Gönderen Konu: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası (Kasım 2013 - Aralık 2015)  (Okunma sayısı 4970350 defa)

0 Üye ve 81 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Başar Bükücü

• Genel Moderatör
  • Üye
  • Yer: Samsun
    • basarbukucu
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyası
« Yanıtla #19425 : 22 Kasım 2015, 22:43:40 »
değerli dostlar. ben şuna itiraz ettim '' uzun rotasyonumuzda baris sorun var. '' işte bu cümleye katışmıyorum
yoksa ben de isterdim Furkan bize gelsin. ki teklifimiz oldu ama 2 katı paraya daçkaya gitti. herhanbi kaliteli bir yabancı oyuncusu 9ncu yabancı olarak kadromuza katağımıza inanıyorsak buyurun alalım.. haa şunu isterim çok iyi olan uzun rotasyonumuz daha da iyi olsun... buna okey..
ayrıca VEysel 20 dakikalık oyuncu değil zaten. 27 dakila civarı son derece doğal ve verysel için en verimli dakikalar.
aslında bu sohbetleri yapmamızın sebebi Reisin Datome'yi 4 numaradan çok az süre vermesi, buna şikayetim yok çünkü Datome çok iyi basketbol oynuyor. 3 numarada avrupa için çok fazla bi oyuncu..

Abi açıkçası ben Datome konusunda çok yanıldım. Obradovic onun 3 numara oynamasından oluşabilecek açıkları sistem içinde o kadar iyi kapatıyor ki. :) Bir de üstüne muazzam katkı verince skorer kısa konusunda elimiz çok rahatladı. Hickman dönünce Datome biraz 4, biraz 3 oynar uzun rotasyonunda da problem kalmaz.
« Son Düzenleme: 22 Kasım 2015, 22:44:43 Gönderen: Başar Bükücü »
"Bu insanların bizden beklentisi savaşmaktır. Çünkü hayat bir savaştır. Buraya neden geldiğimin cevabı budur." Zeljko Obradovic

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19426 : 22 Kasım 2015, 23:19:56 »
daçka ilk turda elense , mahmuti gönderilse furkan kadro dışı bırakılsa ve bize kiralansa diye umuyorum:)
Güzel hayal ahahahahahahaha

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #19427 : 22 Kasım 2015, 23:39:59 »
Güzel hayal ahahahahahahaha

abi oğuz savaş bugün salonda mıydı ? ya da sen gördün mü ?

Çevrimdışı Vanguards of FB

• Üye
  • Yer: İzmir
« Yanıtla #19428 : 23 Kasım 2015, 11:11:58 »
bence datome hep 3 oynasın abicim...kalinic 2-3-4 oynasın ...her yere yapıstıralım adamı..hem fizigi, hem basketbol bilgisi, hemde saha disiplini ust duzey...

ben hickman sonrası oturup balkılsın diyorum hep 9. yabancı alınacak mı alınmayacak mı diye..

zaten berk boyle devam ederse ve hickman dounuce kısalarda sıkıntı olmaz kesinlikle..

bizim ya barıs'tan max fayda yada kalinic'ten 4 numara'da 10 dk hakkıyla oynama gibi bir lukse ihtiyacımız var..

vesely 25; udoh 25; antic 17-18; barıs ve/veya kalinic 12-13...

cok erken belki ama keske omer faruk bir an once bu dedigimizi yapabilse...esasınd aher sey var...biraz guclenmeli sadece..

adamda atletizim var, yumusaklık var; hatrı sayılır dıs sutu var; rebler gayet iyi...

sadece biraz daha kuvvet bu yumusaklıgını kaybetmeden...

omer faruk yerinde olsam sabah aksam calısırım; o sahada olan suremı 3-5 dakikadan 8-10 dakikaya cekmek icin...

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19429 : 23 Kasım 2015, 14:48:29 »
yok görmedim hiç dikkatimi çekmedi emin kardeşim

• Üye
« Yanıtla #19430 : 24 Kasım 2015, 00:37:09 »
Haha oguzun haline guluyorum...adam ilkbgitti dackaya.önce Semih sonra furkan geldi...slaugter; harangody; bjelica derken adam iyice kenarda kaldı..simdiki akli olsa az çok bakmaz oğuz kalırdı...bakalım ne olacak...pardon abi diyip gelir mi ki geri..geri gelmek istese obra ne der...
Sanirsam obra değil oğuz para yüzünden gitmek istedi..yanlış mi biliyorum.?

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Üye
« Yanıtla #19431 : 24 Kasım 2015, 00:45:15 »
Emircan i Efes bize vermez...malum adamların derdi oyuncu değil zaten...herşey mubah onlar için...yani oyuncu gelişmesin ama bende kalsın tursu kurayim mantığı.. Kaldinki emircan yerine o sureleri omer faruk aldin...samet hala olmadı bence ama olmayacak is değil...dış sütü da var...ama baris hersek varken gerek yok..

Gene en mantiklisi istenmese de oğuz..pota altına çeşitlilik kadar..rl de 5-6 dk da olsâ, ligde 10-12 dk da olsa neden olmasın..üstelik pota altimizdki pas trafiği çok güçlü olduğundan bu sene daha da faydalı olurdu bize..

