip istememek kendi bileceği iş, normal olmayan şu ki biz yarın tutup Todosic'i bile getirsek Mart ayına kadar Eurolig'de oynamayacak.Transfer ihtiyacımız olduğuna bi' hafta önce karar verilemiyomuydu acaba.Kimse kusura bakmasında şu olanlar tek bişeyle açıklanabilir o'da Obradovic'in yavaş yavaş şubedekilere benzemeye başlamasıyla,nasıl bu kadar amatör davranabildi  gerçekten anlamak güç.Belkide  bir çok sorununu çözecek bi oyuncu alıyosun ama kullanamıyosun. 'Bayram geçtikten sonra kınayı bi tarafına yak' sözünü atalarımız Fenerbahçe Eurolig'e kadro bildirim süresi dolduktan sonra transfer yaparsa kullanırsınız diye söylemiş sanırım.

"Kendim için bir söz veriyorum,burası benim evim olacak."

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #762 : 04 Ocak 2014, 20:29:53 »
Bi isimler netleşsin onda sonra niye bu zamanda transfer olduğunu tartışmak daha mantıklı olur.

Çevrimdışı pentagram22

• Üye
  • Yer: Ankara
« Yanıtla #763 : 04 Ocak 2014, 20:36:09 »
Kerem Tunçeri artık büyük hedeflerin oyuncusu olmak istemiyor zaten ondan sene başında bizim yerimize Telekomu seçti.Ayrıca menajeri Tolga Tuğsavuldur ve abisi Kemal gibi koyu Gs.lidir. Yıllar önce abisini kadromuza katıp sıfır katkı almıştık aynı şey Kerem içinde geçerli olur bana göre.Yıllardır özellikle Fenerbahçe Ülker ile birleştiğinden beridir Kerem'i ister hatta daha fazla para teklif eder ama o Efeste devam eder niye sizce? Gayet açık oynamak istemediğinden..

Çevrimdışı pikenrol

• Üye
« Yanıtla #764 : 04 Ocak 2014, 21:09:27 »
uzun da lazım ama 2 transfer yapılacaksa tercihim 1 ve 3 numaradan yana olur.
kerem-hidayet olabilir, kerem+savunmacı biri olabilir, veya hidayet+savunmacı 2 numara olabilir.