Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970237 defa)

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı haktan87

• Üye
  • Yer: ERZURUM
Ynt: Fenerbahçe Ülker Transfer Dosyası
« Yanıtla #795 : 04 Ocak 2014, 23:18:22 »
Sanırım ben yanlış yere yazmışım topikleri karıştırdım :)
"BEN FENERBAHÇEYE ikinci olmak için gelmedim"
Zeljko OBRADOVİC.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
  • Yer: İstanbul
    • tolgagumus_
« Yanıtla #796 : 04 Ocak 2014, 23:20:15 »
Cem abi Nemanja Nedovic palavra haber demiş ama ben şöyle bir nba istatistiklerine baktım bu sezon.

21 maçta forma giymiş ve hepsinde bençten oyuna girmiş. Maç başına 6.4 dakika süre almış. Maç başına 1.1 sayı, 0.7 ribaund, 0.6 asist ortalaması ile oynamış. Golden State'te bu istatistiklerine göre pek mutlu olduğunu söyleyemeyiz. Detaylı istatistiklerine bakmak isteyen olursa; http://www.nba.com/warriors/stats/2013
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #797 : 04 Ocak 2014, 23:22:05 »
Cem abi Nemanja Nedovic palavra haber demiş ama ben şöyle bir nba istatistiklerine baktım bu sezon.

21 maçta forma giymiş ve hepsinde bençten oyuna girmiş. Maç başına 6.4 dakika süre almış. Maç başına 1.1 sayı, 0.7 ribaund, 0.6 asist ortalaması ile oynamış. Golden State'te bu istatistiklerine göre pek mutlu olduğunu söyleyemeyiz. Detaylı istatistiklerine bakmak isteyen olursa; http://www.nba.com/warriors/stats/2013

kendisi geliştirme ligine gönderildi diye biliyorum da nedoviç ismini öyle goy goy olsun diye ortaya attılar sonra yayıldı kardeşim ..
o yüzden palavra dedim .. :)

Çevrimdışı Özcan Özdemir

• Üye
  • Yer: Kütahya- Nazilli
    • özcanözdemir43
« Yanıtla #798 : 04 Ocak 2014, 23:23:43 »
Şu an için transfere gerek yok ama dursun :)

Bu mesajın üzerinden sadece bir buçuk ay geçmiş :(
Fenerbahçe'linin dostu yine bir Fenerbahçe'lidir.

Çevrimdışı Tolga Gümüş

• Üye
    • tolgagumus_
« Yanıtla #799 : 04 Ocak 2014, 23:29:21 »
kendisi geliştirme ligine gönderildi diye biliyorum da nedoviç ismini öyle goy goy olsun diye ortaya attılar sonra yayıldı kardeşim ..
o yüzden palavra dedim .. :)

Ben de ilk burada okudum. Hemen twitter'a baktım. Epey üzerinde yoğunlaşılmış artık, birçok kişi yok şöyle olur yok böyle olur demiş transfer için. Ben de bir girip bakayım dedim nba istatistiklerine. İstatistikleri inceledikten sonra senin yazını gördüm. Hevesim kursağımda kaldı abi :D
"Ben Fenerbahçe'ye ikinci olmak için gelmedim." - Zeljko Obradovic

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #800 : 04 Ocak 2014, 23:53:42 »
Ben de ilk burada okudum. Hemen twitter'a baktım. Epey üzerinde yoğunlaşılmış artık, birçok kişi yok şöyle olur yok böyle olur demiş transfer için. Ben de bir girip bakayım dedim nba istatistiklerine. İstatistikleri inceledikten sonra senin yazını gördüm. Hevesim kursağımda kaldı abi :D

özür dilerim :( :)

Çevrimdışı babolat

• Üye
« Yanıtla #801 : 05 Ocak 2014, 00:21:28 »
obradoviç alınarak büyük hedef koydu takımımız...artık küçük hedefler, küçük transferler olmaz bu saatten sonra....mutlaka iyi transfer yapılacaktır.....seneye daha iyisi...diğer sene daha iyisi...hedef belli....yolumuz açık

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #802 : 05 Ocak 2014, 00:36:30 »
nba üstadlarına bi sorum olacak ;
yanlış bilmiyorsam Ömer Aşık seneye kontratından dolayı 15 milyon usd gibi bir bedel alacak.
6 aylık olarak buraya gelme ihtimali varmı ?
tahmini bedeli ne olabilir böyle bir ihtimal var ise
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2014, 00:36:47 Gönderen: Cem Ağrak »

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #803 : 05 Ocak 2014, 00:38:56 »

Ismail Senol ‏@ismailsenol
Ani gelişen dedikodulara: Nemanja Nedovic ilk tur seçimi. Yani bu yaz imzaladığı kontratı 2+1+1. O artı birler de Warriors'ın opsiyonu.

İsmail Senol ‏@ismailsenol
Eğer Warriors kadrosuna katmak için takaslar yapıp bonservis ödediği Nedovic'i serbest bırakmazsa Nedovic'in Avrupa'ya gelme ihtimali yok.