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19432 : 24 Kasım 2015, 16:40:15 »
illa bi uzun alacaksak 9ncu yabancı olarak . mümkünse şutu olan rib alan iyi savunmacı birisini alalım. pozisyonu 3 4 5 6 7 numara olmuş hiç önemli değil . benim şahsi fikrim..
istediğimiz özellikleri olan 9ncu yabancı bulmak bence imkansız...
yoksa ben uzunlarımızın 3ünden de fazlasıyla memnunum.
oynadığımız oyun tarzı itibari ile illa birisi gelecekse bize '' 3 sayı çizgisi gerisinden şutu olan '' bi oyuncu olması lazım.. haa olmasa da olur...
Barış kardeşimiz sağlığına kavuşup ligde 10 15 dakika süre alabilse aslında elimiz biraz daha rahatlar .

• Üye
« Yanıtla #19433 : 24 Kasım 2015, 17:13:42 »
Barışın sakatlığı ne derece ciddi...

• Üye
« Yanıtla #19434 : 24 Kasım 2015, 17:14:21 »
Bu arada ömer faruk çalışıp bu rotasyona çok rahat girer...çocukta herşey var.

Çevrimdışı south

• Üye
« Yanıtla #19435 : 24 Kasım 2015, 17:36:18 »
Maçı anlatan spiker Oğuz maçı salonda takip ediyor demişti sanki.

Çevrimdışı emindesouza

• Üye
  • Yer: Azerbaycan , Bakü
« Yanıtla #19436 : 24 Kasım 2015, 20:02:53 »
illa bi uzun alacaksak 9ncu yabancı olarak . mümkünse şutu olan rib alan iyi savunmacı birisini alalım. pozisyonu 3 4 5 6 7 numara olmuş hiç önemli değil . benim şahsi fikrim..
istediğimiz özellikleri olan 9ncu yabancı bulmak bence imkansız...
yoksa ben uzunlarımızın 3ünden de fazlasıyla memnunum.
oynadığımız oyun tarzı itibari ile illa birisi gelecekse bize '' 3 sayı çizgisi gerisinden şutu olan '' bi oyuncu olması lazım.. haa olmasa da olur...
Barış kardeşimiz sağlığına kavuşup ligde 10 15 dakika süre alabilse aslında elimiz biraz daha rahatlar .

abi sen direk moermann'ı tarif etmişsin.

ben de katılıyorum bizim uzun sıkıntımız yok, sakatlık olursa diyorlar sakatlık olursa zaten real cska herkes sıkıntı yaşar, sakatlık korkusu ile rotasyonu 50 kişi ile dolduramayız.
mesela real'de ayon sakatlansa ne olur ? onlara ne olursa udoh da sakatlansa bize de aynısınnan olur.
real bile ya ayon sakatlanırsa diye gidip birini almıyor.

bi de hatırlıyorsan datome 3'de verimli olamaz demiştim sana abi, obradoviç göt etmeye devam ediyor , demek ki 3 de oynar datome 4 de , erken konuştum.

bence uzun transferi isteyenler lig için istiyor , benim lig çok da umrumda olmadığı için benim için problem yok.. udoh, vesely, antiç, datome yeter ..udoh zaten 30 dk yorulmadan oynar nba temposu gören adam için 30 dk sorun değil.

Cem Ağrak

• Ziyaretçi
« Yanıtla #19437 : 24 Kasım 2015, 22:32:04 »
Emin
Biz de sohbet ederken Moerman olabilse iyi olur diye mevzu geçti. (zonebasket ekibi ile)  ama o da zor isim zaten ama tiplemesi bence cuk oturuyor.  Haa onun daha atletik versiyonu varsa buyursun gelsin :)
Barış dan biraz katkı alabilsek bunları konuşmayız zamanla o da katkı verecektir.
Zeljko hepimizin düşündüğünden çok daha büyük isim

Çevrimdışı ETIRYAK

• Üye
  • Yer: Melbourne
« Yanıtla #19438 : 25 Kasım 2015, 07:03:03 »
Emin
Biz de sohbet ederken Moerman olabilse iyi olur diye mevzu geçti. (zonebasket ekibi ile)  ama o da zor isim zaten ama tiplemesi bence cuk oturuyor.  Haa onun daha atletik versiyonu varsa buyursun gelsin :)
Barış dan biraz katkı alabilsek bunları konuşmayız zamanla o da katkı verecektir.
Zeljko hepimizin düşündüğünden çok daha büyük isim

Cem yabancidan ziyade turk katki bence daha onemli....

belki gelecek sene planlamasi buna gore duzenlenebilir ... Elimizde gelisime acik genc oyuncular var .... Baska genc oyunculardan ziyade, belkide bir veteranla takviye yapabiliriz....

sonucta sinirli sure alacagini bilerek gelecek bir veteran takima her turlu katki saglar.... Hicbirsey olmasa antremanlarda, A takimla esleserek antreman kalitesini arttirir.....

Kalipli biraz fundemental i olan biri .... bu anlamda aklima Ermal Kurtoglu geliyor ...

Bilenler hatirlar Ermal fenerbahce altyapisindandir. Ve artik son yillarinda,.... Yada bu tarz bir oyuncu....

Sonucta Turk pasaportu olan bir veteran olmali bence .....

Zaten tahminim Obra seneye ne yapacagini coktan kurmustur kafasinda :))
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2015, 07:04:16 Gönderen: ETIRYAK »
Pazardan pazara degil, ezele kadar ....

Çevrimdışı Bukefalos

• Üye
  • Yer: İstanbul
  • RWB0 & SC30
Ynt: Fenerbahçe / Basketbol Transfer Dosyasý
« Yanıtla #19439 : 25 Kasım 2015, 18:01:35 »
Ne oguzu ya bu saatten sonra
emir semih oguz, bir daha gelmesin
« Son Düzenleme: 25 Kasım 2015, 18:01:49 Gönderen: Bukefalos »
Ver Lester'e, yaz deftere