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #804 : 05 Ocak 2014, 00:44:11 »
Biz Golden State taraftarının da Nedovic'den mutlu olduğu söylenemez. Kuzmic ve Nedovic D-League'e gönderilecek haberini derinnba'de Utkan yaptığında ona nasıl teşekkür ettiğimi hatırlar. Nedovic mi? S....... gitsin bi zahmet ama mümkünse biz'den uzak olsun. Biz derken hem Golden State'i, hem Fenerbahçe'yi kastediyorum.

Aynısı Hidayet için de geçerli. BİZ'e gelmesin. (Her iki takımım için de geçerli. Golden State ve Fenerbahçe'den uzak olsun. Gerçi bizim Golden State olarak ihtiyacımız olan pozisyon değil ama belli olmuyor bu işler. Bize Nedovic yerine basketbol oynamasını bilen Curry'i yedekleyecek  1 ve 2 oynayan birisi lazım.)
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2014, 03:24:31 Gönderen: gurol1967 »

Çevrimdışı Solamnus

• Üye
  • Yer: istanbul
  • in zeljko we trust!
    • cemturk
« Yanıtla #805 : 05 Ocak 2014, 00:56:15 »
Öncelikle Ahmet Özokur'un twitterda çıkıp da biz hocayla "mutabık" kaldık transfer olacak demesi hiç şık bir davranış değil, kendilerine pay çıkarma derdiyle bu tarz tweetler yakışmıyor, çok itici.

İkinci olarak bence de daha önce iskoch'un belirttiği gibi hocanın tavrı baştan beri ya çok iyi bir transfer yapılsın ya da hiç yapılmasın idi, NTVSpor'da söyledikleri de bu mealde sözlerdi, bence hocanın aynı tavrı sürüyor ama Ülker sonunda lütfedip hoca ile "mutabık" kalabilmiş anlaşılan duygusal yönden. Obradovic içi dışı aynı olan bir adam, TV'de ne söylediyse yöneticilere de aynını söylediğinden eminim.

Bu arada ekonomik olarak kendimizden geri gördüğümüz Galatasaray bir ton transfer yaparken sponsorları bu kadar konuşuyor mu sağda solda?, Ülker de lütfedip doğru düzgün bir ara transfer yapsın bir zahmet, hava atmasını iyi biliyorlar. Eğer transferde gecikme olmuşsa bunun baş sorumlusu hoca değil bence. İyi bir transfer yapma şansı varken niye reddetsin ki adam, eli güçlenecek sonuçta.

Çeşitli oyuncuların ismi geçiyor açıkçası Hidayet'e ve Kerem'e çok sıcak bakmıyorum, ama illa biri gelecekse Kerem daha iyi bir seçenek gibi duruyor. Umarım hocanın dediği gibi gelecek transferler ciddi olarak katkı verir. Bekleyip göreceğiz.

Çevrimdışı iscilveger

• Üye
« Yanıtla #806 : 05 Ocak 2014, 00:59:09 »
nba üstadlarına bi sorum olacak ;
yanlış bilmiyorsam Ömer Aşık seneye kontratından dolayı 15 milyon usd gibi bir bedel alacak.
6 aylık olarak buraya gelme ihtimali varmı ?
tahmini bedeli ne olabilir böyle bir ihtimal var ise

Bunu ben de çok merak ediyorum

Çevrimdışı Hakan Yaman

• Yönetici
  • Üye
  • Yer: Antalya
« Yanıtla #807 : 05 Ocak 2014, 01:00:29 »
Öyle bir ihtimal yok. Sigorta parasını bile karşılayamazsın. Burada bir sakatlık olsa Houston o kontratı ödemez Ömer'e. En basitinden...

Çevrimdışı murat kaya

• Üye
  • Yer: EDREMİT-BALIKESİR
  • Deniz ve Sevgi Nehirin Babası
« Yanıtla #808 : 05 Ocak 2014, 01:03:19 »
İnsanların fikirleri 1 ay değil 1 dakıkada bile değişir...

Kimse kusura bakmasın..Obradoviçi ne kadar yakından tanıyoruz...Hep bir slüet gibi yaklaşmayalım...

Adam bakar tamam der..Dün de bakmıştır olmadığını olamayacağını görmüştür..Bu bir sorun mu Allah aşkına?

Ahmet Özokurun lafına bende takıldım ama napacak adam sonrada düşündüm...

Bir şey yapmasalar neden yapılmadı...

Konuşmasa neden konuşmuyorsun...

Neden bilgilendirilmiyoruz?

Lafları...
HaBaBaM GüM GüM GüM

Kalathi kai faul

• Ziyaretçi
« Yanıtla #809 : 05 Ocak 2014, 01:52:55 »
Nedovic kötü oyuncu değil. Ama henüz oyun kontrol edebilecek olgunluğa ulaşmadı. Hidayet , Kerem ve Nedovic transferleri olmayacağına eminim. Hele Obradovic'in olduğu takıma Hidayet'in gelme ihtimali %0 bile değil.